صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: سرور بدون سكه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط چكسلواكي نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

من يه پيشنهاد دارم كه ميخواستم بگم و اگه بچه ها موافقن كه نظرشونو بدن و اگه احساس ميكنن خوبه به دوستانشونم بگن بيان از اين پيشنهاد حمايت كنن كه مديران برامون يه كاري بكنن

حقيقتش پيشنهادم يخورده كار بزرگيه ولي اگه بشه خيلي خوب ميشه شايد واسه مديران هزينه بر باشه ولي واسه بيشتر شدن محبوبيتشون خيلي خوبه من الان دارم تو سرور هاي زيادي بازي ميكنم از لحضه شروع سرور هم فعاليت ميكنم ولي به گرد پاي دوستان بالا هم نميرسم چون سكه مصرف ميكنن پس اين ديگه بازي نيست واقعا همش پوله اينجور بازي اصلا قشنگ نيست

به نظر من به جا اين كارا يه سرور بزنن كه عدالت توش برقرار باشه يعني همه تو يك سطح باشن عوضش پولشو موقه ثبت نام بگيرن يعني بلفرض 5 تومن پول واسه ثبت نام تو سرور بدي عوضش خيالت راحته كه همه باهات تو يك سطح هستن واينجور واقعا اوني كه استراتژي داره و بلده بازي كنه مياد بالا ن كسي كه پول داره !!!!!!!

اميدوارم منظورمو درك كرده باشيد

مرسي از توجهتون
    سلام
    پيشنهاد جالبيه
    ولي هيچ وقت اتفاق نميفته
    براي اين ورژن از بازي نقره لازمه نقره از سکه بدست مياد
    مگر اين که ادمين يه فکر ديگه بکنه
    اين پيشنهادتون فقط براي ورژن 3.6 به درد ميخوره
    بعد اين سرور ها يه جورايي شخصي هستن هيچ وقت نميان چنين سروري راه اندازي کنن

2. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه دف تو یه سایت دژکوب دیگه بازی کردم دیدم که اونجا بجای پول شارژ ایرانسل میگیره مثلا یه شارژ هزارتومنی رو میفرستی بجاش 40تا گلد میگیره اگه این سایت هم اینجوری بود خیلی عالی میشد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام
    پيشنهاد جالبيه
    ولي هيچ وقت اتفاق نميفته
    براي اين ورژن از بازي نقره لازمه نقره از سکه بدست مياد
    مگر اين که ادمين يه فکر ديگه بکنه
    اين پيشنهادتون فقط براي ورژن 3.6 به درد ميخوره
    بعد اين سرور ها يه جورايي شخصي هستن هيچ وقت نميان چنين سروري راه اندازي کنن
    خوب دوست عزیز به جا سیلور منبع پیشنهاد میدیم خخخ
    ولی خوب میشه یه سرور 3.6 هم راه بندازن دلم براش لک میزنه خدایی دی:

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت سروران گل

تا اونجایی که من میدونم و سنم قد میده دژکوب همین بوده که فروش گلد داشته اما اگه میخواید بصورت برابر پلی بدید

ببینید سرمایه هایه این بازی پلیر هاش هستن که همه یجوری کنج عزلت اختیار کردن و به همین راحتی آشتی نمیکنن

با دژکوب از اون نسل یه صد نفریشئن رو تقریبا میشناسم که الان دارن تو داتکام پلی میدن چرا؟؟؟

چون دژکوب بخاطره سطح پلیر هاش و پلن هاش محبوب شد نه این چیزی که ما میبینیم تو سرور خصوصا تو سلحشوران

فقط اتک رد وبدل میشه نهایتا دیستروی نانکپ که پیش پا افتاده ترین پلن ها هستند. مشکل دیگه اینه که قدر قدرت هایه

دژکوب ایران همه کلاسیک باز هستن تقریبا تویه کلاسیک ورژن3.6 گلد دردی از درد کسی رو دوا نمیکرد که بشه گفت اختلاف

پاپ و تروپ ایجاد کنه خصوصا بحث هیرو که خودش صد چندان این بازی رو به چالش کشیده . همر 100 کی گرزی خودش جزوه

همرایه خوب میبود اونموقع یادمه که بزرگترین سرور رومن دنیا که تو ایران ثبت شد تو کلاسیک 270 کی شمشیر به 125 سزار بود

که بعد ها توسط روس ها شکسته شد کسی حتی نزدیک این همر رو هم نتونست بکشه چه برسه به رکورد زنی حالا بگذریم

جذابیت هایه بازی سطح پلیر ها و حالت بازی کودکانه که داره نمیذاره این سایت پا بگیره چیزی به دات آی آر بشه داتکام که بماند

به نظر من یه سرور 3.6 ران کنید بد نباشه دیگه هیرو سطل و سلاح چمیدونم از این نامه ها که تجربه میده و (:d) بخره بیفته

بجونه واحه که راید بده و نیرو بکشه هیرو بمیره دهنت آسفالته و....که بازم بماند .

پ ن: والا من با یه سری دیگه از این بازمانده هایه ورژن 3.6 که هنوز زنده ان تقاضایه ران کردن این سرور ها رو داریم

مخلص همه ناصر استورم

6. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها
    با سلام خدمت سروران گل
    ...
    مخلص همه ناصر استورم
    ضمن تشکر از شما خیلی از مشکلاتی که در سرور سلحشوران بود در سرورهای بعدی مانند c1.t و d1.x برطرف شده اند.
    متاسفانه از نظر زمانی در حال حاضر فرصتی جهت کار همزمان روی پروژه دژکوب 3.6 نداریم و انشالله در صورتی که در آینده بتونیم برنامه ریزی براش داشته باشیم حتما اینکارو خواهیم کرد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    اتفاقا چند ماه پیش از یکی از دوستام شنیدم که زمزمه هایی شنیده میشد که ثبت نام تو سرورهای دان کام هم پولی بشه .... الان خبر ندارم که تایید شده یا بعدا می خواد عملی بشه ولی حرفش بود که رجیستر توی سرور هم پولی بشه ( البته فروش طلا هم سرجاش بود و فقط برای جمع کردن اکانتای مولتی و سیلور فروش ها توی دات کام این پیشنهاد داده شد بود ) .... بعید نیست چند سال دیگه این پیشنهاد هم عملی بشه .... بیشتر بازی های معروف دنیا یه پول ماهیانه از کاربراشون می گیرن و اجازه بازی کردن رو میدن ( فقط اجازه ی بازی کردن ) مثل بازی بیلیزارد توی wow
    دوست عزیز این چیزایی که شنیدی اشتباه هست
    1 - اون جا سیستم زد بات و زد مولتی خفنی داره هنوز جمعیتت تا 10 نرسیده میگیردت
    2 - اونجا سیستم زد نقره فروشی داره او امکان جابجایی نقره صفر هست
    3 - یه چیزی بود قبلا(تو سرور ایران) به نام فارم که بازی کنا تو کام بهش تبدیل میشن و اگه قرار باشه پولی باشه پلیر کمتری توش رجیستر میکنن و این میشه کمتر شدن فارم
    Oops

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12