صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: اثر هنری

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اسگل خان نمایش پست ها
    گل گفتی
    منم واسه همین از اون سرور فرار کردم راحت 20 کیلو گلد میخواد کمه کم
    من نمیدونم به نفعه کیه
    ندیدم همچین سروری خدایی دمتون گرم واقعا
    البته مهم نیست ما چی میگیم همیشه مهم اینه ادمین گرامی چی فکر میکنن درست.
    این چه حرفی اصن :دی
    این به نفع پلیر هاست که گلد خرج کنن جیبشون خالی بشه کلا نکنه فکر کردی ادمین دنبال منفعت خودشه؟واقعا این چه فکریه که میکنی؟

2. پسندیدن ReyZad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

Snap4.jpg

این عکس مال هفته چهارم سرور 8 دات کام هست،توی سرور استاندارد چکش زدن روی اثر هنری با این میزان چیز غیر طبیعی نیست، در ثانی این سکه ها اکثرا بین اکانت ها و خریدار و فروشنده جابجا میشه ، پس نقد غیر منصفانه برای منفعت ما نکنید.
    دوستانی که اعتراض میکنند، حتما میخوان توی هفته اول سرور ، مثل سرورهای قبل 5 تا دهکده بزنند
    همه شما میدونید این سرور باید 4 ماه باشه، ثبت نامش هم حداقل 20 روز باز هست، شما اگر توی هفته اول بتونی 5 تا دهکده بزنی، اون کسی که هفته دوم سرور بیاد ثبت نام کنه ، به نظرتون امیدی داره به شمایی که 5 تا دهکده داری برسه؟!

همین سرور هشت دات کام، تا روز 20 ام سرور، هیچ کدوم از پلیرهای تاپش نتونسته بودند دهکده دوم رو بزنند
    باید سرور منطقی پیش بره ، اگر پلیر بتونه توی هفته اول سرور 5 تا دهکده بزنه ، سرور خیلی زود پیر میشه
    عملا فقط و فقط همونهایی باهم میتونند رقابت کنند که از همون اول ثبت نام کنند و هیچ شانسی برای باقی پلیرها نمیمونه

این تغییرات یک شبه اعمال نشده، کسانی که معترض هستید پیشنهاد میکنم حتما توی دات کام هم یک سرور رو استارت کنند تا شرایط رو با اونجا مقایسه کنند، چون ما که هر چی میگیم دوستان قبول نمیکنند، پس خودتون تجربه کنید

4. تشکر Omid, Ali, ZartVam تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, Hadi, amoo, mr.3x, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    شما بهتره چشماتون رو باز کنید و با چشمان بسته نظر ندید.
    زیاد کردن منابع ناتار و کم کردن ماکزیمم اثر هنری هردو به نفع ماست که ما برعکسشو انجام دادیم.
    اولی باعث میشه تعدیل بیشتری زده بشه و سکه بیشتری خرج بشه و کاربرانی که سکه خرج میکنند از باقی کاربران جلوتر باشند.
    و دومی هم باعث میشه اثر هنری چکش بیشتری بخوره و فروش بیشترش باعث سود بیشتر ماست.
    اما ما هردو رو برخلاف منفعت خودمون تنظیم کردیم و به نفع کاربران تا سکه کمتری خرج کنند.
    البته یه کوچولو هم مقصر شما هستین
    یکدفعه همه چیز رو ورداشتین
    1.اثر هنری
    2.فارم یاب
    3.منابع ناتار
    قطعا به بازیکن ها با این تغییرات فشار میاد و اعتراض میکنن!
    البته با گذشت زمان مجبوریم عادت کنیم و همه چیز درست میشه
    همون جور که تو زندگی ریل مجبوریم عادت کنیم با این تفاوت که .... )))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    البته یه کوچولو هم مقصر شما هستین
    یکدفعه همه چیز رو ورداشتین
    1.اثر هنری
    2.فارم یاب
    3.منابع ناتار
    قطعا به بازیکن ها با این تغییرات فشار میاد و اعتراض میکنن!
    البته با گذشت زمان مجبوریم عادت کنیم و همه چیز درست میشه
    همون جور که تو زندگی ریل مجبوریم عادت کنیم با این تفاوت که .... )))
    درسته حرفتون ولی ذره ذره ایجاد تغییرات هم یک حالت فرسایشی برای کاربر ایجاد میکنه و حالت بی اعتمادی از تغییرات متوالی در سرور

بالاخره جون کندنی رو باید کند

همه اینها در نهایت به داشتنی سرور جذاب تر و با کاربران بیشتر کمک خواهد کرد.

7. تشکر ZartVam تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, Hadi, amoo, ZartVam, mr.3x نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    Snap4.jpg

این عکس مال هفته چهارم سرور 8 دات کام هست،توی سرور استاندارد چکش زدن روی اثر هنری با این میزان چیز غیر طبیعی نیست، در ثانی این سکه ها اکثرا بین اکانت ها و خریدار و فروشنده جابجا میشه ، پس نقد غیر منصفانه برای منفعت ما نکنید.
    دوستانی که اعتراض میکنند، حتما میخوان توی هفته اول سرور ، مثل سرورهای قبل 5 تا دهکده بزنند
    همه شما میدونید این سرور باید 4 ماه باشه، ثبت نامش هم حداقل 20 روز باز هست، شما اگر توی هفته اول بتونی 5 تا دهکده بزنی، اون کسی که هفته دوم سرور بیاد ثبت نام کنه ، به نظرتون امیدی داره به شمایی که 5 تا دهکده داری برسه؟!

همین سرور هشت دات کام، تا روز 20 ام سرور، هیچ کدوم از پلیرهای تاپش نتونسته بودند دهکده دوم رو بزنند
    باید سرور منطقی پیش بره ، اگر پلیر بتونه توی هفته اول سرور 5 تا دهکده بزنه ، سرور خیلی زود پیر میشه
    عملا فقط و فقط همونهایی باهم میتونند رقابت کنند که از همون اول ثبت نام کنند و هیچ شانسی برای باقی پلیرها نمیمونه

این تغییرات یک شبه اعمال نشده، کسانی که معترض هستید پیشنهاد میکنم حتما توی دات کام هم یک سرور رو استارت کنند تا شرایط رو با اونجا مقایسه کنند، چون ما که هر چی میگیم دوستان قبول نمیکنند، پس خودتون تجربه کنید
    نمیدونم این سرور 8 رو میگی یا قبلیشو؟
    ولی قبلیش روز 6-5باز حداقل 10تا نفر دهکده 2 زده بودن.
    دوست عزیز اگه اطلاع داشته باشی اونجا سیلور میگیرن نه اینکه طلا بگیرن تبدیلش کنن بقیه هم که گلد رو میکنن سیلور اونجا یه مشت خر پولن یا ایرانی ها بهشون سیلور فروختن.
    مثلا الان تو سرور که دات کام سیلور کمتر از 10ت.
    اوایل سرور هم حد اکثر از 15ت شروع میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درسته حرفتون ولی ذره ذره ایجاد تغییرات هم یک حالت فرسایشی برای کاربر ایجاد میکنه و حالت بی اعتمادی از تغییرات متوالی در سرور

یه سوال رو اصلا جواب ندادین.
    قرار به دات کام نزدیک بشین یا ازش دور بشین؟
    فارم یاب رو برداشتین منابع ناتار رو کم کردین میگیم داره به دات کام نزدیک میشه.
    حالا اثر هنری قانون کلیش رو تغییر دادین اسمش رو گذاشتین منطق اینم داره به دات کام نزدیک میشه؟
    تو بازی پیام دادم به مدیریت گفت بیا تو فروم مطرح کن مطرح کردیم اصلا کسی جواب نداد.
    به یه کسی که سرور اولش باشه بگی کم کردن منابع ناتار به نفع مدیریت نیست باور میکنه ولی دوست عزیز این چیزا رو نگین دیگه حداقل.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    حالا اثر هنری قانون کلیش رو تغییر دادین اسمش رو گذاشتین منطق اینم داره به دات کام نزدیک میشه؟
    تو بازی پیام دادم به مدیریت گفت بیا تو فروم مطرح کن مطرح کردیم اصلا کسی جواب نداد.
    به یه کسی که سرور اولش باشه بگی کم کردن منابع ناتار به نفع مدیریت نیست باور میکنه ولی دوست عزیز این چیزا رو نگین دیگه حداقل.
    من فکر کنم پاسختون رو دادم.
    به نظر شما اگه در سرور 1 (مثلا) شما در هفته دوم اعطای مدال ها بتونید دهکده دومتون رو بزنید و در سرور 3 هم در همون هفته دوم اعطای مدال ها بتونید دهکده دوم رو بزنید نزدیک شدن به دات کام هست یا دور شدن؟!!؟!؟!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان مثلا تغییراتتون تو سرور 1000 فرسایشی بوده!
    بازیکنان از 200 نفر فعال به 1000نفر رسیدن
    الان تو سرور 1000 پول و مولتی اک بودنه که برندس بقیه دارن وقت تلف میکنن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول از همه معذرت پستتون رو کوتاه میکنم , بهتر دونستم یه جوابی به شما بدم که به من میگید نظر نده , من شاید تو سرور شما بازی نکنم ولی این مسائل تو همه ی سرور ها یکی هستش ( اثر هنری و منابع ناتار )

منابع ناتار زیاد باشه که 100% به نفعتون این دیدگاه شماست ولی فکر اینم کنید منابع ناتار نباشه مجبور اثر هنری بخره فیدر بزنه فیدر ها رو با گلد یا چیز دیگه بیاره بالا که بتونه همر بکشه.(شاید 10برابر گلد برا تعدیل منابع ناتار لازم باشه)
    در مورد منابع ناتار برید به این پست :

ناتارها

ولی الان سر بزنید به بازار b3اثر هنری رو هر کدوم رو با 20ک میخرن من خیلی هنر کردم دیشب ساعت 4 با 17-18ک خریدم هر اثر رو :دی
    پلیر هایی که گلد ندارن دهکده دوم رو که زدن دهکده سوم باید صبر کنن تا امتیاز فرهنگی زیر پاشون سبز بشه بعد دهکده 3رو بزنن.
    من به هرحال اثر هنری لازم رو میخرم ولی همه بچه های اتحاد نمی تونن بخرن موندن تو دهکده زدن.
    هدف ورژن 4 پول در اوردن هستش , قرار نیست که مفتی اثر هنری بخری , در مقابل دژکوب این امکان رو قرار داده که با تالار امتیاز فرهنگی خودت رو بدون هزینه ی مالی تامیین کنی .
    شمایی که ادعات میشه .کام .کام باید بدونی که .کام قسمت حراجی اثر هنری اکثر اثر هنری های مال سیلور فروش ها هستن و چون مقدار اثر هنری زیاد میشه پس یه مقدار قیمت کمتر میشه , اما اینم بدونید که اوایل بازی حتی بیشتر از 10کی بابته هر اثر هنری سیلور خرج میشه.
    اونای هم که توانای خرید ندارند میتونن از طریق تلار اقدام به تامیین مامتیاز فرهنگی کنند.

حداقل ولی اونایی که پول نداشتن اثر هنری بگیرن نمی تونن فیدر داشته باشن منابع ناتار هم که کمه میشن دف ساز بقیه دیگه.
    دقیقا" باید اینطوری باشه بازی .

به خدا اگر همش برا خودم میگفتم اصلا حاظر نبودم سر خودم رو درد بیارم یه هفته از b3هنوز نرفته مصرف اکانت من 4kگلد بوده ولی خیلی اکانت ها سراغ دارم که از این وضع ناراحتن چون اگه میتونستن کیلویی گلد بگیرن هیچ مشکلی نداشتن.
    شما همش میگید براتون هیچ منفعتی نداره ولی دقیقا توضیح دادم دیگه.
    شما خودت رو ناراحت نکن , اونای که نمیتونن گلد بخرن دیگه برن نت هم نخرن گلد این سرور با دلار محاسبه نمیشه که بگیم اره خیلی گرون هست نمیتونن .... 600 تا گلد میخریدیم 100تومن , الان 8000 تا رو 100 تومن میخریم .
    اونای که از این اوضاع ناتار و سیلور ناراحتن برن یه دور .کام بازی کنند اونجا مثل اینجا نیست.

.
    اخرین بار سرور8بود دات کام بازی کردم که ناتار 100کرد بعدشم ایرانی ها اون زمان اصلا من ناتار رو غارت نمیکردم تاپ غارتم بودم با اکانت گول تنها چیزی که میزدم پلیر ها بودن اونم مخصوصا اکانت منابع فروش که هستن و منابع میدن تو دات کام ناتار ارزش غارت نداره پلیر هاش زیاد منابع فروش هم که هست.
    شاید 1% پلیر های سرور بگن منابع ناتار رو کم کنید زیاد نکنید.
    نه مثل بعضی از سایت های مشابه که همرتو بزنی به ناتار پر می گرده نه مثل سرورb3که ادم دلش برا ناتار میسوزه باید بهش منابع کمک کنه :دی
    ناتار ارزش غارت نداره ؟ ایول به شما .
    شما رنک داشتین در تاپ تن خوبه , اینو در نظر گرفتین مقدار ثبت نامی اونجا با اینجا چقدر فرق داره؟
    من خودم از اون 1 درصد ها بودم , فقط موندم شما که میگی .کام بازی کردی چرا میگی ناتار منابع خیلی زیاد میده؟ از طرفی میگی ارزش غارت نداره؟ تناقض به این .... .

نمیدونم این سرور 8 رو میگی یا قبلیشو؟
    ولی قبلیش روز 6-5باز حداقل 10تا نفر دهکده 2 زده بودن.
    کسی که نتونه دوهکده ی دوم که 2000 تا امتیاز فرهنگی میخواد بزنه دیگه پلیر نیست . اثر هنری نمیتونی بخری؟ برو جشن بگیر تلار !

دوست عزیز اگه اطلاع داشته باشی اونجا سیلور میگیرن نه اینکه طلا بگیرن تبدیلش کنن بقیه هم که گلد رو میکنن سیلور اونجا یه مشت خر پولن یا ایرانی ها بهشون سیلور فروختن.
    مثلا الان تو سرور که دات کام سیلور کمتر از 10ت.
    اوایل سرور هم حد اکثر از 15ت شروع میشه.
    سیلور قانونی هست؟
    آیا چیزی که قانونی نباشه میشه دلیلش کرد؟ واقعا" آقای ارتمیس با این حرفا ما رو به خنده نندازید.
    مسولان سایت کسی رو مجبور به خرید گلد نکردن و مسولیتی بابته اینکه جاهای دیگه سیلور میفروشن ندارند و شما هم انتظار نداشته باشید که چون تو .کام سیلور فروش هست اینجا هم بیان سیلور بزارن برای فروش .

آره دارن نزدیک و نزدیکتر میشن .
    شما که .کام بازی کردی بهمون میتونی بگی :

فارم یاب داره .کام؟
    منابع ناتار چطوری میده .کام (اگه اطلاع ندارین برین به این پست ناتارها )

مقدار امتیاز فرهنگی تو .کام هم طی یه روز محاسبه میشه.
    هر اثر هنری هم ماکزیموم مقداری که تو سرور های معمولی میده 5000 هست و همون لحظه هم اضافه میکنه به امتیاز فرهنگی .

خوب شما تعریفی از اینکه منابع ناتار چطوری ایجاد میشه بگید تا قبول کنیم که کم کردن.

و اینکه این کار به ضرر خیلی ها تموم شد چون دیگه به همین راحتی نمیتونن همر بکشن و شما هم که .کام بازی کردی باید بدونی نگه داشتن همر نیاز به چقدر وقت و زحمت هست .

و در اخر دوس دارم بدونم :
    شما میگی ناتار ارزش غارت نداره
    بعدش میگی منابع ناتار رو زیاد کنید
    چرا اینطوری ؟

و در اخر باید بگم من مشکل شخصی با شما ندارم فقط چون گفتین نظر نده اینا رو گفتم و همه ی حرفام سر منطق داره و انتظار میره که به دقت بخونید و همیشه منطقی جواب بدین.

اگه غلط املایی وجود داشته باشه ببخشید بشر هست دیگه .
    ویرایش توسط Hadi : 06-29-2014 در ساعت 12:13 PM دلیل: همینطوری :دی
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

13. تشکر moderator, ZartVam تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    الان مثلا تغییراتتون تو سرور 1000 فرسایشی بوده!
    بازیکنان از 200 نفر فعال به 1000نفر رسیدن
    الان تو سرور 1000 پول و مولتی اک بودنه که برندس بقیه دارن وقت تلف میکنن
    خوب شما رفتی سرور وی ای پی انتظار داشتی پول باعث برنده شدن نباشه؟!
    در مورد مولتی هم فکر نکنم 1000 دیگه مولتی نیاز داشته باشه مگه واس گلد!
    اینقدر سرعت بالاس یه نفر به 1 اکانت نمیتونه برسه چه برسه مولتی هم داشته باشه!
    مگه این که یه تیم تقسیم بشن و برن روی چند تا اکانت که اون دیگه مولتی نمیشه که

15. تشکر moderator تشکر نمود
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234