صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: اثر هنری

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    از اول تا اخرشو خوندم.
    یه سوال اساسی شما دارین به دات کام نزدیک میشین یا ازش دور میشین ؟
    اینا رو که اینجوری میکنید میگید این بهتره.
    منابع ناتار رو کم میکنید میگید میخوایم به دات کام نزدیک بشیم.
    واقعا از سرور a5الان 3-4تا اتحاد اومدیم الان همه شوک شدیم از این همه تغییر یه دفعه.
    یه جوری میگید انگار من بیکارم فقط بیام عیب و ایراد شما رو بگیرم خب عزیز من اگه مشکل وجود نداشته باشه مرض که ندارم حرف من نیست حرف 30-40نفردیگست حداقل که پرسیدم.
    بهتره در مورد منابع ناتار در صورتی که فکر میکنید در دات کام متفاوته یه اکانت در دات کام بسازید و به دهکده های ناتار حمله بزنید و از گزارشات حمله خود عکس بگیرید و اینجا بذارید تا اصلاح کنیم.
    در تست هایی که ما در دات کام انجام دادیم نیروسازی دهکده های ناتار بسیار بالاتر از دژکوب بود و منابع دهی هم بسیار ناچیز.
    البته بهتره این مسئله رو در تاپیک خودش دنبال کنید چون ارتباطی به اثر هنری نداره.

در مورد اثر هنری روش منطقی اتخاذ شده که قابل دفاع است اولا نمیشه از جداول امتیاز فرهنگی متفاوت دات کام استفاده کرد چون دات کام فقط سه جدول امتیاز فرهنگی برای سرور 1 ، 3 و 8 داره نه 20 یا 50 یا 1000 و غیره.
    بنابراین ما به جای تغییر جدول امتیاز فرهنگی تولید اون رو در اسپید سرور ضرب کردیم که روال منطقی هست.
    همانطور که گفتم به طور مثال شما در یک هفته اعطای مدال ها دهکده دوم رو بتونید بزنید این روال در تمامی سرورها چه 1000 بازی کنید چه 1 همون یک هفته اعطای مدال خواهد بود بنابراین روال منطقی و قابل دفاع می باشد.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    در ضمن حالت عادی برای سرور 50 یا مثلا 20 نداره چون همچین سروری در دات کام برگزار نمیشه پس جدول امتیاز فرهنگی برای این سرور ها وجود نداره بنابراین ما منطقی ترین روش رو برای سرورهای اسپید پیاده کردیم.
    عزیز سرور ها کلا دو دسته هستند یا معمولی یا اسپید(3به بالا)قانون 2xالان یادم نیست)
    سرور های اسپید که دیگه 5xتقریبا تو سرور های دژکوب دنیا کم یاب شده.
    بیشتر همون اسپید 3 هست که الان حداقل 20تاش داره بازی میشه قوانینش هر 24ساعت یا مدال دهیش هر 7روز یا انبارش همون انبار سرور های معمولی و خیلی چیز های دیگه ...
    دیگه نمیان که تقسیم کنن همه چیز رو.
    این کار شما دقیقا اینه که بگین چون اسپید 3داره منابع ساخت گرزدار باید ضربدر 3 یا تقسیم بر 3 بشه.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

عزیز سرور ها کلا دو دسته هستند یا معمولی یا اسپید(3به بالا)قانون 2xالان یادم نیست)
    سرور های اسپید که دیگه 5xتقریبا تو سرور های دژکوب دنیا کم یاب شده.
    بیشتر همون اسپید 3 هست که الان حداقل 20تاش داره بازی میشه قوانینش هر 24ساعت یا مدال دهیش هر 7روز یا انبارش همون انبار سرور های معمولی و خیلی چیز های دیگه ...
    دیگه نمیان که تقسیم کنن همه چیز رو.
    این کار شما دقیقا اینه که بگین چون اسپید 3داره منابع ساخت گرزدار باید ضربدر 3 یا تقسیم بر 3 بشه.
    اگر منابع مورد نیاز ساخت و ساز و تربیت در اسپید ضرب بشه عملا اسپید سرور به 1 بر میگرده. در ریاضیات اگر صورت و مخرج را در عدد ثابت ضرب کنید حاصل تغییر نخواهد کرد. بنابراین مثال شما اشتباهست.

یک مثال ساده شما سه ساعت تولید دهکدتون لازمه برای ساخت 10 سرباز اگه اسپید 3 برابر بشه باید در یک ساعت بتونید منابع رو تولید کنید اما اگه منابع مورد نیاز رو هم 3 برابر کنید باز هم در همون سه ساعت مجبورید 10 سرباز رو بسازید پس شما اسپید سرور رو زیاد نکردید فقط صورت و مخرج ها رو در یک عدد ثابت ضرب نمودید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهتره در مورد منابع ناتار در صورتی که فکر میکنید در دات کام متفاوته یه اکانت در دات کام بسازید و به دهکده های ناتار حمله بزنید و از گزارشات حمله خود عکس بگیرید و اینجا بذارید تا اصلاح کنیم.
    در تست هایی که ما در دات کام انجام دادیم نیروسازی دهکده های ناتار بسیار بالاتر از دژکوب بود و منابع دهی هم بسیار ناچیز.
    البته بهتره این مسئله رو در تاپیک خودش دنبال کنید چون ارتباطی به اثر هنری نداره.

در مورد اثر هنری روش منطقی اتخاذ شده که قابل دفاع است اولا نمیشه از جداول امتیاز فرهنگی متفاوت دات کام استفاده کرد چون دات کام فقط سه جدول امتیاز فرهنگی برای سرور 1 ، 3 و 8 داره نه 20 یا 50 یا 1000 و غیره.
    بنابراین ما به جای تغییر جدول امتیاز فرهنگی تولید اون رو در اسپید سرور ضرب کردیم که روال منطقی هست.
    همانطور که گفتم به طور مثال شما در یک هفته اعطای مدال ها دهکده دوم رو بتونید بزنید این روال در تمامی سرورها چه 1000 بازی کنید چه 1 همون یک هفته اعطای مدال خواهد بود بنابراین روال منطقی و قابل دفاع می باشد.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
    خب من سرور b3رو گفتم که اسپید 3هستش و جدول کاملا منطقیش هم موجود دیگه لازم نیست چیز دیگه بسازین.
    یه تاپیک هم درمورد منابع ناتار زدم امید وارم پاسخ گو باشین نظر بچه ها رو پرسیدم اونایی که b3هستند.
    اخرین بار سرور8بود دات کام بازی کردم که ناتار 100کرد بعدشم ایرانی ها اون زمان اصلا من ناتار رو غارت نمیکردم تاپ غارتم بودم با اکانت گول تنها چیزی که میزدم پلیر ها بودن اونم مخصوصا اکانت منابع فروش که هستن و منابع میدن تو دات کام ناتار ارزش غارت نداره پلیر هاش زیاد منابع فروش هم که هست.
    شاید 1% پلیر های سرور بگن منابع ناتار رو کم کنید زیاد نکنید.
    نه مثل بعضی از سایت های مشابه که همرتو بزنی به ناتار پر می گرده نه مثل سرورb3که ادم دلش برا ناتار میسوزه باید بهش منابع کمک کنه :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگر منابع مورد نیاز ساخت و ساز و تربیت در اسپید ضرب بشه عملا اسپید سرور به 1 بر میگرده. در ریاضیات اگر صورت و مخرج را در عدد ثابت ضرب کنید حاصل تغییر نخواهد کرد. بنابراین مثال شما اشتباهست.

یک مثال ساده شما سه ساعت تولید دهکدتون لازمه برای ساخت 10 سرباز اگه اسپید 3 برابر بشه باید در یک ساعت بتونید منابع رو تولید کنید اما اگه منابع مورد نیاز رو هم 3 برابر کنید باز هم در همون سه ساعت مجبورید 10 سرباز رو بسازید پس شما اسپید سرور رو زیاد نکردید فقط صورت و مخرج ها رو در یک عدد ثابت ضرب نمودید.
    خب دیگه شما هم میگم کم کم دارین این کارو میکنید :دی
    اسپید بیشتر برا زمانش پلیر ها بازی میکنن که وقت کمتری میگیره مثلا تا اخر تابستون تموم دیگه این b3.
    خب وقتی برا اسپید جدول منطقی هست چرا صورت و مخرج رو ضرب میکنید :دی
    خداییش یه پلیر از b3بیار که راضی باشه از این موضوع :دی

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

خب دیگه شما هم میگم کم کم دارین این کارو میکنید :دی
    اسپید بیشتر برا زمانش پلیر ها بازی میکنن که وقت کمتری میگیره مثلا تا اخر تابستون تموم دیگه این b3.
    خب وقتی برا اسپید جدول منطقی هست چرا صورت و مخرج رو ضرب میکنید :دی
    خداییش یه پلیر از b3بیار که راضی باشه از این موضوع :دی
    انشالله بعدا که فرصت داشتید پاسخهایی که من در جواب شما و برای شما نوشتم رو مطالعه بفرمائید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انشالله بعدا که فرصت داشتید پاسخهایی که من در جواب شما و برای شما نوشتم رو مطالعه بفرمائید.
    انشالله شما هم هر وقت صلاح دیدین به جای منفعت خودتون به فکر پلیر ها باشین و اهمیت بدین به خواسته هاشون.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

انشالله شما هم هر وقت صلاح دیدین به جای منفعت خودتون به فکر پلیر ها باشین و اهمیت بدین به خواسته هاشون.
    شما بهتره چشماتون رو باز کنید و با چشمان بسته نظر ندید.
    زیاد کردن منابع ناتار و کم کردن ماکزیمم اثر هنری هردو به نفع ماست که ما برعکسشو انجام دادیم.
    اولی باعث میشه تعدیل بیشتری زده بشه و سکه بیشتری خرج بشه و کاربرانی که سکه خرج میکنند از باقی کاربران جلوتر باشند.
    و دومی هم باعث میشه اثر هنری چکش بیشتری بخوره و فروش بیشترش باعث سود بیشتر ماست.
    اما ما هردو رو برخلاف منفعت خودمون تنظیم کردیم و به نفع کاربران تا سکه کمتری خرج کنند.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما بهتره چشماتون رو باز کنید و با چشمان بسته نظر ندید.
    زیاد کردن منابع ناتار و کم کردن ماکزیمم اثر هنری هردو به نفع ماست که ما برعکسشو انجام دادیم.
    اولی باعث میشه تعدیل بیشتری زده بشه و سکه بیشتری خرج بشه و کاربرانی که سکه خرج میکنند از باقی کاربران جلوتر باشند.
    و دومی هم باعث میشه اثر هنری چکش بیشتری بخوره و فروش بیشترش باعث سود بیشتر ماست.
    اما ما هردو رو برخلاف منفعت خودمون تنظیم کردیم و به نفع کاربران تا سکه کمتری خرج کنند.
    اگه میشه زحمت بدین به خودتون کامل بخونید.
    منابع ناتار زیاد باشه که 100% به نفعتون این دیدگاه شماست ولی فکر اینم کنید منابع ناتار نباشه مجبور اثر هنری بخره فیدر بزنه فیدر ها رو با گلد یا چیز دیگه بیاره بالا که بتونه همر بکشه.(شاید 10برابر گلد برا تعدیل منابع ناتار لازم باشه)
    ولی الان سر بزنید به بازار b3اثر هنری رو هر کدوم رو با 20ک میخرن من خیلی هنر کردم دیشب ساعت 4 با 17-18ک خریدم هر اثر رو :دی
    پلیر هایی که گلد ندارن دهکده دوم رو که زدن دهکده سوم باید صبر کنن تا امتیاز فرهنگی زیر پاشون سبز بشه بعد دهکده 3رو بزنن.
    من به هرحال اثر هنری لازم رو میخرم ولی همه بچه های اتحاد نمی تونن بخرن موندن تو دهکده زدن.
    به هرحال با فیدر یا هر چیز دیگه 4-5تا همر رو می کشم حداقل ولی اونایی که پول نداشتن اثر هنری بگیرن نمی تونن فیدر داشته باشن منابع ناتار هم که کمه میشن دف ساز بقیه دیگه.
    به خدا اگر همش برا خودم میگفتم اصلا حاظر نبودم سر خودم رو درد بیارم یه هفته از b3هنوز نرفته مصرف اکانت من 4kگلد بوده ولی خیلی اکانت ها سراغ دارم که از این وضع ناراحتن چون اگه میتونستن کیلویی گلد بگیرن هیچ مشکلی نداشتن.
    شما همش میگید براتون هیچ منفعتی نداره ولی دقیقا توضیح دادم دیگه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه میشه زحمت بدین به خودتون کامل بخونید.
    منابع ناتار زیاد باشه که 100% به نفعتون این دیدگاه شماست ولی فکر اینم کنید منابع ناتار نباشه مجبور اثر هنری بخره فیدر بزنه فیدر ها رو با گلد یا چیز دیگه بیاره بالا که بتونه همر بکشه.(شاید 10برابر گلد برا تعدیل منابع ناتار لازم باشه)
    ولی الان سر بزنید به بازار b3اثر هنری رو هر کدوم رو با 20ک میخرن من خیلی هنر کردم دیشب ساعت 4 با 17-18ک خریدم هر اثر رو :دی
    پلیر هایی که گلد ندارن دهکده دوم رو که زدن دهکده سوم باید صبر کنن تا امتیاز فرهنگی زیر پاشون سبز بشه بعد دهکده 3رو بزنن.
    من به هرحال اثر هنری لازم رو میخرم ولی همه بچه های اتحاد نمی تونن بخرن موندن تو دهکده زدن.
    به هرحال با فیدر یا هر چیز دیگه 4-5تا همر رو می کشم حداقل ولی اونایی که پول نداشتن اثر هنری بگیرن نمی تونن فیدر داشته باشن منابع ناتار هم که کمه میشن دف ساز بقیه دیگه.
    به خدا اگر همش برا خودم میگفتم اصلا حاظر نبودم سر خودم رو درد بیارم یه هفته از b3هنوز نرفته مصرف اکانت من 4kگلد بوده ولی خیلی اکانت ها سراغ دارم که از این وضع ناراحتن چون اگه میتونستن کیلویی گلد بگیرن هیچ مشکلی نداشتن.
    شما همش میگید براتون هیچ منفعتی نداره ولی دقیقا توضیح دادم دیگه.
    گل گفتی
    منم واسه همین از اون سرور فرار کردم راحت 20 کیلو گلد میخواد کمه کم
    من نمیدونم به نفعه کیه
    ندیدم همچین سروری خدایی دمتون گرم واقعا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین