نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
سلام عزیز دلم خوب نیست ادم نخود هر اشی باشه هرچقدر بیشتر سر به زیر تر بهتر
اون سرور 10 که شما میگی ما نبودیم ولی نرمالی نبوده مستقیم یا غیر مستقیم حضور نداشته باشیم برای لرزوندن شما هم با این وضیعت و فن بیان
لازم نیست رزومه ای خاصی از قدیم بگم از همینجا هرطوری بخوای مقایسه میکنیم نشد شمارو به روم گارنا دعوت میکنم در هر مورد بخوای عکس و
لینک و مدارک براتون میارم که جا لرزیدن بپاچی.
این سرورا رو افتخار نمیدونم اگه افتخار میدونستم یه عکس از 640کی گرزی و 190کی شوالیه دومین سرور نرمال همین سرور(واریور) که هم رمر بود هم
کاتا رو برات میاوردم که طعمشو دوستانتون در اندبلیو رضا بلک وایت و داریوش ورژن4 چشیدن یا واندری که رو اکانت قاتل صد شد

این بیگ همر نون کپ گول سرور 8 ای ار

http://uupload.ir/files/n6ld_ir.png
جالبیش اینه این سرور 500روز طول کشید طولانی ترین سرور بود اخر هم ناتار صد کرد
جالب ترش اینه که همزمان بعدش تو سرور 6 راند دوم تاپ لیدر منطقه بودیم اخر سر هم واندر رو اکانت شایان 100 شد

بگذریم بعد از بسته شدن ای ار تیم های ایرانی روانه دات کام که این سرور 4 هست با دوست خوبم صابر فریندز از بچه های قدیم ان ای رجیستر کردیم

http://uupload.ir/files/33ki_سرور_4کام.png
اینجا گارنای خودمو میزارم خوشحال میشم شمارو به چالش روم جنوب شرق دعوت کنم تا از سرور های 3ایکس ای ار و اتحاد های معروف تن صحبت کنیم

یا از سرورهای بگم که با اینکه احسان روکو و هادی پی جی ان و (سید) و بقیه دوستانمون متا با ما بودن ولی به بعد کتیبه ها نمیرسیدن

اسم اتحادشون به خودکشی نهنگ ها تغییر میدادن و میرفتن

شما میتونی کمی فکر کنی ندونستن عیب نیست اما اینکه خودتو به ندونستن میزنی یا از دوستانتون از سابقه سایدتون مطلع نیستی حداقل سر به زیر
باش تا کامروا بشی از اتحاد های اساطیر پرس و جو کن کمی.
در کل از اینکه باهاتون بحث کردم و هی وقتتونو گرفتم و باعث شدی بزرگتر بشم (بقول بزرگان امثال شما گنده بشم) مکررا عذرخواهی میکنم

زیاد پست نمیزاریم این ایدی فروم هم خیلی قدیمی هست از دومین سرور اینجا ثبت خورده بیشتر پست های خوب رو دنبال میکنیم
این ایدی گارنا من استقبال میکنم و خوشحال میشیم از مصاحبت با شما
Exil3d.StOrm

یاحق

-سروش-

:دی
برادر گرامی اسم اکانت هاتو توی سرور 6 راند 1 و 2 و سرور 3 راند 1 لطف کن بده اول تا ببینیم اصن در حدی هستی بخوایم جوابت بدیم یا نه :دی

در مورد احسان و خودکشی نهنگ ها هم کلا شما حرفی نزنی بهتره همه از کصافط کاری های تیم ساپورت و ... اون سرور خبر دارن دیگه شما چوب داخلش نچرخون :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
فکر کنم جزو ارزوهای ارش بود یه سرور بتونه با ما باز یکنه تا اعاده ابرو کنه که میسر نشد متاسفانه!! ولی برای اینکه دیده بشه هر رومی میاد یه اشاره به ما میکنه تا پستاش دیده شه!! دیدمت اقا ارش ولی نمیشه باهات بازی کنیم داداشم. حالا این دیگه حرصو جوش نداره که هی بیای بگی به ما گفتی بیاین این سرور و ما نیومدیم!!! گفتم بهت ارزو داری مارو بزنی بیا فینال که بعد j1 ران میشه!! ما دوتا سرور با هم بازی نمیکنیم.
تبریک میگم بهت پستات هم دیده شد با اوردن اسم بچهای جنوب شرق!!!
تو مقیاس فوتبلیم بهتره بما بگی یونتووس که پشتش حرف زیاده ولی همیشه بزرگ بوده و میمونه!! در چند که بارسلونم بد نبود!!!
عاشق اون دی: گفتناتم که اصلا به سنت نمیخوره!!!
هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی