نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
سلام بر میلاد عزیز دادا لا اقل یه خودکاری میزاشتی که ارزش داشته باشه این خودکار 1500 بیشتر نمی اره با این دم دستگاهش ولی به درد نوب ها میخوره !!
علیک سلام بر تو مصطفی عزیز،
دادا باز حالا همینو گرفتیم، شما هم که ماشا... تو کار لوازم التحریر هستی دیگه قشنگ دست ما برات رو شد، گفتم ظاهر شیکی داره تقدیم کنیم به بچه های ساید های دیگه خودکار ندارن و هی میگن نمیایم، حالا یه دوتا هم به خودی میدیم کسی ناراحت نشه،

متاسفانه دیر رسیدم فقط قسمت اینکه پست ها حذف شده برامون مونده؛
یه جمله کلی میگم هم مخاطب خاص داره هم عامیانه هست؛
اگر پلیری اگر حرفی برای گفتن داری تو بازی همو میبینیم تو خودت رو تو بازی به ما ثابت کن علکی تو فروم جو نده که فلانم و بهمانم ما هم تو بازی ثابت میکنیم، سه سرور ثابت کردیم تو تاریخچه دژکوب، قبلش بماند که همه ماشا... تو ir شاخی بودن دیگه ما به آمار نمیایم! کاریش نداریم، این یه سرور هم روش، بلاخره ما اعلام آمادگیمون رو کردیم حالا رقیب میخاد خوشحال بشه که برای بار اول جلوش یه تیم هست چون یه سری ها دوست داشتن دروازه خالی گل بزنن و شادی کنن و ما نزاشتیم با اومدنمون، یا حالا بر عکس میخاد بهشون فشار وارد بشه که خب کسایی که روبروی ما بازی کردن میدونن من بیکار نمیشینم نگاه کنم؛ دست به پلن رفتنم بد نیست مخصوصا این سرور مسعود هم همراهم هست که دیگه بهتر و از اون بهتر تیم کامل تر از تیم L1 مون هست و تقریبا همه کسایی که میخواستم باهام بیان دارن میان، خلاصه تو بازی معلوم میشه کیا فقط پوچ و ادعا بودن و کیا مرد میدون بودن؛