صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: تغییر محدوده کتیبه احمق

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تغییر محدوده کتیبه احمق

کتیبه احمق علاوه بر تغییر ماهیت به سایر کتیبه ها «به جز انبار برتر» از نظر محدوده اثر «یا سایز» نیز تغییر میکند. در صورتی که محدوده اثر به کل اکانت تبدیل شود و شما بعد از کتیبه احمق کتیبه بزرگ دیگری گرفته باشید تا زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق روی کل اکانت است کتیبه دیگر غیرفعال خواهد بود. و زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق از روی کل اکانت، به روی دهکده برگشت و در واقع کتیبه از حالت بزرگ به حالت کوچک تبدیل شد، کتیبه بزرگ دیگر شما فعال خواهد شد.
    چون هر اکانت فقط یک کتیبه بزرگ فعال و دو کتیبه کوچک فعال می تواند داشته باشد.

2. تشکر ZartVam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    کتیبه احمق علاوه بر تغییر ماهیت به سایر کتیبه ها «به جز انبار برتر» از نظر محدوده اثر «یا سایز» نیز تغییر میکند. در صورتی که محدوده اثر به کل اکانت تبدیل شود و شما بعد از کتیبه احمق کتیبه بزرگ دیگری گرفته باشید تا زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق روی کل اکانت است کتیبه دیگر غیرفعال خواهد بود. و زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق از روی کل اکانت، به روی دهکده برگشت و در واقع کتیبه از حالت بزرگ به حالت کوچک تبدیل شد، کتیبه بزرگ دیگر شما فعال خواهد شد.
    سلام
    آقا امید میشه بگید این قانون جدید رو که گذاشتین از روی چی بوده؟ :-س آیا .کام اینطوری هست؟
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. نپسندیدن Ali نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

این قانون جدید نیست قانون دات کام همینه:

http://t4.answers.dejkoob.ir/?aid=90

این پاراگراف :
    تاثیر این کتیبه هر 24 ساعت تغییر یافته و تاثیر یکی از کتیبه های دیگر را خواهد داشت. همچنین محدودۀ تاثیر آن نیز (برای دهکده یا اکانت) هر 24 ساعت یکبار بطور شانسی انتخاب خواهد شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    کتیبه احمق علاوه بر تغییر ماهیت به سایر کتیبه ها «به جز انبار برتر» از نظر محدوده اثر «یا سایز» نیز تغییر میکند. در صورتی که محدوده اثر به کل اکانت تبدیل شود و شما بعد از کتیبه احمق , کتیبه بزرگ دیگری گرفته باشید(یعنی بعد اولین کتیبه که احمق هست , دومین کتیبه یه کتیبه ی بزرگ ؛ ترتیب گرفتنشون اول کتیبه احمق بعد بزرگ) تا زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق روی کل اکانت است کتیبه بزرگ که بعد احمق گرفتین غیرفعال خواهد بود. و زمانی که محدوده اثر کتیبه احمق از روی کل اکانت، به روی دهکده برگشت و در واقع کتیبه از حالت بزرگ به حالت کوچک تبدیل شد، کتیبه بزرگ دیگر شما فعال خواهد شد.
    پس من یه ویرایش بالا رو بکنم که ادم سردرگم نشه .

حالا خوب شد آقا امید؟ :d
    من فکر کردم میگین که اگه کسی کتیبه ی احمق داشته باشه و بتدیل به بزرگ بشه کتیبه ی بزرگ دیگش از کار میفته , دقت نکردم که به ترتیبشون هم اشاره شده.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

7. نپسندیدن Ali نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

من تو متن نوشتم که کتیبه ای که زودتر گرفته شده فعال می مونه. اگه بزرگ اول گرفته شده باشه بزرگ فعال خواهند ماند و احمق غیرفعال میشه اگه احمق اول گرفته شده باشه فعال خواهد ماند و «کتیبه بزرگ گرفته شده بعد از احمق» غیرفعال میشه.
    که توی متن هم همین نوشته شده.

9. پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    این قانون جدید نیست قانون دات کام همینه:

http://t4.answers.dejkoob.ir/?aid=90

این پاراگراف :
    اخرین بار 5-6ماه پیش دات کام بازی کردم ولی دمش گرم که مسخره کرده.
    ما هر وقت بازی کردیم فارم بودیم کلا ولی فکر کنم شما اصلا این بازی رو بازی نکردین.
    اخه عزیز من کتیبه احمق کوچیک میتونه جنگ منحصرم بشه ولی بازم همون احمق کوچیک هیچی تاثیری تو کتیبه های دیگه نداره یه کوچیک محسوب میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    اخرین بار 5-6ماه پیش دات کام بازی کردم ولی دمش گرم که مسخره کرده.
    ما هر وقت بازی کردیم فارم بودیم کلا ولی فکر کنم شما اصلا این بازی رو بازی نکردین.
    اخه عزیز من کتیبه احمق کوچیک میتونه جنگ منحصرم بشه ولی بازم همون احمق کوچیک هیچی تاثیری تو کتیبه های دیگه نداره یه کوچیک محسوب میشه.
    پسر گل وقتی احمق کوچیک بزرگ یا یونیک بشه کتیبه بزرگ به حساب میاد و تمام قوانینی که کتیبه بزرگ داره در مورد اون هم هست!
    البته به قول خودتون شما که فارمی نباید هم از این چیزا سر در بیاری

12. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    پسر گل وقتی احمق کوچیک بزرگ یا یونیک بشه کتیبه بزرگ به حساب میاد و تمام قوانینی که کتیبه بزرگ داره در مورد اون هم هست!
    البته به قول خودتون شما که فارمی نباید هم از این چیزا سر در بیاری
    اون که 100%فارمیم همیشه شک نکن.
    ولی فکر کنم دژکوب رو از همین سایت شروع کردی وقتی نمیدونی که احمق کوچیک وقتی بزرگ میشه باید اجازه گرفتن یه کتیبه بزرگ دیگه رو بده نه مثل اینجا نزاره که بگیری.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    اون که 100%فارمیم همیشه شک نکن.
    ولی فکر کنم دژکوب رو از همین سایت شروع کردی وقتی نمیدونی که احمق کوچیک وقتی بزرگ میشه باید اجازه گرفتن یه کتیبه بزرگ دیگه رو بده نه مثل اینجا نزاره که بگیری.
    نیما جان داری اشتباه میکنی .... اگه کتیبه ی احمق تاثیرش روی اکانت ( همون کل دهکده ها یا بزرگ ) بشه و همون لحظه هم روی یک کتیبه ی بزرگ اتک لانچ کرده باشی, کتیبه بزرگ رو نمی تونی برداری ... طبق همون قانونی که نمی تونی 2تا کتیبه ی بزرگ داشته باشی

15. تشکر Ali, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    نیما جان داری اشتباه میکنی .... اگه کتیبه ی احمق تاثیرش روی اکانت ( همون کل دهکده ها یا بزرگ ) بشه و همون لحظه هم روی یک کتیبه ی بزرگ اتک لانچ کرده باشی, کتیبه بزرگ رو نمی تونی برداری ... طبق همون قانونی که نمی تونی 2تا کتیبه ی بزرگ داشته باشی
    حالا که میگی حتما امتحان میکنم چون برام پیش نیومده بود ولی تو دات کام و ایران کتیبه احمق کوچیک رو وقتی تاثیرش بزرگ میشد نمی برد تو لیست کتیبه های بزرگ.
    2سرور به صورت ثابت کتیبه احمق کوچیک دستم بود ولی هیچ وقت این مشکل رو نداشتم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع