درود بر بازیکنان عزیز دژکوب

در سرورهای دژکوب بسیار مشاهده میکنم که دوستان میرن ته مپ حتی توی مختصات 300و-300 ده میزنن . نمیدونم این بازیکنها از چیه بازی اون ته لذت میبرن؟

نکته جالبتر برام اینه که لیدر ها و پلنرهای ساید دیگه هم تمهیدی نمیاندیشن برای نا امن کردن بازی برای این دسته از پلیرها. شاید بگین خوب طرف رفته ته مپ بخوایم فیک بدیم یا ریل بیش از 50 ساعت توی راه هستند نیروها و فرصت دارند که دفاع بچینن با سر میریم دیوار.

دقیقا اشتباه همه در همین طرز فکر هست میدونید چرا؟ چون نقشه دژکوب مربع نیست و حتی کره هم نیست که در قطر بخوان حرکت کنن لشگریان بلکه بیشتر شبیه یه تیوپ 3بعدی هست.

یه مثال ساده تصویری میزنم

اگر بر فرض یه بازیکن توی جنوب شرق توی مختصات 300و-300 ده بزنه و ما بخواهیم از شمال غرب یعنی دورترین حالت ممکن یزنیمش و ده ما توی مختصات مثلا -50 و50 یعنی نزدیک مرکز باشه

فاصلمون میشه 59:26:30

خوب این اتفاقی هست که همیشه میافته حالا من به لیدر های محترم ساید شمال غرب یه نکته میگم که بتونن خیلی راحت و سریعتر این اکانت رو بزنن

میگین چطور؟ خوب شما هم برین ته مپ مختصاتی شبیه همین ده بزنید یا حتی بیشتر از مرز فاصله بگیرید برید توی مختصات 350و-350

حالا چه اتفاقی میافته ؟ قاعدتا باید خیلی دیرتر برسین بهش چون از مرکز فاصله گرفتید اما

28:10:18 فاصله دارید. حالا اگه یه چکمه کوچیک هم بدین بهش 14ساعته میرسین به بیگ همر ته مپ ساید رقیب

این مطلب رو گفتم الان که توی سرور فینال همه دارن ده 2میزنن بذارم چون اونجا سرعت حرکت لشگریان 1.5 برابر هم هست یعنی مثل چکمه بزرگ و این زمان کاهش پیدا میکنه به 18:46:52
شما یه چکمه کوچیک بندازین زیر پای همر 9ساعته رسیدین به اون سر مپ

نکته جالبتر میدونید کجاس؟ دفاعی که قرار هست برسه از جنوب شرق به این اکانت تایم بالایی میبره و فقط کافیه اکانت بعد 4یا5 ساعت اتک رو ببینه واز اونجایی که ته مپ هست وفکر میکنه کسی نمیزنتش دفاع ثابت نداره و چون از اکانت های خودی هم دوره به دردسر میافته. تازه ممکنه فاصله باهاش بیشتر از اتک باشه

البته اون میدون تمرین 10 رو هم با اغماض در نظر گرفتم چون معمولا دفساز میدون تمرین نداره

البته من شرایط عادی بازی رو میگم نه شرایط مولتی کشیدن های دوستان در سایدهای مختلف که کنار کپشون مولتی میکشن ودفاع میسازن.

البته توصیه من به همه دوستان اینه برا جذابتر شدن بازی از رفتن به ته نقشه خودداری کنیـد.

با دانستن جزئیات فنی از بازی لذت بیشتری ببرید.

سربلنـد؛پیــروز ودنباله دار باشید

پاورقی: در اصل این پست باید در قسمت آموزش قرار میگرفت ولی چون پست های بخش آموزش نیاز به تایید مدیران داره و یه ذره مشارکت دوستان توی بحث سخت میشه تاپیک رو توی بحث آزاد ایجاد کردم و زمانی که تبادل نظر دوستان به نتیجه مطلوب رسید از مدیران درخواست خواهم کرد که به جای اصلیش برده بشه با تشکر