صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: یک نکته ریز ویژه کسانی که ته نقشه ده میزنند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

یک نکته ریز ویژه کسانی که ته نقشه ده میزنند

درود بر بازیکنان عزیز دژکوب

در سرورهای دژکوب بسیار مشاهده میکنم که دوستان میرن ته مپ حتی توی مختصات 300و-300 ده میزنن . نمیدونم این بازیکنها از چیه بازی اون ته لذت میبرن؟

نکته جالبتر برام اینه که لیدر ها و پلنرهای ساید دیگه هم تمهیدی نمیاندیشن برای نا امن کردن بازی برای این دسته از پلیرها. شاید بگین خوب طرف رفته ته مپ بخوایم فیک بدیم یا ریل بیش از 50 ساعت توی راه هستند نیروها و فرصت دارند که دفاع بچینن با سر میریم دیوار.

دقیقا اشتباه همه در همین طرز فکر هست میدونید چرا؟ چون نقشه دژکوب مربع نیست و حتی کره هم نیست که در قطر بخوان حرکت کنن لشگریان بلکه بیشتر شبیه یه تیوپ 3بعدی هست.

یه مثال ساده تصویری میزنم

اگر بر فرض یه بازیکن توی جنوب شرق توی مختصات 300و-300 ده بزنه و ما بخواهیم از شمال غرب یعنی دورترین حالت ممکن یزنیمش و ده ما توی مختصات مثلا -50 و50 یعنی نزدیک مرکز باشه

فاصلمون میشه 59:26:30

خوب این اتفاقی هست که همیشه میافته حالا من به لیدر های محترم ساید شمال غرب یه نکته میگم که بتونن خیلی راحت و سریعتر این اکانت رو بزنن

میگین چطور؟ خوب شما هم برین ته مپ مختصاتی شبیه همین ده بزنید یا حتی بیشتر از مرز فاصله بگیرید برید توی مختصات 350و-350

حالا چه اتفاقی میافته ؟ قاعدتا باید خیلی دیرتر برسین بهش چون از مرکز فاصله گرفتید اما

28:10:18 فاصله دارید. حالا اگه یه چکمه کوچیک هم بدین بهش 14ساعته میرسین به بیگ همر ته مپ ساید رقیب

این مطلب رو گفتم الان که توی سرور فینال همه دارن ده 2میزنن بذارم چون اونجا سرعت حرکت لشگریان 1.5 برابر هم هست یعنی مثل چکمه بزرگ و این زمان کاهش پیدا میکنه به 18:46:52
    شما یه چکمه کوچیک بندازین زیر پای همر 9ساعته رسیدین به اون سر مپ

نکته جالبتر میدونید کجاس؟ دفاعی که قرار هست برسه از جنوب شرق به این اکانت تایم بالایی میبره و فقط کافیه اکانت بعد 4یا5 ساعت اتک رو ببینه واز اونجایی که ته مپ هست وفکر میکنه کسی نمیزنتش دفاع ثابت نداره و چون از اکانت های خودی هم دوره به دردسر میافته. تازه ممکنه فاصله باهاش بیشتر از اتک باشه

البته اون میدون تمرین 10 رو هم با اغماض در نظر گرفتم چون معمولا دفساز میدون تمرین نداره

البته من شرایط عادی بازی رو میگم نه شرایط مولتی کشیدن های دوستان در سایدهای مختلف که کنار کپشون مولتی میکشن ودفاع میسازن.

البته توصیه من به همه دوستان اینه برا جذابتر شدن بازی از رفتن به ته نقشه خودداری کنیـد.

با دانستن جزئیات فنی از بازی لذت بیشتری ببرید.

سربلنـد؛پیــروز ودنباله دار باشید

پاورقی: در اصل این پست باید در قسمت آموزش قرار میگرفت ولی چون پست های بخش آموزش نیاز به تایید مدیران داره و یه ذره مشارکت دوستان توی بحث سخت میشه تاپیک رو توی بحث آزاد ایجاد کردم و زمانی که تبادل نظر دوستان به نتیجه مطلوب رسید از مدیران درخواست خواهم کرد که به جای اصلیش برده بشه با تشکر
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ده زدن در مختصات های دور بیشتر برای سرور های اسپید بالای 50x کاربرد داره

تا فر صت کافی برای دیوار کردن مهاجم فراهم بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خب چند تا ایراد بسیار بسیار بزرگ توی پست شما هست :

1- ما سرور i3 حدود 7تا همر رومن کشیدیم از یه اکانت . 5تاشون ده دور بودن دفاع ثابت هر ده 450ک گندم خور بوده یعنی ساعتی 3میلو 200 فقط گندم خور دفاعی های ثابت اکانت بود! پس میشه دفاع ثابت توی دهکده ها نگه داشت مگه اینکه طرف نوب باشه!

2- جای 350 | 350 کمی جلوتر تشریف میاریم میرسیم به 220 | 220 حالا شما بزن ببین زودتر میرسی یا دفاعی ساید خودی!
    مپ 400|400 هستش(سوای 3بعدی بودنش) به طور کلی اگه از نصف مپ به سمت مرکز باشی زودتر از ساید های دیگه بهت دف میرسه

3- میشه جای 350 |350 توی مختصات مرزی 300|0 ده زد یا حتی 200|0
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر The UnderTaker, ShayaN_ShangFei تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

دوست عزیز کلا درک کردن شما برای من کار بسیار سختیه؛ یه قانون نانوشته در وجود شما هست و اون هم مقاومت در برابر یادگیریه.

همبازی گرامی شما اصلا به محتوای پست توجه نکردید ؛ پست من در مورد این بود که کسانی که میرن ته مپ ده میزنن فکر نکنن فاصله باهاشون زیاده نمیشه زدشونبلکه هر چی اون مختصات عقبتر باشه میشه در مختصات مشابه یا حتی عقبتر در ساید مقابل ده زد و رفت اون تارگت رو صفر کرد وبیشتر بحث من روی نوع طراحی نفشه بازی دژکوب هست که برخلاف تصور خیلی از دوستان این نقشه به صورت مربع نیست و مسیر حرکت لشگریان هم به این صورت نیستکه برن مرکز و از اونجا به سمت تارگت حرکت کنند بلکه از نزدیکترین مسیر ممکن به سمت تارگت حرکت میکنن.

برای این که بهتر متوجه بشید نقشه بازی رو یک استوانه توخالی در نظر بگیرید که دهکده ها روی سطح بیرونی این استوانه قرار دارند این استوانه دو سر داره سمت راست جنوب شرق و شمال شرق ؛ سمت چپ جنوب غرب و شمال غرب. حالا این 2سر استوانه رو به هم بچسبونید میشه یک تیوپ که نقشه دژکوب به این شکل هست 0و0 در مرکز این تیوپ قرار گرفته و با توجه به نقطه ای که ده مهاجم و مدافع قرار داره لشگریان در عرض یا طول یا ارتفاع این استوانه به سمت تارگت حرکت میکنند

پس کسانی که ته مپ ده میزنن امنیت کافی ندارن ؛ حتی اگه نقشه رو باز کنید متوجه میشید اگه یه نفر توی 400و400 ده بزنه و اکانت ساید مقابل -400و-400 ده بزنه دیوار به دیوار هم خواهند بود :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خب چند تا ایراد بسیار بسیار بزرگ توی پست شما هست :
    بزرگواری بفرمایید ایراد رو بگید توی پست من کجاس؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz;
    1- ما سرور i3 حدود 7تا همر رومن کشیدیم از یه اکانت . 5تاشون ده دور بودن دفاع ثابت هر ده 450ک گندم خور بوده یعنی ساعتی 3میلو 200 فقط گندم خور دفاعی های ثابت اکانت بود! پس میشه دفاع ثابت توی دهکده ها نگه داشت مگه اینکه طرف نوب باشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    البته من شرایط عادی بازی رو میگم نه شرایط مولتی کشیدن های دوستان در سایدهای مختلف که کنار کپشون مولتی میکشن ودفاع میسازن.
    شما به غیر از مولتی بازی میتونید این همه گندمخور رو ساپورت کنید؟ شما که دیگران رو نوب فرض میکنید آیا ساختن 5همر در یک اکانت حرفه ای گریس؟ آیا بیش از 2300 به قول خودتون دفاع ریختن روی یک اکانت کار منطقیس؟ پس پلیرهای دیگه ساید چی؟ اونها دفاع نمیخوان؟ اونها نیاز به کتیبه ندارن؟ در ضمن i3? همون سروری که 3تا ساید حذف کردن؟ دوست عزیز یه سرور بگو که حریف مقابلت باشه که فیک بدن بهت پلن بیان روت.

بعد دوست عزیز من اصلا تجربه اسپید ندارم هرچی مینویسم برای نرمال هست توی نرمال زمان بازی طولانی و منابع کم هست نمیشه 5ماه 400کی دفاع رو ته مپ گندم داد

2- جای 350 | 350 کمی جلوتر تشریف میاریم میرسیم به 220 | 220 حالا شما بزن ببین زودتر میرسی یا دفاعی ساید خودی!
    مپ 400|400 هستش(سوای 3بعدی بودنش) به طور کلی اگه از نصف مپ به سمت مرکز باشی زودتر از ساید های دیگه بهت دف میرسه
    دوست عزیز مقاومت شما رو باز هم درک نمیکنم من دقیقا گفتم وقتی یه اکانت میره اون ته ده میزنه شما برای این که زودتر بهش برسی باید بری عقبتر که زودتر برسی اگه میخواستم بیام 220 به قول شما که همون لب مرز بودم دیگه

3- میشه جای 350 |350 توی مختصات مرزی 300|0 ده زد یا حتی 200|0
    شما هر کاری دوست داری بکن

سربلنـد پیــروز و دنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا چیکارش دارین خو ؟!
    حالا یه حرفی زد . همه میدونیم احسان مولتی میکشه در حد زیاد تا !
    هرجای مپ هم همر بکشه هم دف داره و هم پوش و هم گندم واسه نون دادن !
    شایان جان اول آموزش هات لطفا بنویس واسه همه بازیکنان به غیر از احسان و خودت و ما رو راحت کن
    ممنون بابت توضیحات مفیدت . این داستان رو ما تو l1 پیاده کردیم و واسه همر های ته نقشه ساید دیگه همر ته نقشه داریم

راستی البته اگه حذف نکرده باشن بچه ها . چون 2 هفتس گرفتاری داشتم و بازی نکردم)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

ممنون از توضیحات دوستان ْشمایلی از map بازی

2s9x3jb.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    احسان جان من یه سوال داشتم ازتون شما با این حجم دفاعی که داشتین و با این وضعیت همرهایی که میفرمایین چرا دور بازی میکنین از مرکز نقشه مطمئنن نگه داشتن این حجم دفاع زمان انلاینی وهزینه بالایی میخواد
    فکر نمیکنین شما با توجه به تایم و هزینه که صرف این بازی میکنین و تجربه ای خوبی که دارین نزدیک به مرکز بازی کنین اکانتتون بیشتر از این موثرتر میشه ؟
    پ ن :* قدیم تر ها معمولا اکانت گول میرفت تو نقطه ۴۰۰ ۴۰۰ اکانت میزد و با توجه به قیمت و سرعتی که رعد داشت و همچنین تعداد بازیکنای بالای سرورها (بالای ۱۰۰۰۰ ثبت نامی )* میتونست از اون نقطه هر ۴ ساید و غارت بره ازشون
    یا کسایی که وقت بازی کمی داشتن برا اینکه همرشون خفت نشه مختصات دور رو انتخاب میکردم و یا برا نگه داشتن کتیبه های خاص اکانت هایی تو نقاط دورتر بازی زده میشد!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali_Poaro نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات دوستان ْشمایلی از map بازی

فایل پیوست 2136
    دقیقا
    فکر کنم اولین بار آیدین همچین شکلی رو مطرح کرد که با محاسبات جور هم در میومد

9. تشکر The UnderTaker تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

کاربران گرامی در این تاپیک بحث در باره چگونگی نقشه دژکوب هست نه بررسی رکوردهای شخصی. در راستای چگونگی نقشه اگر نظری دارید پست بگذارید و از منحرف کردن تاپیک بپرهیزید

با تشکر
    باد می وزد …
    میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
    تصمیم با تو است . . .

11. تشکر The UnderTaker, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD DeadShot نمایش پست ها
    کاربران گرامی در این تاپیک بحث در باره چگونگی نقشه دژکوب هست نه بررسی رکوردهای شخصی. در راستای چگونگی نقشه اگر نظری دارید پست بگذارید و از منحرف کردن تاپیک بپرهیزید

با تشکر
    ادمین عزیز . با احترام باید خدمتتون عرض کنم که تاپیک در مورد نحوه بازی کردن ته نقشه و ضد این مدل بازی هستش و احسان یکی از پلیر هایی هست که با این سبک بازی میکنه و اصلا در مورد نقشه نبوده . همه کسایی که اینجا چیز نوشتن تقریبا از قدیمی های این سایت و سایت قدیمی هستن و میدونن نقشه چه شکلی هست !
    فکر نمیکنم تاپیک منحرف شده باشه !
    شما از اول بخونین تاپیک رو و صرفا واسه عکس نقشه تصمیم برای موضوع تاپیک نگیرین !
    شایان عزیز لطف کرد و نحوه زدن اینجور اکانت ها رو توضیح داد و احسان جان هم نحوه بازی کردن این سبک رو !

13. تشکر The UnderTaker, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

با سلام

کاربر عزیز پست آقا شایان درباره مدل نقشه و نحوه زدن بازیکنان انتهای نقشه بود متاسفانه کاربر شانیز مساله رو به صورت شخصی بازگو کردن؛ این که ایشون 7تا همر انتهای نقشه میتونن بسازن یک مساله شخصی هست که کمتر بازیکنی وشاید هیچکس غیر از خودشون نمیتونه 15تا اکانت روهمزمان هندل کنه بتونه اون سبک بازی کنه پس عملا آموزش خاصی به سایر کاربران داده نمیشه.

ایشون اگر آموزشی دارن که خلاف قوانین بازی (داشتن بیش از یک اکانت ممنوع میباشد) نباشد و همه کاربران بتوانند با آن سبک ؛بازی در انتهای نقشه را تجربه کنند ارائه دهند قطعا مدیریت از ایشون یا هر کس دیگه ای با سکه طلا قدردانی خواهد کرد.

هدف ما اینجا بسط و گسترش بازی جوانمردانه و حرفه ای هست . آیا به نظر شما ترویج بازی با 15 اکانت توسط یک نفر ترویج بازی عادلانه وبرابر است؟ آیا بازی با 15 اکانت توسط یک نفر دیگه نیازی به آموزش دارد؟ 15 اکانت برای یک اکانت فدا میشوند . فکر میکنم شما هم مانند دیگر بازیکنان به بازی جوانمردانه اعتقاد داشته باشید

با تشکر از تمام دوستانی که در این بحث شرکت میکنند.
    لطفا ثبت نام کنید. را بايد دانست تا حق خود را طلب كرد، جز دانايي راهي نيست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین