نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اخلاق یا بازی به هر قیمتی؟؟؟

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

اخلاق یا بازی به هر قیمتی؟؟؟

درود به همبازیان گرامی

یکی از دلایل اصلی عدم جذابیت سرور ها رو جدیدا این می دونم که اخلاق دیگه واسه کسی مهم نیست.ی

می خوام بدونم نظر دوستان چیه.این اخلاق تو بازی ما کجا رفته!یا هست؟این که بازی به هر شرطی یا اینکه فدا کاری و اخلاق هم هنوز هست؟

کلا مدال گرفتن و بالا بردن رنک به هر قیمتی رسم شده
    یعنی اگه قبلا قباحت داشت که کسی ؛بیاد تو یه یه ساید دیگه اکانت های واسه فروش رو تو ساید رقیب پیدا کنه و بخره و بعد بزنه به همر رقیباش

یا پول انچنانی خرج کنه که اکانت بخره واسه جاسوسی؛یا چیف توافقی بزنه که پاپش بره بالا و قبلش هم به طرف هزار تا وعده بده
    یا غارت توافقی ؛یا فیک دادن اول بازی واسه گرفتن مدال مدافعین

یا واسه خورد کردن اعصاب رقبا از اکانت های دیگه فحش های رکیک حواله خودش و خانواده ش کنه

یا پای تلفن صدای دختر دربیاره و یا اصلا دوست دخترش رو بیاره که با طرف حرف بزنه و یه جوری پسوورد بگیره

یا هزار تا چیز دیگه
    اما الان قبحش که ریخته هیچ تازه طرف سرشو میگیره بالا و با افتخار تعریف میکنه و میگه من زرنگم و بقیه هم واسش هورا میکشن
    بعضی وقتها از خودم میپرسم این واقعا یه بازیه؟

به نظر دوستان آیا یه بازی واقعا ارزش این همه بی اخلاقی رو داره؟؟ آیا هدف وسیله رو توجیه(توجیح) میکنه؟

ممنون میشم توی بحث شرکت کنید ؛ شاید یه تغییری توی نگرش هممون پیدا بشه و شاهد سرورهای جذابتری باشیم.

سربلنـد،پیـروز ودنبالـه دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همبازیان گرامی

یکی از دلایل اصلی عدم جذابیت سرور ها رو جدیدا این می دونم که اخلاق دیگه واسه کسی مهم نیست.ی

می خوام بدونم نظر دوستان چیه.این اخلاق تو بازی ما کجا رفته!یا هست؟این که بازی به هر شرطی یا اینکه فدا کاری و اخلاق هم هنوز هست؟

یعنی اگه قبلا قباحت داشت که کسی ؛بیاد تو یه یه ساید دیگه اکانت های واسه فروش رو تو ساید رقیب پیدا کنه و بخره و بعد بزنه به همر رقیباش

یا پول انچنانی خرج کنه که اکانت بخره واسه جاسوسی؛یا چیف توافقی بزنه که پاپش بره بالا و قبلش هم به طرف هزار تا وعده بده

یا واسه خورد کردن اعصاب رقبا از اکانت های دیگه فحش های رکیک حواله خودش و خانواده ش کنه

یا پای تلفن صدای دختر دربیاره و یا اصلا دوست دخترش رو بیاره که با طرف حرف بزنه و یه جوری پسوورد بگیره

یا هزار تا چیز دیگه
    اما الان قبحش که ریخته هیچ تازه طرف سرشو میگیره بالا و با افتخار تعریف میکنه و میگه من زرنگم و بقیه هم واسش هورا میکشن

به نظر دوستان آیا یه بازی واقعا ارزش این همه بی اخلاقی رو داره؟؟ آیا هدف وسیله رو توجیه(توجیح) میکنه؟

ممنون میشم توی بحث شرکت کنید ؛ شاید یه تغییری توی نگرش هممون پیدا بشه و شاهد سرورهای جذابتری باشیم.

درود

دزکوب یک بخش کوچکی از فضای اینترنتی هستش که اهمیت زیادی به هویت افراد داخل خود نمیده , یعنی نیازی نیست که بده ؛ قبلا یک محیط های دسته جمعی مثل ریدیکال یاهو یا اسکایپ استفاده می شد در این برنامه ها یا به صورت تصویری یا صوتی مکالمات انجام می شد یعنی بُعد واقعیت هم به مجازی بودن اضافه می شد که این واقعیت باعث می شد افراد به شدت به اینکه اعتبارشون بیین همه بالا بره از کار های عبث و بیهوده پرهیز کنند !

اما حالا از هر کاری دریغ نمیکنن تا رتبه ی برای خود جور کنند ! چرا از زیر سوال رفتن اعتبارشون عبای ندارند ! چون یکی دو روز بحث میشه سرش بعدش فراموش میشه , مکانی نیست که به صورت مستقیم برو بکس مثل قدیم جمع بشن دور هم حرف بزنن ؛ قبلا حداقل نفری که تو یک محل جمع میشدن 10 نفری می شد اما الان تو گرنا همین دو سه نفر دور هم جمع میشن که از روی اتفاق (شاید:دی) این دو سه نفر هم همون کسانی هستن که از عمل گرد فرد راضی هستن یا به نوعی دست داشتن یا این عمل به نفع این افراد بوده !

شایان جان امروز یه کاری میکنه طرف با یه ایدی , فردا با یک ایدی دیگه میاد جون جون میشه آدم خبرش نمیشه که این همون بوده که ...

آیا واقعا دژکوب برای همه یک بازی هست ؟ بعله درسته این یک بازی هستش ولی افرادی چنان غرق در این بازی شدن که به نوعی عنوان معتاد می شه به اونها لقب داد ! و یک معتاد حاضر هست برای تامین مواد خود دست به هر کاری بزنه ! هر چقدر موادش بیشتر لذتش بیشتر !
    بعضی ها میگن اینم مثل جنگه ؛ تو جنگ نکشی , میکشنت , قبول اما نباید دنیای واقعی رو با شرایط های سختش و غیر معقولش با یک بازی فضای مجازی مقایسه کرد ! دنیا پر از ناعدالتی هاست ولی این دنیای مجازی دژکوب که تاریخی از دنیا رو داره واسمون آموزش میده جای این بی عدالتی ها نیست !
    بی عدالتی تو این دژکوب یعنی :
    رمز یک اکانتو بدست بیاری و زحمت یک نفر رو به باد بدی به هوایی اینکه جنگ هستش و نزنی , میخوری ! وجدانن چطور میشه قبول کرد این عمل رو؟
    یا بیای خرید و فروش کنی ! اکانت یکی رو بخری تو یه سرور بکوبی به رفیق و دوست و هم اتحادی های اون اکانت , وجدانن چطور خریدار و فروشنده قبول میکنن این عمل رو؟
    یک نفر با عشق نیرو میسازه که بکوبه به یه جایی و عشق کنه از این جنگ , یه نفر هم دفاع میکنه در مقابل نیرو های این فرد و لذت میبره از این بازی ! حالا این لحظات هستش که لذت ها رو ایجاد میکنن , اون انتظار که از اول سرور تا لحظه لانچ حمله یا دفاع هست که لذت این بازیه ! بیاید با رعایت اخلاق بازی این لذت ها رو خراب نکنیم.

شرف و وجدان و اعتبار اینجاست که وارد بحث میشه که باید تن به تن و رو در رو جنگید نه از پشت خنجر زد ! (واقعیت هم همچنین بی عدالتی ها داره تو دنیا اوج خودش رو سپری میکنه ! حداقل بی عدالتی رو از یک بازی مجازی حذف کنیم )

به امید روزی که با اخلاق بازی کنیم !
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همبازیان گرامی

یا هزار تا چیز دیگه

سلام شایان جان

خوشحالم بعد سالها یه پست درست تو این دنیای مجازی دیدم...

بنده به شخصه هیچوقت تو سالهای گذشته به بازی کثیف روی نیاورده بودم... و کارهایی که اشاره کردید برام خیلی زشت و ضد هنجار بود...
    اما سالهایی که تو سرور اسپید ایران گذروندم نظرمو کم کم عوض کرد...
    از اون زمان که محمد اگزمن و آرش اکانتمو بالا کشیدن...سیلور میگرفتن پول نمیدادن و سیلور فروشها در جواب اونها پول امثال من که رنک 1 بودمو میخوردن و فرار میکردن !!!
    برگردیم عقب تر و یاد ابوذر ... کتیبه فروشی هایی که میکرد...عقب تر بریم علی نی نی و فروش واندر و اکانت شمال غرب به مبلغ 700 تومن... برگردیم عقب انبارکردن نقشه های واندر توی اتحاد پارشان و لانچ نشدن همر سکرت وان برای اینکه توی یه ساید اتحاد دیگه ای 100 نکنه...
    چراغ چک کردن های مجید و احد و.......................
    خرید و فروش اکانت و بالا کشیدن اکانتهای زیادی در ایران
    فروش پسورد واندر....
    مولتی بازی های محمد اگزمن و امثالهم و هزاران اتفاق دیگه
    اسامیو که گفتم گذشته اون زمان و دیگه مهم نیست... این اتفاقات گذشت و باعث شد نظرات من و امثال من تغییر پیدا کنه
    اومدم دژکوب دیدیم فحش جزیی از این سایته !!!! هر بچه ای به خانواده ادم توهین میکنه...
    مولتی و مولتی کشیو که از سهیل دیدم اینجا تو تاریخ باید بنویسن :|
    خرید و فروش شده عادت!!!داشتن ااکانت در ساید دیگه برتری محسوب میشه!!!
    یادش بخیر حسام تکیلا راند 6 اشک مارو در آورده بود تر اسپید میخوابیدیم میومد با یه اکانت 2- دهکده ای از شمال غرب کنار کتیبه هامون ده میزد پاپشو 300-400 میکرد کتیبرو تا صبح میبرد...
    پلنهایی که از بزرگانی دیدم که واقعا داره فراموش میشن...
    اینسرت خزانه و اقامتگاه در اتکهای سیم سکند فراموش شده نمونشو فکر کنم اولین بار تو دژکوب سرور 25 فینال روی واندر کارو دیدن !!!!!!! چون دفاع کیلوویی شده!!!

اینهارو گفتم که بگم این مشکلات باید از ریشه حل بشه ... یه سریا 100تا سرور بازی کردن و هیچی نشدن !!!
    سرور بعدیش میان به هر قیمتی عقده ها و ناکامیهاشونو جبران کنن و باز ناموفقتر با فشار بیشتر سرور بعدیو خراب میکنن
    d3 خیلیا یادشونه !!! شمال شرق چیکار کرد
    جنوب شرق تو تایم بن به خاطر مدیریت ضعیف که تو تایم بن میشد پلیرو زد چقدر به اکانتها ضربه زد !!!
    چک کردن چراغها...
    و در نهایت چی شد؟؟؟
    با یه تلافی بزرگترین سرور دژکوب که میتونست سکوی پرتابی باشه برای این سایت و پلیرهاش نابود شد ...

هرکسی دنبال مقصر بود...
    هیچکس به خودش نگاه نکرد !!! همه انگشت اشارشونو سمت دیگری میگیرن!!!

دوست عزیز این بازی وقتی درست میشه و جوان مردانه که اون طرز فکرت عوض بشه ...
    بفهمی این یه بازیه نه بیشتر یه بازی ...

KING OF SE TeaM

Amir Alone

جهان هرگز تکرار نمیشود...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

دوستان اگر علاقه مند هستین بیایید اینجا یکم بحث کنیم در مورد بازی و سیاستها بلکه بتونیم رونق رو به سرور ها برگردونیم

از نظر من دلیل اصلی کمبود پلیر خود ما هستیم بیشتر تا مولتی هانتر ها- شاید با صحبت در مورد اخلاق بازی و رعایت اون بتونیم سرورهای بهتر با پلیرهای بیشتری داشته باشیم

5. تشکر hlhlpsk, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر من پایه و اساس این مشکلات رنک و رتبه بندی هایی هست که تو سایت دژکوب گذاشته شده

رتبه بندی هایی که بعضی ها واسه جبران ناکامی هاشون تو دنیای واقعی دنبال بدست اوردنش هستند

رنک ایمیل باید برداشته بشه و اصن مهم نباشه کی تو کدوم سرور چیکار کرده واندر که 100 میشه همه چیز خاطره و تجربه میشه

الان طرف واسه اینکه بیگ همر سرور رو ببره اومده بیگ همر رو خریده و زده
    15 ک گلد داده بیگ همر بخره و بزنه که چی بشه؟ که تو افتخاراتش بزنند مرگبارترین حمله در فلان سرور

همیشه اخرای سرور ها روی اک هایی که میتونند مدال هایی نهایی مدافعین مهاجمین بیگهمر قهرمان و... رو بدست بیارند خرید و فروش های سنگینی میشه

دلیل هم واضحه
    رنک ایمیل بالاتر از اخلاق قرار گرفته

حالا بماند تو یه سرور توی همین امسال توی این دژکوب واندر رو خریدند
    واسه چی خرید؟ به خاطر رنک ایمیل به خاطر اینکه تو پروفایل بره بالاتر به خاطر اینکه تو باشگاه کاربران بره بالاتر

یکی از دلایل اینکه مولتی کشیدند خیلی زیاد شده بخاطر همین رنک هاست دوباره
    طرف تو یه سرور 25تا مولتی رو رید داده 4تا همر 1میل گرزی کشیده رو هر همرش که اسکات کشیده شده 1میل دف ثابت بوده
    چرا؟ چون بیگ همر سرور فینال رو میخاسته که امتیازش چند برابر عادیه

خود امتیاز دهی باعث فساد میشه و سرور هایی که امتیازش چندبرابر سرورهای دیگه هست مثل فینال ها و لیگ ها اونا دیگه نور علانور میشه توی بی اخلاقی و کثیف بازی کردن

پیشنهاد: بهتره تو رنک ایمیل ها فقط یه چیز باشه اونم رتبه کلی کاربر در بین کلیه ی پلیر های کلیه سرور ها
    همین یه رنک عیار بازیکن رو مشخص میکنه بقیش دکوره

7. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, hlhlpsk تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

كاملا بجاست حرفتون و من هم قبلا اينو تذكر داده بودم توي تاپيك بهترين ايميل دژكوب و گفته بودم اين مدالها بيشترين اثرش ميشه بازي انفرادي و شعار ( دژکوب بهانه ايست براي با هم بودن ) رو كاملا نقض ميكنه

اين پيشنهاد خوبيه براي شروع اين تاپيك و منم موافقم كه تنها مدال اتحاد برنده كافيه، بقيه فقط و فقط به بي اخلاقي و بازي كثيف منجر ميشه

9. تشکر kinG NE, M3nTaL, hlhlpsk تشکر نمود
    پسندیدن kinG NE, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه نکته دیگه هم اضاف کتم
    اینکه میگم فقط رتبه کلی کاربر تو پروفایلش نمایش داده بشه منظورم این نیست که دیگه رنک 1 مهاجمین سرور و بیگ همر سرور و باتجربه ترین قهرمان و... حساب نشه
    اینا نباشه که انگیزه ایی نیست
    امتیازات اینا هم لحاظ بشه هر امتیازی داره مثلا همین 20000هزار امتیازی که به رنک 1 مهاجمین داده میشه داده بشه تو سرور های نرمال و توی رنک کلی بازی کن هم لحاظ بشه
    ولی دیگه یه رنک جداگانه ایی برای بهترین مهاجمین کلیه سرور ها یا بهترین مدافعین یا مدالی که تعداد بیگ همر های رو نشون میده و... رو جمع کنید و تو مروفایل نشون ندید ولی امتیازاتش رو حساب کنید و توی رنک کلی کار بر حساب بشه ولی مدال و رنک جداگانه نباشه

پیشنهاد مطمعنا ناقص و دارای اشکالات فنی زیادیه
    فقط برای شروع بقیه رو دوستانی که حرفه ایی ترند کامل کنند

سالار

11. تشکر M3nTaL, mohsen.2pac, bingoo, hlhlpsk تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mohsen.2pac, bingoo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاری به اسپید پایین ندارم هرچند زندگیمیو تو اسپید پایین دادم کار های زشت زیادی داشت
    از امار دادن ها
    از ای پی زدن ها و...
    الان من میخوام برای 1000 حرف بزنم اوایل یادمه تو 1000 اتحاد معنی داشت اول بازی استرس اینو داشتی که یه اتحاد گیرت بیاد که پشتت باشن یادم نمیره ارش ای ار چت وقتی اتحاد میزد توی 1 ساعت اول 20 تا پر بود الان چی ؟ یارو اتحاد میزنه ولی خودش تک اصلا دیگه توی 1000 چیزی به نام اتحاد وجود نداره اخر سرور هم دیگه خودتون در جریان هستید که مولتی و.....
    اون موقع ها شاید ما جوون بودیم اما چون بچگیمون خارج اینترنت بود میدونستیم هر توهینی یه پیامدی داره بنا بر این سعی میکردیم فحاشی کمتر باشه احترام بزرگتر ها رو داشته باشیم (یادی کنیم از حاج ابی و حاج حسین عزیز) رفاقت هایی شکل میگرفت و حتی ازدواج!!!
    الان چی شده ؟ پسر بچه 13 ساله که هنوز به سن بلوغ هم نرسیده مثلا میاد به منی که اگر بچه داشتم بچم همسنش میشه فحش ناموسی میده و من کاری جز سکوت نمیتونم اتجام بدم چرا؟ این بر میگرده به فرهنگ بدی که اینتر نت جا انداخت ____هرکاری میکنی تو نت هیچ پیامدی نداره____ نه تنها دزکوب بلکه تمام اینتر نت اینطور شده
    الان جنگ خوان ها
    کینگسرا
    کلش
    تلگرام
    هرکس هرکاری دلش میخواد انجام میده تا شاید بخشی از عقده های خارج مجازی رو جبران کنه
    شایدم مشکل از خودمون هست
    مثلا اگر کسی توی تیم حرکت زشتی رو انجام داد از تیم اخراج بشه این کار باعث میشه فرد بفهمه کار زشت تک بودن میاره و تک بودن نابودی
    اما اما اما
    هر انسانی ذات خودش رو داره
    کسی که دزده دزد میمونه
    کسی که مهربونه مهربون میمونه
    حتی اگر شرایط بازی بد باشه
    این که نصف بشتر دژکوب خراب شده
    بخاطر اینه که تمام الگو ها رفتن و اشخاصی که خودشون باید الگو داشته باشن الان الگو هستن
    قبول کنید سن دژکوب اومده پایین قبلا زیر 16 سال نبود کسی که بازی کنه
    الان داریم 8 سال.... الگوی اخلاق کی باشه ؟ کسی که ساید میفروشه و پول به جیب میزنه.....
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاملا حق با شماست