با سلام و درود بیکران

ضمن تسلیت این ایام و آرزوی سلامتی برایه یکا یکتون ، اومدیم طبق معمول جواب ندیم و در سکوت و آرامش پلی بدیم نشد که بشه .

اینکه فلانی فلان سرور تو سایدش بد بوده و مشکل داشته با بچه هایه سایدش فکر نمیکنم به احدی مربوط بشه جز ؟؟؟ جز؟؟؟ جز ؟؟؟ بله درسته جز بچه هایه همون ساید ، اونم نه هر بچه هایی ، بچه هایی که نافشون رو با اسمشون و سایدشون بریدن ، پس دوستان میتونن در مورد ساید خودشون نظر بدن ، اما این اجازه رو هم دارن که اگر پیروزی کسب کردن جلویه ساید همون فلانی به رخ بکشن بگن ما بردیم ، تاریخ رو فاتحان مینویسند ، اما تا اونجا که یادمه فینال پارسال رو اس دبلیو برد نه ساید دیگه ، دوستان اون سرور و اون ساید بیان بگن ما بردیم ما هم میگیم بله واندر تو سایدتون صد شد و بردید ،
دوستان اگه بیگ انداختید کسی رو دستتون نزد بیاید گریه کنید، سالم ؟؟؟؟ مفهوم سالم عوض شده ؟؟ میگن ارزش ها بنا به موقعیت جغرافیایی عوض میشه ، مثلا تو مکزیک تا 50 گرم مواد مخدر جرم نیست تو امارات قرص استامینوفن کدیین جرمه ، حالا شما ابر مولتی سرور و سایت دژکوب ،مافیایه خرید اکانت (البته از ساید خودت ، چیزی که مطمینم رو میگم که تهمت نزده باشم ) دم از بازی سالم میزنی ؟ یاللعجب این چه سیستمی هست من نمیدونم ، که مولتیان قدرت میدان و تک اکانتی ها خار میدان شده اند ،
جو گرفتگی ؟؟ اینکه یکی بیگ میزنه میگه بیا بزن روش سی کی گلد میدم در راه خدا ، میشه جو گرفتگی ؟؟؟ من بیگ نزدم شما بیا نزن روش سی کی گلد بده خوبه ؟؟؟ اینم تواضع .
مجددا میگم آقایون خانوما : جناب لوسیفر پیشقراول به زعمتون رییس ، حمال ، جارو کش ، تاپ لیدر ، هماهنگ کننده ، دفساز ، جلوزن ، فارم اس ای هستند . اگر هم مشکل ما باهاش داریم رجوع شود به خط سوم همین پست انتهای خط .
اونایی هم که لایک میکنن نشون دهنده اینه که اس ای خوب درک کرده که این بازی گروهیه از لایک ها مشخصه اونی که باید خوب درک کنه شمایی ،

دوستان اس ای بیگ نندازید احساس میکنم دوستان دارن میترسن چون میخوان بدونن میتونیم موقع لانچ گندمشو بدیم یا نه ؟؟ پس لطف کنیدبه این دوستان استرس وارد نکنید ،
ما هم برای شما آرزوی شاد کامی داریم پدر بزرگ .
(با رندی خاصی توهین میکنی. بارندی خاص تر پاسخ بگیر ، من بی ادب نیستم اما رفتارم رو با شخصیتم اشتباه نگیرید ، شخصیتم چیزیه که هستم اما رفتارم چیزیه که شما هستید . خواهشا اگر صحبتی داریم در حیطه اختیارات قانونی عرفی و رفتار توام با احترامتون بگیم از طعنه و کنایه زدن بپرهیزیم )

پ ن :مسلم هست که این پستم پاسخ هایه زیادی خواهد داشت ، همونطور که پست هایه گذشته شما بسیار پاسخ داشت که تا اینجا سعی کردم خیلی خیلی در جاده احترام و شان بازی جلو برم که ....اما واقعا انتظار از پدربزرگ سرور بیش از این هاست .

یا حق