نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کتیبه رو بدون هماهنگی ساید دادان به مانی
    و اونم گرفته یعنی میخوایین بگین به هر کدوم از شماها پیشنهاد میشد نمیگرفتین؟؟؟
    این اتفاق تو سرور l1هم افتاده بود ولی اینقدر سرش دعوا نشد.
    لیدر ساید باید پلیرهاشو بشناسه و بدونه چه کتیبه ای دست کی باشه
    این وسط مانی هیچ کارست
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Rose نمایش پست ها
    کتیبه رو بدون هماهنگی ساید دادان به مانی
    و اونم گرفته یعنی میخوایین بگین به هر کدوم از شماها پیشنهاد میشد نمیگرفتین؟؟؟
    این اتفاق تو سرور l1هم افتاده بود ولی اینقدر سرش دعوا نشد.
    لیدر ساید باید پلیرهاشو بشناسه و بدونه چه کتیبه ای دست کی باشه
    این وسط مانی هیچ کارست
    من هیچی نمیگم نپسندیدن هایی که پستت میخوره گویا همه چیز هست

شما که میای میگی خفت کردن گرزی واسه گرفتن مدال کثیف بازیه و 1000 صفحه فحش دادین به زمینو زمان و پشت سجاد اون همه حرف زدین جالبه که اینجا از این موضوع دفاع میکنید

التماس تفکر
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فازت چیه هاه؟ نمایش پست ها

شما که میای میگی خفت کردن گرزی واسه گرفتن مدال کثیف بازیه و 1000 صفحه فحش دادین به زمینو زمان و پشت سجاد اون همه حرف زدین جالبه که اینجا از این موضوع دفاع میکنید

التماس تفکر

دوست عزیزی که نمیشناسمت من نمی خوام از مانی حمایت کنم اما از قدیم گفتن مالتو سفت نگه دار همسایتو دزد نکن
    خب الان شما جای اینکه بیای سرزنش کنی کسی رو که به سایدش خیانت کرده و کتیبه رو داده به مانی اومدی گیرنده رو سرزنش
    میکنی من فقط حرفم اینه که ممکن بود به هر کدوم از شماها این کتیبه داده یشه یعنی قبول نمیکردید؟؟؟
    این دوستانی هم الان دیس لایک کردن احیانا بعضی هاشون تو سرور j3سعی نکردن رنک یک مهاجمینو از راه نادرست از احسان شانیز بگیرن؟؟
    عکس و لینک موجوده ها
    اما در مورد سجاد خودش بهتر میدونه که من مطلقا بهش کوچکترین بی احترامیی نکردم
    حالا اگه شما دوس داری سجادو تحریک کنی بیاد حرفی بزنه اون یه بحث جداس
    از همه ی اینا گذشته دیگه الان کثیف بازی بین پلیرها شده یه آرمان
    اسمشم میزارن زرنگی
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    مانی چان تا اونجا که من خبر دارم و خودت هم گفتی 15 کی گلد به دوال اکانت دادی حالا میای اینجا خالی میبندی که قضیه فلان بوده؟
    اگر واقعا حق باشماست کنیبه رو بک کنید تا جسن نیت خودتون رو نشون بدید در غیر این صورت نیاید صورت مساله رو سعی کنید عوض کنید
    سلام عزیزم تا اونجا که یاد دارم من نه تاحالا با شما حرف زدم نه چت کردیم جایی* نه چیزی پس فاز نگیر اینجا که خودت گفتی* ما دقیقا کجا با هم حرف زدیم و من هم چین چیزی به شما گفتم می*شه توضیح بدید ؟

من شمارو در حدی نمی*بینم که بخوام بات چت کنم پس لطفا زیاد به پرو پای ما نپیچ

نقل قول نوشته اصلی توسط فازت چیه هاه؟ نمایش پست ها

التماس تفکر
    دوست عزیز شما بازی نیسی برو اول با اسم اکانتت بیا بد جوابتو میدم

در رابطه با نپسندیدن پست*ام کل بچه*ها se sw بودن دیگه .. درضمن داداچ اینجا مدرسه نیست که ۱۰تا نپسندیدن بخور طوری بشه یا ۱۰تا صد آفرین بگیر بش جایزه بدن در کّل فااااااااااااازت چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
    سلام دوستان

اینطور از حرفای عرفان فهمیدیم طرف جانشین بوده و وقتی با جانشینی پیام بدید مینویسه از طرف جانشین اکانت

ما کاری به فروش اکانت و ... نداریم این کتیبه باید پس داده بشه حالا چ خریده باشید چ نخریده باشید و اگه کتیبه رو پس ندید هرچی دیدید از چشم خودتون دیدید
    اولا که این بحث به خیلیا که اینجا بحث می*کنن ربطی* نداره اینجا*ام جای همچین بحثی* نیست لیدر*های ساید*ها می*تونن بیان خصوصی حرف بزنن

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    دقیقا، اما خوب شمال شرق و یا بهتر بگم کسانی که دارن شمال شرق بازی میکنن دیگه واسه ما این حرفارو نزنید که آآآی طرف داده خودش گفته زمینمون کجه بیاید شما ببرید. خدایی زشته، منم به شخصه تصمیم گرفته بودم کاری به کار سایدی نداشته باشم اما با این حرکت تمام وقتمو میزارم برای جنوبغرب و اگر این کتیبه بک نشه باید منتظر خیلی اتفاقا باشن، فکر نکنید فقط خودتون بلدید کثیف بازی کنید ما هم بلدیم.
    عرفان از دوستان خوب و قدیمی من هست و هر کمکی هم بشه بهش میکنم
    داداش کمکی* که از دست تو بر بیاد فقط اینه که هامر بکوبی تو دیوار ما :دی اینجا*ام شاخ شونه برا من نکش هر کاری می*خوای بکنی* تو عمل نشون بده

- - - Updated - - -

دوستان اینجا*ام دیگه بحثی* نشه در این رابطه چون واقعا دیگه جواب نمیدم اگر لیدر ساید*ها حرفی* دارن می*تونن تو خصوصی یا تلگرام بیان بزنن در رابطه با حل شدن این مشکل تلگرام منم دارن اونهایی که باید داشته باشن

مرسی* اه
    ✏ You Can Find Better Than Me
    ✏Wrose Than Me
    ✏But Like Me You Will NEVER Find

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز شما در حدی نیستی که بخوام ریپلای کنمت

هیچ جوره هم با شما من حرف نزدم و طرف صحبتم کسه دیگه بود واس چی حرفو از رو زمین بر میداری به خودت میگیری؟؟

الان موضوع دوطرفه شد اوشون از شما دفاع میکنه شما از اوشون در صورتی که حتی یه درصد روی صحبتم شما نبودی

پ.ن:قیمت پست دفاعیه از کثیف بازی چنده؟؟

هه
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

6. پسندیدن lucifer, purya, Anti_Wizard پسندید