سلام و درود بیکران خدمت فروم نشینان عزیز
بسیار بسیار خوشحالم که حداقل اتکی میاد و میره و خوشحالتر هستم که تارگت کل سرور فقط ساید ماست . واقعا جذاب شده ولی خیلی حیفه که تقابل نا برابر هست . خدارو شکر که آقا مهدی لوسیفر رفت اما خودش نیست خداش که هست از اینکه سه به یک هست یا نیست حرفی نزد و اگر هم زده مگه غیر از اینه ، اگه شما خوشحال میشی ، اصلا شما تنهایی گرز رو گرفتی دستت بدون رمر زدی همه رو هم با همون یه گرزت زدی ، ما همه بودیم شما تک ، ما از پس همه هم بر بیایم از پس شما بر نمیایم
گفتم که شما همه رو زدی، قمار باز ها معمولا از این حرفا زیاد میزنن که عیب نداره و ... ، ما هم رومون زیاده گندم دف دادن سخته نمیتونیم گندم بدیم دستت درد نکنه سبک میکنیش ، کی به کیه کنتور نداره که تو انوری خالی ببند ما هم رو به اینور ، بابا ؟ باااااااااااااااااباااااا اااااااااا؟
یکی ببینه با کی کار داره ، باریکلا باریکلا جنگ اموز دارن ، عزیزم تو ذات آدم باید پلیر باشه نه کتیبه و همر و دف و راید و غارت ، اینا تکمیل کننده هست و بی تاثیر هم نیست اما مهمترین چیز رو تو نداری ، اونموقع که زیر دستم بودی سعی کردم یه سری چیزا رو دوستانه یادت بدم ، یاد نگرفتی ، با زور اومدم یادت بدم یاد نگرفتی ، کلا شما مقاومت وحشتناکی جلو فهمیدن داری تلاش میکنی نفهمی نه اینکه بفهمی ، هر چی تلاش میکنم با شما همکلام نشم از رو که نمیری ، ماشالا ماشالا ماشالا بزنم به تخته چقدرم شیرین زبونه این بچه ، دف سازا هم جنگ اموز دیدن شما جنبه نداری جنگ اموز ندیدی عقده شده برات که جنگ چقدر ادمو بزرگ میکنه وگرنه دفسازا جنگ زیاد دیدن ،. یکی اینو جمع کنه خیلی زیر دست و پا هستش.