نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
همین اولش بگم منظورم عرفان عزیز نیست و کلی میگم . 2 سرور روبری هم بودیم و اما دشمن هم نیستیم
همینجوری که گفتی بازی روی پسندیدن من و شما جلو نمیره !
قبول داری مولتی رید دادن جزو کارای کثیف بوده یا نه ؟!
اگه قبول نداری که کلا اصول دیگه ایی هم که گفتی نباید قبول داشته باشی و بجا حرف زدن بری دنبال بازی
اما اگه قبول داری بیا از نگاه کسی که مولتی نداشته هیچ وقت و بی مولتی بازی کرده ببین
اکانت هایی مثل خودم که بدون مولتی داریم بازی میکنیم زیاد هست توی شمال شرق . وقتی پویا داره واسه رید سالم لاست میده . مولتی باز چرا نباس بده ؟ حتما چون گلد داشته و تونسته ؟
وقتی من دارم سر هر آبادی لاست گرزی میدم بقیه چرا ندن ؟
پیدا کردن مولتی قسمت سخت کار هستش . بعدش که پیدا شد اینکه بخوایی 0 کنیش یا دف بدی بستگی به خودت دارم . هر 2 موردش هم کار سختی نخواهد بود
چون وقتی کپ مولتی به 18 به بالا برسه دیگه کسی روش لوگین نمیکنه و فقط رید میخوره .

حالا شما میخوایی بگی این کار بدیه ؟! خوب شما نکن . اما من از هر 4 ساید این حرکت رو دیدم . و تا حالا ندیدم کسی بگه کثیف کاری بوده . میتونی هم بیایی و مولتی های منو پیدا کنی و صفر کنی . یا نه بیا فیدرای منو صفر کن . قول میدم نگم کثیف بازی کردی !

اینا با داستان اکانت خریدن و یا کتیبه خریدن کلا فرق داره . بچه های جنوب شرق حق دارن ناراحت باشن . جنوب غرب هم حق دارن .
اما باید قبول کنیم تمام اتفاق هایی که میافته واسه اکانتمون تقصیر خودمونه نه دیگری .
دیشب با سامان صحبت میکردم هم گفتم ، هرکسی یه قیمتی داره . همیشه هم یکی هست که بتونه قیمت بالا ها رو هم بخره .
یا باید با این شرایط رقابت کنی یا باید کنار بیایی و یا اصلا ریجستر نکنی .

ببین دوست عزیزم جواب حرفایه شما کاملا تو پست اولم هست

مثل این :
والا بنده اصلا با مولتی بازی کردن موافق نیستم
پس جواب سوال اولت رو دادم دیگه نمیدونم این سوالت برا چیه ؟؟
قبول داری مولتی رید دادن جزو کارای کثیف بوده یا نه ؟!
اگه قبول نداری که کلا اصول دیگه ایی هم که گفتی نباید قبول داشته باشی و بجا حرف زدن بری دنبال بازی
اما اگه قبول داری بیا از نگاه کسی که مولتی نداشته هیچ وقت و بی مولتی بازی کرده ببین
اکانت هایی مثل خودم که بدون مولتی داریم بازی میکنیم زیاد هست توی شمال شرق . وقتی پویا داره واسه رید سالم لاست میده . مولتی باز چرا نباس بده ؟ حتما چون گلد داشته و تونسته ؟

اما بازم جواب میدم :
من به اصول خودم استوارم بدون مولتی بازی میکنم نشونش اینه که اولین نفری بودم که تو سرور دهکده دوم زدم هفته اول میتونستم رقابت کنم با تاپ اما الان نه نزدیکشم نمیشم . پس واضحهه که کی چجور بازی میکنه . اما داستان شما اینه که بین بد و بدتر بدتر رو انتخاب میکنی .
یکی چراغ قرمز رو ساعت 3 نصفه شب رد میکنه که هیچکس نیست کارش درست نیست اما یکی سر ترافیک میاد چراغ رو رد میکنه هر دوش بده اما کدوم بدتره ؟؟؟ حالا قلی دزدی میکنه گیرم نمیفته منم باید دزد بشم ؟؟ یارو مولتی بازی میکنه منم باید بازی کنم ؟؟؟ یارو لاست نمیده من چرا باید بدم ؟؟؟ یه کاری کنم اونم لاست بده اشکال نداره اما چجورش بحث منه شما که درست پلی میدی یعنی وقت بیشتری میذاری تا اونکه داره مولتی راید میده . اگه میتونی مولتی رو صفر کن دف ریختن کار ترسو هاست چون از لاستش میترسن . من از لاست دادن رو ناتار و واحه نمیترسم رو رقیبمم نمیترسم . این منافات داره با چیزی که میگی اگر از لاست دادن نمیترسی و میتونی مولتی رو پیدا کنی صفرش کن مگه نمیگی لاگین نمیکنن روش ؟؟؟ پس چرا صفر نکنی ؟؟؟ پس حتما یه داستانی هست دیگه که دف میریزی و صفر نمیکنی غیر اینه ؟؟؟
از اول ازل که این بازی ساخته شد اونی که گلد بیشتری مصرف میکرده و اگر پلیر حرفه ای هم بوده موفق تر بوده این از اول همراه بازی بوده ولی این حرکاته هم میتونسته همراه بازی باشه که شما میگی کار درستیه اما همراه این بازی نکردنش یا رو حساب بازی جوانمردانه یا هر چی که شما اسمش رو بذاری داشتن گلد یه پوئن مثبت هست اما اونی که این بازی رو ساخته مولتی هانتر رو هم گذاشت اسمش نشون میده شکارچیه مولتی پلیر هاست . حالا منو شما به شیوه خودمون نمیتونیم و نباید عدالت رو برقرار کنیم به هر نحوی که میتونیم .
تفاوت آدما تو نگرش هاشونه یکی سفت پای عقیده درستش میمونه و کار درست رو که از دید همه درسته رو انجام میده یکی مقاومت میکنه رو اعتقاد غلطش . و اینکه اینکار رو نمیکنم شک نکن که نمیکنم منم بازخواست نکردم شما رو فقط روال درستش رو گفتم همونطور که به مواتی پلیر ها گفتم ،حالا کل دنیا بیان مولتی بازی کنن و دف بریزن تو واحه و ناتار چیف میکنن دف کنن و رو مولتی راید دف بریزن من کار خودمو میکنم هرگز هرگز اینکار رو نمیکنم . اگر مولتی شما رو هم پیدا کنم صفرش میکنم همه دنیا هم بگن دف ریختن تو واحه مولتی راید کار درستیه از نظر من که تمام تلاشم اینه که درست پلی بدم کثیف کاریه .
داستان بردنه کتیبه هم انقدر وقیح هست که دیگه نیازی به توضیح نداره .

این بحث رو میبندم .
موفق باشید