نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
شما که حرف از خریدن اکانت میزنی همون عطا اکانت ویس کبیرو خرید اومده بودی تو گروه داشتی میگفتی که اکانت منو بدون اجازه من فروخته . رو اکانتتون رفتیم سطح بازی کردننونو بالا کشیدن اکانتتونو دیدیم حسابی هم خندیدیم ممنون که شادمون کردی

اینکه مارو پلیر دوهزاری توصیف کردی خیلی ممنون نظر لطفتونه ولی اکانتی بالاتر از اکانتی که ما ساختیم تا اون موقع تو شمال غرب نبود

شما اگه سطحتون بالا بود نمیذاشتید چکمتونو اونجوری ببرن .مثل اینکه عطا جان هواس خودیا رو هم پرت کرده بود یادتون رفته بود کتیبتونو بردارید اومدن زدن

درضمن اکانتی هم خریده شده توسط عطا بوده این یکی رو خداییش تکذیب نکن که کل سرور عطا رو به همین خریدو فروشا میشناسه

درکل گاهی وقتا بیا یه چیزی بنویس خوشحالمون کن

راجب کتیبه زدن بدون اجازه توتال برو درست از اول بخون ما با توتال هماهنگ کرده بودیم توتالم گفته بود سپردم کسی جز شما اون کتیبه رو برنداره بعد خودش رفت با مولتیش برداشت

اکانت منو دوست عزیز معین بی بوی رفت فروخت به الیسا و من نفروختم / دوما بله اکانت از لحاظ تروپ عقب بود اونم به این دلیل بود که 2 هفته اول تنها پلی کردم و این که دو هفته حتی 1 دونه گلد روش نیومد مثل امثال شما پلیر گلد نیستیم که منبع سطح 1 با گلد اپ کنیم / سوما شما اگ تونستی یه سرور بدون پوش اک بکشی بیای بالا اون موث یه چیزی بیا اینجا بگو / چهارم شما و دوست عزیزمون کینگ دوال دکتر عطا هستی میدونی یعنی چی ؟ یعنی دوال بازی نیست

- - - Updated - - -

اولا سرور 25 من به اسرار دوست عزیزم علی فونیکس اومدم خاست ببینه سرورای اینجا چطویه و یه من بودم یه اون بعدشم اونجام شما زیر پرچم کارو بودی ؟؟؟ کدوم سرور تو ادم خودت بودی ؟؟؟؟

سطح پلی من بر همگان معلومه و اسمم تو دژکوب بوده هست و خواهد بود امسال شما ها رو هم اصلا نمیشناسم
یا حق

در حد خودم کسی دیدم جوابشو میدم در غیر این صورت خدافظ