نقل قول نوشته اصلی توسط se7en نمایش پست ها
سلام خدمت جیگرای عزیز سرور

یه مدت بحث از بازی دور شده بود افرادی ک تو سرور نیستن بیشتر پست میذاشتن تو فروم :د

یه درود میفرستم به sw ، حیف ک کلا sw رو دوست دارم دلم نمیاد چیزی بنویسم براشون )))

ولی* عزیزان دارید هامر می*کشید رو اصول بکشید با شوال نمیتونید واندر بیارید پایین

این اکانت ک تاپ بود مثلا ! این چه همری بود! الان همه شدن استادی بازی با نژاد رومن میان اینجا تز* میدان فلانو بسار

ولی* آخر سری میبینیم کیفیت هامر هارو! اون ۳هفته اول ک خبری از کاپ مولتیو اینا نبود دیدیم کی* بهتر راید میده الان ک تاپ خاله بازی شده!

در مورد دفاع شارژ کردن از همهٔ دٔه*ها صورت میگیره و هامر از یه دهٔ! بس اصلا صحبت ریکاوری و ضرر و نکنین

این پلنا ک زدین در حد جوک بود دیگه ازش دفاع نکنید! قبول کنید اشتبهاتونو!

سرور*هایِ قبل ک تیم کامل ما میومد همون اول کار یا حذف میکردیین یا حذفتون میکردیم اینقد یه طرفه شد ک دیگه الان بچه*ها بای دادن نیستن ))

در مورد پلن و اتک و لانچ هم یکم منتظر بمونید ما شروع کنیم از دیدنش لذت ببرید ))))

در آخر هم یادی کنم از عمو ممد عکس من سلطان پاپ ایران ک مشکل داشت نتونست بیاد این سرور رو ولی* شاید بعداً آوردمش ))

پیروز و شاد باشید دوستان عزیز

پ*.ن : با بهنویس نوشتم شرمنده بابت غلط املایی!

http://8pic.ir/images/0ztedfiruiqfkklpkhcg.jpg
اولا که همر های شمارو هم خواهیم دید این همر دهکده ی 2 بود 1 و که میزدیم زلزله ی 10 ریشتر سرور رو خراب میکرد
دوما که من اصلا شمارو نمیشناسم و یادم نمیاد شکست خورده باشم که میگی باعث شدیم حذف کنین LOL
سوما این عکسی که دادی مال سرور اسپید هست فازت جیه
چهارما اره ما مولتی میزنیم lol میگن که کافر همه رو به خویش خود پندارد (فکر کنم همچین چیزی بود)
از الانم بهانه درست شد (تیم کامل نیومدن) lol
پنجما خنده مفید افراین