نقل قول نوشته اصلی توسط BiG PaPaa نمایش پست ها
تنها کسای که باعث شدن sw و یا بهتر بگم من جبهم و عوض کنم همین لیدراتون بودن تصمیمات اشتباه گرفتن
1.در مورد کتیبه مورتاض یونیک امدن سری هرچی از دهنشون در میاد تو فروم گفتن بعد که فهمیدن قضیه چیه معذرت خواستن که باعث شد شناخته بشن و نوش دارو بعد از مرگ سهراب به درد ما نمیخوره گفتیم ok
2.در مورد اکانت holly که کتیبه ی چکمه ی بزرگش که خود من خالی کردم و گفتم بردار بعد که خواسیم بلن بریم و خواستیم سروراش گفتن کتیبه نده و حتی چند باری به تماس ما جواب نداد مگه داریم مگه میشه
3.همر و مقداری از دف x404 که در دهکده های خودش بود بدون هماهنگی با ما با رمز جانشینی امدن زدن به nw جایی که میدوستن یه مقدار سنگین دف داره با حال غارت که حتی رمرش کار نمیکرد که چی ؟ شنیده بودن میخواییم holly رو بزنیم فقط شنیده بودن و این نمیدونن شاید nw قضیه ی جاسوس رو میدونست و باهاشون بازی کرد
4.اکانت alaf که در اختیار من قرار گرفته شد و بود و ایمیلش و نداشتم و اکانت 1دونه نیرو نداشت زیر ساختاش و ok کردم و باهاش 200ک سرباز بیاده و 40ک کاهن کشیدم که رمز و عوض کردن باتوجه به اینکه میدونستن ایمیل نداشتم و بم گفتن تا زمانی که با se در گیر نشی دف ماله خودته درگیر شدی بک میدم و جالب رفیق صمیمی ما که اصلا بخاطرش ثبت نام کردیم اقای بزمان همچین کاری با ما کرد
5.واقعا یه نفر چقدر رو داره که بعد این همه گند زدن به sw بیاد زنگ بزنه بگه بیا بریم یه اتحاد و بلن بریم و هنوزم میخواستن نامردی کنن
6.و بعد بچه هاشون امدن به ما گفتن این سرور اکانتای sw رو بده به ما عوض یه سرور دیگه برات کب میکشیم اخه من بخوام با تیم بازی کنم شما روتون میشه با من حرف بزنین اصلا سرور l1 و d1 بازی مارو ندیدین مگه d1 تهایی با 4تا ساید مبارزه نکردم با این حرفا فقط به من توهین کردین دوستان عزیز

ب.ن:نمیخواستم چیزی بنویسم دوستان اصرار کردن و دوستان se میدان خالی دیدن از خودشون داستان تعریف کردن و مجبور شدیم حرف بزنیم
ب.ن:دوستان شرمنده کیبورد ما ب نداره محبوریم ب هارو ب بنیویسیم lol :دی

اینم حکایت ما با se موفق باشین
erfan odin

تازه جالبه که اومدم منو متهم کردن که دارم تهمت میزنم و ادمین رسیدگی کنه
بعدش به تو زنگ میزنن میگن چون شنیده بودیم میخواید هولی رو بزنید باهاش
آدم چقدر دورو میتونه باشه آخه