نقل قول نوشته اصلی توسط i m p e r i a l نمایش پست ها
سلام
حالا که این بحث شد خوبه بیایم یکم از دانش هم استفاده کنیم

نباید منکر بازی خوب رومن ها شد ولی تغییرات بازی هم کم تاثیر نداشته توی غارت برای مثال تا اونجا که من یادم میاد همه سرور های فینال گنجایش واحه ها 8کیلو و 4کیلو بود اما اینجا 12.5 هس مثل این که
خب این 100% از هفته 3 و 4 به بعد به نفع رومن ها میشه (تا اونجا که من یادمه اینجوری بوده اگه نبوده دوستان کمک کنن تصحیح کنیم)

مورد بعدی در مورد نیرو های نژاد ها و تفاوت هاشونه به نظر من هیچ تاثییری نداره فقط با هر نژاد باید روش غارت عوض شه ولی من یه چرخی رو یه سری اکانت ها زدم دیدم سبک غارتشون با نژاد های مختلف فرقی نداره این باعث افت میشه
برای مثال الان همه یاد گرفتن فارمیابی کنن پاکسازی کنن بزارن رو 1200 ثانیه و یا علی دیگه هر چی شد شد :d
عملا دیگ بررسی اطراف تعداد لندینگ ها به طور متوسط روی هر تارگت از بین رفته و کسی این کارارو نمیکنه

صحبت بعدی در مورد توتن های سرور با چند معادله ساده ریاضی میتونن بهترین بازده و کمترین تلفات رو بدن ایشالا بعد از این سرور الگوی غارت اکانت خودمون رو (با اجازه همه بچه ها) آپلود میکنیم تا دوستان استفاده کنن

اخرین حرفم در مورد گول ها توی سرور های اینجا با توجه به کمبود فارم (پلیر) مدیریت سعی کرده با ناتار جایگزین کنه اما نمیشه واقعا کاری کرد که این جایگزینی کاملا مناسب همه باشه مثلا وقتی میان بازی رو حرفه ای تر کنن و دفاع ناتار زیاد میشه از طرفی رعد دیگه کارایی خودش رو از دست میده به دلیل اتک پوینت پایینش و اینجوری بازی برای اکانت گول تموم شده هستش چون مجبور میشه ترکیبی بزنه اینجوری دیگه رعد بی معنی میشه

ممنون
البته توتن هنوزم اگه بازیکن باشن و وقت داشته باشن بالا تر رومن غارتش اما به نظر من هرچی از حالت معمولیش خارج شه و دست بره توش به درد نمیخوره