نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان و سروران گلم
    میگن فحش رو بنداز زمین صاحبش بدو بدو میاد میگه کسی بر نداره این ماله منه ، ی ضرب المثل دیگه داریم میگه اسم سگ رو بیار چوب بگیر بدستت، کلا من شدم کلاس ادبیات ، بگذریم ، پسر جانم عزیزم دیگه داری بیلبورد میزنی که من نفهمم ، بصورت کلی بیان شد موضوع ، من زیاد دیدم از این زد و خوردا اما فراموشکار نیستم اما شما فراموشکاری ، دبلیو وان فراموشت نشه که زدمت حذف کردی رفتی با شصت تا دهکده ، سه نفر شما بودی سه نفرم ما ، سه به سه پر پر شدی ، مجموع دهکده هاتون سه برابر دهکده های ما بود ، همراتونم که معلوم بو چکمه منحصر هم که داشتید اون سرور که سرعت حرکت لشکریانم که سه برابر بود رو چکمه یونیک حداقل هم سه برابر ما همر داشتید ، تو که حذفیدی ، قاتل که دفساز شد ، یونس جانتون حذف کرد ، دیگه دردت چیه ؟ چجور بزنمت ؟ پنجاه نفر شدید فکر کردید خیلی قوی هستید ؟ نه آقا زورتون زیاده چون زیادید از ساید حذف کرده هم ترس داری ؟ بازم سه به یک؟ خجالت بکش خجالت بکش دست از مضحک بازیت بردار ، بازی اسمش بازیه واسه منم بازیه اما واسه تو خیلی جدیه، بردت رو ضایع نکن ، بشین بازیتو بکن ،
    خب شما هم کار درستی کردی پست نذاشتی و نذاری هم بهتره ، چون واندر رو زیر نود نمیزنن،
    اونی که میزنه خیلی خیلی کم عقله مگر اینکه خیلی همر داشته باشه ، که روند سرور نشون میده ما نداریم ، خواستی بیا پی وی بهت بگم چرا نمیزنن زیر نود ، اساتید لیدرا زحمت بکشید روشن کنید پلیرا رو
    یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 12-09-2016 در ساعت 04:13 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !