صفحه 85 از 100 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه تبریک به دوستان nw va ne بالاخره تونستن بازی رو برنده شن بالاخره خوب بازی کردن وقت گزاشتن و ما رو تحریک کردن به امید دیدار در سرور های دیگه
    SW IS MY HOME

2. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا پژمان ، جای شما هم اینجا نیست
    جای من هم اینجا نیست
    الان دژکوب متعلق به مولتی پلیرهاس ، اینو باید متوجه شده باشی تا امروز
    من که یه سرور اومدم اینجا فهمیدم چه خبره !
    وقتی هیچ کس حواسش به سرور نیست ، والا نمیدونم شما به امید کی داری اینجا بازی میکنی !
    اینجا کسی به نقش مولتی هانتر نداره ، فقط یه نام ازش گذاشتن که دل منو تو رو الکی خوش کنن

4. تشکر BlackSword, purya تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    آقا پژمان ، جای شما هم اینجا نیست
    جای من هم اینجا نیست
    الان دژکوب متعلق به مولتی پلیرهاس ، اینو باید متوجه شده باشی تا امروز
    من که یه سرور اومدم اینجا فهمیدم چه خبره !
    وقتی هیچ کس حواسش به سرور نیست ، والا نمیدونم شما به امید کی داری اینجا بازی میکنی !
    اینجا کسی به نقش مولتی هانتر نداره ، فقط یه نام ازش گذاشتن که دل منو تو رو الکی خوش کنن
    در مورد پزی نمی دونم جاش اینجا بود یا نه ولی لااقل هامر خوبی کشیده بود
    اما در مورد شما منم با شما موافقم

شما خیلی خوبی همه بدن شما گلی
    سوال اینجاست که آیا پژی بدون پوش تاپ رید بوده یا خیر !!! دو حالت داره یا شمامعتقدی که پژی پوش نمی کرده یا معتقدی که اونم پوشر داشته
    اگه قبول نداری که پس دیگه اینجا نیا واسه ملت جای دوست به دشمن نشون نده وخود شیرینی نکن با مزه
    اگر هم قبول داری که از حرفات این موضوع استنباط میشه باید عرض کنم خودت خجالت نمی کشی اونوقت یکی بدون پوشر تو نسته چنین هامر خوبی بکشه!!! شما بگو خودت چه کردی !!! اونی که با زدن ناتار پوینت هجومی جمع کرده تو سرور دیگه نباید بیاد اینجا دم از هوای پاک و بازی فیرپلی بزنه من با امثال شما زیاد برخورد کردم تو این بازی بعضا حتی هم بازی هم شدیم بخاطر جبر جغرافیای بازی ولی همون سرور سرور اخرشونه سرور بعدی دیگه تو تیم راهشون هم نمی دم . حرف زیاده اگه لازم شد با سند میزارم کف فروم

اما در مورد دوست عزیزمون اقا پزی دوست محترم اون عکسی که فرستادی رو خودت می دونی دلیلش چیه لزومی نمی بینم این مورد رو اینجا باز کنم فقط بگم یکی از دلایلش باز بودن تعداد زیاد اکانت ها با یک سیستمه که با توجه به این که کلی از پلیراتون از سروررفتن و اکانتاشون رو زمین مونده شما هم بدون هیچ چشم داشتی داشتی کاراشون رو انجام میدادی این مشکل بوجود اومده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    در مورد پزی نمی دونم جاش اینجا بود یا نه ولی لااقل هامر خوبی کشیده بود
    اما در مورد شما منم با شما موافقم

شما خیلی خوبی همه بدن شما گلی
    سوال اینجاست که آیا پژی بدون پوش تاپ رید بوده یا خیر !!! دو حالت داره یا شمامعتقدی که پژی پوش نمی کرده یا معتقدی که اونم پوشر داشته
    اگه قبول نداری که پس دیگه اینجا نیا واسه ملت جای دوست به دشمن نشون نده وخود شیرینی نکن با مزه
    اگر هم قبول داری که از حرفات این موضوع استنباط میشه باید عرض کنم خودت خجالت نمی کشی اونوقت یکی بدون پوشر تو نسته چنین هامر خوبی بکشه!!! شما بگو خودت چه کردی !!! اونی که با زدن ناتار پوینت هجومی جمع کرده تو سرور دیگه نباید بیاد اینجا دم از هوای پاک و بازی فیرپلی بزنه من با امثال شما زیاد برخورد کردم تو این بازی بعضا حتی هم بازی هم شدیم بخاطر جبر جغرافیای بازی ولی همون سرور سرور اخرشونه سرور بعدی دیگه تو تیم راهشون هم نمی دم . حرف زیاده اگه لازم شد با سند میزارم کف فروم

اما در مورد دوست عزیزمون اقا پزی دوست محترم اون عکسی که فرستادی رو خودت می دونی دلیلش چیه لزومی نمی بینم این مورد رو اینجا باز کنم فقط بگم یکی از دلایلش باز بودن تعداد زیاد اکانت ها با یک سیستمه که با توجه به این که کلی از پلیراتون از سروررفتن و اکانتاشون رو زمین مونده شما هم بدون هیچ چشم داشتی داشتی کاراشون رو انجام میدادی این مشکل بوجود اومده
    شما کی هستی دیگه ؟! چون من Arman2 تو سرور نمیبینم .
    اول خودتو معرفی کن ، بعد جوابتو کامل میدم

7. پسندیدن Basilous, shoshor پسندید
    نپسندیدن Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    شما کی هستی دیگه ؟! چون من Arman2 تو سرور نمیبینم .
    اول خودتو معرفی کن ، بعد جوابتو کامل میدم
    توتال لیدر شمال غربه

بده جوابشو کامل

9. پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

اول از همه باید یه تشکر ویژه از فاتح عزیز کنم به عنوان صاحب دوم اکانت پژی که تو سرور g1 باهاش اشنا شدم و تا الان تمام سرور ها کمک حال من بوده با اینکه متاهل و یه فرزند داره . ممنونم فاتح جان

دوم در مورد سبک غارت من شاید ارمان جان یه سرور نرمال در خدمتشون بودیم دیگه بحثی نمیکردیم

ولی دوستان خوبی تو این چند سال پیدا کردیم که هم از سبک بازی و همر کشیدن ما با اطلاع هستن .

اکانت پژی تو هیچ سروری نه اکانت مولتی و نه دف ساز شخصی داشته..... وقتی سن بره بالای 30 فکرنکنم وقتی بمونه واسه این داستانا... وقتم باز بشه یه سرور دیگه ران میکنم
    جای مولتی........

استنادات حرف من خیلی بازیکن های قوی هستن که من کنارشون بازی کردم... پرس و جو کنید.....

از بچه های ساید هم تشکر میکنم...منو حمایت کردن... و معذرت خواهی بابت اینکه مث همیشه ظاهر نشدیم..... اونم وقتمون خیلی کمه... اگه سروری هم بازی مبکنیم بخاطر همین دوستان خوبی هست که پیدا کردم تو این چند سال .... این سرور هم ادامه میدیم چون سابقه حذف اکانت نداشتیم تا به حال

هر جه پیش آید خوش آید

11. تشکر M3nTaL, Basilous, HIV+, shoshor, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL, Basilous, HIV+, shoshor, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pejiii نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

اول از همه باید یه تشکر ویژه از فاتح عزیز کنم به عنوان صاحب دوم اکانت پژی که تو سرور g1 باهاش اشنا شدم و تا الان تمام سرور ها کمک حال من بوده با اینکه متاهل و یه فرزند داره . ممنونم فاتح جان

دوم در مورد سبک غارت من شاید ارمان جان یه سرور نرمال در خدمتشون بودیم دیگه بحثی نمیکردیم

ولی دوستان خوبی تو این چند سال پیدا کردیم که هم از سبک بازی و همر کشیدن ما با اطلاع هستن .

اکانت پژی تو هیچ سروری نه اکانت مولتی و نه دف ساز شخصی داشته..... وقتی سن بره بالای 30 فکرنکنم وقتی بمونه واسه این داستانا... وقتم باز بشه یه سرور دیگه ران میکنم
    جای مولتی........

استنادات حرف من خیلی بازیکن های قوی هستن که من کنارشون بازی کردم... پرس و جو کنید.....

از بچه های ساید هم تشکر میکنم...منو حمایت کردن... و معذرت خواهی بابت اینکه مث همیشه ظاهر نشدیم..... اونم وقتمون خیلی کمه... اگه سروری هم بازی مبکنیم بخاطر همین دوستان خوبی هست که پیدا کردم تو این چند سال .... این سرور هم ادامه میدیم چون سابقه حذف اکانت نداشتیم تا به حال

هر جه پیش آید خوش آید

اقا پزمان برداشت اشتباه نکن ارمان نمیخاسته نظری راجع به سبک غارت شما بده فقط در پاسخ به جواب دوستمون دو تا فرض مطرح کردن و گفتن هر کدوم از این دو فرض رخ داده باشه اون دوستمون نمیتونه خودشو به شما بچسبونه اخه ادعای بازی پاک میکنه و خودشو به شما میچسبونه ارمان حرفش اینه که پزی یا پوش میکنه یا نمیکنه اگه میکنه که نباید خودتو با اون مقایسه کنی چون تو اهل پوش نیسی یا پوش نمیکنه که باز هم نباید خودتو باهاش مقایسه کنی چون با بازی پاک شما انقد خوب بازی کردی و سطح بازی پاک شما اونقد با بازی پاک ایشون اختلاف داره که ادعاهاش زیر سوال میره که اگه میشه بدون پوش هم اونقد خوب بود پس اون همه ناله و زاری بد و بیراه گفتن به مولتی و زیر سوال بردن همه واسه چیه خلاصش اینه اون دوستمون تحت هیچ شرایطی نباید خودشو با شما مقایسه کنه

13. تشکر HIV+, behdad تشکر نمود
    پسندیدن HIV+, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    اقا پزمان برداشت اشتباه نکن ارمان نمیخاسته نظری راجع به سبک غارت شما بده فقط در پاسخ به جواب دوستمون دو تا فرض مطرح کردن و گفتن هر کدوم از این دو فرض رخ داده باشه اون دوستمون نمیتونه خودشو به شما بچسبونه اخه ادعای بازی پاک میکنه و خودشو به شما میچسبونه ارمان حرفش اینه که پزی یا پوش میکنه یا نمیکنه اگه میکنه که نباید خودتو با اون مقایسه کنی چون تو اهل پوش نیسی یا پوش نمیکنه که باز هم نباید خودتو باهاش مقایسه کنی چون با بازی پاک شما انقد خوب بازی کردی و سطح بازی پاک شما اونقد با بازی پاک ایشون اختلاف داره که ادعاهاش زیر سوال میره که اگه میشه بدون پوش هم اونقد خوب بود پس اون همه ناله و زاری بد و بیراه گفتن به مولتی و زیر سوال بردن همه واسه چیه خلاصش اینه اون دوستمون تحت هیچ شرایطی نباید خودشو با شما مقایسه کنه
    عالی بود امیر دقیقا جان مطلب رو گفتی چیزی اضافه نمی کنم

15. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت فروم باز های گرامی
    طبق سنت قبلتر که برای جنوب شرق اتفاق افتاد ما هم مجبور به حذف شدیم.
    هیچ توضیح خواصی ندارم؛سرور پر از حرفهای ناگفته هست.به همین جمله کوتاه بسنده میکنم که یک شخصی به پلیرهای جنوبشرق فرمود:اگه شما 1تومن خرج کل سایدتون میشه ؛فلان جا اکانتی 1تومن خرج میکنن.(همیشه هم حق با مشتری بهتره :d

در کل من با احترام باخت رو قبول میکنم،باختیم ولی شرافتمون رو زیر پا نگذاشتیم.(منظورم اینه که زیره پرچم سایدی نرفتییم)

حرفهامو کاملتر کنم: شمالغرب هم لیدرها و هم پلیرهای زحمتکش زیادی داره و برد تو این سرور گوارای وجودشون باشع.پلن هاشون عالی بود و همرهای خوبی کشیدن و در مقابل دفاع خوبی هم دارن.

پژمان عزیز واقعا از اتفاق پیش اومده برات از صمیم قلب ناراحتم؛برای همه مشخص شده بود که شما یکی از پاک بازترین پلیرهای سرور بودی و این اتفاق پیش اومده حق شما نبود! دفاعی هم که رو اک بود مگه ماله چنتا اکانت بود که بخواد ای پی بخوره !!اونم تو این برهه از سرور!! هچ کاری نمیتونیم برات انجام بدیم

پ.ن: ی بچه 7 ساله داریم که قراره پیوند کبد بشه؛از همه دوستان التماس دعا دارم.

به امید سلامتی برای همتون.

پوریا
    یا حق
    Just for SE
    THE-KING

17. تشکر STALKER-01 تشکر نمود
    پسندیدن STALKER-01 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وخسته نباشید

در مورد مشکلی که واسه پزمان پیش اومده خواستم یه توضیح داده باشم چون این مشکل توی سرور m1 هم دیروز واسه یکی از دوستان پیش اومده بود

تعداد درخواست زیاد ip شما باعث اختلال سرور خواهد شد. با توجه به احتمال زیاد استفاده ار بات گزارش عملکرد شما به مولتی ارسال گردید. دسترسی IP شما به صورت موقت تا چند ساعت محدود خواهد بود

در حالی که این دوست ما هم نه از بات استفاده میکنه و نه رو اکانت کسی رفته

در اخر هم بهش گفته شده مودم رو خاموش روشن کنه تا مشکل رفع بشه

حالا این سرور 1ماه هست ران شده ولی اگر 7-8 ماه دیگه همچین مشکلی واسه یه اکانت هجومی پیش بیاد و چند ساعت مسدود بشه تکلیف چیست؟؟؟

در مورد پزمان هم این مطلب رو بگم 2سرور در کنارش بازی کردم و تمام کسانی که کنار پزمان و فاتح بازی کردن میدونن که پزمان نه از بات استفاده میکنه نه پوش میکنه بلکه با قابلیت خودش اکانتشو بالا میکشه

19. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید
صفحه 85 از 100 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین