صفحه 67 از 100 نخستنخست ... 1757656667686977 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

میدونی عطا جان من دیگه ترجیح میدم جوابتو ندم. دیگه بر هیچ کس پوشیده نیست که نه باز بلدی نه ادب بازی کردن داری!! هر چیزی حدی داره که ازش گذروندی. دو روز سرور تو صلح بود گفتیم هیجانی بهش بدیم. که دادیم!!! شنیدیم خیلیا امتحان کردن بیگ همریو نشده!!!!
    اخخر سرور میبنی که از اخر se اخر سایدتو میزنم اصلا نگران گندمش نباش!! صحبت باهات بیهودس چون پارانوید وار فقط حرفای خودتو میزنی. جوابی به پستات دیگه داده نمیشه. کلا به کسایی جواب میدم من که رقیب بدونمشون یا همسطح ولی شمام به جمع اونایی که حرف میزنن جواب نمیگیرن پیوستی!
    یه فرقی که se با بقیه سایدا داره دوستی هست که بچه ها دارن با هم. بدون که حتی اگه یه نفر از این جمع بیاد بگه کل کارا دسته اونه و همه افتخارات و فتوحات سرور به نامشه بقیه تایید میکنند. سعی نکن تفرقه بندازی سعی کن همون مردونه که گفتی بازیتو بکنی!!
    دیگه بهت جواب نمیدم چون بی شرمانه جواب میدی!!
    از مدیریت هم تشکر میکنم برای اینکه همرو به یه چشم میبینه!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

2. تشکر titan2, ztumrus, mostafa-bi nam, purya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    میدونی عطا جان من دیگه ترجیح میدم جوابتو ندم. دیگه بر هیچ کس پوشیده نیست که نه باز بلدی نه ادب بازی کردن داری!! هر چیزی حدی داره که ازش گذروندی. دو روز سرور تو صلح بود گفتیم هیجانی بهش بدیم. که دادیم!!! شنیدیم خیلیا امتحان کردن بیگ همریو نشده!!!!
    اخخر سرور میبنی که از اخر se اخر سایدتو میزنم اصلا نگران گندمش نباش!! صحبت باهات بیهودس چون پارانوید وار فقط حرفای خودتو میزنی. جوابی به پستات دیگه داده نمیشه. کلا به کسایی جواب میدم من که رقیب بدونمشون یا همسطح ولی شمام به جمع اونایی که حرف میزنن جواب نمیگیرن پیوستی!
    یه فرقی که se با بقیه سایدا داره دوستی هست که بچه ها دارن با هم. بدون که حتی اگه یه نفر از این جمع بیاد بگه کل کارا دسته اونه و همه افتخارات و فتوحات سرور به نامشه بقیه تایید میکنند. سعی نکن تفرقه بندازی سعی کن همون مردونه که گفتی بازیتو بکنی!!

سلام مهدی جان چقدر شما ها زود جوش میارین
    دیدم فروم فینال دیگه خبری نیست گفتم یه کاری کنم باز هم بازارش گرم بشه که شد حالا شما ها ادامه بدید ما بخونیم ببینیم سرور چه خبره آخه
    همه بیگ میکشن و سرور داره تمام میشه هیچ خبری نیست وهمه میخوان واندر بیارن پائین
    الته من هم پائین آوردن واندر رو ترجیح میدم به بالا بردنش
    شاد وخرم باشید وروزگار به کامتان
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام مهدی جان چقدر شما ها زود جوش میارین
    دیدم فروم فینال دیگه خبری نیست گفتم یه کاری کنم باز هم بازارش گرم بشه که شد حالا شما ها ادامه بدید ما بخونیم ببینیم سرور چه خبره آخه
    همه بیگ میکشن و سرور داره تمام میشه هیچ خبری نیست وهمه میخوان واندر بیارن پائین
    الته من هم پائین آوردن واندر رو ترجیح میدم به بالا بردنش
    شاد وخرم باشید وروزگار به کامتان
    عطا
    اگه غیر از واندر زدن کار دیگه ای از دستتون بر میاد بسم الله . وگرنه اینکه تو سایدتون کسی توانایی یه پلن رفتن معمولی رو هم نداره که به کسی پوشیده نیست.
    لانچ کردن روی واندر که کاری نداره و پلن هم نمی خواد البته باید بگم که شما از پس همین هم برنمیای.
    طبق صحبت هایی که جنابتان تا امروز توی همین فروم داشتین ما با سیاستی ساید متامون رو از دست دادیم و شما با سیاست بازی تونستی دو ساید متا برای سایدت دست و پا کنی. حالا تو همین شرایط 3 به 1 سرور ،باز این بچه های ما هستن که کری میخونن. این کری خونی هم یه نوع حریف طلبیه . شما نمیخواد بیگ بندازی چون نمیتونی بندازی ولی بیا حداقل se رو بزن.
    بی صبرانه منتظر جذاب تر شدن بازی هستیم.
    ما قبلاً هم گفتیم که این سرور آخرمونه پس یه کاری کنید که این سرور برای ما جذاب شه .
    با اینکه میدونم نمیتونی ولی
    کم گوی و گزیده گوی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

5. تشکر ztumrus, lucifer, titan2, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus, lucifer, titan2, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خودم به شخصه عرض میکنم تو شمال فقط یک نفر امتحان کرد اونم بعد از همر امپریال به ما دستور دادن از لانچ کردن همر جدا خود داری کنیم
    من حاضرم شرط ببندم حد اقل 3 تا بالای امپریال تو شمال حست البته من 2 تاشو دیدم!!!
    اقای لوسیفر مدعی و فروم نویس با این که الان دومی امید وارم آخر سرور زیر هامر بچه های شمال نباشی!!

دلتون حسینی

7. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    سلام
    خودم به شخصه عرض میکنم تو شمال فقط یک نفر امتحان کرد اونم بعد از همر امپریال به ما دستور دادن از لانچ کردن همر جدا خود داری کنیم
    من حاضرم شرط ببندم حد اقل 3 تا بالای امپریال تو شمال حست البته من 2 تاشو دیدم!!!
    اقای لوسیفر مدعی و فروم نویس با این که الان دومی امید وارم آخر سرور زیر هامر بچه های شمال نباشی!!

دلتون حسینی

چرا این همه بزرگش میکنید ؟
    خود لوسیفرم تو پستش گفته بود فقط جهت این روزایی ک صلح برقراره این کارو (گرفتن بیگ) انجام بدیم !
    حالا یا شما همر ندارین ک نزدین یا میگید داریم و نمیزنیم یا شایدم میخواین داشته باشین ولی متاسفانه نمیتونید !
    شما نمیخواید حس امیدواری بدین !
    شما بچسبین ب تلاشتون و نحوه ی بازیه جوانمرادنتون

پ ن : دوست عزیز حکایت این ضرب المثل نشی ک میگه : زدیم و نگرفت
    راههایی که به آینده ختم میشوند
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

9. تشکر titan2, lucifer, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن titan2, lucifer, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ztumrus نمایش پست ها
    چرا این همه بزرگش میکنید ؟
    خود لوسیفرم تو پستش گفته بود فقط جهت این روزایی ک صلح برقراره این کارو (گرفتن بیگ) انجام بدیم !
    حالا یا شما همر ندارین ک نزدین یا میگید داریم و نمیزنیم یا شایدم میخواین داشته باشین ولی متاسفانه نمیتونید !
    شما نمیخواید حس امیدواری بدین !
    شما بچسبین ب تلاشتون و نحوه ی بازیه جوانمرادنتون

پ ن : دوست عزیز حکایت این ضرب المثل نشی ک میگه : زدیم و نگرفت
    بازی جوانمردانه شما رو دیدیم که همر ج.غ رو واندر ش.غ زدین
    واقعا اگه فکر میکنی که تو قطب شمال بازی اندازه همر های شمال همر نیست دیگه بازی نکن
    این بازی قبل اینکه اینجوری پولکی بشه تو ورژن 3.6 بیشتر شعور کارایی داشت!
    من 2 تا از 3 تا همری که گفتم رو دیدم و مطمئن هستم از همر امپریال بزرگتر هستن تو خود ساید خودمون نه تو ش.غ و تو اکانت هایی که فکرشم نمیکنید
    البته دوستان امار همر امپریال و دادن و میدونیم
    ((شما نون بازو بخور واسه معدت لازمه))

11. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    بازی جوانمردانه شما رو دیدیم که همر ج.غ رو واندر ش.غ زدین
    واقعا اگه فکر میکنی که تو قطب شمال بازی اندازه همر های شمال همر نیست دیگه بازی نکن
    این بازی قبل اینکه اینجوری پولکی بشه تو ورژن 3.6 بیشتر شعور کارایی داشت!
    من 2 تا از 3 تا همری که گفتم رو دیدم و مطمئن هستم از همر امپریال بزرگتر هستن تو خود ساید خودمون نه تو ش.غ و تو اکانت هایی که فکرشم نمیکنید
    البته دوستان امار همر امپریال و دادن و میدونیم
    ((شما نون بازو بخور واسه معدت لازمه))

اولا تا یادمونه بزرگای شما ( شما هنوز ب اون درجه نرسیدی ) همیشه میومدن اینجا و دم از بازی پاک و زیبا و فیرپلی میزدن چی شده حالا باز تهمت زدناتون شروع شد ؟
    اگه منظورت کلاسیکه ک سابقه ی ما زیاده ، نیازی نیست هم از سابقه مون بگیم !
    همرهاش شما بزرگه ؟ نوش جونتون ! فعلا ک خبری نیس !

شک نکن نون بازوی خودمونو میخوریم و التماس بعضی ها را رو واسه گلد و اک نمیکنیم !

باشد ک رستگار شوی
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

13. تشکر titan2, mostafa-bi nam, lucifer, purya تشکر نمود
    پسندیدن titan2, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

طرفی ک فکر میکنی میتونی هی تفرقه بندازی تو ساید se روی این پست با شماس همبازیه گرامی :

عزیزی ک میگی بزرگی و این حرفا ! البته بزرگی ب سن نیستا ب عقل و متانت و از این قبیل حرفاس ! ساید خودتو با این همه مولتیایی ک داری با ساید se مقایسه نکن ! جریان شما جریان اون کسی ک فقط در قسمت خرید سکه توان داره ن آنالیز و چیز دیگه ! ب ساید خودت بچسبی خیلی بهتره !!

پ ن : ی بنده خدایی ک کوچ کرده بود هی داشت تهمت مینداخت تو آغوش se منتها تیرش ب سنگ خود ! شما هم از این تلاشا کن آخرش ب خودت برمیگرده !

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد !
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

15. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, titan2, purya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

وای 3 تا از بیگ بزرگتر اگه بندازید به هر اک نفری 50 کی گلد میدیم از طرف se !!!! ارزش داره بندازیدا!!!!!!!
    میگن خالی بندی کنتور نداره راست میگن خوب!!!
    بیصبرانه منتظریم بازیو برامون جذاب کنید!!! حتی حالا که 3 تا ساید با هم هستید هم دارید فقط کشاورزی میکنید؟؟؟ اینم شد بازی؟؟؟
    از نظر من برید sims بازی کنید!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وای 3 تا از بیگ بزرگتر اگه بندازید به هر اک نفری 50 کی گلد میدیم از طرف se !!!! ارزش داره بندازیدا!!!!!!!
    میگن خالی بندی کنتور نداره راست میگن خوب!!!
    بیصبرانه منتظریم بازیو برامون جذاب کنید!!! حتی حالا که 3 تا ساید با هم هستید هم دارید فقط کشاورزی میکنید؟؟؟ اینم شد بازی؟؟؟
    از نظر من برید sims بازی کنید!!!!
    کسی از شما نظر نخواست!!!!
    شما هم زیادی گلد گلد نکن ما هلدرمون از گلد سیرمون کرده گد ها رو خرج اکانتت کن که خدا شاهده دارم مثل روز میبینم آخر سرور میای یه بهونه میاری و میری واسه حذف و سرور جدید و اینا!!!

خیلی دوست دارم چیزی و بگم ولی بازم به دلایلی نمیشه
    ولی... بهت قول میدم یه روز این پست رو برات ریپلای کنم و بهت دسته جمعی بخندیم!!!

صفحه 67 از 100 نخستنخست ... 1757656667686977 ... آخرینآخرین