صفحه 62 از 107 نخستنخست ... 1252606162636472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لووووووووووووووووول کتیبه ای که به نامردی بردند به مردی برگشت!!

اونم با چه وضعی.....

عالی بود بهداد
    مرسی nw

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مهدی جان
    همه میدونن عمدتا من سیاسی باز هم هستم لطف کن صدا رو بزار یکم لذت ببریم
    راستی کدوم کتیبه رو میگی همونی رو که دوباره لو داددین
    آخه برادر من آدم رو نداشته ها که پز نمیده.
    فقط سربزیر باشی
    عطا
    [ویرایش توسط مدیریت]
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-27-2016 در ساعت 09:31 PM دلیل: لطفا در پست گذاشتن بیشتر دقت کنید

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

3. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اول از همه بهتون تبریک میگم بابت کتیبه!! کتیبه ایی که با 800 تا شمشیری زدیم با یه همر 150 کی گرزی پس گرفتین. تبریک میگم دوم برای تلاش مستمرتون برای 0 کردن اک شاپولی!!! بابا چند تا همر دیگه میخواید بدید بابتش؟؟ بس نیست؟؟ تلاشتونو بیشتر کنید ما هم میزاریم اون اک 0 شه بهرحال!!! کار خودشو کرده!!
    وقتی عطا میگه سیاسی من سکوت میکنم از این به بعد!! میشناسنت عطا جان نیاز نیست. بازی هنوط داره قشنگ میشه واقعا!!!
    se مردونه با همه سایدا درگیره و نکته جالبش اینه همه راضیم از این نوع بازی. دژکوب یعنی جذابیت!! این سرور برای ما واقعا جذاب هست!! واسه شما چه طور؟؟؟
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    اول از همه بهتون تبریک میگم بابت کتیبه!! کتیبه ایی که با 800 تا شمشیری زدیم با یه همر 150 کی گرزی پس گرفتین. تبریک میگم دوم برای تلاش مستمرتون برای 0 کردن اک شاپولی!!! بابا چند تا همر دیگه میخواید بدید بابتش؟؟ بس نیست؟؟ تلاشتونو بیشتر کنید ما هم میزاریم اون اک 0 شه بهرحال!!! کار خودشو کرده!!
    وقتی عطا میگه سیاسی من سکوت میکنم از این به بعد!! میشناسنت عطا جان نیاز نیست. بازی هنوط داره قشنگ میشه واقعا!!!
    se مردونه با همه سایدا درگیره و نکته جالبش اینه همه راضیم از این نوع بازی. دژکوب یعنی جذابیت!! این سرور برای ما واقعا جذاب هست!! واسه شما چه طور؟؟؟
    مهدی جان مهاجم که لینک نمیزاره ، میشه شما بزارین ؟!
    این اکانت شاپولی اگه کارشو کرده چرا رو من فیک گزاشتین باهاش ؟ )
    بابا چند بار بگم . بیاین بزنین منو . فیک نزارین . کتیبه رو جابجا نمیکنم جون جفت بچه هام )

- - - Updated - - -

راستی دمتونم گرم واسه جذابیت بازی . متاسفانه 3 ساید دیگه تقریبا خوابن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

باور کن کارشو تا الان کرده دنبال اضافه کاریه فعلا!!! se امروز با nw درگیر بوده و دیروز با ne !!! میترسم همینجور پیش بره با ناتار هم درگیر شیم!!!
    لینک هم شب میزاریم افشین جان تا همه ببینن!! فقط در جریان باشین صبح بچهای ما 50 موج اتکو اینسرت کردن!!! واقعا شاهکاری بود برای خودش!!! تو ساید حریف با این همه اک!!!! عجیبه واقعا!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

وقتی سالم بازی می کنی و پرچمت می ره بالا لذت بخشه بقیه حرفا حرف ارزون قیمته شنیدن هم نداره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    شما با اکانت تو ش.غ زدین کاری با تمیز و کثیفش ندارم
    شما 3 ماه زمان گذاشتی گلد هزینه کردی که این کارو کنی با جنگ اکوز تو 15 روز ریکاوری میشه داداش
    شمام جا فروم نویسی و شاخ و شونه کشیدن مواظب باش تو ای فیک دادن ها یک کتیبه دیگه نره که دیگه اینجام نمیتونی شاخ شی
    شاپولی و زدنش :همر زیاد داریم فدای سرت بازم میزنیم اگه اینو نزنیم بیکار میشن بچه ها میان ج.ش رو جارو میکنن

بسه یا بازم بگم؟

9. تشکر Team Agilityacc, mrt_taleshi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آقا مهدی هر سایدی برای خودش راهبرانی داره و شما شدی سخنران ساید خودت و هر بلائی که داره سز ساید جنوب شرق میاد مقصر شما و کری خوندن های بی پایه و همچنین نا آگاهی شما از چگونگی راهبرد یک ساید هستش اگر این سرور 1 به 1 یا 2 به 1 یا 3 بع 1 بشه همش مقصر شما هستی
    ایکاش جای تو یکی دیگه بود و میدیدی چه قرقی میکنه شخص با شخص با توجه به اعتبارش.
    شما یه کارت سوخته هستی و نمیدونم چرا همش سعی بر لیدری بدون پشتوانه و هدر دادن زحمات سایر بازیکنان ساید خودت میشی
    اقلا وقتی حرف از تصمیم گیری گروهی میزنی سایدت رو وارد مسیر یکطرفه نکن که طبق معمولت .............
    سربزیر باش پاکباز عزیز
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

11. پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان

گفته بودم فروم نمیام مگر با لینک ولی مجبور شدم این پست رو بذارم.
    کسانی که سعی بر تفرقه انداختن داخل ساید ما رو میکنن بدونن که ما فقط هم سایدی نیستیم و مثل برادر میمونیم برای هم،چند ساله که باهم بازی میکنیم و رفاقت خارج از بازی هم داریم.
    در مورد پست های مهدی لوسیفر عزیز هم بگم که اولا مهدی صاحب اختیاره و دوما کاملا هماهنگه با همه بچه ها پس لطفا ...
    این سرور سرور آخر تیم ماست و میخوایم جذاب باشه،همونطور که به مانی پارتیزان عزیز گفتم این سرور میخوایم زد و خورد کنیم و جذابیت بازی مهم تر از بردنه برای ما
    منکر جلسه برای متا بستن هم نیستیم ولی تو جلسه هم گفتیم با سایدی متا میبندیم که معلوم باشه با خودش چند چنده که فعلا تو این سرور چنین سایدی ندیدیم

موفق و سربلند باشید

میثم

پ.ن : این پست کل کل نبود و مطمئنا دیگه بدون لینک نمیام فروم
    پ.ن : رضاخان خیلی مخلصیم
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عطا جان من کل کل با شما نکردم والا!! تبریک گفتم برای زدن کتیبه . ولی این سیاستت که اینجور میگی جالبه!!! دیگه تو میدونی تو se ما همه بیشتر از این حرفا باهم رفاقت داریم. برای هم همونجور که میثم گفت بیشتر از پلیر معمولی هستیم و زیادی صمیمی!!سرور اخر هست کنار همیم. ما برامون این سرور برد باخت معنی نداره و فقط امدیم از بازی کنار هم لذت ببریم. بهرحال اون متای جوانمردانه که میخواستیو داری حالا ببینیم باهاش چی کار میکنی!
    ولی کلا دوست دارم عطا!!! تفرقه انداختنتم قشنگه!!! یکم تلاشتو بیشتر کن!!!
    دوستانی هم که جوابشون داده نمیشه برای اینکه در سطحی نیستن من جوابشونو بدم. گنده میشن. ولی عطا خوب یه چیز دیگس!!!

14. تشکر mostafa-bi nam, purya, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن purya, I M P E R I A L پسندید
صفحه 62 از 107 نخستنخست ... 1252606162636472 ... آخرینآخرین