صفحه 55 از 107 نخستنخست ... 545535455565765105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    سِلام عامو

میگُم اینجا همه خودشونُ جر میدادن تا دیروز برا مسخره بازی که کی از رو اکانت کیو پرت کِرده بیـرون

الان یه ساید از رو یه ساید دیگه رد شده با تراکتور یه نفر نمیاد ای پلنِ تحلیل کنه

واقعا یه سری نوب جمع شدین دور هم

بلد نیستین یه پلن تحلیل کنین همه ساکت شدین منتظرین یکی بیاد فحش بده بقیه پشت سرش.

میگی نه
    الان نگاه کن همتون میاین گیر میدین به مُو! برین پلنو تحلیل کنین
    در مورد تحلیل پلن که باید دوستان مهاجم و مدافع بیان بازگو کنن

ما که از بیرون میبینیم با توجه به تایم کمی که از کتیبه ها گذشته حتما همری بوده که روش حساب میشده و بالطبع 0کردن اون ده و اووردن کتیبش به از دست دادن یک همر توتن می ارزه

2. پسندیدن I M P E R I A L, No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام جناب خان
    والا ما تو سرور نیستیم بیشتر میخونیم ولی نظر که میشه داد
    اولا" تبریک به مهاجم و مدافع برای این لینک زیبا
    در مورد به صرفه بودن پلن که هیچ شکی توش نیست سایدی که یه جنگ آموز داشت الان 2 تا داره,دهی که نزدیک مرز جنوب شرق جنگ آموز توش بود 0 شد با همری که داشت و کل تروپی که تو این مدت شارژ کرده بود. باعث شد که اکانت مدافع (به نظر من از روی عصبانیت) یه همر 50 کی از یه ده دیگشو بزنه رو یه اکانت جنوب شرق که اون همرک هم اونجا دف شد یه مقدار دف دشمن و 58 کی کاهن که تو این تایم سرور دف شناور خوبیه(فکر میکنم باشه) پاکسازی شد.با توجه به لینکی که میبینیم دوستانی که پلن اک رو ریخته بودن به درستی از صفر شدن همر اول واقف بودن و هوشمندانه با روشن کردن قهوه خونه بیشترین اتک پوینت ممکنه رو تو ویو اول وارد کردن و ظاهرا" باقی همر های شرکت داده شده تو پلن آخ نگفتن(البته باقی گزارش هارو مدافع نگذاشتن که ببینیم چیزی اینسرت شده یا نه)
    با توجه به تایم اتک به نظر من بهترین عکس العمل مدافع میتونست جابه جا کردن کتیبه باشه و اینسرت کردن کل همرش و پایین اوردن وفاداری ده خودش باشه(البته با توجه به وضعیت اردوگاه)
    پ.ن:کاش این سرور بودم از اولش.الان دیگه دیره داداشای گلم :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام جناب خان
    والا ما تو سرور نیستیم بیشتر میخونیم ولی نظر که میشه داد
    اولا" تبریک به مهاجم و مدافع برای این لینک زیبا
    در مورد به صرفه بودن پلن که هیچ شکی توش نیست سایدی که یه جنگ آموز داشت الان 2 تا داره,دهی که نزدیک مرز جنوب شرق جنگ آموز توش بود 0 شد با همری که داشت و کل تروپی که تو این مدت شارژ کرده بود. باعث شد که اکانت مدافع (به نظر من از روی عصبانیت) یه همر 50 کی از یه ده دیگشو بزنه رو یه اکانت جنوب شرق که اون همرک هم اونجا دف شد یه مقدار دف دشمن و 58 کی کاهن که تو این تایم سرور دف شناور خوبیه(فکر میکنم باشه) پاکسازی شد.با توجه به لینکی که میبینیم دوستانی که پلن اک رو ریخته بودن به درستی از صفر شدن همر اول واقف بودن و هوشمندانه با روشن کردن قهوه خونه بیشترین اتک پوینت ممکنه رو تو ویو اول وارد کردن و ظاهرا" باقی همر های شرکت داده شده تو پلن آخ نگفتن(البته باقی گزارش هارو مدافع نگذاشتن که ببینیم چیزی اینسرت شده یا نه)
    با توجه به تایم اتک به نظر من بهترین عکس العمل مدافع میتونست جابه جا کردن کتیبه باشه و اینسرت کردن کل همرش و پایین اوردن وفاداری ده خودش باشه(البته با توجه به وضعیت اردوگاه)
    پ.ن:کاش این سرور بودم از اولش.الان دیگه دیره داداشای گلم :دی

کاملا حرف شما بجاست دوست عزیز اینجور که شنیدم 52 موج اتک بوده رو مدافع ولی اینکه کتیبه جابجا نکرده یعنی یا اطمینان داشته از دفش یا اینکه کلا قید همه چیزو زده
    اینجور که شنیدم از اینسرت هم خبری نبوده و فقط همون همر اول دیوار شده
    برد قطعا با مهاجمین بوده

5. تشکر I M P E R I A L, purya, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقا من موندم چرا هی بن میشم!!!! ضرب المثل گفتم بن شدم!!!! والا مرسی از بن کنندهای عزیز!! فقط یه خواهش عزیزم وسط شادی پلنمون که بن نکن باز بیام بگم : بومممممممممم بومممممممممممممممم بوممممممممممممممممممممممم ممممممممم

حرف از قلدری بود گفتیم با بچها بیکاریم یه پلن بریم!!! همه کاره این پلن بچه های اکانت ایمپریال بودن و مصطفی عزیز که تو لانچ شرکت داشت.
    قضیه از اونجا شروع شد که دوستان گفتن اگه قلدری بزن!!! مام دیدم ده لب مرز!!! 6 کی کاتا تا این موقع سرور!! جنگم روش!! زدیم !!!! جوری زدیم دراکولا شد مارمولک!! بچها از ساعت 8 شب لانچو شروع کردن و 7 صبح تمام کردن!!52 موج اتک تو 4 ثانیه!!! تو دوثانیه اول این اکانت 0 بود!!! همر پیش فرض ایمپریال جلو رفت و بقیه دو قسمت شدن و بین اتکا اینسرت شدن!! مهاجم دو راه داشت یا دفو بک بده و کتیبرو حفظ کنه و ده با لینک سبز بپره یا همرشم کنار دفی که داره بزاره جلومون!!! دیگم بقیشو میدونید!!
    تشکر ویژه از میثم و سامان و هومن عزیز برای پلن زیبا و همر زیبا ترشون!! بازی هنوز تازه شروع شده شده برایse !!!
    انشالاه بازیو همچنان پرقدرت ادامه میدم!! و منتظر پلن های بعدی se باشید!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا تبریک

فروش کتیبه مرتاض یونیک جنوب غرب توسط اقای عرفان odin کسی که ادعا رنک یکی سرور های نرمال رو داره به پلیر همیشه سالم شمالشرق امیر persian_style رو بهتون تبریک میگم

یه بار دیگه نشون دادید که هیچی نیستید و تهی تر از خودتون وجود نداره(همه داداچه حسین هستین)

روی صحبتم اول با اقا عرفان هس اقای لیدر که با پلن های قشنگت سایدت رو به گند کشیدی روی صحبتم خودته دلیل باخته جنوب غرب خودتی و خودت این رو مطمین باش نتنها سایدت رو بازنده نکردی بلکه نشون دادی خودت یه بازنده تمام عیاری امیدوارم تو زندگی موفق باشی مطمین باش عکس واندر که 5 دقیقه مونده به 100 شدنش رو واست میفرستم

صحبت بعدی با اقا امیر شمارو همه میشناسن اوصولا فکرم رو مشغول حال شما نمیکنم

صحبت اخرم واسه تمام دوستان چه در سرور هستن چه نیستن 1.منتظر سیاست جدید از جنوب شرق باشید 2.شمال شرق این سرور 100 نمیکنه فقط به خاطر حضور یک نفر

پ.ن:سرور تازه داره جذاب میشه

مدیرای عزیز این پست نه فحشه ن دروغ ن بی احترامی به کسی یه جمع بندی بود از سرور امیدوارم که پاک نشه اگه مشکلی داشت بگین تا رفع کنم

ممنون

سامان
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    اقا تبریک

فروش کتیبه مرتاض یونیک جنوب غرب توسط اقای عرفان odin کسی که ادعا رنک یکی سرور های نرمال رو داره به پلیر همیشه سالم شمالشرق امیر persian_style رو بهتون تبریک میگم

یه بار دیگه نشون دادید که هیچی نیستید و تهی تر از خودتون وجود نداره(همه داداچه حسین هستین)

روی صحبتم اول با اقا عرفان هس اقای لیدر که با پلن های قشنگت سایدت رو به گند کشیدی روی صحبتم خودته دلیل باخته جنوب غرب خودتی و خودت این رو مطمین باش نتنها سایدت رو بازنده نکردی بلکه نشون دادی خودت یه بازنده تمام عیاری امیدوارم تو زندگی موفق باشی مطمین باش عکس واندر که 5 دقیقه مونده به 100 شدنش رو واست میفرستم

صحبت بعدی با اقا امیر شمارو همه میشناسن اوصولا فکرم رو مشغول حال شما نمیکنم

صحبت اخرم واسه تمام دوستان چه در سرور هستن چه نیستن 1.منتظر سیاست جدید از جنوب شرق باشید 2.شمال شرق این سرور 100 نمیکنه فقط به خاطر حضور یک نفر

پ.ن:سرور تازه داره جذاب میشه

مدیرای عزیز این پست نه فحشه ن دروغ ن بی احترامی به کسی یه جمع بندی بود از سرور امیدوارم که پاک نشه اگه مشکلی داشت بگین تا رفع کنم

ممنون

سامان
    مدیران عزیز خواهش میکنم که پیگیری کنید این موضوع رو . به راحتی آب خوردن یه اکانت از یه ساید دیگه که بهترین کتیبه بازی روش بود رو می خرن.و وقیحانه تر این که توی همین روم از خرید و فروشاشون تعریف میکنن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سامان جان حرفت کاملا درست نیست
    با اینکه در سرور حضور ندارم ولی از بیشتر جزییات اش اگاهی دارم
    اول اینکه اقا امیر اولین بارش نیست که این کار می کند ولی شما ۱٪ احتمال نمیدید شاید
    این ۲ ساید با هم متا کردن و دارن به هم کمک میکنند؟؟
    ببخشید از همگی نظرم دادم
    پ.ن: امیر دیگه شورشو دراوردی هاااااااا دزکوب داره میشه dejkoob_style
    پ.ن2: حالا قیمت رو بورس چند به گید به بینیم بازار دزکوب چه جوریاس
    ویرایش توسط Anti_Wizard : 09-21-2016 در ساعت 04:26 AM

10. تشکر No00oBs تشکر نمود
    پسندیدن No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام. تبریک به شمال شرق و آقای امیر پرشین بابت خرید مرتاض یونیک از دوال اکانت هرکول.
    واقعا ید طولانی تو خرید دارید از خرید واندر سرور 3 ایکس بگیر تا خرید کتیبه های این سرور، یعنی با این کثیف کاریا میخواید برنده باشید؟
    حالا کتیبه رو بردید همر بد بخت رو برا چی کردید تو دیوار؟ یعنی از همین 4 تا همر جنوب غرب هم میترسید؟
    حالا روراست باش خریدید یا اینکه پسوردشو از دوال اون اکانت گرفتید و رفتید شیک و مجلسی کنیبه رو برداشتید؟ هر چند از شماها بعید نیست کسی که جانشین اون اکانت بوده مولتی خودتون بوده.
    حالا دو حالت داره یا این کثیف بازی رو کردید و مردونه میاید قبول میکنید که این نشون دهنده اینه که خیلی نامردید یا اینکه کتیبه رو بک میکنید به اون اکانت
    از همه توتال های سایدا خواهش میکنم به مولتی هانتر نامه بدن تا همر اون بنده خدا هم بک بشه براش

یکم مرد باشید و پاک بازی کنید.

12. تشکر BiG PaPaa, mohsen.2pac, purya تشکر نمود
    پسندیدن BiG PaPaa, mohsen.2pac, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز

کتیبه و اکانتی به فروش نرسیده

اینطور که تا الان فهمیدیم نیرو های اکانت hercul به کپ ناتار زده شده و دف های اکانت ک بالغ بر 500کا دف بوده بک داده شده و کتیبه توسط اکانت persian برداشته شده است

متهم فردی به اسم مانی هست لازم به ذکر هست که هنوز چیزی مشخص نشده است لطفا صبور باشید و با قضاوت های بیجا کسی رو متهم نکنید

با تشکر
    ایمان

14. تشکر MATRIX III, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به ,ماشالا به دوستان se چقدر پشت ما بودین یه پی ام ندادین که عرفان چی شد؟ برا خودتون داستان درست میکنین ؟ همین مجتبی ماتریکس که ساید رقیب زنگ زد 2 ساعت حرف زدیم بعد شما امدین اینجا دارین تخیلات ذهنتون و بازگو میکنین؟ همه میگفتن نمیشه با se متا کرد حبف من که تا تش پای شما بودم اما داستان چیه ,, قشنگ موقعی خودتون و نشون دادین

یه بابای به ما پیام داد ما هم اوردیم با رمز جانشینی رفته رفته اعتماد زیاد شد و امکانات رو باز کردیم, گلد ساپورتر اوردیم رو اکانت و از اول سرور داره برا ما گلد میگیره ولی مثل اینکه چند روز قبل حالا نمیدونم فروخته یا همینجوری کتیبه رو داده ما رو به فنا بده نمیدونم یا اصلا خود بچه های ne بوده و همینجوری با نقشه امدن سراغ ما

به هر حال 18 ساعت قبل از اکانت پرشین استایل رو ما اتک امد ما هم که 500 کیلو دف ثابت داشتیم هیچی رد نمیشه من داشتم فیلم نگاه میکردم که یهو یادم افتاد روم اتک بود رفتم چک کنم که ریل هست یا فیک دیدم دف تو ده نیست گفتم مگه چی بوده که رد شده؟ گزارش ها رو باز کردم هیچی نبود حتی یه گزارش !!! رفتیم تاپ تن دیدیم اونجا هم نیسیم بعد دیدم یه نامه رو اکانت امد چک کردم که بله فکر کردی کی هستی که گلد میدم و مثل سگت رفتار میکنی و از این داستانا و نیروهای که تو دهکده بوده با غارت زده شده کپ ناتار منابع صفر بوده انبار داشته میرفته پایین که رمز عوض کردیم و جانشینا رو برداشتیم خدا رحم کرد کاتا ها پارک بودن

پ.ن:ولی در اخر ایمیل اکانت همون ایمیل هست برای دوستانی که میگین اکانت فروخته شده میتونن چک کنن
    پ.ن:دوستی که میگه کتیبه فروخته میتونستم راحت بگم که با ne متا شدیم حال کردم بدم به شما چه ربطی داره تو sw چی میگذره ؟
    پ.ن:اون دوستی که میگه عرفان ادعای رنک 1 و داره اصلا تا حالا باهات حرف زدم ؟ اصلا میشناسمت؟والا من فقط میثم میشناسم از اکانت شما بعد کجا ادعا کردیم رو شما فشار هست که ما رنک 1 هستیم ؟
    پ.ن:ما بازنده ایم ؟؟؟ سرور l1 دیدیم چجوری فرار کردین با این که خیلی ادعا داشت سایدتون ما اینجا با 3 تا اکانت موندیم ما بازنده ایم

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

صفحه 55 از 107 نخستنخست ... 545535455565765105 ... آخرینآخرین