صفحه 48 از 107 نخستنخست ... 3846474849505898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانتای شما هم گلد داشتن تا دلتون بخواد مولتی هم داشتن چرا اونا نتونستن چنین اکانتیو بسازن من موندم ینی تو کل سرور اکانت بیدلی گلد داشته بقیه اکانتا بدون گلد بالا اومدن عزیزم
    مورد داشتیم به طرف گفتیم برو رو اکانت پاپ بزن ده ها رو بکش بالا به جای اپ کردن انبارو سربازخونه رفته بود تو همه ده ها سفارتو برده بود بالا 15
    درضمن اینجوری که شما میگی بیشتر اکانتا دارن مولتی میزننو گلد میخرن پس همه دارن خرحمالی میکنن حالا فرقی نمیکنه من رو اکانت بیدلی یا تو رو اکانته؟؟؟
    درضمن زدن همون مولتیا خودش عرضه میخواد کشیدن همرو بالا بردن کپو دف کشیدن از مولتی در حالتی که اکانت خودت رومن باشه اول سرور بدون هیچ کدوم اینا بتونی بیای یه اکانت در این سطح بسازی بازی بلد بودن میخواد عزیزم که البته بعید میدونم تو با این سطح فهمت از بازی این چیزارو اصلا بفهمی
    ویرایش توسط GREEN : 09-16-2016 در ساعت 08:22 PM
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

2. تشکر Knig}{T, lucifer, purya, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

کاربران گرامی لطفا با ادبیات مناسبتری اقدام به ارسال پست نمایید؛ در صورت ادامه این روند تاپیک به مدت محدود بسته خواهد شد.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

4. تشکر GREEN, M3nTaL, lucifer, purya, eelliissaa2014 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان
    این متنو که خوندم برام یه سوال ایجاد شد شمااااااااااا؟:دی(همون پست اولشه:دی ) معلوم نیس چقدر فشار اومده روت نتونستی خودتو کنترل کنی هرچی تو دلت بوده گفتی :دی
    دکه فکر کنم نیازی نیس که حرفی زده شه با این کلمات پر مهرتون :دی ولی یه بار بخون چی گغتی :دی یعنی خاک بر سره ما که این چند ماه با شما تو یه ساید بودیم خاک بر سره ما که شمال عرب افتاده دسته شما ها :دی
    پ.ن1: یه فکری به طرز فکرت بکن برادرانه میگم
    پ.ن2:الان که فکر می کنم این قدیم که میگی کی بوده؟:دی
    پ.ن3:آهان یه چیزی انگار همین یه ماه پیش نبود مولتیاتون بن شده بود رفته بودین رو حذف:دی
    پ.ن4:لطفا در حفظه شخصیت خود کوشا باشیم

اون دوسته عزیزی که میگن گلد کرده گلد کرده اسم اکانتشو بزاره اینجا با تشکر

در آخر باید بگم که شمال غرب چیزی از دست نداد جز 6 7 تا همر چنگی و نزدیکه 800ک دف که تو حذفه اون همر رومنم که زخمی شد فقط به خاطر کاری که با اکانت 4wd کردین شد

هنوز نصفه زمانه سرور مونده ببینیم چیکاره این

از ادمین عزیزم خواهش دارم این پست پاک نکنه خدا بگه آخریشه:دی

بدرود
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

6. تشکر GREEN, purya, lucifer, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن GREEN, purya, eelliissaa2014 پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود
    آقایون بیاین و یه خورده از کل کل ها رو کم کنید . خوب نیست .
    دوستان شمال غربی هم مسائل داخل سایدشون رو داخل ساید نیگه دارن بهتزه
    خوب بریم سراغ کتیبه ها
    کتیبه رازهای معماری کوچک کامل دست ناتاره و کسی نمیخواد این طفلی ها رو

کتیبه های چکمه کوچک : 4 تا دست جنوب شرق و 2 تا دست شمال غرب

چشمان عقاب کوچک : 2 تا دست شمال شرق و بقیه دست ناتار

کتیبه مرتاض کوچک : 2تا شمال شرق . 2 تا شمال غرب . 1 جنوب شرق و 1 جنوب غرب

کتیبه جنگ آموز کوچک : 2 تا شمال شرق . جنوب شرق و جنوب غرب و شمال غرب هرکدوم یک عدد. البته این وسط یه اتحاد به اسم heros هست که خودمختار هستش و یه جنگ هم دست اوناست

کتیبه انبار کوچک : 2تا شمال غرب و جنوب شرق - شمال شرق و جنوب غرب هم 1 دونه

کتیبه گیج کننده کوچک هم بدون مشتری بوده

کتیبه احمق کوچک : شمال شرق و جنوب شرق و شمال غرب هرکدوم 2 تا . 2 دونه هم رو زمین مونده که فکر کنم سهم جنوب غرب باش

و اما بریم سراغ بزرگاش

رازهای معماری بزرگ کلا روی زمینه الا منحصرش که دست شمال غربه

چکمه خدایان بزرگ : 2 تا دست جنوب شرق و 1 دونه جنوب غرب و 2 عدد دست شمال شرقه که یکیش منحصره

چشمان عقاب منحصر دست جنوب شرقه و الباقی روی زمین موندن

کتیبه مرتاض بزگ توی هر ساید 1 دونه هست به غیر جنوب غرب که منحصر رو هم دارن و کلا هر سروری بودم این کتیبه دست جنوب غرب بود

جنگ آموز بزرگ هم هر سایدی 1 دونه داره و منحصرش هم توی شمال غربه

انبار بزگ هم شمال شرق و جنوب شرق هرکدوم 1 دونه و شمال عرب 2 تا داره

گیج منحصر دست جنوب شرق هستش و الباقی روی زمین

2احمق معمولی دست شمال شرق و جنوب غرب هستش و منحصرش هم دست جنوب شرق

خوب این از بحث کتیبه ها واسه کسایی که توی سرور نیستن و میخوان بدونن
    اما بریم سر بحث شیرین درگیری . مهدی لوسیفر عزیز میشه بگی این پلیر شما چرا 40 ساعت رو ده 1 ما اتک گزاشته ؟ )
    01.jpg

فقط توی زمانی که این به من برسه من حدود 30کی دف میسازم ))
    120 کی دف هم دارم ) . تازه این وسط بچه ها هم دف نمیدن اصلا حتی یه درصد )))))))

بعد حالا من بخوام اینو که 40 ساعت توی راه هستش رو بخوام بزنم میشه تا 10:45:59 ساعت. آخه چرا ؟ :|
    بابا یه رومن پاپ باز دف ساز رو آدم نمیزنه .

پ ن : دوستان عزیز من با کسی کل کل ندارم . این آقا مهدی هم دوستمونه . واسه همین اسمشو آوردم . خواهشن کل کل بیجا نکنید . با لینک و این چیزا بیاین و کیفیت و جذابیت فروم رو ببرین بالا نه با یه مشت حرف بی معنی

شاد باشید و موفق

- - - Updated - - -

اوه راستی . ما همچنان خواستار نوشتن اسم اکانت پای امضای هر کسی هستیم

چادری نیاد تو سرور

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود
    الیسا خانم احترام خودت رو باید خودت نگه میداشتی ضمنا آقا مهدی لوسیفر شما مگه خودت بازیکن اصلی اکانتت هستی؟
    بگذریم الیسا خانم تو حتی بلد نبودی چطور دهکده تو خاکستری بزنی تا من بجنبم توش سربازخانه و آهنگری و دارالفنون قبل از حمله ناتار ها ساختی پس نگو من پلی نمیدادم من بودم که دومی رو زدم و الی آخر ..... شما دوتا اکانت شاخ درست کردی هر دو رو هم بامن چرا با سهیل موفق نبودی چون سهیل بازیکنه و تو نتونستی ولی من بقول جناب آقا مهدی بازیکن اصلی نیستم ولی دوستان خوبی دارم و بازیکنان خوب زیادی هستن که من میتونم با اونها بازی بکنم و اونها هم با من راحت هستن و منهم وقت ندارم زیاد
    دخترم شما ادعائی نمیتونی داشته باشی چه شما با من بودی چه نبودی اکانت های من همیشه اکانت های خوبی بودن ولی تو فینال 3 ایکس شما با اکانت من چیکار کردی جهت یاد آوری به آقای مهدی لوسیفر و اینجا چیکار میخواستی بکنی که باتیمت رفتین کنار کلا
    شما ها پلیر هستید پلیر های بحق خوب ولی از سیاست بازی و پلن ریزی اکانت که منظورم هدف گذاری اکانت هست هیچی نمیدونید پس فقط یه پلیر خوب هستید و پلیر های بزرگتر از شما زیاد هستند که همیشه موفق هستن و برای خودشون وزنه ای هستن ولی شما ها ن چون مشکلات زیادی دارید و حد و حدود خودتون رو نمیشناسید و شما حتی برای حرکت آخرتون بامن هماهنگی نکردید و سبب کنار رفتن شما شد چون پلن شما برای اکانت با پلن من یکی نبود و آقا مهدی شاید بهتر بدونه که این بعهده صاحب اکانت هست نه پلیر و البته در مورد من پلیر بیشتر در این تصمیم گیری مورد مشورت قرار میگیره و نظرش بکار بسته میشه شایذ هم همین روش من تو شما توهم صاحب اکانت بودن رو بوجود آورده وجواب دوست دیگرم من هیچوقت افتخارات اکانت رو تو پروفایلم نمیزارم چون برام مهم نیست اینجا هم الیسا خانم اینکار روکرد.
    من همیشه از لحاظ گلد به سایدم بالاخص دف ساز ها کمک کردم شما و آقایان جاوید و هادی هم بخوبی از این موضوع مطلع هستن وچیز پنهانی نبودهکه شما حالا اعلام میکنید
    آقا مهدی دوست عزیز شما مطلع هستید که در سرور ای وان هم اکانت الیسا رو من شروع ب سوپورت گلدش رو کردم بنابر این ایشون اگر مدیون من نباشند من به هیچوجه دینی به ایشون ندارم
    آقا مهدی خودت هم میدونی اونمطالب رو وارونه جلوه دادی و دروغ گفتی از شما هم انتظار قبول این مطلب رو ندارم و لطفا دست از گل آلود کردن سرور و بوجود آوردن جومسموم بردار گیریم یک عده شما رو نمیشناسن و کسانی که باید بشناسن هم شما رو میشناسن هم بنده رو وبقول اون ضربالمثل قدیمی بیخود جانماز آب نکش اگر هم سایدی های شما هوای شما رو دارن بخاطر انسجام سایدتون هست ولی در خیلی ازسرورها شما ساید خودتون رو تضعیف کردی که برای هیچکس پوشیده نیست
    در ارتباط با کتیبه ها هم من معتقدم بزودی با آمدن کتیبه های قرضی بیشتر تعادل برقرار خواهد شد
    پیروز و سزبلند باشید
    عطا
    ولطفا این مباحث بچه گنه را ادامه ندید که من جوابی نخواهم داد چون معتقدم مطالب مهمتراز اینها مطلب سرور هست که بحث شروع شده و این فروم برای اختلاف نظر های شخصی نیست چونمتعلق به تمامی بازیکنان سرور هستش و سروش جان من در پست بعدی بحث قشنگی رو با شما شروع خواهم کرد انشالله چون احساس میکنم ب اینکه کمی طرف سایدت رومیگیری که طبیعی وقابل قبول هستش ولی قرض ورزی و جنجال به راه انداختن به هیچوجه در نوشته هایت نیست ضمن تشکر ویژه از تو جواب پست آخری شما رو هم خواهم داد
    ممنون

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

9. تشکر Anti_Wizard تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید
    نپسندیدن WhiteBird نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام و درود
    الیسا خانم احترام خودت رو باید خودت نگه میداشتی ضمنا آقا مهدی لوسیفر شما مگه خودت بازیکن اصلی اکانتت هستی؟
    بگذریم الیسا خانم تو حتی بلد نبودی چطور دهکده تو خاکستری بزنی تا من بجنبم توش سربازخانه و آهنگری و دارالفنون قبل از حمله ناتار ها ساختی پس نگو من پلی نمیدادم من بودم که دومی رو زدم و الی آخر ..... شما دوتا اکانت شاخ درست کردی هر دو رو هم بامن چرا با سهیل موفق نبودی چون سهیل بازیکنه و تو نتونستی ولی من بقول جناب آقا مهدی بازیکن اصلی نیستم ولی دوستان خوبی دارم و بازیکنان خوب زیادی هستن که من میتونم با اونها بازی بکنم و اونها هم با من راحت هستن و منهم وقت ندارم زیاد
    دخترم شما ادعائی نمیتونی داشته باشی چه شما با من بودی چه نبودی اکانت های من همیشه اکانت های خوبی بودن ولی تو فینال 3 ایکس شما با اکانت من چیکار کردی جهت یاد آوری به آقای مهدی لوسیفر و اینجا چیکار میخواستی بکنی که باتیمت رفتین کنار کلا
    شما ها پلیر هستید پلیر های بحق خوب ولی از سیاست بازی و پلن ریزی اکانت که منظورم هدف گذاری اکانت هست هیچی نمیدونید پس فقط یه پلیر خوب هستید و پلیر های بزرگتر از شما زیاد هستند که همیشه موفق هستن و برای خودشون وزنه ای هستن ولی شما ها ن چون مشکلات زیادی دارید و حد و حدود خودتون رو نمیشناسید و شما حتی برای حرکت آخرتون بامن هماهنگی نکردید و سبب کنار رفتن شما شد چون پلن شما برای اکانت با پلن من یکی نبود و آقا مهدی شاید بهتر بدونه که این بعهده صاحب اکانت هست نه پلیر و البته در مورد من پلیر بیشتر در این تصمیم گیری مورد مشورت قرار میگیره و نظرش بکار بسته میشه شایذ هم همین روش من تو شما توهم صاحب اکانت بودن رو بوجود آورده وجواب دوست دیگرم من هیچوقت افتخارات اکانت رو تو پروفایلم نمیزارم چون برام مهم نیست اینجا هم الیسا خانم اینکار روکرد.
    من همیشه از لحاظ گلد به سایدم بالاخص دف ساز ها کمک کردم شما و آقایان جاوید و هادی هم بخوبی از این موضوع مطلع هستن وچیز پنهانی نبودهکه شما حالا اعلام میکنید
    آقا مهدی دوست عزیز شما مطلع هستید که در سرور ای وان هم اکانت الیسا رو من شروع ب سوپورت گلدش رو کردم بنابر این ایشون اگر مدیون من نباشند من به هیچوجه دینی به ایشون ندارم
    آقا مهدی خودت هم میدونی اونمطالب رو وارونه جلوه دادی و دروغ گفتی از شما هم انتظار قبول این مطلب رو ندارم و لطفا دست از گل آلود کردن سرور و بوجود آوردن جومسموم بردار گیریم یک عده شما رو نمیشناسن و کسانی که باید بشناسن هم شما رو میشناسن هم بنده رو وبقول اون ضربالمثل قدیمی بیخود جانماز آب نکش اگر هم سایدی های شما هوای شما رو دارن بخاطر انسجام سایدتون هست ولی در خیلی ازسرورها شما ساید خودتون رو تضعیف کردی که برای هیچکس پوشیده نیست
    در ارتباط با کتیبه ها هم من معتقدم بزودی با آمدن کتیبه های قرضی بیشتر تعادل برقرار خواهد شد
    پیروز و سزبلند باشید
    عطا
    ولطفا این مباحث بچه گنه را ادامه ندید که من جوابی نخواهم داد چون معتقدم مطالب مهمتراز اینها مطلب سرور هست که بحث شروع شده و این فروم برای اختلاف نظر های شخصی نیست چونمتعلق به تمامی بازیکنان سرور هستش و سروش جان من در پست بعدی بحث قشنگی رو با شما شروع خواهم کرد انشالله چون احساس میکنم ب اینکه کمی طرف سایدت رومیگیری که طبیعی وقابل قبول هستش ولی قرض ورزی و جنجال به راه انداختن به هیچوجه در نوشته هایت نیست ضمن تشکر ویژه از تو جواب پست آخری شما رو هم خواهم داد
    ممنون
    دوست عزیز که پلیر نیستی و بلکه خودتو بالاتر از پلیرها میدونی واقعا از خوندن مطالب شما من به شخصه رنجش میگیرم!حالا بماند بقیه بچه های سایدتون...

شما فکر نکن با ساپورت گلد و بکارگیری پلیرها و تعداد اکانتهای زیاد و ... میتونی برا خودت اسم و رسمی بپا کنی...

دوم اینکه این بازی و پلن بازی و .... ارزش این رو نداره ک ادم بخواد همبازی های خودشو ناراحت کنه..که البته شما با دید هم بازی و دوست نگاه نمیکنی بلکه با دید اینکه بقیه کارگر(و حمال..ببخشید بابت این لفظ) هستن و شما رییس هستی میبینی..

بعد در مورد بازیتون هم بگم ک شما سبک بازی کاملا مافیایی و سیاستهایی بچه گانه رو انجام میدی و از نظر من بشخصه ارزشی نداره این سبک بازی..در ضمن این کار شما لذت بازی برای دیگران رو کم میکنه .

اگه چند صفحه عقبتر بزنی صحبتهای ناصر استورم در مورد بازیه سبک سنتی و احیای قوانین قدیمی خیلی بدردتون میخوره.

بابت تند بودن جملات عذر میخوام از همگی...

- - - Updated - - -

@-نکته اخر اینکه من بشخصه اگه اکانتی تو جنوب همر یا دف یا هرچی بخواد مخلصشم هستم بنده اگه مشکلی پیش بیاد همگی سعی میکنن حلش کنن و با هم کنار بیان ولی شما بجای کنار اومدن با پلیرهای اکانتت اونهارو میندازی دور....(قدیما وقتی دو نفر نون و نمک همو میخوردن ی عمر هوای همدیگرو داشتن)

مساعل ساید شما هیچ ربطی به ما نداره و ما خوشحال میشیم از کم شدن پلیرهای شما ولی این اتفاقهای اخیر تو سرور و فروم واقعا دله هر شخصی رو بدرد میاره و ناراحت کنندس..

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط purya : 09-16-2016 در ساعت 10:50 PM
    Just for SE
    THE-KING

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سفسته چیزیه که لیدر هر ساید باید بلد باشه!!! عطای عزیز هم خیلی خوب بلده!! اخه برادر من !!! چرا میگی من باعث ضعف سایدم شدم؟؟؟ دوبار عضو شورا بودم که دوبار اول شدیم!! یه فینالم که همه دیدن چی شد!!! حالا به امار خودت به عنوان یه لیدر تگاه کن!!!!
    من هیچ وقت پلیر اول اکم نیستم قبول!!!! پلیر اصلی اک لوسیفر متین عزیز هست!!! متین اختیار تام اکانت لوسیفرو داره اینو همه تو se میدونن!!! جلو بزرگان من حرف نمیزنم انتظار داشتم شمام جلو پلیر اصلی اکت سکوت کنی!!
    از همه بچههای se هم تشکر میکنم که به قول عطا پشت من هستن حتی تو اشتباهاتم! فرق من با شما اینه که منو حتی اگه بدترین اشتباه بکنم تنها نمیزارن ولی شمارو....
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام و درود
    آقایون بیاین و یه خورده از کل کل ها رو کم کنید . خوب نیست .
    دوستان شمال غربی هم مسائل داخل سایدشون رو داخل ساید نیگه دارن بهتزه
    خوب بریم سراغ کتیبه ها
    کتیبه رازهای معماری کوچک کامل دست ناتاره و کسی نمیخواد این طفلی ها رو

کتیبه های چکمه کوچک : 4 تا دست جنوب شرق و 2 تا دست شمال غرب

چشمان عقاب کوچک : 2 تا دست شمال شرق و بقیه دست ناتار

کتیبه مرتاض کوچک : 2تا شمال شرق . 2 تا شمال غرب . 1 جنوب شرق و 1 جنوب غرب

کتیبه جنگ آموز کوچک : 2 تا شمال شرق . جنوب شرق و جنوب غرب و شمال غرب هرکدوم یک عدد. البته این وسط یه اتحاد به اسم heros هست که خودمختار هستش و یه جنگ هم دست اوناست

کتیبه انبار کوچک : 2تا شمال غرب و جنوب شرق - شمال شرق و جنوب غرب هم 1 دونه

کتیبه گیج کننده کوچک هم بدون مشتری بوده

کتیبه احمق کوچک : شمال شرق و جنوب شرق و شمال غرب هرکدوم 2 تا . 2 دونه هم رو زمین مونده که فکر کنم سهم جنوب غرب باش

و اما بریم سراغ بزرگاش

رازهای معماری بزرگ کلا روی زمینه الا منحصرش که دست شمال غربه

چکمه خدایان بزرگ : 2 تا دست جنوب شرق و 1 دونه جنوب غرب و 2 عدد دست شمال شرقه که یکیش منحصره

چشمان عقاب منحصر دست جنوب شرقه و الباقی روی زمین موندن

کتیبه مرتاض بزگ توی هر ساید 1 دونه هست به غیر جنوب غرب که منحصر رو هم دارن و کلا هر سروری بودم این کتیبه دست جنوب غرب بود

جنگ آموز بزرگ هم هر سایدی 1 دونه داره و منحصرش هم توی شمال غربه

انبار بزگ هم شمال شرق و جنوب شرق هرکدوم 1 دونه و شمال عرب 2 تا داره

گیج منحصر دست جنوب شرق هستش و الباقی روی زمین

2احمق معمولی دست شمال شرق و جنوب غرب هستش و منحصرش هم دست جنوب شرق

خوب این از بحث کتیبه ها واسه کسایی که توی سرور نیستن و میخوان بدونن
    اما بریم سر بحث شیرین درگیری . مهدی لوسیفر عزیز میشه بگی این پلیر شما چرا 40 ساعت رو ده 1 ما اتک گزاشته ؟ )
    01.jpg

فقط توی زمانی که این به من برسه من حدود 30کی دف میسازم ))
    120 کی دف هم دارم ) . تازه این وسط بچه ها هم دف نمیدن اصلا حتی یه درصد )))))))

بعد حالا من بخوام اینو که 40 ساعت توی راه هستش رو بخوام بزنم میشه تا 10:45:59 ساعت. آخه چرا ؟ :|
    بابا یه رومن پاپ باز دف ساز رو آدم نمیزنه .

پ ن : دوستان عزیز من با کسی کل کل ندارم . این آقا مهدی هم دوستمونه . واسه همین اسمشو آوردم . خواهشن کل کل بیجا نکنید . با لینک و این چیزا بیاین و کیفیت و جذابیت فروم رو ببرین بالا نه با یه مشت حرف بی معنی

شاد باشید و موفق

- - - updated - - -

اوه راستی . ما همچنان خواستار نوشتن اسم اکانت پای امضای هر کسی هستیم

چادری نیاد تو سرور
    سلام
    میدنی ما فیک زدیم بتون رد شده رو جنگ کوچیک تو فاصله 40 ساعته فکنم خفت شی بعدشم همر اضافی زیاد داریم بزار دف پوینتت بره بالا دف یادت نره همر زیاد نداره:d

13. تشکر lucifer, purya, M3nTaL, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, purya, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط napeleon نمایش پست ها
    سلام
    میدنی ما فیک زدیم بتون رد شده رو جنگ کوچیک تو فاصله 40 ساعته فکنم خفت شی بعدشم همر اضافی زیاد داریم بزار دف پوینتت بره بالا دف یادت نره همر زیاد نداره:d
    رنک دف ایمیلم همینجوری هم بالا هست .
    ببین و قتی من مطمعن باشم طرفم ریل زده هیچیی نمیگم و میشینم و دف میکنم
    اما نمیدونم چرا همیشه فیک های سرور رو روی من میزنن و همیشه بالای 40 ساعته !
    میدونی واسم سخته 40 ساعت دیدن اون ضربدر قرمز کنار اسم دهکده ام . توی l1 مورد داشتیم طرف 3 بار فیک اومد . بار چهارم دهی نداشت که فیک بیاد )
    اونجایی رو هم که قرمز کردم بیا یه بار دیگه با آرامش و به دور از هر نوع هیجان دوباره بنویس ببینیم چی میگی

راستی بازم میگم هرکی توی این فروم پست میزاره ، اسم اکانتش رو بزنه تو امضاش . بدونیم با کی طرفیم . شاید دلمون خواست تارگت فروم انتخاب کنیم یا انتخاب بیشیم )
    پ ن : مهدی در سیاست گزاری های ساید های دیگه دخالت نکن . میام براتا ))
    پ ن : جنوب غرب دوست داشت بزنه تو دیوار یه ساید دیگه . شمال غرب هم دوست داشت بزنن تو خودشون و خرابکاری کنن .

بیایید در ساید های دیگه دخالت نکنیم و فقط یه کوچولو بخندیم

15. تشکر purya, GREEN, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خوش به حال شما آقا مهدی عزیز
    موفق باشید انتظار دیگه ای از شما برای جواب نمیرفت
    ممنون
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    دوست عزیز که پلیر نیستی و بلکه خودتو بالاتر از پلیرها میدونی واقعا از خوندن مطالب شما من به شخصه رنجش میگیرم!حالا بماند بقیه بچه های سایدتون...

شما فکر نکن با ساپورت گلد و بکارگیری پلیرها و تعداد اکانتهای زیاد و ... میتونی برا خودت اسم و رسمی بپا کنی...

دوم اینکه این بازی و پلن بازی و .... ارزش این رو نداره ک ادم بخواد همبازی های خودشو ناراحت کنه..که البته شما با دید هم بازی و دوست نگاه نمیکنی بلکه با دید اینکه بقیه کارگر(و حمال..ببخشید بابت این لفظ) هستن و شما رییس هستی میبینی..

بعد در مورد بازیتون هم بگم ک شما سبک بازی کاملا مافیایی و سیاستهایی بچه گانه رو انجام میدی و از نظر من بشخصه ارزشی نداره این سبک بازی..در ضمن این کار شما لذت بازی برای دیگران رو کم میکنه .

اگه چند صفحه عقبتر بزنی صحبتهای ناصر استورم در مورد بازیه سبک سنتی و احیای قوانین قدیمی خیلی بدردتون میخوره.

بابت تند بودن جملات عذر میخوام از همگی...

- - - Updated - - -

@-نکته اخر اینکه من بشخصه اگه اکانتی تو جنوب همر یا دف یا هرچی بخواد مخلصشم هستم بنده اگه مشکلی پیش بیاد همگی سعی میکنن حلش کنن و با هم کنار بیان ولی شما بجای کنار اومدن با پلیرهای اکانتت اونهارو میندازی دور....(قدیما وقتی دو نفر نون و نمک همو میخوردن ی عمر هوای همدیگرو داشتن)

مساعل ساید شما هیچ ربطی به ما نداره و ما خوشحال میشیم از کم شدن پلیرهای شما ولی این اتفاقهای اخیر تو سرور و فروم واقعا دله هر شخصی رو بدرد میاره و ناراحت کنندس..

- - - Updated - - -

شما هم خوش بحالتون و میدونم پلیر هستید .............
    والی اقلا از پست من سر در میآوردید و ...............
    موفق باشید در پلی دادنتون
    من نمیدونم چرا بعضی ها اصرار به پست گذاشتن دارن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    سفسته چیزیه که لیدر هر ساید باید بلد باشه!!! عطای عزیز هم خیلی خوب بلده!! اخه برادر من !!! چرا میگی من باعث ضعف سایدم شدم؟؟؟ دوبار عضو شورا بودم که دوبار اول شدیم!! یه فینالم که همه دیدن چی شد!!! حالا به امار خودت به عنوان یه لیدر تگاه کن!!!!
    من هیچ وقت پلیر اول اکم نیستم قبول!!!! پلیر اصلی اک لوسیفر متین عزیز هست!!! متین اختیار تام اکانت لوسیفرو داره اینو همه تو se میدونن!!! جلو بزرگان من حرف نمیزنم انتظار داشتم شمام جلو پلیر اصلی اکت سکوت کنی!!
    از همه بچههای se هم تشکر میکنم که به قول عطا پشت من هستن حتی تو اشتباهاتم! فرق من با شما اینه که منو حتی اگه بدترین اشتباه بکنم تنها نمیزارن ولی شمارو....
    سلام مجدد
    مهدی جان چرا فکر میکنی همه پست ها رو باید جواب بدی که غیر از از بین بردن وجهه خودت سود دیگه ای نداره حد اقل بازیکنان سایدت تو رو خوب میشناسن حالا خوب و یا بدش با خودشونه نه گفته شما و شما من میدونم همیشه ماستت شیرینه واسه همین هم خودت بیشتر از همه علاقه به خوردنش داری دلیلی نمیشه که دیگران هم از اون ماست بخوان بخورن
    در خوردن ماست موفق و سربزیر باشی

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

17. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., MO30 DaNgeR پسندید
صفحه 48 از 107 نخستنخست ... 3846474849505898 ... آخرینآخرین