صفحه 40 از 107 نخستنخست ... 3038394041425090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود :-D
    آقا ما گفتیم پذیرا باشیم ولی دیگه نه تا این حد ))))))) یگانه زحمت کش ne , مرد سبزمون خسته نباشه
    اسکات میزنین میبینید 20k دف هست بعد اتک میزنید 1میل دیوار میشید! از ne دف دادیم تو sw دفاع کردیم بعد میگید کل زورتون همینه؟ ))))
    من به جز زدو خورد تو بازی هیچ چیز دیگه واسم جذابیت نداره دوستان با روحیات من آشنا هستن ما هم به موقعش شروع میکنیم

مرسی از دوستانی که شبو با ما بیدار موندن , مرسی که هسدین )))))))))))

اینا که بی نام و نشون میان پست میزارن معلوم نیست کین فازشون چیه؟!!! باشه آقا اون دهی که پروندین 300k گرزی توش بود تبرییییییییییییک ))
    تو چرا بحث میکنی سپهر فازت چیه ))
    پ.ن: سپهر منابع میدون هایی که واست 20 کردمو بده )
    پ.ن 2 : سپهر گفتم همین اینسرت های سواره ای که میزنیم بسته دف ثابت نریزیما الان کتیبه های sw هم مجبوریم ما کلین کنیم -_- ))))))
    before you start anything , learn how to finish it

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و دشمنان و لانچران و پلنر ها )
    تبریک میگم اول به ساید شمال شرق
    2 عدد سوال داشتم که دومی به اولی مربوطه
    1 - پلنر کی بوده و آیا لانچر هم خودش بوده ؟
    2 - چرا توی هر موج 500 کاتا گزاشتن ؟ این سرور نرمال مگه نیست ؟! مگه با 200 دونه تخریب 100% اتفاق نمییافت . اصلا جهنم ضرر با 300 تا .
    بعدش هم چرا فکر کردین همر اول رد میشه که بعدش موج کاتا گزاشتین و اونهمه کاتا رو پرپر کردین ؟
    اینهمه همر . یه رمر نداشتین یعنی ؟
    درکل تعداد کاتا ها و رم ها در تمام اتک ها خیلی جالب بود .
    اتفاقه دیگه میافته . گاهی میری تو دیوار و می پاچی )

پ ن : متای ساید شمال با بقیه ساید ها اینقدر مهمه که بیخیال همه چی شدین و درباره متا صحبت میکنین ؟
    پ ن : به جنوب شرق از دست دادن تنها گزینه روی میز برای متا رو تسلیت میگم به خصوص به مهدی عزیز

پ ن : سپهر مگه توی تلگرام قرار نشد مدال دف رو من بگیرم ؟ دیگه حق نداری 1 دونه هم دف کنی )
    سلام خدمت سروران عزیزم .
    این دوستمون رسپکت دوست عزیز یه کوچولو شبیه به معنی اکانت فرومتون صحبت کنید بد نیست . تخریب شخصیت دیگران وقتی در موضع قدرت هستی کار درستی نیست . پس لطفا همه مون اینو رعایت کنیم . در مورد این دوستمون هم بگم که اس ای هرگز به سایدی مطلقا بصورت متا فوکوس نکرده و نخواهد کرد نه اس دبلیو و نه اندبلیو و نه ان ای . پس گزینه ای از اول روی میز نداشتیم که بخوایم بگیم این نشد چکار کنیم . در مورد تسلیتتون باید بگم که تسلیت شما رو میپذیریم و ذلت شما رو بهتون تبریک میگیم( زدی ضربتی ضربتی نوش کن)
    چرا چون اگر ضعیفیم باید قوی شیم اگر قوی هستید ما باید قویتر باشیم . ما اومدیم که ببریم چه با متا چه بی متا اگه زورمون چربید مبارکمون باشه اگه زورتون چربید مبارکتون باشه. اینکه دنبال ساید قویتر بری و متا کنی و بیای از این متات خوشحال باشی و تسلیت بگی به رقیبت یعنی تو خودم ندیده بودم که باهات تنها در بیفتم دنبال یه شریک برا مقابله بودم . بگذریم. اس دبلیو همر داشته باشه نداشته باشه دف داشته باشه نداشته باشه پلنر داشته باشه نداشته باشه اومدن که بازی کنن ببرن نبردن لذت ببرن . حالا ما هم هنوز صحبتی بصورت رسمی انجام ندادیم . اما میدونم که ادمی که فک کنه غالبه و رقیبشو مغلوب فرض کنه بد ضربه میخوره . ضعیف اونیه که بدنبال متایه قویتر و اوج ذلت هم اینه که مسرور از این متا باشه و ساید رقیب رو مغلوب فرض کنه. در مورد پلن اجرا شده توسط اس دبلیو خواهشا بهم احترام بذارید که مجبور نشیم یکی شما بگی یکی من .و ادامه پیدا کنه و حرمت ها شکسته . قبلنا پلنر میومد یه پست میزاشت.مدافع هم یکی . اگر کل کلی بود با پلن رفتن بود و هیچ صحبتی حول محور چرا اینجور چرا اونجور نبود . باید تو شرایطش باشید تا بدونید چرا اینجور شده . به ان تی هم نلریک بابت دفاع زیباشون.
    اگر جسارتی شد من عذر میخوام از کلیه فروم نشینان عزیز
    یا حق

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط St0rm : 09-09-2016 در ساعت 08:48 PM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط se7en نمایش پست ها
    درود :-D
    آقا ما گفتیم پذیرا باشیم ولی دیگه نه تا این حد ))))))) یگانه زحمت کش ne , مرد سبزمون خسته نباشه
    اسکات میزنین میبینید 20k دف هست بعد اتک میزنید 1میل دیوار میشید! از ne دف دادیم تو sw دفاع کردیم بعد میگید کل زورتون همینه؟ ))))
    من به جز زدو خورد تو بازی هیچ چیز دیگه واسم جذابیت نداره دوستان با روحیات من آشنا هستن ما هم به موقعش شروع میکنیم

مرسی از دوستانی که شبو با ما بیدار موندن , مرسی که هسدین )))))))))))

اینا که بی نام و نشون میان پست میزارن معلوم نیست کین فازشون چیه؟!!! باشه آقا اون دهی که پروندین 300k گرزی توش بود تبرییییییییییییک ))
    تو چرا بحث میکنی سپهر فازت چیه ))
    پ.ن: سپهر منابع میدون هایی که واست 20 کردمو بده )
    پ.ن 2 : سپهر گفتم همین اینسرت های سواره ای که میزنیم بسته دف ثابت نریزیما الان کتیبه های sw هم مجبوریم ما کلین کنیم -_- ))))))
    آقا کلا برنامه کثیفی هست این که توی یه ساید دیگه ده بزنی و همر های اون سایدو دیوار کنی :/ هادی BesT WarrioR آینا همش تقصیر تو هست

پ ن : مردونه بزنیم :دی

4. تشکر se7en, M3nTaL, eelliissaa2014, RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن se7en, M3nTaL, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام خدمت سروران عزیزم .
    این دوستمون رسپکت دوست عزیز یه کوچولو شبیه به معنی اکانت فرومتون صحبت کنید بد نیست . تخریب شخصیت دیگران وقتی در موضع قدرت هستی کار درستی نیست . پس لطفا همه مون اینو رعایت کنیم . در مورد این دوستمون هم بگم که اس ای هرگز به سایدی مطلقا بصورت متا فوکوس نکرده و نخواهد کرد نه اس دبلیو و نه اندبلیو و نه ان ای . پس گزینه ای از اول روی میز نداشتیم که بخوایم بگیم این نشد چکار کنیم . در مورد تسلیتتون باید بگم که تسلیت شما رو میپذیریم و ذلت شما رو بهتون تبریک میگیم( زدی ضربتی ضربتی نوش کن)
    چرا چون اگر ضعیفیم باید قوی شیم اگر قوی هستید ما باید قویتر باشیم . ما اومدیم که ببریم چه با متا چه بی متا اگه زورمون چربید مبارکمون باشه اگه زورتون چربید مبارکتون باشه. اینکه دنبال ساید قویتر بری و متا کنی و بیای از این متات خوشحال باشی و تسلیت بگی به رقیبت یعنی تو خودم ندیده بودم که باهات تنها در بیفتم دنبال یه شریک برا مقابله بودم . بگذریم. اس دبلیو همر داشته باشه نداشته باشه دف داشته باشه نداشته باشه پلنر داشته باشه نداشته باشه اومدن که بازی کنن ببرن نبردن لذت ببرن . حالا ما هم هنوز صحبتی بصورت رسمی انجام ندادیم . اما میدونم که ادمی که فک کنه غالبه و رقیبشو مغلوب فرض کنه بد ضربه میخوره . ضعیف اونیه که بدنبال متایه قویتر و اوج ذلت هم اینه که مسرور از این متا باشه و ساید رقیب رو مغلوب فرض کنه. در مورد پلن اجرا شده توسط اس دبلیو خواهشا بهم احترام بذارید که مجبور نشیم یکی شما بگی یکی من .و ادامه پیدا کنه و حرمت ها شکسته . قبلنا پلنر میومد یه پست میزاشت.مدافع هم یکی . اگر کل کلی بود با پلن رفتن بود و هیچ صحبتی حول محور چرا اینجور چرا اونجور نبود . باید تو شرایطش باشید تا بدونید چرا اینجور شده . به ان تی هم نلریک بابت دفاع زیباشون.
    اگر جسارتی شد من عذر میخوام از کلیه فروم نشینان عزیز
    یا حق

- - - Updated - - -
    سلام به تو ای دوست عزیز !
    وقتی میگم گزینه های روی میز جنوب شرق از بین رفته منظورم کاملا مشخص بود
    جنوب شرق و شمال غرب که 100% میزنن همو پس متا نیست !
    جنوب شرق روی شمال شرق هم چند باری اتک گزاشته پس با ما هم 100% متا نمیکنین
    جنوب غرب هم که با این حرکت که 1 میل همر کوبیدن به دیوار و 3 روز دیگه باید کتیبه هم بزنن . فکر نکنم خیلی بشه برا متا روش حساب کرد. البته جنوب غرب 100% دفاعی داره و همر هم داره اما فکر نکنم توان پلن مشترک و این چیزا رو داشته باشه و شایدم داشته باشه اما 100% توان بالایی نخواهد داشت مگر اینکه یه خورده استراحت بدن و ریکاوری کنن و دوباره بیان توی میدان جنگ
    خوب از اونجایی که جنوب شرق با 2 ساید وارد جنگ شده و از قدیما گفتن دشمن دشمن من میشه دوست من . 100% 2 ساید شمالی ترجیح میدن جنوب شرق رو بزنن تا اینکه بخوان یه درگیری دیگه هم ایجاد کنن و با هم درگیر شن و این یعنی جنگ 2 به 1 شکل خواهد گرفت
    اینکه شما وارد جنگ شدید تقصییر ما نیست و همیشه متا وجود داشته . حالا جنوب شرق احساس میکنه توان مقابله با 2 ساید رو داره بحثش جداست .
    متا دوست ندارین و ربطی به ما نداره .

راستی دوستانی که میان فروم چیز میز مینویسین یه لطفی بکنین و اسم اکانت رو توی امضاتون بنویسین . شاید خدا خواست و به یاد قدیما تارگت از فروم انتخاب شد
    بی نام و نشان و با چادر بازی کردن و توی فروم کر کری خوندن اصلا کار خوبی نیست . اصلا ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به تو ای دوست عزیز !
    وقتی میگم گزینه های روی میز جنوب شرق از بین رفته منظورم کاملا مشخص بود
    جنوب شرق و شمال غرب که 100% میزنن همو پس متا نیست !
    جنوب شرق روی شمال شرق هم چند باری اتک گزاشته پس با ما هم 100% متا نمیکنین
    جنوب غرب هم که با این حرکت که 1 میل همر کوبیدن به دیوار و 3 روز دیگه باید کتیبه هم بزنن . فکر نکنم خیلی بشه برا متا روش حساب کرد. البته جنوب غرب 100% دفاعی داره و همر هم داره اما فکر نکنم توان پلن مشترک و این چیزا رو داشته باشه و شایدم داشته باشه اما 100% توان بالایی نخواهد داشت مگر اینکه یه خورده استراحت بدن و ریکاوری کنن و دوباره بیان توی میدان جنگ
    خوب از اونجایی که جنوب شرق با 2 ساید وارد جنگ شده و از قدیما گفتن دشمن دشمن من میشه دوست من . 100% 2 ساید شمالی ترجیح میدن جنوب شرق رو بزنن تا اینکه بخوان یه درگیری دیگه هم ایجاد کنن و با هم درگیر شن و این یعنی جنگ 2 به 1 شکل خواهد گرفت
    اینکه شما وارد جنگ شدید تقصییر ما نیست و همیشه متا وجود داشته . حالا جنوب شرق احساس میکنه توان مقابله با 2 ساید رو داره بحثش جداست .
    متا دوست ندارین و ربطی به ما نداره .

راستی دوستانی که میان فروم چیز میز مینویسین یه لطفی بکنین و اسم اکانت رو توی امضاتون بنویسین . شاید خدا خواست و به یاد قدیما تارگت از فروم انتخاب شد
    بی نام و نشان و با چادر بازی کردن و توی فروم کر کری خوندن اصلا کار خوبی نیست . اصلا ))
    دوستم شما میگی گزینه روی میز ،بنده میگم اصلا موضع اس ای اینه که اگر میخواد ببره باید بهترین باشه . حالا این وسط هر سه تا ساید در یک جایگاه هستند و اصلا از نظر ما هیچ کدومشون گزینه امون نبودن که هر سه ساید میتونن بیان بگن که صحبت رسمی صورت گرفته یا نه تلاشمون این بود که انقدر خوب باشیم سه به یک هم شد بتونیم ادامه بدیم که فعلا دو به یک محقق شد پس بد کار نکردیم . تو بحث متا کردن اینجور نیست که چون حسنی قلی رو زده پس یه ساید با یه ساید دیگه متا نمیکنه . جوانب بازی از قشنگتر شدن بازی مهم تر نیست . فلسفه بازی این نیست که شما میفرمایید . چون در باز است و باز هم پرنده است پس در هم پرنده اس به این میگن سفسته نه فلسفه . در کل اگر متا کردید تبریک خواهید کرد تبریک نکردید هم تبریک . ایشالا سرور قشنگتری داشته باشیم . من تمام تلاشم رو کردم که این قانون غلط رو از شر این بازی کم کنم در حد توانم که چون رفیقمون این ساید هست با اون متا نکنم . جوانب بازی که اصول بازی هست رو در نظر بگیرم که نشد متاسفانه و کاملا این متا از روز اول بازی معلوم و مبرهن بود
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

7. تشکر purya, ArteshBod, BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن purya, ArteshBod, BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها
    دوستم شما میگی گزینه روی میز ،بنده میگم اصلا موضع اس ای اینه که اگر میخواد ببره باید بهترین باشه . حالا این وسط هر سه تا ساید در یک جایگاه هستند و اصلا از نظر ما هیچ کدومشون گزینه امون نبودن که هر سه ساید میتونن بیان بگن که صحبت رسمی صورت گرفته یا نه تلاشمون این بود که انقدر خوب باشیم سه به یک هم شد بتونیم ادامه بدیم که فعلا دو به یک محقق شد پس بد کار نکردیم . تو بحث متا کردن اینجور نیست که چون حسنی قلی رو زده پس یه ساید با یه ساید دیگه متا نمیکنه . جوانب بازی از قشنگتر شدن بازی مهم تر نیست . فلسفه بازی این نیست که شما میفرمایید . چون در باز است و باز هم پرنده است پس در هم پرنده اس به این میگن سفسته نه فلسفه . در کل اگر متا کردید تبریک خواهید کرد تبریک نکردید هم تبریک . ایشالا سرور قشنگتری داشته باشیم . من تمام تلاشم رو کردم که این قانون غلط رو از شر این بازی کم کنم در حد توانم که چون رفیقمون این ساید هست با اون متا نکنم . جوانب بازی که اصول بازی هست رو در نظر بگیرم که نشد متاسفانه و کاملا این متا از روز اول بازی معلوم و مبرهن بود
    یا حق
    خوب منم علم غیب نداشتم که جنوب شرق اومده برا تنها جنگیدن
    کلا شرایط سرور رو گفتم
    حالا اگه شما از اول میدونستی جنوب غرب میاد تو دیوار . نوید میره شمال غرب . شمال شرق با شما متا نمیکنه آفرین . کلاس برا علم غیب دارا شدن برا ما هم بزار
    از زمانی که یادم میاد متا و نپ بوده و هست و خواهد بود . سعی شما اینه که بردارین این روش رو ؟ واست آرزوی موفقیت میکنم
    موضوع متا اگه مهم نبود 10 صفحه این فروم در مورد احتمال های متای شمال شرق بحث نمیشد و تا بوده همین بوده . میتونین 1 به 3 بزنین بسم الله .
    اما عقلانیت میگه وقتی 2 نفر یه دشمن مشترک دارن . سعی میکنن اول اون یه نفر رو بزنن و خطر اونو از بین ببرن و بعد اگه با هم مشکل و جنگی دارن برن تو جنگ
    تا جایی که لیدر های شمال شرق رو میشناسم احتمال متا با شما 0 شده
    و تا جایی که خبر دارم متای شمال غرب هم با شما در حد 1% شده
    حالا شما قوی هستین و میتونین یه بحث کاملا جداست . من در مورد قدرت ساید ها نظری ندادم
    راستی این purya کیه دیگه ؟ ))
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

خیلی جدی نگیرین حرفای جنوب شرق رو- قبلا نشون دادن تو یک سرور قابلیت متا با هر 3تا ساید و بعد از مدتی زدن زیر قول و قرار رو دارن اخرشم با ناتار متا و خرید واندر و ....

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, se7en پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    خیلی جدی نگیرین حرفای جنوب شرق رو- قبلا نشون دادن تو یک سرور قابلیت متا با هر 3تا ساید و بعد از مدتی زدن زیر قول و قرار رو دارن اخرشم با ناتار متا و خرید واندر و ....
    محسن جان از سن و سال بالات و تجربه زیادت شنیده بودم که تو حرفات چیزی ندیدم که بیانگر این موضوع باشه.
    اگه احترام نگه نمی داری حداقل بیشتر از کپنت صحبت نکن.
    یادت که نرفته تو همون سرور چه بلایی سر اکانت های se آوردین . ما به شما اعتماد کرده بودیم و شما تو یه شب 13 تا همر و 1800 دف مارو کردین دیوار
    پس ما هم حرفای شمارو زیاد جدی نمی گیریم.کسی نمی خواست با شما متا کنه که بالا میگری.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

12. تشکر BlackSword, lucifer, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    محسن جان از سن و سال بالات و تجربه زیادت شنیده بودم که تو حرفات چیزی ندیدم که بیانگر این موضوع باشه.
    اگه احترام نگه نمی داری حداقل بیشتر از کپنت صحبت نکن.
    یادت که نرفته تو همون سرور چه بلایی سر اکانت های se آوردین . ما به شما اعتماد کرده بودیم و شما تو یه شب 13 تا همر و 1800 دف مارو کردین دیوار
    پس ما هم حرفای شمارو زیاد جدی نمی گیریم.کسی نمی خواست با شما متا کنه که بالا میگری.
    شما درست میگی دوست عزیز و باز هم برمیگردیم به همون پست قبل که گذاشتم

موفق باشید

- - - Updated - - -

یک نکته ظریفی هم این وسط هست که هر خورد یه باز خورد هم داره

توی دوتا سرور نرمالی که در جریان هست دقیقا بازخورد کارایی که توی جی وان انجام شد رو داریم میبینیم

نه اعتمادی به این بچه های گل میشه نه متایی باهاشون میشه و تازه این قصه سر دراز دارد

به قول اقای رزومه اول سوزن به خودمون بزنیم

14. پسندیدن bushehr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام
    دوستان فکر نمیکنید با همه مسائل پیش آمده باز برگشتید سر گفته اولیه من و دارید انرژی رو کل کل سروری میزارید که سودی نداره جز به وجود آمدن دلگیری ها
    پیروز و سربلند باشید و پیروزی مال سایدی خواهد بود که لیاقتش رو داشته باشه
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

صفحه 40 از 107 نخستنخست ... 3038394041425090 ... آخرینآخرین