صفحه 33 از 107 نخستنخست ... 2331323334354383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سطح اختلاف تفکر و فهم تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟
    سرور s6.ir ساید ne اینقدر قوی بود که میتونست هر سه تا ساید مقابل رو باهم صفر کنه ولی بخاطر اینکه بازی جدابیت خودش رو از دست نده و یه جورایی قدرتش با بقیه ساید ها یکی بشه در یک حرکت خیلی جالب یکی از اعضای شواری لیدری که اکانت ashkan PJ بود برای خودش از ساید ne اتحاد جدا کرد و اعلام استقلال کرد و اتحادش با اجازه توتال ساید شکل گرفت و اتفاقا بهش پلیر و بازیکن دادن و اتحادش شد جزو پنج اتحاد برتر سرور

خب چرا اونجا یه ساید قوی همچین کاری میکنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!

چون هدفشون از تایمی که میذاشتن لذت بردن بود نه بردن!!!!!!!!!!!!

حالا اینجا یارو توتال یه ساید هست که توان کوبیدن هر سه ساید مقابل رو داره بهد میاد حرف از کارت ها و گزینه های رو میزش میکنه

داداش شما اگه واقعا توتال سایدت هستی باید بدونی که اینقدر اکانت و دهکده و توان نظامی دارین تو سایدتون که هیچ نیازی به نپ یا متا ندارین

این سبک صحبت که ساید ne لیدرای با درایت خودش رو داره یه جور چراغ سبز تلقی میشه برای متا!!!!!!!!!!

ترسو هم ترسوهای قدیم

در هرصورت هر جور متا میکنین مثل سرور k1 نشه که با متای شمال بازی جذابیت خودش رو کاملا از دست داد و حتی خود شمالی ها گذاشتن رو حذف و رفتن سرور بعدی l1

لطفا هر کاری میکنید جوری متاببندید که در جهت جذاب شدن بازی بسته شده باشه نه اینکه متا صرفا در جهت ترس از همر کوب شدن باشه
    SW FoR EvER
    لطفا ثبت نام کنید.
    Final 1x--->mr.myth

درود بر اذمهایی که
    وقتی میفهمند چقدر دوستشون دارید
    باز هم ادم میمونن

2. تشکر ali 2113, lucifer, M3nTaL, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دیگر بر همه دوستان
    خدمت بزرگوار عزیز آ قا عرفان که به تازگی با شما آشنا میشم و قبلا شنیده بودم که بخاطر حضور شما در جنوب غرب ماهان از آمدن به اون ساید پشیمون شد پس باید بازیکن قدیمی و باتجربه ای باشید.
    منظور من از نپ چیزی نبود که شما فکر میکنید و من ساید شما رو ساید ضعیف نمیدونم چه بسا از لحاظ بازی ساید قوی باشید چون همه میدونن که تعداد بازیکن ملاک نیست بلکه کیفیت بازی بازیکنان و انسجام بازیکنان یک ساید و هماهنگی و داشتن برنامه صحیح تعیین کننده قدرت یک ساید هستش والی یک ساید رو ده بازیکن میتونن پر از مولتی کنن و این مطلب برای همه بالاخص دوست عزیزم آقا مهدی بعنوان یک بازیکن قدیمی کاملا روشن هست
    منظور من از نپ آرامش در سرور بود ولی متای ساید شما باجنوب شرق برای اینجانب در ابتدا از طرف جنوب شرق اعلام شد وبعد از اون چیدمان دهکده ها تا حدودی این مطلب رو تائید میکنند
    عرفان عزیز شما خودتون بازیکن تازه کار نیستین و مثل منهم نوب نیستین حالا شما چه متا داشته باشید چه نه این امر مربوط بخودتون هستش و هر لیدر مدبری دنبال صلاح ساید خودش هست و خوشبختانه مثل مهدی عزیز اهل جار و جنجال نیستید و مطلبتان رو خوب مطرح کردید
    آقا مهدی ما هم تقصیری نداره فقط زیادی حرص میزنه تو بازی و قبول نمیکنه این فقط یه بازی برای تفریحه نه اعصاب داغون کردن و چون تاریخ رو خیلی دوست داره همیشه توگذشته هستش
    والا ما کلاس نمیزاریم تعاریف ساید های دیگه این کارو میکنن و اونقدر میگن که ما باورمون بشه کلاس گذاشتیم والی هیچ ادعائی از طرف حداقل بنده مطرح نشده
    در ارتباط بامتا هم اشتباه میکنید صحبتی از متای شمال قبل از بازی نبوده وهنوز هم نیست و قبلا ذکر شده که هنوز زوده و امکان سنجی این مطلب با متای جنوب برده شده بالا و این تحلیل ما هستش و شما هم تحلیلتون برای ما محترمه ولی اینکه شما مجبور بودید با جنوب شرق متا ببندید رو قطعا جنوب شرق تو زهن شما کرده چون باتحلیل خودشون امکان متا با شمال رو غیر ممکن میدونستن و این تفکر را به شما تلقین کردن ودر هر صورت من به شخصه آرزوی یک همکاری خوب و جوانمردانه رو برای طرفین این متا میکنم
    از آشنائی با شما هم خوشحال هستم و سعادتی بوده و انشالله در سرور های دیگر کنار هم بازی داشته باشیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم
    برای شما و سایدتون آرزوی بهترین ها رو دارم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-05-2016 در ساعت 06:15 PM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

4. نپسندیدن ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان . نترس از ان که های و هوی دارد......
    بترس از ان که های و هوی ندارد
    خخخخ

6. پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ارمان جان به صرف اینکه داری گلد میدی به بازیکنا میخوای بگی سطحت بالاس که نیس!!! اگه بود اک نمیخریدی تو ساید ما!!! بایدم برای ساید خودت احترام قائل باشی چون از نظر من یه سایدی که یه عده بخاطر گلد مجانی توش جمع شدن و حالا ادعاشون میشه و قار قار میکنن ساید قوی نمیتونن باشن!! جوری گنده خودتو نیشون میدی که یاد کارتون گوریل انگوری میفتم!! ادعا کردن بده که تو هر پستت داری ادعا میکنی در حالی که خودتم میدونی اگه چیزی بودی اک ساید مارو نمیخریدی و دنبال خرید بقیه اک ها نبودی برای واندر کیلین کردن و جلو زن کتیبه!! شما برو شب متاتو بکن با ne شاید اینجوری سایدت باقی موند تا ته بازی!!
    مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

8. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید
    نپسندیدن Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود و سلام خدمت همه بزرگواران
    عطا جان چند تا پست آخرتو خوندم و خیلی سعی کردی که دم از بازی پاک بزنی که واقعاً خندم گرفت.
    اکثر بچه هایی که من تو این سرور میشناسم سابقه بازی با شما رو داشتن و کم وبیش با سبک بازی شما آشنا هستن پس زیاد ادعای بازی پاک نداشته باش.لطفاً
    برای بحث متا هم باید بگم که ما از برد و باخت ترسی نداریم. حتی با sw که به قول شما متا باهاش ریسکه. البته ما هیچ سروری نمیریم که ببازیم و همیشه اعتقادمون این بوده که یا ما 100 می کنیم یا ناتار که البته به شخصه این سرور شانس زیادی برای ناتار قائل نیستم.
    عطا جان
    تا کی می خوای از این سرور بری سرور بعدی
    یه نگاه به افتخاراتت بنداز و ببین تنها راه بردنت از زیر پرچم ما میگذره . هنوز جا داریم زیر پرچم تا پر نشده دست بجنبون

راجع به بعضی از دوستانی که دارن با پست های زیبا و شاعرانشون مارو مستفیض می کنن
    اینجا سرور فیناله
    سروری برای ×1 و ×3 بازها. نمی دونم از کدوم سرور اسپید اومدی،سرور 25 ، 50 یا 200 ولی در حضور اساتید بزرگ سرعت پایین باید دستی بکشی و بزنی کنار.
    اینجا بازی فرسایشیه و دوستان حوصله شعر و شاعری ندارن. پس سعی کن حرفاتو بدون لفافه و با احترام بزنی .

به قول رفیقمون
    مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد!!!
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

10. تشکر lucifer, M3nTaL, purya, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, M3nTaL, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام آقا مصطفی
    ممنون از الطاف شما
    والا اگر افتخاره که به مدال نیست و به فیدر زنی هم نیست پاک بازی کردن یعنی جوانمردانه بازی کردن والی منظورم انداختن سرور تو لگن و با صابون شستن نیست بگذریم
    شما پاکباز و پاک باخته هستید وما نوب وتازگی ها انشائ با ادبانه شده شعر پس مال شما رو هم حتما میخواهید بگید معر هستش چون در تقابل انشائ میکنید. مصطفی جان دوست عزیز چرا سعی داری حرف آخر رو که خودت هم نمیدونی چه جوری باید بهش برسی اول بزنی
    شب درازه و .............. بقول مهدی لوسیفر که همیشه ورد زبانش بود میگفت اکانت عطا رو شوخی نگیرید حالا ما شاعری میکنیم بده مگه تو j1 من بخاطر مهدی آمدم والا اگر میشد و تو ناراحتشی این مدال رو تقدیم حضور جنابعالی میکردم به عنوان یک هدیه
    تو همون سرور هم اتحاد پیشوارو من پاچوندم تو سایدتون یاد نصایح شایان میافتم نمیدونم آیدین این سرور هست یانه اقلا چند نفر خوش سابقه رو بفرستید تو فروم دوکلام درست بشنویم
    سرور رو به تجزیه تحلیل بکشین نه فقط به حرف به استدلال امضای ته پست من رو بخون تمامی جوابهات توشه نیاز به تحلیل نیست
    انشالله به همه آرزوهات تو این سرور برسی
    پاینده و سربلند باشی
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

12. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا بالاخره شمال شرق متا یا نپ با جایی هست ؟
    ما که توی شمال شرقیم هنوز نامه یا خبری از این داستانا دستمون نرسیده . شاید دوستان ساید های دیگه بیشتر در جریان باشن
    عرفان odin عزیز ، میشه منبع اعلام کنی ؟

پ ن : احتمال متای شمال شرق و جنوب غرب سر حرکت سپهر خیلی ضعیفه اما 2 ساید دیگه هنو معلوم نیست .

14. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

داداش شما نپ هستید امشبم یه جلسه دارید بچه های nw میان دست بوسی شما!!! اگه قابل دونستید به غلامی قبول کنید!!! تنها مشکلتونم سر واندر هست که انشالاه حل میشه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

16. تشکر M3nTaL, purya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    داداش شما نپ هستید امشبم یه جلسه دارید بچه های nw میان دست بوسی شما!!! اگه قابل دونستید به غلامی قبول کنید!!! تنها مشکلتونم سر واندر هست که انشالاه حل میشه
    مهدی شما تو تلگرام شمال شرق هستی ؟ )
    با شمال غرب اگه متا شیم من میزارم رو حذف )
    ادمین اینا اسپم نیست . پاک نکن لطفا

18. تشکر lucifer, purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سلام به همه دوستان
    اول اینکه کلی شعر یاد گرفتیم !
    کلی هم از پست های خوب دوستان یاد گرفتیم
    یه جاهایی هم از خنده دل درد گرفتیم !
    مورد اول
    این سرور اولین سروری نیست که تیم ها ممکن هست روبه روی هم یا کنار هم قرار بگیرند ! پس جوری برخورد کنید که فرضا تیم الف و تیم ب اینجا چه با هم متا هستند چه نپ ! چه در حال جنگ ! سرور بعدی که رو به روی هم یا کنار هم هستند جای دیپلماسی و متای غیر تکراری وجود داشته باشه
    مورد دوم ! چه علاقه ای دارید برای سایدهای دیگه نسخه بپیچید ! خیلی هنرمند هستید ! ساید خودتون رو قویتر کنید !!
    مورد سوم اینکه انتظار داشته باشید دو ساید با شما نپ ببندند یه ساید متا !! شما هم کشاورزی کنید آخر سرور هم بگن بفرما واندر !! یک درصد به این فکر کنید تو بقیه سایدها 4 نفر پیدا میشن که گند بزنن تو این سیاست خنده دار و نخ نما
    شاد باشید و خوش
    مانی پارتیزان

20. تشکر M3nTaL, se7en تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, se7en, eelliissaa2014 پسندید
صفحه 33 از 107 نخستنخست ... 2331323334354383 ... آخرینآخرین