صفحه 32 از 107 نخستنخست ... 2230313233344282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درو بر دوستانی که روی نظر من تحلیل گذاشتند
    مهدی جان من روی قدرت هیچ سایدی بحثی نکردم و برای همین رو نظر شما دوست عزیزم هیچ تحلیلی ندارم و این از بحث هائی هستش که الان پرداختن به اون خیلی زوده
    در ارتباط با نظر اول بله این تحلیل که جابجائی بازیکنان از ساید های قبلی خودشان به ساید های جدید زیاده کاملا صحت داره و این خودش با توجه به چگونگی چیدمان جدید نشانگر باز شدن جبهه های جدید هستش و اینکه متای دوستان قدیم بسته بشه ضعیف هستش و در حقیقت چیدمان ها نماینگره یک تقابل هستند
    این تقابل به نظر نمیاد به سادگی تبدیل به دوستی بشه مگر لیدر ها به دنبال مصلحت اندیشی خودشون باشند و مثل خیلی از سرور های قبل دست به یک متای مخفیانه و ناجوانمردانه و بکارگیری حیله و نیرنگ باشند که این فقط یک متای نا پاک بیشتر نبوده و بجز بی مرامی بعضیها حاصل دیگری نخواهد داشت و در اینگونه پیروزی ها هیچ افتخاری نیست.
    همانطور که قبلا هم عرض کردم این سرور با نادیده گرفتن متای جنوب غرب وشرق که برخلاف گفته مهدی عزیزم واقع و صحیح میباشد و بسته شده است ، متای دیگری نخواهد داشت واین میتواند سرور را بسیار جذاب نموده و انشالله این سرور تبدیل به یک مبارزه جوانمردانه و پاک شود و مجددا متذکر میشوم این اتفاق درصورت به کنار گذاشتن بعضی شیطنتها توسط بعضی از بازیکنان شناخته شده امکان پذیر بوده و بازی برای همه لذت بخش خواهد گردید.
    با امید به یک سرور پاک
    برای همه دوستان آرزوی پیروزی و سربلندی میکنم و امیدوارم پیروزی نصیب سایدی که لایق آن میباشد گردد
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-04-2016 در ساعت 02:41 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

2. تشکر Knig}{T, M3nTaL, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

میدونی عطا جان اصلا اصلا من با sw متا هم باشیم ناز شصتمون!!! خدایی بچه های sw دوسته ما هستن و نیاز به متا باهاشون نیست!!! در حالت عادی اونقدر با عرفان و علیشون اکی هستیم که نیاز به بستن متا نیست ولی یه چیزو که نمیبینی برام جالبه!!الان se بدونه شک از ساید nw که فقط یه تعداد پلیر به صرف گرفتن گلد توش هستن قوی تره!!! هر جور فکر کنی nw در سطح se نیست. البته من ارمانو نمیشناسم با تیمش ولی تیمه شما که معرف حضور ما هستن
    و با پیشنه ایی که از تیمه شما داریم فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. واسه ne هم که ما همینجور لب مرز درگیر هستیمو ترسی ازش نداریم. تا جایی هم که میدونیم شما با اونا قبل شروع سرور یه نپ بستید که همو نزنید و.... که مبارکتون باشه. راجع به بازی جوانمردانه هم که بعدخرید اک نوید و دادن گلد بهش نباید اصلا بگی!!! ولی ارجاعتون میدم به سرورای قبلی که پاش بیفته ما هم بلدیم کثیف بازی!! امیدوارم باز سرور جوری نشه بگم یا se میبره یا ناتار!!! مدال تو پروفایلت که مال j1 هست باید براتون درسی باشه که کثیف بازی نکنید چون ما هم بلدیمو امیدوارم دست از خرید اکانتای سایدای دیگه بردارید عطا جان.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام به دوستان
    سلام مهدی جان بنده اصلا مقایسه سایدی نکردم و قصدش روهم ندارم ولی نمیدونم شما چرا همش دست به این کار میزنی و بحث رو به بیراهه میکشی شما خودت مگر در سرور جی وان پیشینه خوبی داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بگذریم بحث اصلی من بر روی چگونگی بوجود آمدن متا در این سروره نه معاملات اکانت و نوید و چیزه دیگه نوید که بیچاره اکانتش رو داد به علی و رفت از اونجا و انطور که شنیدم بخاطر رفتارهای حمعی از هم سایدی ها بوده که این مطلب به من ربطی نداره و بین خودتون باید حل شه
    به نظر میاد از تجزیه و تحلیل سرور فقط زور رو بلدی و قدرت تجزیه تحلیل اونرو که ماهم ازش چیزی بفهمیم نداری و مثل همیشه فرافکنی و اینو میزنم و اونرو میزنیم و اینکارو و اونکار رو میکنیم و خلاصه فقط قدرت نمائی بلدی دوست عزیزم شما چرا اینطوری، جنوب غرب تمام بازیکنانش برای من عزیز هستن ولی شما متوجه نشدی بعذ از اینهمه زمان که این دژکوب یک بازیه و بس چر اینقدر حرص میخوری عزیزم یا باخته یا برده یا تماشاچی میشی و یا هم گاه حذف میکنی
    چیز دیگه ای توش نیست بامتانت و استدلال لطفا موضوع بحث رو دنبال کن و اگر حرفی نداری فقط موضوع رو دنبال کن تا این بحث به نتیجه برسه دوست عزیز من چرا بلوا راه میندازی
    شما با جنوب غرب متا دارید به نظر بنده و خیلی ها و خودتون هم این رو لفظا تائید کردید و این مطلب برای خودش دلیل داره و اون رو من نمیخوام باز کنم ولی انشالله همکاریه پربار و مبارکی برای طرفین باشه
    ولی من معتقدم که متای دیگری امکان بسته شدنش خیلی ضعیفه و بدلایلی هستش که قبلا ذکر کردم
    بقول خودتون با شمال شرق درگیر هستید و از متن نامه شما اینطور بر میاد که با ساید شمال غرب هم میانه خوبی ندارید پس تنها امکان متای خودتون یعنی جنوب غرب رو انتخاب کردید پس جنوب شرق با این تفسیر از دور متا با دیگران خودش رو جدا کرده پس بحث من تا به اینجا صادق بوده والباقی بحث هم اثباتش نیاز به زمان داره جانم
    ما به هیچوجه عجله ای در انتخاب متا و قدرت نمائی و موارد دیگه نداریم و داریم از بازی و نحوه پیشرفت بازی لذت میبریم البته اگر دیگرا بگذارند و سرور رو قصد دارم به تحلیل بزارم باز اگر شما اجازه بدید و کمی صبر داشته باشید
    پس نتیجه میگیریم که با توجه به نظر جناب عالی ساید جنوب شرق طبق تحلیل انجام شده متای دیگری نخواهد داشت و از بحث خارج میشه حال باقیمانده ساید ها هم باز طبق بحث انجام شده به آرامی در حال تجزیه وتحلیل یکدیگر هستند تا چه پیش بیاد که باز به نظر بنده کلا امکان بوجود آمدن متای دیگری بسیار ضعیف هستش
    با آرزوی پیروزی سایدی که لیاقتش رو داشته باشه
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-05-2016 در ساعت 03:39 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

دکتر عزیز ارادت منو داری مطلب میزاری تو فروم ما هم علاقمند میشیم بیام سر بزنیم ببینیم چه نوشته دکتر عطا !!!

هر کجا که روشن شود راستی - فروغ دروغ آورد کاستی

ما چند دسته دروغ گویی داریم یک نوعش خیلی شایع شده اونم اینجوریه که

من دروغ ميگويم.من ميدانم که دروغ ميگويم شماهم ميدانيدکه من دروغ ميگويم.منهم ميدانم که شماميدانيدکه من دروغ ميگويم.شماهم ميدانيدکه منهم ميدانم که شماهم ميدانيدکه من دروغ ميگويم:.!!!!ا این دروغ مسخره ترین نوع دروغ کشف شده درنوع خودشه دانشمندان هنوز نتونستن کشف کنن با این وجود چرا هنوز عده ای اصرار دارن که بگن نوید اکشو با گلد فروخته در این مورد بحثی نمی کنم لازم باشه خود نوید میاد پاسخ میده خلاص

کسی کو خرد را ندارد به پیش --------- دلش گردد از کرده ی خویش ریش

مورد بعد ما دو تا قوه داریم !بالقوه و بالفعل تا اولیش نباشه دومیش حاصل نمیشه با این حال ممکنه اولیش هم باشه ولی دومیش بازم حاصل نشه چه فروشنده اک باشید که هستید چه نباشید این سرور یک دونه اک از هیچ سایدی توسط بکس شمال غرب خریده نمیشه ما که اسم رسمی نداریم کلا مفقود هویت هستیم ولی نه رسم ما اینه نه نیاز ما . هم پشت داریم هم مشت چه نیازی به فحش حریفیم خوبم حریفیم رجز خوندن بلد نیستیم قبل نبرد ولی بازنده نبودیم به لطف خدا و تلاش و هزینه خودمون باخت نیاورده این تیم از وقتی شکل گرفته شالوده اش هرچی بوده خوب بوده

ز دانندگان گر بپوشیم راز -------- شود کار آسان بر ما دراز

در مورد متا ی ما با ساید شمال شرق باید عرض کنم اون ساید بازیکن ادم حسابی داره لیدر با شخصیت داره نمیاد ساید خودشو پلیر های خودشو دو دستی تقدیم ساید دیگه کنه حتی اگه ببازه که البته شانس بالایی هم برای برد دارن تازه متا هم کنن (که نمی کنن )این تایم سرور فقط ساید های فارم تن به متا میدن قبل کتیبه یا سایدی که از قبل هما هنگ کرده باشن اگه غیر اینه بفرمایید غیر اینه مخصوصا که شمال متا نکرده و برنامه ای هم نداره نپی هم که بهش اشاره شد با همه ساید ها بوده حالا با یه سایدی حرف هم زده شد با یه سایدی نه مگه میشه متا کنیم مخفی کنیم این روش من نبوده و نیست

در مورد قدرت ساید شمال غرب عرضی ندارم
    جز

رجز و کری خوندن البت برای گرمای بازی خوبه اتفاقا با شما تو این یک مورد هم نظر هستم منم هرجوری مقایسه کردم دیدم سطح ما با شما فرق می کنه سطح ما کجا سطح کل جنوب کجا

دلاور که نندیشد از پیل و شیر ---------- تو دیوانه خوانش مخوانش دلیر

شما خوب شما صندلی جلو

به هر کی دست دوستی بدیم تا اخرش هستیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عطا جان اینکه فکر میکنی از تجزیه تحلیل سرور زورو بلدم ممنونم ازت بهر حال خوبه مثل شما نبودم تو تجزیه تحلیل خدایی هز سرور بودی سایدتو رهمون کردی به پیروزی اینو دیگه همه شاهدیم!!! شما تا تجزیه تحلیل کنی سرورو ما متا مونم بستیم!!!نویدو عزیزم که اکو داد به ساید بعد اینکه دوتا واندر براتون کیلین کرد!!! دمش گرم خدایی باز یه اک دو ده کده داد بهمون!!! امدی زنگ میزنی عطا پلیرای se برای خرید اک!! این کار عواقب بدی داره. اسم جون مردی میاری بهش پایبند باش!! قضیه نویدو به خاطر خود نوید ما بیخیال شدیم. براتون واندر کیلین کرده نوش جونش!!! بهر حال یه اک دادید بهش با گلد غیر قابل کتمان هست!!! عطا جون من حرص بازی نمیخورم از بازی از نوع بازی کثیف و اک خریدنتون حرص میخورم!!

برسیم به ارمان عزیز!!! سلام ارمان

بابا بیخیال تا دیروز دار دار میکردید با ne متا نمیکنیدو میزنیدشون حالا پست قشنگ میدی که های ne با لیداری خوبش!!! ارمان جان بازی قواعد داره ولی بلد نیستی داداشم. دمت گرم خوب تا حالا سایدتو جمع کردی ازت راضیم ولی سطح خودتم بالا باشه که انشالاه هست سطح پلیرای سایدت با توجه به چند سروری که هم بازی ما بودن معلومه پس برای من از سطح نگید!!! شما کلا بزار عطا پست بزاره و از عمق بگه!!! مام تو se میایم راجع به طول و عرض حرفاش حرف میزنیم.

مستر متا این سرور ما از رو دوستی متا نمیبندیم با شما هم مشکلی نداریم و متا رو وقتی میبندیم که بدونیم به نفع سایدمونه!! شمام برات یه پیشنهاد دارم انقدر تحلیل نکن خدایی عطا جان قلنج میکنی.

کل کل فروم ربطی به متا نداره دوستان و برای جذابیت بازی هست. 100 البته که بعضیا ربطش میدن که به خودشون مربوطه. تحلیل های عطا همه بیشترش نظر شخصی خودشه. ولی همین چند روز پیش بود که با یه تحلیل نادرست تو یه سرور دیگه باعث شد عصبانی بشه و خواستار حذف ماهان شده بود. تحلیل نظر شخصی یک بازیکن میباشد و بس!!! اگه تحلیل متا رو تموم کردی عطا جان یه تحلیل از منطقه خاکستری و نوع بازی سایدها بزار!! ببینیم از نظر شما تا حالا چه کردیم!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

7. تشکر M3nTaL, l0l:D, St0rm, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, St0rm, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مهدی عزیز
    آقا یه سوال . ما با کسی متا کردیم و خبر نداریم ؟
    مانی پارتیزان ، ای تو که از همه بهتری تو لیدرا عزیز تری . آیا با کسی متا کردی و به ما چیزی نگفتی ؟ )
    راستی هنو درگیر اینم که اینا چجوری اینقدر میزنن ؟!
    چند تا کپ زیر ریدشونه ؟
    topraid.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز
    مانی پارتیزان ، ای تو که از همه بهتری تو لیدرا عزیز تری . آیا با کسی متا کردی و به ما چیزی نگفتی ؟ )
    چند تا کپ زیر ریدشونه ؟
    topraid.jpg
    سلام
    دوستمون درست میگه
    هر طور حساب می کنم با کپ سطح ۱۷ نمی تونم تعداد کپهای دوستان رو حدس بزنم
    آقا جانشین نمی خواید بیایم رو اکانت شاگردی کنیم شاید ما هم راه افتادیم

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز چیزی که از اول سرور بود صحبت نپ شمال بوده و از اونجایی که تو این بازی همه جی با نپ شروع میشه و بعد متا میشه که البته متا بودین و کلاس میزارین و میگین نپ بودیم به حر حال جنوب تو یه اتفاق نه جندان خواسته یک نپ مثل شما بستن که از غافله عقب نمونن این کاری که شما شروع کردین حالا که سر یه سرور دیگه و چند تا مدال بینتون دعوا افتاد خیلی زشت بیایین و درباره ی جنوب حرف بزنین و بگین از قبل متا بودن و ساید های فارم این کار و میکنه .... خیلی خوبین شما

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

12. تشکر lucifer, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

برسیم به ارمان عزیز!!! سلام ارمان

بابا بیخیال تا دیروز دار دار میکردید با ne متا نمیکنیدو میزنیدشون حالا پست قشنگ میدی که های ne با لیداری خوبش!!! ارمان جان بازی قواعد داره ولی بلد نیستی داداشم. دمت گرم خوب تا حالا سایدتو جمع کردی ازت راضیم ولی سطح خودتم بالا باشه که انشالاه هست سطح پلیرای سایدت با توجه به چند سروری که هم بازی ما بودن معلومه پس برای من از سطح نگید!!! شما کلا بزار عطا پست بزاره و از عمق بگه!!! مام تو se میایم راجع به طول و عرض حرفاش حرف میزنیم.

بنام خداوند جان وخرد -------- کزین برتر اندیشه بر نگذرد

خوب برادر تحلیل شما اشتباه بوده حتما دار دار که می فرمایید شنیدی توهمات دوستان بوده من نه برای ne بلکه برای دوساید دیگه هم احترام نگه می دارم مخصوصا ساید های ضعیف تر!!! خودم تو مخمصه ساید ضعیف گیر کردم می دونم چقد بده خودت خوب باشی(البته من خوب نبودم) سایدت اما ضعیف ؛؛؛؛هر بچه گربه ای برات غرش می کنه .. بگذریم احترام گذاشتن به ساید ne و لیدرش (که من واقعا نمی دونم کیه نه این که نشناسم هیج ارتباطی نداشتم شایدم نیاز نبوده ) یه احترام متقابله وگرنه نه متایی بوده نه هست نه برنامه ای دارم براش ولی قطعا رو متا با یه ساید فکر می کنم شایدم تنها گزبنه باقی مونده ما شمالی ها باشیم برای هم در هر صورت همه دارن برای سایدشون تلاش می کنن که این طبیعی هستش و خیلی هم خوب من فعلا برنامه ای برای متا ندارم الزام اور هم نیست برام که حالا چون جنوب متا شده ما تو شمال هم متا کنیم راه حلش رو بلدم روالش می کنم
    به اندازه کافی کارت دارم برای بازی خدارو شکر

گدا گر تواضع کند، خوی اوست ---------ز گردن فرازان تواضع نکوست
    در مورد خودم عرضی ندارم اما در مورد تیم همراه خودم میدونم اونا چیکار دارن می کنن حرف ارزون قیمت زدن که کاری نداره ! جواب هر حرفی با حرف نباید داد بماند تو عمل!!!!! به پلیر های محترم ساید شما هم توهینی نمی کنم چون جواب دادان به رجز بی ارزش و سخیف شماممکنه باعث دلخوری یه سری از دوستانم تو جنوب بشه ! حالا!!
    ممنونم که از من راضی هستی
    مگس پنداشت کان قصاب دمساز ----------------- برای او در دکان کند ، باز

14. تشکر Team Agilityacc, l0l:D تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز
    چند تا کپ زیر ریدشونه ؟
    topraid.jpg
    افشین توام بیا منو غارت کن بیای بالا
    http://uupload.ir/files/agxt_qqw.jpg

خدا رو خوش نمیاد من با این اکانت بازی کنم ، یه ساید یه اکانت بده ما دف بکشیم دیگه

16. تشکر Team Agilityacc, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, M3nTaL پسندید
صفحه 32 از 107 نخستنخست ... 2230313233344282 ... آخرینآخرین