صفحه 107 از 107 نخستنخست ... 75797105106107
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,066 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    با سلام

خوشحالیم که یک سرور دیگر در کنار شما همراهان گرامی بودیم؛ امیدوارم از بازی در این سرور لذت کافی را برده باشید.

برنده سرور اتحاد Foshar Be Shangfey شد که توانست که تواست عمارت دانش را در دهکده BAX 50 با کمک و همیاری تمام اعضا توسط بازیکن Hyper nova زود تر از سایرین به سطح نهایی خود برساند.

برترین مهاجم: king of king
    برترین مدافع : hyper niva
    بزرگترین امپراطوری : castle

اکنون سرور به پایان رسیده است.

منتظر همه دوستان در سرورهای جدید هستیم

چه حسی داشتی وقتی داشتی اسم اتحاد برنده رو مینوشتی؟((Foshar Be Shangfey ))
    ما که کلی بت خندیدیم خدا ازت راضی باشه

2. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید
    نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    چه حسی داشتی وقتی داشتی اسم اتحاد برنده رو مینوشتی؟((Foshar Be Shangfey ))
    ما که کلی بت خندیدیم خدا ازت راضی باشه

سلام فقط به خودت
    سلام ، یعنی سلامت باشی یعنی گزندی از من بتو نمیرسه ، یعنی در امانی ، یعنی بهت احترام میذترم ، یعنی بازی تموم شد ، ببین عزیز دل دقیقا شایان رو هشت ساله میشناسم ، اگر شایان بگه شبه من میگم روز هست اما ی مساله هست که تو قاموس ما ایرانیا هست به اسم احترام به بزرگتر ، واسه من نون و نمک هم معنا داره و احترام خاصی داره ، هم شایان هم مهدی لوسیفر بشدت با هم در بازی اختلاف نظر داریم سر بازی خیلی خیلی بحث کردیم وقتی تموم میشه پرونده اون بازی هم بسته میشه ، اگر شما سرور های بعدی در کنارم باشی یا من در کنارت هرگز جذشته رو پیش نخواهم کشید ، شما بردی ، مبارکت باشه ، مارو هم زدی بقول رفیق فابریکمون کتلت کردی ، باریک الله ناز شصتت ، دیگه تیکه انداختنت چیه ؟ اینکارا چیه ؟
    تمومش کن برادر من تموم کن .

یا حق.
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

4. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها
    سلام فقط به خودت
    سلام ، یعنی سلامت باشی یعنی گزندی از من بتو نمیرسه ، یعنی در امانی ، یعنی بهت احترام میذترم ، یعنی بازی تموم شد ، ببین عزیز دل دقیقا شایان رو هشت ساله میشناسم ، اگر شایان بگه شبه من میگم روز هست اما ی مساله هست که تو قاموس ما ایرانیا هست به اسم احترام به بزرگتر ، واسه من نون و نمک هم معنا داره و احترام خاصی داره ، هم شایان هم مهدی لوسیفر بشدت با هم در بازی اختلاف نظر داریم سر بازی خیلی خیلی بحث کردیم وقتی تموم میشه پرونده اون بازی هم بسته میشه ، اگر شما سرور های بعدی در کنارم باشی یا من در کنارت هرگز جذشته رو پیش نخواهم کشید ، شما بردی ، مبارکت باشه ، مارو هم زدی بقول رفیق فابریکمون کتلت کردی ، باریک الله ناز شصتت ، دیگه تیکه انداختنت چیه ؟ اینکارا چیه ؟
    تمومش کن برادر من تموم کن .

یا حق.
    سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت

قربونت من هم مثل خودت اومدم دوست پیدا کردم عضو یه تیم شدم ((که تا حالا باخت نداده)) و کلی اتفاق خوب دیگه
    من این دو نفر رو نمیشناسم ولی شناختی که دارم اینه

مهدی عزیز و محترم:
    اومد تو فروم دااااااااااد زد هرکی رو همر امپریال بیگ بزنه 30 ک گلد میدم((دقت کن اصلا **اصلا** گلدش مهم نیست)) که من رفتم گفتن همر این ممد نوب و بزنیم یه حالی کنه که بهداد اجازه نداد و همر خودش رو بی رم کاتا زد بیگ انداخت
    واسه اکانت کینگ 30 ک گلد یعنی خرج 1 هفتش ولی ما من و تیممون حرفمون ارزش داره اصلا همر بهداد بخاطر حرف من زده شد

و حالا شاهین عزیز
    من که شناختی نداشتم و کاری که کرد بچه 5 ساله نمیکنه
    حذف پست هایی که من ازشون عکس دارم و اصلا اسپم هم نبودن و آی پی زدن ww از هنر نمایی های این دوستمون بود

عزیزم من بیرون این صفحه موجود دوست داشتنی ای هستم ولی توی بازی فقط با اخلاق بازی میکنم

واقعا میگم اگه دوستان در جنوب شرق میموندن بازی قشنگی میشد

دومین پست بهداد از آخر یک نکته آمزشی داشت که بخ کل چرندیاتی که دور هم گفتیم می ارزه
    ((در مورد لانچ همر هاست))

کوچک همه با معرفتا **1977**
    ویرایش توسط **1977** : 12-19-2016 در ساعت 04:14 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    سلام
    و حالا شاهین عزیز
    من که شناختی نداشتم و کاری که کرد بچه 5 ساله نمیکنه
    حذف پست هایی که من ازشون عکس دارم و اصلا اسپم هم نبودن و آی پی زدن ww از هنر نمایی های این دوستمون بود
    درود
    اول این که بنده شایان هستم

دوست عزیز بخش اول که بحث انجمن هست شما میتونید به مدیر بالا دستی گزارش بدید ایشون پیگیری کنند نیازی به عکس گرفتن شما نیست تمام پست ها و اعمال مدیریت ها آرشیو میشه.

و اما در مورد آی پی خوردن واندر شما، این حرف شما ، نشان دهنده سطح پایین آگاهی شما و همپالگیاتون هست؛ آی پی واندر به من چه ربطی داره ؟ شما هنوز نمیدونی انجمن و بازی دو مقوله جدا هستند و کسانی که بازی میکنن اصلا مولتی هانتر نیستند طبق قانون و مولتی هانتر ها کارمند شرکت هستند و حقوق بگیر شرکت ولی مدیران انجمن رفاقتی کار میکنند.و حتی بنده که مدیر ارشد انجمن هستم این دوستان رو نمیشناسم ؛ حتی آقا حامد و امید عزیز رو هم من کاری داشته باشم توی انجمن به اکانتشون نامه میدم مثل بقیه نه شماره ای ازشون دارم نه حتی یک ایمیل.

حالا شما با بیسوادی تمام اومدی چی میگی؟ دکتر من اگه دسترسی به چیزی داشتم میومدم آی پی مینداختم؟ راحتتر نبود جلو اتک هاتون 1میل دف بریزم برین دیوار؟ یا پلنی که بچه های جنوب شرق رفتن دیوار رو تارگتش عوض میکردم لینک سبز رد شن؟

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: میدونم سخته ولی گاهی از عقل استفاده بشه خوبه.

پی نوشت 2: ShangFei اینجوری نوشته میشه نه اینجوری Shangfey

پی نوشت 3: خوشحالم که دوستان شمال غرب در نهایت اومدن زیر پرچم شانگفی بزرگ و اسم اتحاد برنده شد شانگفی؛ ابراز ارادتتون رو میپذیرم ؛ پرچم شانگفی جا زیاد داره؛ شما هم که عادت به زیر پرچم دارید.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 12-19-2016 در ساعت 07:00 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

7. تشکر WhiteBird, purya تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, purya پسندید
    نپسندیدن HIV+, behdad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    اول این که بنده شایان هستم

دوست عزیز بخش اول که بحث انجمن هست شما میتونید به مدیر بالا دستی گزارش بدید ایشون پیگیری کنند نیازی به عکس گرفتن شما نیست تمام پست ها و اعمال مدیریت ها آرشیو میشه.

و اما در مورد آی پی خوردن واندر شما، این حرف شما ، نشان دهنده سطح پایین آگاهی شما و همپالگیاتون هست؛ آی پی واندر به من چه ربطی داره ؟ شما هنوز نمیدونی انجمن و بازی دو مقوله جدا هستند و کسانی که بازی میکنن اصلا مولتی هانتر نیستند طبق قانون و مولتی هانتر ها کارمند شرکت هستند و حقوق بگیر شرکت ولی مدیران انجمن رفاقتی کار میکنند.و حتی بنده که مدیر ارشد انجمن هستم این دوستان رو نمیشناسم ؛ حتی آقا حامد و امید عزیز رو هم من کاری داشته باشم توی انجمن به اکانتشون نامه میدم مثل بقیه نه شماره ای ازشون دارم نه حتی یک ایمیل.

حالا شما با بیسوادی تمام اومدی چی میگی؟ دکتر من اگه دسترسی به چیزی داشتم میومدم آی پی مینداختم؟ راحتتر نبود جلو اتک هاتون 1میل دف بریزم برین دیوار؟ یا پلنی که بچه های جنوب شرق رفتن دیوار رو تارگتش عوض میکردم لینک سبز رد شن؟

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: میدونم سخته ولی گاهی از عقل استفاده بشه خوبه.

پی نوشت 2: ShangFei اینجوری نوشته میشه نه اینجوری Shangfey

پی نوشت 3: خوشحالم که دوستان شمال غرب در نهایت اومدن زیر پرچم شانگفی بزرگ و اسم اتحاد برنده شد شانگفی؛ ابراز ارادتتون رو میپذیرم ؛ پرچم شانگفی جا زیاد داره؛ شما هم که عادت به زیر پرچم دارید.
    اولا
    من بی سوار شما دانشمند
    دست به آی پی نتونستی بزنی فروم که زوررررررررر زدی!!
    دوما
    عزیزم ما که همه زیر پرچممون بود ولی (ویرایش توسط مدیریت) شانگفی ((حالا هر جور دوست داری بنویس)) شد!!
    سوما
    شما با سواد مرز بندی و یادته؟؟؟
    کلی سوژت کردیم
    بردیمتون با قدرت بی کلک

در مورد سوادم کل کل نکنی جایی چون نمیتونی جای دیگه حرف مردم و حذف کنی
    شما مرز بندیو رو هم واسه کسی نگو
    اطلاعات جغرافیات خیلی داغونه

ولی در کل بردیمت تو و دوستان پر ادعات رو!

مهم 100 شدن واندر و اسم اتحاد بود بقیش مهم نبود!!!
    ویرایش توسط The UnderTaker : 12-20-2016 در ساعت 01:36 AM دلیل: لحن نامناسب

9. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

با توجه به تمام شدن سـرور تاپیک بسته میشود.

منتظر شما در سرورهای آینده هستیم.

صفحه 107 از 107 نخستنخست ... 75797105106107