نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین نژاد ؟

رأی دهندگان
34. نظرسنجی بسته شده است.
  • توتن

16 47.06%
  • رومن

10 29.41%
  • گول

8 23.53%
صفحه 5 از 20 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 193

موضوع: آموزش نحوه بازی و پرشس و پاسخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    خوب من به تک تک مواردی ک گفتین جواب میدم
    جاسوس=جاسوس توتن (زمان کمتر .منابع کمتر واینکه تحقیق زودتروالبته قدرت جاسوسی بیشتر)
    دیوار=درسته دیوار رومن قدرت دفاعی بیشتری داره اما دیوار توتن نسبت به رومن دیرتر خراب میشه
    پاپ بازی=همونطور ک هادی جان فرمود داخل ورژن4 این گلد هست ک پاپ میکشه بالا نه نژاد
    زدن واندر=قدرت همرها رو هادی جان گذاشته دیگه نیازی ب توضیح نیست
    دف =قابل توجه ک سربازه پیاده بیشترین قدرت دربرابر سواره نسبت به سایر پیاده ها و دلاور بیشترین قدرت پیاده رو نسبت به نیروی مشابه خودش داره
    و خلاصه ای هم درباره اینکه میگید قدرت هجوم سزارو شمشیرزن بیشتره با توجه به زمان مشخص مثلا 1ماه شما بشین محاسبه کن(هادی گذاشته) ببین کدومشون قدرت هجومیه بیشتری دارن
    چند چندتا حسابش کردین جاسوس توتن قوی تره؟؟؟
    داش رو چ حسابی میگه دلاور بیشترین هستش...کاهن سواره با 115 بیشترین هستش!!!
    داش شما ک اتک میدی با 50 تا دژکوب نمیزنی اونقدر دژکوب هست ک دیوار بیاد پایین...داش مصرف گندم همر رو هم نگاه بکن با گندم کمتر همر واندر زن بیشتر...داش گلد قبول اما با دوتا گلد با نژاد رومن میشه 3 تا ساختمون رو سریع ساخت اما بقیه نژاد ها 2 تا خب این خودش واضحه ک نژاد بهتری واسه پاپ بازیه موقع ثبت نام هم نوشته نژاد رومن میتونه خودشو سریعتر توسعه بده!!!
    دیگه؟؟؟
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

2. تشکر amil58 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    چند چندتا حسابش کردین جاسوس توتن قوی تره؟؟؟
    داش رو چ حسابی میگه دلاور بیشترین هستش...کاهن سواره با 115 بیشترین هستش!!!
    داش شما ک اتک میدی با 50 تا دژکوب نمیزنی اونقدر دژکوب هست ک دیوار بیاد پایین...داش مصرف گندم همر رو هم نگاه بکن با گندم کمتر همر واندر زن بیشتر...داش گلد قبول اما با دوتا گلد با نژاد رومن میشه 3 تا ساختمون رو سریع ساخت اما بقیه نژاد ها 2 تا خب این خودش واضحه ک نژاد بهتری واسه پاپ بازیه موقع ثبت نام هم نوشته نژاد رومن میتونه خودشو سریعتر توسعه بده!!!
    دیگه؟؟؟
    با سلام
    دادا اول این که بازی با گول کار هرکسی نیست شاید به ظاهر ساده بیاد و همه فکر کنند دفاعی هست ولی اینطور نیست
    من چندین بار دیدم و خودم هم بازی کردم که یکی از بهترین غارتگرها و واندر زن ها همر گول هست طوری که میتونه خیلی راحت از دفاع رومن بگذره
    و همونطور هم که میدونی قوی ترین دفاع دژکوب پیاده ی گول هست
    در مورد رومن رومن از نظرمن قوی ترین نژاد دژکوب هست به شرطی که کسی که باهاش بازی میکنه رومن باز باشه و بتونه سری اکانتش رو بکشه بالا
    شاید شوالیه سزار گندم بیشتری مصرف میکنه ولی نژاد رومن ساختمانی مصرف گندم سواره نظام رو میاره پایین به اسم ابشخوری
    توتن شاید به نظر وحشی تر به نظر بیاد ولی از نظر دفاعی خیلی ضعیف محصوب میشه

4. تشکر king, Im Failing, amil58 تشکر نمود
    پسندیدن king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش گول نژاد قوی هستش قبول ولی رومن ی چیز دیگست!!
    ویرایش توسط king : 05-09-2014 در ساعت 11:18 PM
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

6. تشکر behrooz, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن behrooz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داش هادی همون مقدار نیرو ک حالت ایده آل در ماه ساخته میشه رو بذار تو شبیه ساز جنگی!!!
    ی بار با همر رومن توتن رو بزن ی بار هم با همر توتن رومن رو...نگاه اختلاف تلفات و مقدار منابع از دست رفته!!!

راستی داش25 میشه پنجاه درصد 50!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz نمایش پست ها
    با سلام
    دادا اول این که بازی با گول کار هرکسی نیست شاید به ظاهر ساده بیاد و همه فکر کنند دفاعی هست ولی اینطور نیست
    من چندین بار دیدم و خودم هم بازی کردم که یکی از بهترین غارتگرها و واندر زن ها همر گول هست طوری که میتونه خیلی راحت از دفاع رومن بگذره
    و همونطور هم که میدونی قوی ترین دفاع دژکوب پیاده ی گول هست
    در مورد رومن رومن از نظرمن قوی ترین نژاد دژکوب هست به شرطی که کسی که باهاش بازی میکنه رومن باز باشه و بتونه سری اکانتش رو بکشه بالا
    شاید شوالیه سزار گندم بیشتری مصرف میکنه ولی نژاد رومن ساختمانی مصرف گندم سواره نظام رو میاره پایین به اسم ابشخوری

تایید

9. تشکر king تشکر نمود
    پسندیدن king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام من برگشتم :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ara3h نمایش پست ها
    سلام من برگشتم :دی
    خوش اومدی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    داش هادی همون مقدار نیرو ک حالت ایده آل در ماه ساخته میشه رو بذار تو شبیه ساز جنگی!!!
    ی بار با همر رومن توتن رو بزن ی بار هم با همر توتن رومن رو...نگاه اختلاف تلفات و مقدار منابع از دست رفته!!!
    خوب , این حمله ی توتن به رومن تلفات 48.3% ( حالا با تبرزن حساب کردم با گرزی دیگه .... )

اینم حمله ی رومن به توتن ! تلفات 66.0%

اول و آخر باید قبول کنی بهترین نژاد توتن هست. باتشکر
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

13. پسندیدن mr.3x پسندید
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz نمایش پست ها
    با سلام

اره درسته

در مورد رومن رومن از نظرمن قوی ترین نژاد دژکوب هست به شرطی که کسی که باهاش بازی میکنه رومن باز باشه
    نه اینو قبول ندارم طبق محاسباتی که هادی جان گذاشته میبینی ک از نظر امار توتن بیشترین قدرت هجومی رو میتونه تولید کنه
    نه از نظر دفاعی هم اتفاقا یکی از قدرتمندترین نژاد هاست فقط چون با این نژاد هجومی بازی میکنن تصور میشه ک از نظر دفاعی ضعیفه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    خوب , این حمله ی توتن به رومن تلفات 48.3% ( حالا با تبرزن حساب کردم با گرزی دیگه .... )

اینم حمله ی رومن به توتن ! تلفات 66.0%

اول و آخر باید قبول کنی بهترین نژاد توتن هست. باتشکر
    ن داش حجومیش رو بذار واسه دف...بحث رو تولید 1 ماه حجومی توتن و رومن بود پس واسه دف هم فقط حجومی ها میمونن!!
    موندم چطور تعداد محافظا با تعداد نیزه دارا برابره و تعداد شوالیه ها با دلاورا...داش ب روش خودت حساب و کتابی شبیه سازی کن!!!
    ویرایش توسط king : 05-10-2014 در ساعت 10:48 PM

صفحه 5 از 20 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین