نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 150

موضوع: دیالوگ های ماندگار

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تایلر داردن (برد پیت) : پدر های ما مدلی بودند از خدا ، اگر پدرهامون ضامن میشدند تو در مورد خدا چی میگفتی ؟ گوش کن . تو باید این احتمال رو در نظر بگیری که خدا دوستت نداشته باشه ، هرگز نخواستت و احتمالا ازت متنفره . این بدترین چیزی نیست که ممکنه اتفاق بیافته ، ما به خدا احتیاجی نداریم .
    لعنت به لعنت شدگی مرد ، لعنت پدر رستگاری . ما بچه های ناخواسته ی خدا هستیم ؟ خب باشیم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تایلر داردن (برد پیت) : وقتی همه چیز رو از دست میدیم اون وقته که آزادیم تا هر کاری رو بکنیم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تایلر داردن (برد پیت) : من توی باشگاه مشت زنی قوی ترین و باهوش ترین مرد هایی رو میبینم که تا حالا شناختم . من این نیروی درونی رو احساس میکنم ، من میتونم ضایعات رو حس کنم . همه آدمای مربوط به این نسل بنزین پر میکنن ، میز تمیز میکنن و یا قربانی هایی با یقه های سفید هستند ، تبلیغات مجبورمون می کنه دنبال ماشین و لباس باشیم .
    ما کارهایی رو می کنیم که ازشون متنفریم چون میخوایم با پولش چیزهایی رو بخریم که بهشون احتیاجی نداریم . ما بچه های نسل وسط تاریخ هستیم ، هیچ هدف و مقصدی نداریم ، هیچ جنگ بزرگی نداریم ، رکود شدید نداریم . جنگ بزرگ ما جنگ روحیه ، رکود شدید زندگیه ماست. همه ما بزرگ شده تلویزیونیم و میخوایم باور کنیم که یه روز ستاره سینما یا راک می شیم ولی نمیشیم . آروم آروم داریم متوجه واقعیت می شیم و خیلی خیلی هم کفری هستیم .
    تایلر داردن :شخصيت تو به شغلت نيست
    به پولی که توی بانک داری نيست
    به اون ماشينی نيست که می رونی
    به محتويات داخل کيف پولت نيست
    به اون لباس ارتشيت نيست
    تو يه آشغال پر از ادا و اصولی ...
    ویرایش توسط Bahram Chobin : 06-10-2016 در ساعت 04:09 AM

کلمات کلیدی این موضوع