نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: غنیمت گیری خودکار

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin007 نمایش پست ها
    اقا چند تا انتقاد دارم

-جناب ادمین شما میگی این کار برا افزایش درامد نیس؟ قبول
    اقا جان برای چی ناتار و ابادیی که غارت میکنیم 90% گندم میده 10% از سه تا منبع دیگه که مجبور میشیم هی تعدیل بزنیم؟

اگه منابع رو درست بده گندم منفی که زیاد شد اگه طرف خواست تعدیل برای تهیه گندم نزنه ، میره سمت بازار . که الان تو دژکوب اصلا بازار استفاده انچنانی نداره
    در حالی که بنده تو سرور های المانی کل گندم منفیم رو از خریدو فروش بازار گیر میارم. ( خیلی از کاربر ها هم همچنین )

-اقا اومدید فارم یاب گزاشتید؟ برای چی؟ راحتی کاربر؟
    ده اخه قربونت برم کاربر چند جا باید حرفه ای باشه برای جلو افتادن از بقیه . یکیش لیست فارم زدنه که طی چندین سال تجربه بدست میاد
    الان من تو دژکوب اصلی ( تعریف از خود نیست ) لیست فارمی که میزنم کمتر کسی میتونه مثلشو بزنه و نتیجش چیه؟ میفتم جلو . فرق من با پلیر تازه وارد اینجاست

- اقا غارت خودکار ، این طرف سرور رو به گند میکشه چرا؟
    چون دیگه کار تیمی وجود نداره . ما 2 3 نفری بازی میکنیم . زمانبندی میکنیم مثلا 8 ساعت اول روز من 8 ساعت بعدی رفیقم 8 ساعت اخر هم اونیکی هم اکانتیم بازی میکنیم . این میشه اکانت نمیخوابه . این میشه دژکوبی که ما میشناسیم.
    اما الان من غارتمو میزارم بقول یکی از دوستان میرم سراغ یللی تللی میام میبینم ...

- انتقاد اصلی . عزیزان بنظر همه شما دژکوب اصلی نمیتونه جلوی باتو بگیره؟ یا نمیفهمه بات استفاده میشه؟ بابا والا بلا میدونن اما کسایی که شورشو در میارن تو استفاده از بات ، اونارو جریمه میکنن . اونم جریمه نمیکنن کل تروپشو میکشن 50% هم پانیش میزنن . یعنی نابود شد.

اما اگه درست استفاده کنی . مثالا شب چند ساعت بزاری کاراتو بکنه صب بیای قط کنی و خودت بازی کنی . روزی 1 2 ساعت از بات کمک بگیری اونا هم باهات کاری ندارن
    یعنی اصول اونا همینه

الان شما فک کن داری چیکار میکنی.
    بعدشم الان فک نکنید با این کارا جلوی بات رو میگیرید . تا زمانی که بازی انلاینی هست ، بات هم هست . هیچ کاریش نمیشه کرد.

طبق تجربه ای که از ترا دارم شما اینو اجرا کنید بعد چند وقت خودتون به حرفایی که گفتم میرسید
    مخصوصا ترا اصلی هم که برگشته.
    بنده خودم به وضوح نتیجه تغییرات قبلی مث فارم یاب و ... رو تو سرور های شما دیدم . اینم روش .
    از همه بدترینشون منابعی هست که از غارت میاد ( همون گندم رو میگم )

یک نفر پیدا بشه بگه من تو یک سرور نرمال با 20ت گلد که میگیرم از اول سرور تا اخر سرور با همین گلد تو تاپ غارت هم هستم 3 تا همر واندر زن هم کشیدم تو اینجا . فقططططططططططططططططط 1 نفر پیدا بشه

اما من خودم بشخصه تو ترا سرور کام چندین بار با 250ک سیلور از اووول سرور تا اخر سرور رفتم خودشم اکانت غارتگر
    3 تا همر و... خودتون حساب کنید

حالا چرا اینجا اینقد پولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا میدونه

سلام دوستان
    منم از دات کام شروع کردم تا العان
    28 سالمه
    8 سال ترا بازی میکردم از 20 سالگی یه عمری شده برایه خودش
    داداش قرار نیست که 24 ساعت عمرتو تو ترا بگذرونی که
    دیگه 8 سال قبل نیست که از چشامون خون فواره میزد انقدر جلو سیستم بودیم
    والا ما اندازه 6 تا سرباز واقعی سر اکانتمون کشیک میکشیدیم
    این چیزا دیگه قدیمی شده و العان دیگه کارایی نداره که
    یا 10 نفر رو یه اکانت کار کنن
    در صورتی که سیستم غارت اتوماتیک میتونه کار اونا رو انجام بده چرا نباشه
    مگه عمرو زمانت برات ارزش نداره که 24 ساعت میخوای رو اکانت باشی
    العانم بعد از سه سال شروع کردم اینم برای اینکه درسته مانند قبل بدون طلا بازی رو میبردیم جلو
    ولی العان دیگه کارو زندگی داریم من نصف روز سر کارم
    کنارشم جای کلشو اینجور چیزا میخوام ترا که بازی میکردمو بازی کنم
    بعدشم من بدلیل این امکاناتی که سرورها دارن اومدم بازی
    باید امکانات بازی رو به سمتی بره که بازی هرچه بهتر راحت تر و کم زمانبر تر بشه
    تا ما از بازی لذت ببریم نه بازی از ما
    یعنی 24 ساعته بازی کنیم سختی بکشیم از کارو زندگی بیافتیم که چی
    غارت اتوماتیک
    بسیار عالیه برای ماها که شاغلیم
    همانجور که دوستان میدونن زمان بر ترین قسمت بازی کار غارت اکانته که با این سیستم دیگه خیلی راحت شدیم
    البته من با حرف شما که بدون طلا و نمیتونن دوستان خرج اکانت بکنن موافقم
    که این دیگه باید ادمین راه حلی براش بیابد
    ولی نباید سیستم حذف بشه
    البته باید این سیستم در افلاینی و سیستم خاموشی هم به غارت ادامه بده
    که من راه حلی براش گیر اوردم
    که اینجا نمیگم
    فقت اگر ادمین خواست میگم
    موفق باشید.
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-12-2016 در ساعت 09:37 PM