صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: غنیمت گیری خودکار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin007 نمایش پست ها
    اقا چند تا انتقاد دارم

-جناب ادمین شما میگی این کار برا افزایش درامد نیس؟ قبول
    اقا جان برای چی ناتار و ابادیی که غارت میکنیم 90% گندم میده 10% از سه تا منبع دیگه که مجبور میشیم هی تعدیل بزنیم؟

اگه منابع رو درست بده گندم منفی که زیاد شد اگه طرف خواست تعدیل برای تهیه گندم نزنه ، میره سمت بازار . که الان تو دژکوب اصلا بازار استفاده انچنانی نداره
    در حالی که بنده تو سرور های المانی کل گندم منفیم رو از خریدو فروش بازار گیر میارم. ( خیلی از کاربر ها هم همچنین )

-اقا اومدید فارم یاب گزاشتید؟ برای چی؟ راحتی کاربر؟
    ده اخه قربونت برم کاربر چند جا باید حرفه ای باشه برای جلو افتادن از بقیه . یکیش لیست فارم زدنه که طی چندین سال تجربه بدست میاد
    الان من تو دژکوب اصلی ( تعریف از خود نیست ) لیست فارمی که میزنم کمتر کسی میتونه مثلشو بزنه و نتیجش چیه؟ میفتم جلو . فرق من با پلیر تازه وارد اینجاست

- اقا غارت خودکار ، این طرف سرور رو به گند میکشه چرا؟
    چون دیگه کار تیمی وجود نداره . ما 2 3 نفری بازی میکنیم . زمانبندی میکنیم مثلا 8 ساعت اول روز من 8 ساعت بعدی رفیقم 8 ساعت اخر هم اونیکی هم اکانتیم بازی میکنیم . این میشه اکانت نمیخوابه . این میشه دژکوبی که ما میشناسیم.
    اما الان من غارتمو میزارم بقول یکی از دوستان میرم سراغ یللی تللی میام میبینم ...

- انتقاد اصلی . عزیزان بنظر همه شما دژکوب اصلی نمیتونه جلوی باتو بگیره؟ یا نمیفهمه بات استفاده میشه؟ بابا والا بلا میدونن اما کسایی که شورشو در میارن تو استفاده از بات ، اونارو جریمه میکنن . اونم جریمه نمیکنن کل تروپشو میکشن 50% هم پانیش میزنن . یعنی نابود شد.

اما اگه درست استفاده کنی . مثالا شب چند ساعت بزاری کاراتو بکنه صب بیای قط کنی و خودت بازی کنی . روزی 1 2 ساعت از بات کمک بگیری اونا هم باهات کاری ندارن
    یعنی اصول اونا همینه

الان شما فک کن داری چیکار میکنی.
    بعدشم الان فک نکنید با این کارا جلوی بات رو میگیرید . تا زمانی که بازی انلاینی هست ، بات هم هست . هیچ کاریش نمیشه کرد.

طبق تجربه ای که از ترا دارم شما اینو اجرا کنید بعد چند وقت خودتون به حرفایی که گفتم میرسید
    مخصوصا ترا اصلی هم که برگشته.
    بنده خودم به وضوح نتیجه تغییرات قبلی مث فارم یاب و ... رو تو سرور های شما دیدم . اینم روش .
    از همه بدترینشون منابعی هست که از غارت میاد ( همون گندم رو میگم )

یک نفر پیدا بشه بگه من تو یک سرور نرمال با 20ت گلد که میگیرم از اول سرور تا اخر سرور با همین گلد تو تاپ غارت هم هستم 3 تا همر واندر زن هم کشیدم تو اینجا . فقططططططططططططططططط 1 نفر پیدا بشه

اما من خودم بشخصه تو ترا سرور کام چندین بار با 250ک سیلور از اووول سرور تا اخر سرور رفتم خودشم اکانت غارتگر
    3 تا همر و... خودتون حساب کنید

حالا چرا اینجا اینقد پولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا میدونه

سلام دوستان
    منم از دات کام شروع کردم تا العان
    28 سالمه
    8 سال ترا بازی میکردم از 20 سالگی یه عمری شده برایه خودش
    داداش قرار نیست که 24 ساعت عمرتو تو ترا بگذرونی که
    دیگه 8 سال قبل نیست که از چشامون خون فواره میزد انقدر جلو سیستم بودیم
    والا ما اندازه 6 تا سرباز واقعی سر اکانتمون کشیک میکشیدیم
    این چیزا دیگه قدیمی شده و العان دیگه کارایی نداره که
    یا 10 نفر رو یه اکانت کار کنن
    در صورتی که سیستم غارت اتوماتیک میتونه کار اونا رو انجام بده چرا نباشه
    مگه عمرو زمانت برات ارزش نداره که 24 ساعت میخوای رو اکانت باشی
    العانم بعد از سه سال شروع کردم اینم برای اینکه درسته مانند قبل بدون طلا بازی رو میبردیم جلو
    ولی العان دیگه کارو زندگی داریم من نصف روز سر کارم
    کنارشم جای کلشو اینجور چیزا میخوام ترا که بازی میکردمو بازی کنم
    بعدشم من بدلیل این امکاناتی که سرورها دارن اومدم بازی
    باید امکانات بازی رو به سمتی بره که بازی هرچه بهتر راحت تر و کم زمانبر تر بشه
    تا ما از بازی لذت ببریم نه بازی از ما
    یعنی 24 ساعته بازی کنیم سختی بکشیم از کارو زندگی بیافتیم که چی
    غارت اتوماتیک
    بسیار عالیه برای ماها که شاغلیم
    همانجور که دوستان میدونن زمان بر ترین قسمت بازی کار غارت اکانته که با این سیستم دیگه خیلی راحت شدیم
    البته من با حرف شما که بدون طلا و نمیتونن دوستان خرج اکانت بکنن موافقم
    که این دیگه باید ادمین راه حلی براش بیابد
    ولی نباید سیستم حذف بشه
    البته باید این سیستم در افلاینی و سیستم خاموشی هم به غارت ادامه بده
    که من راه حلی براش گیر اوردم
    که اینجا نمیگم
    فقت اگر ادمین خواست میگم
    موفق باشید.
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-12-2016 در ساعت 09:37 PM

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX نمایش پست ها
    البته باید این سیستم در افلاینی و سیستم خاموشی هم به غارت ادامه بده
    که من راه حلی براش گیر اوردم
    که اینجا نمیگم
    فقت اگر ادمین خواست میگم
    موفق باشید.
    در واقع ما ابتدا داشتیم سیستم رو به صورت آفلاین و بر اساس عدم نیاز به اتصال به اینترنت کد نویسی میکردیم که متوجه یه مشکل شدیم.
    البته بحث یه خورده فنی هست.
    پروسه ارسال غارت پروسه تقریبا سنگینی هست، چندین مورد از تیبل های مختلف چک شده و سپس غارت ارسال میشه. از «عدم حمایت هدف» گرفته تا بررسی مولتی اکانتی، بررسی ماکزیمم غارت پلیر، بررسی وجود نیروی کافی برای ارسال غارت و ...
    در صورتی که ارسال حملات به صورت آفلاین انجام بشه. سنگینی این پروسه بر عهده پلیرهای باقیمانده خواهد بود. و هرچه ما سیستم های اتوماتیک رو به صورت آفلاین بیشتر کنیم تعداد پلیر که نیاز هست به اکانت خودشون سر بزنن کمتر میشه یعنی آنلاین کمتر و در نتیجه حجم پردازش ها به عهده تعداد کمتری از پلیرها خواهد بود که این یعنی افزایش مدت زمان مورد نیاز برای پردازش هر درخواست.
    به زبان ساده تر در صورتی که این عملیات به صورت آفلاین انجام بشه بارگزاری صفحات برای کاربران با سرعت کمتری انجام میشه و زمان بیشتری طول خواهد کشید.
    اما اگر این پروسه در مرورگر کاربر انجام بشه درین صورت تعداد آنلاین افزایش پیدا میکنه و سهم هر درخواست در پردازش حملات کمتر شده و بارگزاری صفحه ها سریعتر خواهد بود.

و در مورد هزینه ی این غارت اتوماتیک اول اینکه در مرحله تست هست. و همونطور که قبلا عرض شد می خواهیم کاربر خودش غارت های اتوماتیک رو مدیریت کنه یعنی در ارسال غارت اتوماتیک دست و دل بازی به خرج نده. دلایل هم عرض شد هم غارت ها کمتر پوچ باشه هم پروسس های کمتری تولید بشه.

به عنوان مثال در زمانی که سیستم فارمیاب رو راه اندازی کردیم شعاع فارمیاب محدودیت نداشت و متاسفانه پلیر اومده بود و شعاع 400 واحد از مرکز نقشه به فارمیاب داده بود که این پروسه سنگین کل سرور رو خوابوند. بنابراین مجبور شدیم هم به این دلیل هم برای حفظ تعادل منابع سرور محدودیت شعاع برای فارمیاب قرار بدیم.

3. پسندیدن l0l:D, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    در واقع ما ابتدا داشتیم سیستم رو به صورت آفلاین و بر اساس عدم نیاز به اتصال به اینترنت کد نویسی میکردیم که متوجه یه مشکل شدیم.
    البته بحث یه خورده فنی هست.
    پروسه ارسال غارت پروسه تقریبا سنگینی هست، چندین مورد از تیبل های مختلف چک شده و سپس غارت ارسال میشه. از «عدم حمایت هدف» گرفته تا بررسی مولتی اکانتی، بررسی ماکزیمم غارت پلیر، بررسی وجود نیروی کافی برای ارسال غارت و ...
    در صورتی که ارسال حملات به صورت آفلاین انجام بشه. سنگینی این پروسه بر عهده پلیرهای باقیمانده خواهد بود. و هرچه ما سیستم های اتوماتیک رو به صورت آفلاین بیشتر کنیم تعداد پلیر که نیاز هست به اکانت خودشون سر بزنن کمتر میشه یعنی آنلاین کمتر و در نتیجه حجم پردازش ها به عهده تعداد کمتری از پلیرها خواهد بود که این یعنی افزایش مدت زمان مورد نیاز برای پردازش هر درخواست.
    به زبان ساده تر در صورتی که این عملیات به صورت آفلاین انجام بشه بارگزاری صفحات برای کاربران با سرعت کمتری انجام میشه و زمان بیشتری طول خواهد کشید.
    اما اگر این پروسه در مرورگر کاربر انجام بشه درین صورت تعداد آنلاین افزایش پیدا میکنه و سهم هر درخواست در پردازش حملات کمتر شده و بارگزاری صفحه ها سریعتر خواهد بود.

و در مورد هزینه ی این غارت اتوماتیک اول اینکه در مرحله تست هست. و همونطور که قبلا عرض شد می خواهیم کاربر خودش غارت های اتوماتیک رو مدیریت کنه یعنی در ارسال غارت اتوماتیک دست و دل بازی به خرج نده. دلایل هم عرض شد هم غارت ها کمتر پوچ باشه هم پروسس های کمتری تولید بشه.

به عنوان مثال در زمانی که سیستم فارمیاب رو راه اندازی کردیم شعاع فارمیاب محدودیت نداشت و متاسفانه پلیر اومده بود و شعاع 400 واحد از مرکز نقشه به فارمیاب داده بود که این پروسه سنگین کل سرور رو خوابوند. بنابراین مجبور شدیم هم به این دلیل هم برای حفظ تعادل منابع سرور محدودیت شعاع برای فارمیاب قرار بدیم.
    ببینید کد نویسی اسکریبت رو اگه بتونین انجام بدین که هیچ
    اینجا به سرور بدلیل cpu , ram
    سرور و از همه مهم تر فکر کنم نت سرور باشه که همه این ها باید برای افلاینی بسیار بالا باشه که سرور به مشکل نخوره
    هزینه برای شما خیلی میره بالا
    ولی راه حلی جداگانه وجود داره که به سرور فشاری نیاد
    کد نویسی افلاین نوشته بشه ولی شما باید از سرور مجازیتون کار نکشید
    باید سرور های مجازی جدا برای بخش غارت افلاین تعریف کنید
    ببینید یه موضوع هم هست شما میگید از 1000 تا بیشتر نمیشه به سرور فشار میاد
    خوب سرعت سرورتون را افزایش بدین
    اینجا ما باید سختیشو بکشیم
    خوب هزینه هایی که اکانت ها به شما میدن رو هموشو نخورید بخشیشو سرورو قدرتمند کنید
    فکر کنم تا حدی راه حلم رو بیان کرده باشم
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-12-2016 در ساعت 10:30 PM

5. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

از نظر من یه قیمت کلی روش بزارید ولی بالا قیمت بدید تا دوستانی که دوس دارن 24 ساعت خودشون رو اک باشن از این امکان نتونن استفاده کنند. یه قیمت 5000 تا گلد از نظر من خوبه برای این سیستم. و سریع تر لطفا به سرورهای یک ایکس اضافه بشه. بیشتر کاربردش برای اونجاس که ما نمیتونیم یک سال 24 ساعت وقت بزاریم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

7. تشکر l0l:D, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن MOJTABA_CRASSUS, Knig}{T, sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    از نظر من یه قیمت کلی روش بزارید ولی بالا قیمت بدید تا دوستانی که دوس دارن 24 ساعت خودشون رو اک باشن از این امکان نتونن استفاده کنند. یه قیمت 5000 تا گلد از نظر من خوبه برای این سیستم. و سریع تر لطفا به سرورهای یک ایکس اضافه بشه. بیشتر کاربردش برای اونجاس که ما نمیتونیم یک سال 24 ساعت وقت بزاریم
    بله منم با قیمتی که شما گفتین موافقم و به قیمت هم میباشد ولی همون اول بگیرن و تا اخر سرور فعال باشه
    دوستان توجه کنن همین العانم شما میتونید خودتون بخش غارت اتوماتیکتون را افلاین انجام دهید
    ولی دیگه توضیح نمیدم
    ادمین احتمال داره شاکی بشه
    بهتره خودشون این امکانو رو سرور ها تعریف کنن
    و میدونم کار سختفزاری و همچنین برنامه نویسیش زمانبره ولی هیچی تو این دنیا به نضر بنده نشد نداره
    باید صبر کنیم تا اجرایی بشه
    موفق باشید.
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-13-2016 در ساعت 05:43 AM

9. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بله منم با قیمتی که شما گفتین موافقم و به قیمت هم میباشد ولی همون اول بگیرن و تا اخر سرور فعال باشه
    دوستان توجه کنن همین العانم شما میتونید خودتون بخش غارت اتوماتیکتون را افلاین انجام دهید
    ولی دیگه توضیح نمیدم
    ادمین احتمال داره شاکی بشه
    بهتره خودشون این امکانو رو سرور ها تعریف کنن
    و میدونم کار سختفزاری و همچنین برنامه نویسیش زمانبره ولی هیچی تو این دنیا به نضر بنده نشد نداره
    باید صبر کنیم تا اجرایی بشه
    موفق باشید.

5000 تا گلد؟ حالتون خوبه؟ چه خبره مگه آقا 100 تومنو بدید من هم ریدتون میزنم هم منابع آپ میکنم سربازخونتونم آتیش میکنم نون هم خواستید میگیرم :دی

مرد مومن چند نفر میتونن 5000 تا گلد بخرن یه قیمتی بزارن که همه بتونن فعال کنن و استفاده کنن . اینجور که ازپستای مدیریت معلومه هدف افزایش در آمد نیس هدف حفظ پلیر و جذاب تر کردن بازیه

اگه این طرح بخواد جواب بده اول اینکه آفلاین داشته باشه و بشه آفلان باته کار کنه دوم قیمتش نهایت نهایتش 500 سکه یالاتر از این بزارین خیلی از پلیرهایی که الان موندن سرور و دارن بازی میکنن سنین بین 15- 24 هستن ک همونطور که مشخصه یا نوجوانن یا دانشجو و توانایی خرید 5000 سکه ندارن . من خودمم نمیخرم میخوام که اکانت بخوابه ریدش چه خبره 100 هزارتومن بدم واسه رید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    5000 تا گلد؟ حالتون خوبه؟ چه خبره مگه آقا 100 تومنو بدید من هم ریدتون میزنم هم منابع آپ میکنم سربازخونتونم آتیش میکنم نون هم خواستید میگیرم :دی

مرد مومن چند نفر میتونن 5000 تا گلد بخرن یه قیمتی بزارن که همه بتونن فعال کنن و استفاده کنن . اینجور که ازپستای مدیریت معلومه هدف افزایش در آمد نیس هدف حفظ پلیر و جذاب تر کردن بازیه

اگه این طرح بخواد جواب بده اول اینکه آفلاین داشته باشه و بشه آفلان باته کار کنه دوم قیمتش نهایت نهایتش 500 سکه یالاتر از این بزارین خیلی از پلیرهایی که الان موندن سرور و دارن بازی میکنن سنین بین 15- 24 هستن ک همونطور که مشخصه یا نوجوانن یا دانشجو و توانایی خرید 5000 سکه ندارن . من خودمم نمیخرم میخوام که اکانت بخوابه ریدش چه خبره 100 هزارتومن بدم واسه رید
    داداش قیمتش اینه حالابهت توضیح میدم چون من خودم طراح سایت و اشنایی کامل به کد نویسی و ... دارم
    برای اینکه یک ماه سیستم غارت تو افلاینی کار بکند
    شما باید سرور مجازی بگیرید
    که توضیح دادنش که باید چکار کنی دیگه ما بلدیم شما هم باید بری یاد بگیری دیگه
    بعدش هر سرور مجازی کمترین قیمت 25 هزار تومان میباشد.
    یک ساله میشه 300 هزار تومان
    در صورتی که اگه سرور بی پایان باشه
    حالا میبینید که ما 5000 گلد که میشه 100 تومن تازه سرور بی پایانه خوب اینجا میبینیم که منصفانه میشه اگه 5000 تا ادمین بزاره
    خوب اینجا 200 هزار تومان کشیدیم پایین تازه دیگه دردسر سرور مجازیو نگهداری اینا رو هم نداریم و...
    حالا شما 100 تومنو بده من اولا 24 ساعته کار غارتو مانند سیستم نمیتونی انجام بدی رو اکانت دوما اگه منابعو ساختومن رو قراره بکشید بالا
    صاحب اکانت دیگه چه بازی قراره بکند ما فقت میخوایم از شر غارت راحت بشیم که زمان بره
    من خودم اکانتمو با سرور مجازی کاری کردم که تو غارت افلاینه ولی همونجور که گفتم هزینه بالایی داره که اگه رو سرور ها کاراشو انجام بدن و همین قیمتی که گفتم بزارن جای سالی 300 که قراره بدم .100 تومن باشه خوب عالی میشه اونم تا اخر سرور که تازه بی پایانه
    در مورد بازیکن های نوجوان و دانشجو و یا بازیکن هایی که خرج اکانت نمیخوان بکنن هم باید بگم باید تایم انلاینیشون رو ببرن بالا اگه نمیخوان خرج بکنن
    سرور خرج داره من خودم یه مدت ترا رو کاراشو انجام دادیم بدلیل هزینه بالا وباگ اسکریبت گذاشتیم کنار
    باید فرقی بین کسی که خرج اکانت میکنه با کسی که نمیکنه باشه یا نه
    درباره یه موضوع مهم هم باید بگم که وقتی عمارت دانش سایدی نیروی دفاعیشون 10 ملیون میشه و هیچ کس قادر نیست اینو بکشه پایین
    خوب باید همچین امکانی وجود داشته باشه که یک اکانت پلن میریزه برای زدن همچین عمارتی
    و قصد ساخت حداقل 500000 شمیر زنو داره این امکان به کمکش بیاد تازه این نیرو رو بسازه همراه قهرمان میتونه غارت بزنه شاید بتونه ببینه اون تو چه خبره شایدم بازنگرده
    در کل همچین امکانی در سرور بی پایان باید باشه و مشکل دیگه هم که داریم 1000 حمله تو هر اکانتی میباشد که نمیزاره همر سریع خودشو بکشه بالا که اونم قدرت کافی نداشتن سرور برای بی نهایت حمله کردنه که به نضر بنده باید رفع بشه
    موفق باشید.
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-13-2016 در ساعت 11:36 AM

12. تشکر lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

داداش قیمتش اینه حالابهت توضیح میدم چون من خودم طراح سایت و اشنایی کامل به کد نویسی و ... دارم
    برای اینکه یک ماه سیستم غارت تو افلاینی کار بکند
    شما باید سرور مجازی بگیرید
    که توضیح دادنش که باید چکار کنی دیگه ما بلدیم شما هم باید بری یاد بگیری دیگه
    بعدش هر سرور مجازی کمترین قیمت 25 هزار تومان میباشد.
    یک ساله میشه 300 هزار تومان
    در صورتی که اگه سرور بی پایان باشه
    حالا میبینید که ما 5000 گلد که میشه 100 تومن تازه سرور بی پایانه خوب اینجا میبینیم که منصفانه میشه اگه 5000 تا ادمین بزاره
    خوب اینجا 200 هزار تومان کشیدیم پایین تازه دیگه دردسر سرور مجازیو نگهداری اینا رو هم نداریم و...
    حالا شما 100 تومنو بده من اولا 24 ساعته کار غارتو مانند سیستم نمیتونی انجام بدی رو اکانت دوما اگه منابعو ساختومن رو قراره بکشید بالا
    صاحب اکانت دیگه چه بازی قراره بکند ما فقت میخوایم از شر غارت راحت بشیم که زمان بره
    من خودم اکانتمو با سرور مجازی کاری کردم که تو غارت افلاینه ولی همونجور که گفتم هزینه بالایی داره که اگه رو سرور ها کاراشو انجام بدن و همین قیمتی که گفتم بزارن جای سالی 300 که قراره بدم .100 تومن باشه خوب عالی میشه اونم تا اخر سرور که تازه بی پایانه
    در مورد بازیکن های نوجوان و دانشجو و یا بازیکن هایی که خرج اکانت نمیخوان بکنن هم باید بگم باید تایم انلاینیشون رو ببرن بالا اگه نمیخوان خرج بکنن
    سرور خرج داره من خودم یه مدت ترا رو کاراشو انجام دادیم بدلیل هزینه بالا وباگ اسکریبت گذاشتیم کنار
    باید فرقی بین کسی که خرج اکانت میکنه با کسی که نمیکنه باشه یا نه
    درباره یه موضوع مهم هم باید بگم که وقتی عمارت دانش سایدی نیروی دفاعیشون 10 ملیون میشه و هیچ کس قادر نیست اینو بکشه پایین
    خوب باید همچین امکانی وجود داشته باشه که یک اکانت پلن میریزه برای زدن همچین عمارتی
    و قصد ساخت حداقل 500000 شمیر زنو داره این امکان به کمکش بیاد تازه این نیرو رو بسازه همراه قهرمان میتونه غارت بزنه شاید بتونه ببینه اون تو چه خبره شایدم بازنگرده
    در کل همچین امکانی در سرور بی پایان باید باشه و مشکل دیگه هم که داریم 1000 حمله تو هر اکانتی میباشد که نمیزاره همر سریع خودشو بکشه بالا که اونم قدرت کافی نداشتن سرور برای بی نهایت حمله کردنه که به نضر بنده باید رفع بشه
    موفق باشید.

داشی اول که من دارم واسه سرور نرمال میگم که نصفشم گذشته نه بی نهایت اون کلا بحثش جداس
    برای سرور بی نهایت شاید این قیمت اوکی باشه من نمیدونم چون بازی نکردم و اصلا نمیدونم سیستمش چجوریه ولی واسه سرور نرمال و اسپید اصلا این قیمت منطقی نیس به هیچ وجه
    نهایت قیمت همون 500 تا سکه برای سرور نرمال بیشتر از این اصلا نمیارزه
    واسه استفاده ازتاکتیک و بات و ... اصلا نیازی به وی پی اس ماهانه نیس شما میتونی با 80 هزارتومن یه سرور مجازی unlimit بگیری

14. پسندیدن Knig}{T, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    داشی اول که من دارم واسه سرور نرمال میگم که نصفشم گذشته نه بی نهایت اون کلا بحثش جداس
    برای سرور بی نهایت شاید این قیمت اوکی باشه من نمیدونم چون بازی نکردم و اصلا نمیدونم سیستمش چجوریه ولی واسه سرور نرمال و اسپید اصلا این قیمت منطقی نیس به هیچ وجه
    نهایت قیمت همون 500 تا سکه برای سرور نرمال بیشتر از این اصلا نمیارزه
    واسه استفاده ازتاکتیک و بات و ... اصلا نیازی به وی پی اس ماهانه نیس شما میتونی با 80 هزارتومن یه سرور مجازی unlimit بگیری
    هر چی هم بگید اگه با این قیمت که شما میگید برای ادمین نمیرزه که بزنه پس اخرش میشه نتیجه گرفت زده نخواهد شد
    چرا سرعت بی پایان یکه مشکل دارن مال شما که سرعتتون چند برابر اگه حملاتتون هم بی نهایت باشه و محدودیت نداشته باشه
    افلاینم برای شما را بندازن 24 ساعته با تعداد نیروی بالایی که سرور مورد نضر شما میتونه بسازه و غارت بفرسته یعنی ملیونی غارت بفرسته درجا cpu سرور میسوزه
    اگه میبینید سرور ما مشکلاتی هست به دلیل ترافیک بالا میباشد که فشار به سرور میاره وچون تعداد اکانت بالا میباشد محدودیت 1000 غارت رو گذاشتن و کاردرستی هم کردن چون سرور کشش نداره باید قدرت سرورشونو ببره بالا
    مال شما هم ترافیک کمه ولی سرعت بالا میباشد هر چه سرعت سرور بالا تر بیشتر به رم و.. سرور فشار خواهد اومد و ازش کار میکشه
    بخوای حصاب کنی برای شما قرون تر درمیاد تا واسه ما سرعت یکا
    تو افزایش سرعت هارد و رم و cpu مال همین سرور ها که العان ما تو بی پایانش هستیم
    نمیبرن بالا که افزایش تعداد غارت داشته باشیم
    ولی درباره vps
    اشغال ترین vps کار غارت افلاین رو راه میندازه
    تازه میشه چند مرورگر هم روش نصب کرد کار چند اکانتو انجام بده
    فقت ما میخوایم مرورگرو باز کنیم وارد اکانت بشیم و صفحه غارتو باز نگه داریم و خروج از vps همین
    سرور Unlimited بدرد کار ما نمیخوره که مگه میخوایم روش بازی دژکوب دو رو ران کنیم
    قصد من باز کردن موضوعه و کمک به سایت و همچنین پلیر ها برای پیشرفت بهتر میباشد فقت همین

16. تشکر Ali Chiefer, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer, lucifer, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این سیستم برای دوستان شاغل هست که عشق بازی دارن!!! تو یه سرور نرمال 5 کی گلد بالا نیست و هر پایر حرفه ایی بیشتر از این خخرج میکنه. دلیل نداره کسی با 500 تا گلد بیاد اککانتشو کل سال بزاره رو رید و 3 تا همر بکشه!!! این سیستم باید برای افراد کمی باشه که وقته بازی ندارن ولی عشقشو دارن!! بعدم امید بگه هدف کسب گلد نیست این از نجابتشه والا!!! مثل اینه من بگن هدفم از شغلم کسب درامد نیست روزی رسوندن به مردمه! امیدشونم باید به ففکر سود خودشون باشن!!! حالا یه نظر دارم من! هم بشه 5000 گلد تو سرور نرمال تا اخر سرور فعال شه هم بشه به صورت موقت هر دور رید یه لسیت 5 دامه نقره
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

18. تشکر Omid, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن The UnderTaker, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن Knig}{T, sw team نپسندید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین