صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60

موضوع: غنیمت گیری خودکار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    برای غنیمت گیری خودکار آنتی بات نمیاد. چون درین صورت عملیات غنیمت گیری خودکار مختل خواهد شد.
    دور زدن آنتی بات به راحتی !
    شما رید اکانت خودتون رو هر ساعت از اتو ریدر سایت تنظیم میکنید !
    از بات هم برای هر 5 دقیقه رید زدن !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    این حرکت هم مثل دیگر حرکت ها برای افزایش مصرف گلد هست متاسفانه
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

3. تشکر Ali Chiefer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

آموزش غنیمت گیری خودکار :
    غنیمت گیری خودکار برای آندسته از کاربران که کلوپ طلایی خود را فعال نموده اند کاربرد دارد. برای استفاده از این قابلیت وارد لیست فارم اکانت شده و روی دکمه جزئیات لیستی که می خواهید غنیمت گیری خودکار آن فعال شود کلیک میکنید. سپس در انتهای لیست زمان بین دو ارسال خودکار رو به صورت ثانیه وارد میکنید. به طور مثال وارد کردن عدد ۱۲۰ به این معنی می باشد که هر دو دقیقه یکبار غنیمت گیری لیست ارسال گردد. پس از وارد نمودن زمان دلخواه به ثانیه روی دکمه «ثبت تنظیمات غارت خودکار» کلیک نموده تا زمان وارد شده ذخیره گردد. سپس در بالای لیستها روی دکمه «شروع غنیمت گیری خودکار» کلیک میکنیم و این صفحه را باز نگه میداریم. اتصال اینترنت هم باید برقرار باشد. در صورت باز بودن این صفحه کاربر می تواند از سیستم خود استفاده نموده و حتی در صفحات دیگر مرورگر خود از قسمت های دیگر بازی بهره ببرد.
    در حال حاضر هزینه ارسال هر لیست فعال شده ۲۰ سکه نقره بازی بوده و در صورت نبود سکه نقره سیستم به صورت خودکار ۱ واحد از طلای کاربر را به ۱۰۰ سکه نقره تبدیل نموده و از آن برای ارسال غنیمت گیری خودکار بهره می گیرد. در صورت اتمام طلا و نقره کاربر ارسال غنیمت گیری متوقف می گردد.

غنیمت گیری خودکار در سرور های سری s فعال شد. (سرور بی پایان، 200، 500 و 1000 vip)

در مورد هزینه حق با دوستان هست و باید ببینیم به چه نحوی بشه که در حد متعادل از این قابلیت استفاده بشه.

سلام
    ب نظر من کار خوبیه ولی از نظر هزینه باید مثل کلوب طلایی یه هزینه فعال سازی داشته باشه و اینکه واسه هر رید بخواد هزینه گرفته شه یکم نا متعارفه چون مثلا من ده تا فارم لیست دارم باید هر 15 دقیقه رید بخوره یعنی ساعتی 4 بار هر لیست فارم و کلا در ساعت 40 بار باید هزینه بدم اگه فرض کنیم توی سرور نرمال همون 20 تا نقره باشه میشه ساعتی 800 تا نقره و یا 8 عدد طلا در 24 ساعت میشه 192 سکه طلا و در طول ماه حدود 6000 تا طلا :دی خوب صد درصد من فعال نمیکنم. من خودم به شخصه دوس دارم که توی این سرور بازی کنم و هزینه ای که میکنم بره تو جیب هموطنم تا بابای آلمانی ولی ماتوی سرورای رقیب خیلی ابزار در اختیارمون هست tactic و... که راحت کارو انجام میده و رایگان اینم اگه قرار باشه جواب بده باید یه هزینه ابتدایی در حد 500 تا 1000 تا گلد واسش بزارید ودیگه واسه زدن رید هزینه نداشته باشه اینجوری مشکل امسال منم که درگیر کار هستن حل میشه ولی شما باید به فکر این باشید که این آیتمتون پلیر نگه داره نه اینکه درآمدتون رو زیاد کنه در همین حد که همین در آمد فعلی رو حفظ کنه خیلی خوبه چون رقیبتون رقیب کمی نیس مزیت هم زیاد داره .دیگه گلد ارزون هم جواب نمیده چون 1ماه دیگه سیلور میاد 100 کیلو 10 تومن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آموزش غنیمت گیری خودکار :
    غنیمت گیری خودکار برای آندسته از کاربران که کلوپ طلایی خود را فعال نموده اند کاربرد دارد. برای استفاده از این قابلیت وارد لیست فارم اکانت شده و روی دکمه جزئیات لیستی که می خواهید غنیمت گیری خودکار آن فعال شود کلیک میکنید. سپس در انتهای لیست زمان بین دو ارسال خودکار رو به صورت ثانیه وارد میکنید. به طور مثال وارد کردن عدد ۱۲۰ به این معنی می باشد که هر دو دقیقه یکبار غنیمت گیری لیست ارسال گردد. پس از وارد نمودن زمان دلخواه به ثانیه روی دکمه «ثبت تنظیمات غارت خودکار» کلیک نموده تا زمان وارد شده ذخیره گردد. سپس در بالای لیستها روی دکمه «شروع غنیمت گیری خودکار» کلیک میکنیم و این صفحه را باز نگه میداریم. اتصال اینترنت هم باید برقرار باشد. در صورت باز بودن این صفحه کاربر می تواند از سیستم خود استفاده نموده و حتی در صفحات دیگر مرورگر خود از قسمت های دیگر بازی بهره ببرد.
    در حال حاضر هزینه ارسال هر لیست فعال شده ۲۰ سکه نقره بازی بوده و در صورت نبود سکه نقره سیستم به صورت خودکار ۱ واحد از طلای کاربر را به ۱۰۰ سکه نقره تبدیل نموده و از آن برای ارسال غنیمت گیری خودکار بهره می گیرد. در صورت اتمام طلا و نقره کاربر ارسال غنیمت گیری متوقف می گردد.

غنیمت گیری خودکار در سرور های سری s فعال شد. (سرور بی پایان، 200، 500 و 1000 vip)

در مورد هزینه حق با دوستان هست و باید ببینیم به چه نحوی بشه که در حد متعادل از این قابلیت استفاده بشه.

امکان بسیار خوبی است

ک باید زود تر فعال میشد.

6. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دور زدن آنتی بات به راحتی !
    شما رید اکانت خودتون رو هر ساعت از اتو ریدر سایت تنظیم میکنید !
    از بات هم برای هر 5 دقیقه رید زدن !
    برای جلوگیری ازین روش سو استفاده تمهیدات لازم انجام شده.

همونطور که میدونید در صورت استفاده بدون محدودیت و بدون مدیریت از این قابلیت تعداد رید های سرور افزایش پیدا می کنه و این یعنی تقسیم شدن منابع در تعداد رید بیشتر که به معنی کاهش سهم هر رید از منابع در فارم هاست. از طرفی افزایش رید باعث افزایش پروسس های سرور میشه.
    بنابراین ما به جهت مدیریت این مسئله (نه افزایش درآمد!) سکه برای هر لیست درنظر گرفتیم که کاربر در ارسال غارت اتوماتیک حداکثر مدیریت رو داشته باشه و با برنامه لیست ها رو غارت بزنه.
    اگر روش دیگری برای اعمال مدیریت بر این مسئله دارید مشتاق شنیدن هستیم.

8. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اول یه خسته نباشی میگم به تیم مدیریت که داره زحمت میکشه تلاش خودشون رو میکنن

ولی به نظر من این فعال نشه بهتره همین که برا سرور ها فارم یاب گذاشتید کافی هست و این یه چیز اضافه هست
    هم اینکه پلیر ها سوسول میشن برا لیست فارم زحمتی نمیکشن با فعال کردن فارم یاب تو 30 ثانیه 10 تا لیست فارم درست میکنی
    حالا بات هم براشون بزارید که خودکار بزنه غارت کنه که دیگه هیچ میشن مرغ برقی :d
    کلا دژکوب داره با پول میچرخه تجربه مهم نیست هم زمان 5 تا سرور اکانت بساز بازی کن
    یه مشت مولتی هم جمع کن براش لیست فارم بزن غارت کنه خودت هم بری پی یللی تللی
    بد بخت اونی که هزینه کلوپ طلایی هم نداره بزنه فعال کنه
    یکم به این موضوع فکر کنید متوجه میشید که اشتباه هست اینکار
    به فکر این باشید که همین تعداد که از بات استفاده میکنن بگیرید بهتر هست
    4 نفر جریمه بشه برای استفاده از بات دیگه کسی ریسک نمیکنه
    TIRED TEAM

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمو مجتبی
    شما چه بخوای و چه نخوای یه سری از افراد هستند که از بات استفاده می کنن. و خودت بهتر میدونی که باتی که رید اتومات میده ضعیفترینشونه. هستند بات هایی که مولتی میکشن، دف میکشن و هزار تا کاره دیگه انجام میدن

جناب امید عزیز
    اگه من موافق اینم که این قابلیت به سرورا اضافه بشه. واسه اینه که ساعت هایی که نیستم کمک حالم بشه و گرنه تایمی که پای سیستم هستم خودم رید اکانت رو میدم. ولی این چیزی که شما توضیح دادین اینجوریه که باید سیستم 24 ساعته روشن باشه تا اکانت رید بخوره. اگه میشه کاری کنید که برای رید اتومات نیاز به آنلاین بودن نباشه.
    نکته دیگه اینکه به نظر من هم هزینه فعال کردنش رو هم مثل کلوپ طلایی یکباره بگیرین
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

12. تشکر Knig}{T, Omid, deadlock تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید
    200t
    Guest
    سلام
    طرح خوبیه ولی نه برای سرور های سطح بالا ! مثلا توی end less من هر 3 ساعت لیست رو میزنم ینی توی 24 ساعت 8 بار . 160 تا نقره روزانه واقعا میصرفه

ولی برای کسی که 7-8 لیست داره و سرعت سرور بالاست واقعا هزینه سنگینی داره . تازه پول برق هم بیداد میکنه

الان بات میفروشن 100 تومن . یک ماه . 10 تا اکانت هم میشه باهاش بزاری رو بات . تازه به جز غارت ، منابع هم اپ میکنه و جشن میگیره و تروپم شارج میکنه آدم خوبی هم باشی شبا لالایی ام میگه
    یعنی هر اکانت ماهی 10 تومن . این همه کار هم میکنه
    به نظرم اگه غیمتش پایین تر بیاد و تولیدات منابع ناتار هم بالا بره ، بیشتر استقال میشه از این طرح

موفق و پیروز باشین

میلاد
    ویرایش توسط MOD Ali_Poaro : 06-09-2016 در ساعت 08:23 PM

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

قیمت غنیمت گیری خودکار به 5 سکه نقره کاهش یافت. در حال بررسی سیستم هستیم و ممکن است این قیمت دوباره تغییر یابد.

15. پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا چند تا انتقاد دارم

-جناب ادمین شما میگی این کار برا افزایش درامد نیس؟ قبول
    اقا جان برای چی ناتار و ابادیی که غارت میکنیم 90% گندم میده 10% از سه تا منبع دیگه که مجبور میشیم هی تعدیل بزنیم؟

اگه منابع رو درست بده گندم منفی که زیاد شد اگه طرف خواست تعدیل برای تهیه گندم نزنه ، میره سمت بازار . که الان تو دژکوب اصلا بازار استفاده انچنانی نداره
    در حالی که بنده تو سرور های المانی کل گندم منفیم رو از خریدو فروش بازار گیر میارم. ( خیلی از کاربر ها هم همچنین )

-اقا اومدید فارم یاب گزاشتید؟ برای چی؟ راحتی کاربر؟
    ده اخه قربونت برم کاربر چند جا باید حرفه ای باشه برای جلو افتادن از بقیه . یکیش لیست فارم زدنه که طی چندین سال تجربه بدست میاد
    الان من تو دژکوب اصلی ( تعریف از خود نیست ) لیست فارمی که میزنم کمتر کسی میتونه مثلشو بزنه و نتیجش چیه؟ میفتم جلو . فرق من با پلیر تازه وارد اینجاست

- اقا غارت خودکار ، این طرف سرور رو به گند میکشه چرا؟
    چون دیگه کار تیمی وجود نداره . ما 2 3 نفری بازی میکنیم . زمانبندی میکنیم مثلا 8 ساعت اول روز من 8 ساعت بعدی رفیقم 8 ساعت اخر هم اونیکی هم اکانتیم بازی میکنیم . این میشه اکانت نمیخوابه . این میشه دژکوبی که ما میشناسیم.
    اما الان من غارتمو میزارم بقول یکی از دوستان میرم سراغ یللی تللی میام میبینم ...

- انتقاد اصلی . عزیزان بنظر همه شما دژکوب اصلی نمیتونه جلوی باتو بگیره؟ یا نمیفهمه بات استفاده میشه؟ بابا والا بلا میدونن اما کسایی که شورشو در میارن تو استفاده از بات ، اونارو جریمه میکنن . اونم جریمه نمیکنن کل تروپشو میکشن 50% هم پانیش میزنن . یعنی نابود شد.

اما اگه درست استفاده کنی . مثالا شب چند ساعت بزاری کاراتو بکنه صب بیای قط کنی و خودت بازی کنی . روزی 1 2 ساعت از بات کمک بگیری اونا هم باهات کاری ندارن
    یعنی اصول اونا همینه

الان شما فک کن داری چیکار میکنی.
    بعدشم الان فک نکنید با این کارا جلوی بات رو میگیرید . تا زمانی که بازی انلاینی هست ، بات هم هست . هیچ کاریش نمیشه کرد.

طبق تجربه ای که از ترا دارم شما اینو اجرا کنید بعد چند وقت خودتون به حرفایی که گفتم میرسید
    مخصوصا ترا اصلی هم که برگشته.
    بنده خودم به وضوح نتیجه تغییرات قبلی مث فارم یاب و ... رو تو سرور های شما دیدم . اینم روش .
    از همه بدترینشون منابعی هست که از غارت میاد ( همون گندم رو میگم )

یک نفر پیدا بشه بگه من تو یک سرور نرمال با 20ت گلد که میگیرم از اول سرور تا اخر سرور با همین گلد تو تاپ غارت هم هستم 3 تا همر واندر زن هم کشیدم تو اینجا . فقططططططططططططططططط 1 نفر پیدا بشه

اما من خودم بشخصه تو ترا سرور کام چندین بار با 250ک سیلور از اووول سرور تا اخر سرور رفتم خودشم اکانت غارتگر
    3 تا همر و... خودتون حساب کنید

حالا چرا اینجا اینقد پولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا میدونه
    ویرایش توسط afshin007 : 06-10-2016 در ساعت 04:57 AM

17. تشکر WhiteBird, Ali Chiefer, l0l:D تشکر نمود
    نپسندیدن SABER. نپسندید
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین