صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60

موضوع: غنیمت گیری خودکار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    نکته مهم : در زمان غارت خودکار از زدن دکمه های غارت به صورت دستی و یا با افزونه های مختلف در صفحه غارت اتوماتیک خودداری کنید. در غیر اینصورت آنتی بات برای شما نمایش داده می شود.

در صورتی که می خواهید همزمان لیست فارم خود را دستی (غیرخودکار) ارسال کنید باید صفحه جدید باز کنید و در آن صفحه غنیمت گیری های دستی خود را ارسال کنید. بنابراین زدن هیچ دکمه ای در صفحه غنیمت گیری خودکار توصیه نمی گردد.
    آقا امید واقعا متوجه نمیشین یا نمیخوان متوجه بشین ؟!
    من خواب بودم . چطوری خودم دستی لیست فارم رو زدم ؟!
    اگه بودم و میزدم که تعدیل میزدم لاست ندم
    عکس رو ببینین ، مشخصه دیگه !
    دروغ ندارم که بگم عزیز . دارم مشکل غارت رو میگم . واسه من کاری نداره که . همین هزینه ایی که واسه رید خودکار میزنم رو میدم و بوت میخرم بدون دردسر کار هم میکنه . دیگه مشکل هم پیش نمیاد و آنتی بوت رو هم رد میکنه
    باز شما بیا حرف خودت رو بزن . منم میرم به تک تک پلیر ها یه بوت دیگه پیشنهاد میدم با هزینه کمتر . اینکه ما از اونا استفاده نمیکنم فقط واسه درآمد زایی خودتونه که هر روز بهتر بشین
    دلیلی نداره دروغ بگم بهتون . خواهشا ببینین مشکل کجاست و جواب تکراری ندین

- - - Updated - - -

اگه دوست دارین بیاین به صورت خصوصی کلی مدرک و سند در مورد وجود بوت بهتون بدم . ببینین که راست میگم و میمشه با هزینه کمتر استفاده کرد تا دیگه اینطوری برخورد نکنین !

2. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان بهتر نیست برای فینال هم یه قیمت متغیر داشته باشه فارم لیست زدن مثل همین 5 تا نقره و هم یه قیمت ثابت مثلا 2 کی گلد که تا اخر سرور خیالمون راحت باشه؟؟
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نکته مهم : در زمان غارت خودکار از زدن دکمه های غارت به صورت دستی و یا با افزونه های مختلف در صفحه غارت اتوماتیک خودداری کنید. در غیر اینصورت آنتی بات برای شما نمایش داده می شود.

در صورتی که می خواهید همزمان لیست فارم خود را دستی (غیرخودکار) ارسال کنید باید صفحه جدید باز کنید و در آن صفحه غنیمت گیری های دستی خود را ارسال کنید. بنابراین زدن هیچ دکمه ای در صفحه غنیمت گیری خودکار توصیه نمی گردد.

مشکل اینجاست آقا امید که بعد از یه مدتی که صفحه لیست فارم بازه و بوت شما کار می کنه روش اکانت از صفحه خارج میشه میره روی دید کلی دهکده.

امروز که یه شاهکار دیگه رخ داده بود
    اکانت لاگوت شده بود
    آنتی باتو بردارین دیگه کسی بات استفاده نمی کنه
    بعدم یه کاری کنین بات نیازی به آنلاین بودن اکانت نداشته باشه.
    فکر مصرف برق و عمر لبتاپ های ما باشین
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من وقتی تب غارت رو باز میزارم *و میرم توی تب دیگه که بازی کنم تایمرش متوقف میشه و تغییری نمیکنه
    همینکه میام تو تب غارت دوباره ادامشو میره تایمر
    ما که نمیتونیم یه دستگاه مختص به یه تب غارت قرار بدیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

اقا یه پیشنهاد داشتم برای مدیریت

این که صفحه رو باز بزاریم تا غارت خودکار فعال باشه یمقدار سخت هست برای ما چون اینترنتمون لگ داره و هر از گاهی از صفحه میافته بیرون
    یعنی این امکان که غنیمت خودکار داشته باشیم برای ما بسیار مفید هست ولی به هیچ وجه نمیشه استفاده کرد

پیشنهادم اینه که این برنامه رو طوری تنظیم کنید که نیاز به انلاین بودن ما نباشه حتی اگه هزینه زیادی هم داشته باشه مهم نیست ولی خوب اینکه حتی شب ها کامپیوتر رو باز بزاریم هم برق زیادی مصرف میشه که برای هموطنانمون برق نمیرسه هم به خاطر دانلود رایگان شبانه اینترنت قط و وصل زیادی داره که با خیال راحت نمیشه از این امکانات استفاده کرد مگر اینکه ویپی اس و غیره باشه

لطفا یه فکری بکنید

ممنون محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

7. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .spartan. نمایش پست ها
    درود

اقا یه پیشنهاد داشتم برای مدیریت

این که صفحه رو باز بزاریم تا غارت خودکار فعال باشه یمقدار سخت هست برای ما چون اینترنتمون لگ داره و هر از گاهی از صفحه میافته بیرون
    یعنی این امکان که غنیمت خودکار داشته باشیم برای ما بسیار مفید هست ولی به هیچ وجه نمیشه استفاده کرد

پیشنهادم اینه که این برنامه رو طوری تنظیم کنید که نیاز به انلاین بودن ما نباشه حتی اگه هزینه زیادی هم داشته باشه مهم نیست ولی خوب اینکه حتی شب ها کامپیوتر رو باز بزاریم هم برق زیادی مصرف میشه که برای هموطنانمون برق نمیرسه هم به خاطر دانلود رایگان شبانه اینترنت قط و وصل زیادی داره که با خیال راحت نمیشه از این امکانات استفاده کرد مگر اینکه ویپی اس و غیره باشه

لطفا یه فکری بکنید

ممنون محمدرضا اسپارتان
    محمد جان به نظرم اگه اپ کردن خودکار ونیروسازی خودکارم به قابلیت های سایت اضافه کنند کاردیگه حله خدایش:d
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

جدی آپ کردن خودکار رو باید آزمایشی توی یه سری از سرور ها اضافه کنن!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سیستم غنیمت گیری خودکار به کلیه سرور ها اضافه شد.
    همچنین تعرفه این سیستم ۵ سکه برای ارسال غارت برای دو لیست کاهش یافت. البته دو لیستی که در کمتر از ۳۰ ثانیه فاصله زمانی باهم ارسال شود. یعنی در صورتی که شما ۴ لیست داشته باشید که در یک زمان غارت آنها ارسال شود هزینه آن ۱۰ سکه نقره خواهد بود. اگر بین هر لیست بیش از ۳۰ ثانیه زمان فاصله باشد برای هر لیست ۵ سکه کسر خواهد شد. بنابراین کاربران باید لیست های خود را به صورتی تنظیم کنند که غنیمت گیری هر دو لیست باهم ارسال شود.

کاربران عزیز با توجه به اینکه سیستم در حال تست می باشد. در صورتی که تولید گندم اکانت منفی است، حتما به اکانت خود در بازه های کوتاه سر زده و صحت ارسال غنیمت گیری را بررسی بفرمایند.
    سلام

این غارت خودکار قابلیت این رو داره که مثلا تارگت هایی که حمله روشون نیست رو فقط بفرسته یا از اخر لیست رو بزنه؟؟

تا اونجا که من دیدم فقط از ابتدا ران میکرد اگه هست این قابلیت بالا که گفتم به مام بگید استفاده کنیم اگرم نیست به نظرم اضافه شه خیلی بهتره چون هر کس واسه غارت یه پلنی داره

با تشکر
    I M P E R I A L

Son Of The South

فضای مجازی قدرت غیر واقعی به انسان های کوچک و کم اهمیت میدهد

12. پسندیدن Sezar_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    محمد جان به نظرم اگه اپ کردن خودکار ونیروسازی خودکارم به قابلیت های سایت اضافه کنند کاردیگه حله خدایش:d
    سلام
    قربونت داداش این پیشنهادی که دادی خداییش خیلی حال میده اینطوری بشه
    مردم پول میدن وی پی اس و بات میخرن استفاده میکنن بنظرم همین امکانات رو اضافه کنن خیال مام راحت بشه بعد بشینیم همر بکشیم ارزو به دل نمونیم

ولی خداییش این امکانات رو اضافه کردن دستشون درد نکنه حداقل کاملش کنن که همه بتونن استفاده بکنن
    یک سریها ایراد میگیرن چرا از اول لیست میزنه
    یکسریا مثل من اینترنتشون لگ داره یهوو میبینی کلا نت پریده
    خلاصه هر کی یه مشکلی داره برطرف بشه بسیار سپاسگزار میشیم

قربونتون محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدیریت محترم دوستان به چندتا از مشکلات غنیمت گیری خودکار اشاره کردن منم باز میگم
    اگه میشه این شرط این که حتما ان باشیمو پیج بازبزاریم بریم رو وردارید
    حتی اگه هزینه استفاده رو هم بیشتر کنید بازم میارزه تا الان
    شما فک کن هر شب تا صب لپ تاب روشن باشه. بنظرتون چند روز عمر میکنه این باطری؟
    اگه یکاری کنید بجا اینکه از اول لیست رید بده بیاد اون هدفایی که رید ندارنو رید بده خیلی بهتره
    من خودم هی میخوام شبا استفاده کنم از ترس اینکه نت قاط بزنو هو قطع بشه رید فرستاده نشه نیرو ها تلف بشن استفاده نمیکنم
    مجبورم تا سره صب وایسم پا اک

با تشکر
    ویرایش توسط Sezar_team : 07-22-2016 در ساعت 02:29 AM

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456