نظرسنجی: آیا اضافه شدن الگوریتم برای بالابردن سطح دیوار فارم ناتار هستید یا خیر؟

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آیا موافق بالا بردن سطح دیوار دهکده های فارم ناتار هستید یا خیر؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

آیا موافق بالا بردن سطح دیوار دهکده های فارم ناتار هستید یا خیر؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم
    همونطور که میدونین ناتار ها در بازی منابع خیلی زیادی تولید میکنن و این مورد کمی از جذابیت بازی کم میکنه ودیگه خبری از فارم کردن پلیر ها به صورت دستی نیستش تا جایی که من اطلاع دارم در سرور های جهانی و در روال گذشته ناتار ها در الگوریتم خود دیوار هم آپ میکردن! پیشنهاد من اینه که اینجا هم این قانون اجرا بشه تا بازیکنا به خودشون زجمت بدن و هر چندوقت یبار اقدام به تخریب دیوار ناتار های اطراف خود نمایند (نهایتن 250تا ناتار توی 50خونه موحوده)
    طبق صحبت هایی که با مولتی هانتر و تنی چند از ادمین ها داشتیم توافق بر این شد تا نظرسنجی بزاریم و نظر کاربران رو در سرور ها اعمال کنن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر l0l:D, SABER., shatak تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

احسان جان حرفت منطقی هست ولی برای سرور های قبلی دژکوب
    اگر الان تو سرور l1 لاگین کنید و تولید نیرو های ناتار رو ببینی وحشت میکنی
    شدیدا شاهد افزایش تولید ناتار هستیم جوری که اگر ناتار رو رید بدی هر 5 مین یه بار تولید میکنه و شدیدا لاست بالا رفته مگر با تعداد خیلی بالای تروپ بزنی که اونطور هم اصلا ارزش نداره
    جالب میشه اپ کردن دیوار ولی به شرطی که تولید نیروی ناتار هم معقولانه و طبق روال قبل خودش باشه

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

4. تشکر SABER., Shaniz, BluR تشکر نمود
    پسندیدن SABER., Shaniz, BluR, yamahdi313471 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان دیگه هم تجربشون بالاتر از منه و هم سابقه شون ولی طی چندین سرور وی ای پی ک پلی دادم تلفات ناتار وحشتناک بود . و جبران مافاتش سخت میشد
    .

و همینطور سرور 1 هم یه مقدار بالا بود تلفات

بنده موافق اپ کردن دیوار ناتار ها هستم ولی

نیرو سازی ناتار باید کند تر بشود.

6. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن yamahdi313471 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود

احسان جان حرفت منطقی هست ولی برای سرور های قبلی دژکوب
    اگر الان تو سرور l1 لاگین کنید و تولید نیرو های ناتار رو ببینی وحشت میکنی
    شدیدا شاهد افزایش تولید ناتار هستیم جوری که اگر ناتار رو رید بدی هر 5 مین یه بار تولید میکنه و شدیدا لاست بالا رفته مگر با تعداد خیلی بالای تروپ بزنی که اونطور هم اصلا ارزش نداره
    جالب میشه اپ کردن دیوار ولی به شرطی که تولید نیروی ناتار هم معقولانه و طبق روال قبل خودش باشه

لول:دی
    این خوبه دیگه باعث میشه سطح بازی بره بالاتر و حرفه ای تر با محاسبات بیشتر ناتار زد
    حتی میشه سرباز خونه ساختمون اصلی ناتار هارو با کاتا تخریب کرد تا لاست کمتری داد
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باید توجه داشته باشین که تو سرور های جدید تعداد ریدر ها چقدر کاهش پیدا کرده. و تخریب دیوار و سربازخونه ناتار واقعا امکان پذیر نیست با این تعداد پلیر.
    بعد کی گفته که رید دادن تو این سرورها آسون شده؟ یه مقایسه کنید میزان گلدی که برای تعدیل گندم زده میشه با سرورهای سال گذشته.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

9. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید