صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 67

موضوع: سرور 1x تیرماه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    آقا این سروری که می خواد شروع بشه فارمیاب نداره دیگه ؟! ... ایشالا که نداره :دی
    یادمه یبار به مولتی هانتر نامه زدم که فارم یاب و منابع ناتار استاندارد نیست و همه پلیرها شدن رستم دستان با این همه غارتی که می زنن ... مولتی هانتر هم لطف کردن به من گفتن که شما چون بلد نیستی غارت کنی داری حسودی می کنی ( از حسادت داشتم می ترکیدم :دی ) و اینکه اگه شرایط استاندارد نیست واسه همه استاندارد نیست
    حالا منم حرف مولتی هانترو اینجا به کار می برم :دی .... آقا اگه فارمیاب نداریم شرایط واسه همه یکسانه دیگه ... ببینیم بدون فارمیاب بازی چند چنده
    البته ما که نیستیم تو این سرور کلی گفتیم
    فارمیاب محدود داره.
    به نظرم راست گفته مولتی هانتر.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما رو نمیدونم ولی من 1تیم 6نفره جمع کردم از دوستان انشالله که مثل سرور 5 نشه بازی رو به گند بکشن ولی ای کاش سرور ها جایزه نداشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاقا با جابزه بازیها عالی و جذاب شده!!! ما هم با یه تیم 5 نفره داریم وارد میشیم به این سرور!!!! من خودم ne همیشه بازی کردم ول این بار نه!!!! صادق جان حالا بیاین شما!!!!! تو یه سرور بودم یه نفر وایم کلاس میزاشت تو که ادعای بازی بلدی داری هیچی نیستی جلوسکتور!!!! منم گفتم بابا سکتور!!!!! قسمت نشده بازی کنیم با هم حالا بیا بازی کنیم شاید دوتا چیز به ما یاد دادی!!!به نظر من سیستم فارمیاب هر جور باشه واسه همس!!!چه با ایراد چی بی ایراد!!

4. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rango نمایش پست ها
    شما رو نمیدونم ولی من 1تیم 6نفره جمع کردم از دوستان انشالله که مثل سرور 5 نشه بازی رو به گند بکشن ولی ای کاش سرور ها جایزه نداشت
    عزیز من مطمعنا بهترین پلیر ها و تیم ها بخاطر جایزه سرور نمیان کسای که برای جایزه میان خیلی عذر میخوام اینو میگم احمقی بیش نیستن چون بیشتر از این حرفا خرج میکنن تا اون جایزه رو بگیرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقایون فقط لطف کنید خوب اطلاع رسانی کنید تا یک سرور سنگین داشته باشیم!!! اصلا قبول ندارم اخر بازی 10 نفر میمونن ولا تا جایی که من بازی میکنم و دارم میبینم از هر ساید دورو برو 40 نفر تا اخرای بازی هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اصل جایزه مهم نیست!!!!!! من موندم چرا میگی!!!جایزه یه محرکه!!! خود اکانته ما تو یه سرور 1 تومان خرج کردیم تا حالا ولی اون جایزه حکم کل کل واسمون داره عزیزم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    اقایون فقط لطف کنید خوب اطلاع رسانی کنید تا یک سرور سنگین داشته باشیم!!! اصلا قبول ندارم اخر بازی 10 نفر میمونن ولا تا جایی که من بازی میکنم و دارم میبینم از هر ساید دورو برو 40 نفر تا اخرای بازی هستن
    100درصد اینطوره که از هر ساید بیشتر از این حرف ها میمونه
    در ضمن ساید ان ای یکی از شلوغ ترین ساید هاست و بیشترین خطر رو داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    اصل جایزه مهم نیست!!!!!! من موندم چرا میگی!!!جایزه یه محرکه!!! خود اکانته ما تو یه سرور 1 تومان خرج کردیم تا حالا ولی اون جایزه حکم کل کل واسمون داره عزیزم
    برای ما که واندر اول حکم کل کل داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها

آقا هادی من با دوال شما یه ماشین مدل 85 رو با یه مشین مدل 2013 ( چون خارجیه میگم 2013 ) طاق زدم :دی .... بی زحمت به دوالتون اطلاع بده که بعد جام جهانی میام تبریز ماشینمو بگیرم :دی .... آماده باشین

راستی!!!!! NE خاکش مقدصه لطفا بدو وضو وارد نشوید

eeke
    با کی طاق زدی؟ :O
    کی؟ کدوم؟ چی؟ چرا؟

Ne که اره و همه ی ساید ها برای طرف دار هاش مقدس هست
    اما NE رو این سرور W1 بعضی ها به گند کشیدن نمیخوام چیزی بگم :|
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

11. تشکر moderator تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi نمایش پست ها
    eeke
    با کی طاق زدی؟
    کی؟ کدوم؟ چی؟ چرا؟

ne که اره و همه ی ساید ها برای طرف دار هاش مقدس هست
    اما ne رو این سرور w1 بعضی ها به گند کشیدن نمیخوام چیزی بگم :|
    با همونی که عشق ماشینو کورس انداختنه .... فک کنم همسایه علی واریور یا خودتون باشه ... دقیقا یادم نیست کدومتون بودین :دی ... خلاصه من ماشینمو می خوام :d
    ساید که بهونه ای واسه کل کل کردنه ... مهم دور هم بودن و لذت بردن از بازیه ... البته بماند که تو ان ای بیشتر بازی حال می ده :دی
    تو هر سایدی هم آدمایی پیدا میشن که هنوز تو برد و باخت بازی و چند تا عدد که دارن بالا می برن گیر کردن .... کاریش نمی شه کرد

پ.ن : یادش بخیر یبار به شوخی از یکی بچه ها ( تو ان ای بودیم :دی ) خواستم شوالیه ها( توتن ) شو واسه دفاع برام بفرسته .... وقتی رفتم دانشگاهو اومدم دیدم که شوالیه های رفیقمم با دفاع جلو اتک وایستادن دیگه تجربه شد واسم با کسی همچین شوخی هایی نکنم , چون هنوزم آدمای با مرام تو دژکوب پیدا میشه ... یادش بخیر

13. تشکر moderator تشکر نمود
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین