صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: Bug

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Tamame namehaye MultiHUnter + Omid mojude
    backup gereftam
    +
    ax madrake bug zanande

harvaght admin jorat kard biyad harf bezane
    man ru mikonam inaro
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    آقا امید عزیز من اشاره کردم که حمایت تو .ای ار باعث سواستفاده می شد.
    شما میتونید همون جریمه ها ی .آی آر رو اعمال کنید بدون اینکه بن همراه با حمایت باشه !
    یعنی چی ؟ یعنی اینکه طرف فحش داد و ریپورتش کردن و جریمه ی فحش مثلا" پانیش جمعییت هست همون لحظه پانیش رو بزنید بعدش طی یه نامه از جانب مولتی هانتر به اکانتی که پانیش خورده تخلفش و جریمش اطلاع داده بشه.

من دارم کاملا" منطقی میگم و اگه میشه منطقی جواب بدین:
    تو یکی از سرور ها یکی رو به دلیل پروفایل نویسی بد بازداشت کردین 10 ساعت : این 10 ساعت چقدر به ایشون ضرر وارد میکنه و کرد به نظرتون؟
    حالا یکی از اکانت های ما به دلایلی در همون سرور روی یکی از اکانت های دوست ما فحش رفت : حالا این اکانت به طور دائم تا آخر سرور بن شد , این چقدر ضرر دیده به نظر شما؟

شما میگید بن میکنیم ولی آزاد میزاریم هر کسی بتونه حمله کنه :
    یکی 24 ساعت بن میشه
    هیچ کس مطلع نیست ایشون بن هستن , حمله ای هم صورت نمیگیره رو ایشون
    تو این 24 ساعت چقدر ضرر میبینه؟ لاست نیرو میده؟ میتونه برای لاست نیرو از اکانت های دوستش گندوم بده
    از بازی 24 ساعت عقب میمونه؟ یه روز وقت بزاره جبران میشه .

شما فقط به ما بگید این نحوه ی بنی که شما میکنید چرا بعضی وقتها ضرر میزنه مادام العمر و چرا بعضی وقتها هیچی ضرر نمیزنه به اکانت ؟
    ببین این نوع بازداشت بالای 1ساعتش رسما میتونه بازی پلیرو تموم کنه وقتی کسی بفهمه بازداشت.
    هیچ جای دنیا اینجور نیست والا میخوان سایت رو شبیه دات کام کنن کلی چیز خوبش رو بر میدارن خب حداقل این مشکلاتش رو هم برطرف کنن.
    حالا هرکی هرکاری هم کنه جریمش 99999999بازداشت :دی
    اینایی هم که این نوع بازداشت رو دوست دارن خودشون بازداشت نشدن اینا بقیه رو که بازداشت میشن چیف میکنن حال میکنن خیلی هم راضی هستن ولی نوبت خودشون بشه وضعیت فرق میکنه دیگه میان اینجا داد و بیداد راه میندازن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    hamin dg , moshkel ine ke inja hich ghanuni nadare , faghat daran pule mardomo migiran
    1mosht harum khoran ina

ta emruz tasmim nadashtam paye in narm afzararo baz konam be siteshun
    ama hala ke in admina adam nistan
    manam midunam bahashun chikar konam
    فروش بات دژکوب ، کرک شده روی همین سایت
    غارت ۲۴ساعته
    لیست فارم
    ساخت سرباز
    کاملا به صورت اتوماتیک
    تماس فقط در یاهو
    با تست که خیالتون راحت بشه
    یاهو آیدی : Sign_in_sohrab
    sohrab jan shayad kesi andaze man sare in chiza be fana narafte bashe az bug keshidim ta hack o namardi o 1000chiz dige
    hagh dari asabani beshi vali dorost nist har chizio inja begi hala hagh ya na hagh. admina zahmat khodeshono mikeshan vali bishtar vaghta ba mozo barkhord monasebi nadaran ke vaghean sabet shode bedon manzoor bode vaghti bugi chizi mibini mostaghim be modir fani(admin)begoo mozo ro motmaeenan zodtar be natije miresi

4. پسندیدن The.king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چرا پست هایی که سهراب گزاشته بود دیگه نیست
    فیلترش کردید زشت نیست

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در جواب دوستانم hadi و _ARTEMIS_ باید بگم اولا که شما میگید 50 درصد طرف مقصر نیست! یعنی شما می فرمائید تو 50 درصد از فحاشی ها طرف مقصر نیست؟ اگه این مسئله ثابت بشه که باید در دوال و جانشین رو گل بگیریم!
    و در مورد ضربه خوردن به اکانت کسی که تخلف میکنه باید پی این خسارت ها رو هم به تنش بماله. بچه های مردم نیومدن اینجا از این آقایون فحش بخورن؟

در جواب اون بنده خدا که حتی حوصله نداره فارسی تایپ کنه SohraBR عزیز نامه شما هم موجوده که نوشتی "حوصله نداری جواب ما رو بخونی"!
    شما به مشابه بچه ای که گوشاشو میگیره و دهنشو باز می کنه و هرچی به دهنش میرسه با ما برخورد کردی در حالی که ما صبورانه جوابتون رو دادیم و با اون نامتون متوجه شدیم که بحث با شما بی فایدست.
    بعد هم شما میشه بفرمائید 3000 گلدی که رو اکانتتون بود از کجا آوردید که حالا به ما می گید کلاهبردار!!؟؟؟
    آیا این شما نبودی که پیام خصوصی زدی گفتی من اکانتم حذف شده 3000 گلد داشتم یادم رفته! تبدیل به کد کنم منم گفتم با اعتماد به حرف شما و با قول به اینکه تو انجمن به بچه های تازه وارد بازی رو یاد بدی بهت 3000 تا گلد رو همینطوری رو هوا بهت دادم؟ حالا ما شدیم کلاهبردار؟
    میگی طرف باگ زده مسدودش کنید بنده خدا به ایشون حمله میزده و سیستم هم اخطار نمیداده که باید اردوگاه داشته باشی. هر کسی اردوگاهشو خراب کنه میتونه به دیگران حمله بزنه و سیستم مانعش نمیشه حالا این میشه باگ زدن؟؟؟؟
    _ARTEMIS_ عزیزی که چشم بسته ازیشون حمایت میکنی یه وقت هست شما چراغ قرمز رو رد میکنی این میشه تخلف یه وقت هست چراغ راهنمایی خاموشه و شما رد میشی کسی شما رو جریمه نمیکنه تو این حالت.
    ما هم گفتیم خسارت شما رو میدیم اما شما تقاضاهای عجیب غریبی کردی مثل اینکه تولید سربازخونه تون به اندازه یه روز و منابعی که تاپ غارت داره چون شما قبلش تو تاپ غارت بودید، مسدود کردن کسی که به شما حمله کرده! و و و.....
    من چهارساعت برای شما سرور تست ساختم و شرایط رو شبیه سازی کردم شما حتی جواب نامه های ما رو نخوندید.
    اکانتتون هم مسدود شده به دلیل اینکه تبلیغات نرم افزار تقلب میکنید.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اسگل خان نمایش پست ها
    چرا پست هایی که سهراب گزاشته بود دیگه نیست
    فیلترش کردید زشت نیست
    ایشون تبلیغ نرم افزار تقلب کردن به نظر شما نباید حذف میشد؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    در جواب دوستانم hadi و _ARTEMIS_ باید بگم اولا که شما میگید 50 درصد طرف مقصر نیست! یعنی شما می فرمائید تو 50 درصد از فحاشی ها طرف مقصر نیست؟ اگه این مسئله ثابت بشه که باید در دوال و جانشین رو گل بگیریم!
    و در مورد ضربه خوردن به اکانت کسی که تخلف میکنه باید پی این خسارت ها رو هم به تنش بماله. بچه های مردم نیومدن اینجا از این آقایون فحش بخورن؟

در جواب اون بنده خدا که حتی حوصله نداره فارسی تایپ کنه SohraBR عزیز نامه شما هم موجوده که نوشتی "حوصله نداری جواب ما رو بخونی"!
    شما به مشابه بچه ای که گوشاشو میگیره و دهنشو باز می کنه و هرچی به دهنش میرسه با ما برخورد کردی در حالی که ما صبورانه جوابتون رو دادیم و با اون نامتون متوجه شدیم که بحث با شما بی فایدست.
    بعد هم شما میشه بفرمائید 3000 گلدی که رو اکانتتون بود از کجا آوردید که حالا به ما می گید کلاهبردار!!؟؟؟
    آیا این شما نبودی که پیام خصوصی زدی گفتی من اکانتم حذف شده 3000 گلد داشتم یادم رفته! تبدیل به کد کنم منم گفتم با اعتماد به حرف شما و با قول به اینکه تو انجمن به بچه های تازه وارد بازی رو یاد بدی بهت 3000 تا گلد رو همینطوری رو هوا بهت دادم؟ حالا ما شدیم کلاهبردار؟
    میگی طرف باگ زده مسدودش کنید بنده خدا به ایشون حمله میزده و سیستم هم اخطار نمیداده که باید اردوگاه داشته باشی. هر کسی اردوگاهشو خراب کنه میتونه به دیگران حمله بزنه و سیستم مانعش نمیشه حالا این میشه باگ زدن؟؟؟؟
    _ARTEMIS_ عزیزی که چشم بسته ازیشون حمایت میکنی یه وقت هست شما چراغ قرمز رو رد میکنی این میشه تخلف یه وقت هست چراغ راهنمایی خاموشه و شما رد میشی کسی شما رو جریمه نمیکنه تو این حالت.
    ما هم گفتیم خسارت شما رو میدیم اما شما تقاضاهای عجیب غریبی کردی مثل اینکه تولید سربازخونه تون به اندازه یه روز و منابعی که تاپ غارت داره چون شما قبلش تو تاپ غارت بودید، مسدود کردن کسی که به شما حمله کرده! و و و.....
    من چهارساعت برای شما سرور تست ساختم و شرایط رو شبیه سازی کردم شما حتی جواب نامه های ما رو نخوندید.
    اکانتتون هم مسدود شده به دلیل اینکه تبلیغات نرم افزار تقلب میکنید.
    همش که فحش خوردن نیست 1000تا موضوع دیگه هست امید جان این یه کم غیر منطقیه خیلی جای فکر کردن داره این نوع بازداشت اگه اینجور اوکی بود که تو همه سرور های دژکوب اینجور بازداشت میکردن دیگه.ولی درست جواب سوالم رو اخر ندادی که ایا منطقیه؟
    امید جان من از کسی حمایت نکردم ولی موقعی که یه باگ تو سرور ادمین باید برطرفش کنه.
    شما که شرلوک هلمز نبودین از کجا فهمیدین طرف راست میگه که از باگ سو استفاده نکرده :دی
    این فارمیاب رو محدود کردین این نرم افزار ها اومدن روز به روز هم بیشتر میشن یه چیزی کاملا روشن بود مشکل اینه دارین چیز های خوب سایت رو بر میدارین به نقاط قوتش خودتون ضربه میزنید خبر هم ندارین.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The.king نمایش پست ها
    mano az anjoman Ban mikoni bad javabamo midi ?
    yani enghadr tarsu ?
    un 3000ta ham fishe kharidesh hast , ham madrakesh ke shma mitunin backup begirin bebinin
    hamchin lotf ham nakardin , vazifatun ro anjam dadin golfi ke KHODAM KHARIDAM ro behem pas dadin
    شجاعت شما رو هم در این پست می بینیم
    شما داری تخلف میکنی تا بن بشی بعد بگی منو بن کردند چون راست می گفتم!!!
    می خوای با این روش کثیف واسه خودت اعتباری کسب کنی. اگه دنبال جواب هستی تخلف نکن تا جواب بگیری.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

جلو نرم افزارتون هم اگه وجود داشته باشه تا ساعاتی دیگه گرفته میشه.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    همش که فحش خوردن نیست 1000تا موضوع دیگه هست امید جان این یه کم غیر منطقیه خیلی جای فکر کردن داره این نوع بازداشت اگه اینجور اوکی بود که تو همه سرور های دژکوب اینجور بازداشت میکردن دیگه.ولی درست جواب سوالم رو اخر ندادی که ایا منطقیه؟
    امید جان من از کسی حمایت نکردم ولی موقعی که یه باگ تو سرور ادمین باید برطرفش کنه.
    شما که شرلوک هلمز نبودین از کجا فهمیدین طرف راست میگه که از باگ سو استفاده نکرده :دی
    این فارمیاب رو محدود کردین این نرم افزار ها اومدن روز به روز هم بیشتر میشن یه چیزی کاملا روشن بود مشکل اینه دارین چیز های خوب سایت رو بر میدارین به نقاط قوتش خودتون ضربه میزنید خبر هم ندارین.
    باگ چی! عرض کردم شما اردوگاهتو تخریب کن حمله بزن. این شد سو استفاده؟؟؟
    چی منطقیه اینکه کسی تخلف کرده مسدود بشه؟

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع