صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 88

موضوع: Bug

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tomy نمایش پست ها
    مگه چند کامپیوتر ب یک روتر وصل بشن یک آیپی مشترک دارند هر کدومشون ؟
    همه ای پی هاشون یکی میشه، ای پی مودم یکسانه

2. نپسندیدن Ali, Hadi, amoo, mr.3x, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tomy نمایش پست ها
    مگه چند کامپیوتر ب یک روتر وصل بشن یک آیپی مشترک دارند هر کدومشون ؟
    اگه با ۱ اینترنت وصل بشن آره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    نمیشه کسی که تخلف کرده بره تو حمایت! آفتش بیشتره. مثلا یه پلن رو اکانتش ریخته شده بیاد سو استفاده کنه با فحاشی خودشو ببره تو حمایت؟ یا کتیبه داشته باشه و یا نقشه که پلن گرفتنش باشه و بیاد تخلف کنه تا بتونه هم اتحادیش عمارت دانش رو 100 کنه؟ مخصوصا با این روحیه ای که عده قلیلی از کاربرا دارند سریع میان میگن شما دسیسه کردید و فلان کاربر رو مسدود کردید که نتونیم کتیبه شو بزنیم یا صفرش کنیم و هزار تا تهمت دیگه
    الان این رو دیدم :دی
    این مشکل رو من امروز هم بهش برخوردم.
    یه نفر که بازداشت میشه حالا به هر دلیل بی گناه یا گناهکار باید بره تو حمایت تا ثابت بشه طرف کاری کرده یا نه یه دفاعی چیزی :دی
    مثل اینه که یه نفر رو بازداشت کنن به جا اینکه ببرنش یه جای امن بازداشتت کنن زندانی باشه تو خیابون به یه چیزی ببندش هرکی هرکار دلش خواست بکنه:دی
    بله سو استفاده میشه ولی اینجور ضررش خیلی بیشتر سواستفاده هم بشه اگر به طرف پانیش نیرو و پاپ بزنید دیگه این فکر به سرش نمیزنه.
    امروز اکانت یکی از بچه ها ما افتاد دست ساید رقیب به خودشون فحش داده بودن بعد گزارش مارو دادن اکانت بازداشت شد.
    فورا روی اون اکانت اتک لانچ کردن که جنگ بزرگش رو بزنن+چندتا از دهکده هاش رو صفر کنن که تا حدودی هم موفق شدن.
    این نوع بازداشت خیلی جای بحث داره خععععلی :دی

5. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    الان این رو دیدم :دی
    این مشکل رو من امروز هم بهش برخوردم.
    یه نفر که بازداشت میشه حالا به هر دلیل بی گناه یا گناهکار باید بره تو حمایت تا ثابت بشه طرف کاری کرده یا نه یه دفاعی چیزی :دی
    مثل اینه که یه نفر رو بازداشت کنن به جا اینکه ببرنش یه جای امن بازداشتت کنن زندانی باشه تو خیابون به یه چیزی ببندش هرکی هرکار دلش خواست بکنه:دی
    بله سو استفاده میشه ولی اینجور ضررش خیلی بیشتر سواستفاده هم بشه اگر به طرف پانیش نیرو و پاپ بزنید دیگه این فکر به سرش نمیزنه.
    امروز اکانت یکی از بچه ها ما افتاد دست ساید رقیب به خودشون فحش داده بودن بعد گزارش مارو دادن اکانت بازداشت شد.
    فورا روی اون اکانت اتک لانچ کردن که جنگ بزرگش رو بزنن+چندتا از دهکده هاش رو صفر کنن که تا حدودی هم موفق شدن.
    این نوع بازداشت خیلی جای بحث داره خععععلی :دی

کاملا" موافقم , این بازداشت خیلی عیب داره نسبت به بازداشت های .آی آر

مشکل .آی آر این بود که فردی که متخلف بود بازداشت میشد و تا زمانی که اعتراف نکرده بود که فلان کارو کردم همینطور بازداشت میموند.برا همین میشد راحت سو استفاده کرد از این بازداشت.
    آقا امید شما میتونید برای هر نوع تخلف یک جریمه در نظر بگیرید و به محض تخلف اون جریمه رو روی اکانت اجرا کنید تا همه به صورت عادلانه بتونن به بازیشون ادامه بدن .
    شما میگید فحش تا آخر سرور بن
    اینو در نظر نمیگیرید که مثلا" من اومدم یکی رو جانشین کردم یا مثلا" رفتم تو گیم نت اونجا یادم رفته لاگ آت کنم , یکی اومده سواستفاده کرده و فحش داده
    حالا ما باید تا آخر سرور بن بمونیم؟ این انصاف هست؟ به خاطر یه اشتباه همه رو دار نمیزنن که !

من کاملا" با سیاست های شما در مورد بازداشت مخالفم و مخالفتم رو بهتون گفتم چند بار .
    تجدید نظر کنید تو این سیاستتون

باتشکر
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

7. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

پاسخ داده شده جناب _ARTEMIS_ و Hadi عزیز.
    این نوع مسدود کردن (همراه با حمایت) باعث سو استفاده میشه.
    احتمال اینکه رقیب بیاد روی اکانت فحاشی کنه تا اینکه خود بازیکن جهت رفتن تو حمایت فحاشی کنه کمتره پس جز فدای کل شده.

9. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    نپسندیدن _ARTEMIS_, Hadi نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

احتمال اینکه رقیب بیاد روی اکانت فحاشی کنه تا اینکه خود بازیکن جهت رفتن تو حمایت فحاشی کنه کمتره پس جز فدای کل شده.
    اخه کجای دنیا اینجور بازداشت میکنن.
    ایا هرکسی که بازداشت میشه مجرمه؟حداقل 50% اونایی که بازداشت میکنید ازاد نمیشن؟ خب داره کل فدای جز میشه.
    الان یکی تو خیابون جرم کنه بگیرن همونجا ببندش ولش کنن به امون خدا بعد بگن جز فدای کل شدن.
    اینجور که نمیشه اول بازداشت میکنن بعد محاکمه و این داستانا بعد حالا مجرم باشه حبس میخوره نباشه هم ازاد میشه :دی
    منطقی تر اینجور فکر کنم :دی
    سو استفاده 1 در 10000000000000000000000واقعا که اونم مولتی هانتر میتونه به راحتی تشخیص بده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی این سرورa5رو چیکارش کردین :دی
    وقتی اردوگاه باز میکنی 300-400حمله با هم نشون میده کلا مرورگر بد بخت هنگ میکنه :دی
    این اردوگاه مارو صفر کردن الان 1ساعت دارم تلاش میکنم 20کنم با گلد نمیشه میری تو اردوگاه همه ی حملات رو نشون میده خلاصه دردسریه :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا امید عزیز من اشاره کردم که حمایت تو .ای ار باعث سواستفاده می شد.
    شما میتونید همون جریمه ها ی .آی آر رو اعمال کنید بدون اینکه بن همراه با حمایت باشه !
    یعنی چی ؟ یعنی اینکه طرف فحش داد و ریپورتش کردن و جریمه ی فحش مثلا" پانیش جمعییت هست همون لحظه پانیش رو بزنید بعدش طی یه نامه از جانب مولتی هانتر به اکانتی که پانیش خورده تخلفش و جریمش اطلاع داده بشه.

من دارم کاملا" منطقی میگم و اگه میشه منطقی جواب بدین:
    تو یکی از سرور ها یکی رو به دلیل پروفایل نویسی بد بازداشت کردین 10 ساعت : این 10 ساعت چقدر به ایشون ضرر وارد میکنه و کرد به نظرتون؟
    حالا یکی از اکانت های ما به دلایلی در همون سرور روی یکی از اکانت های دوست ما فحش رفت : حالا این اکانت به طور دائم تا آخر سرور بن شد , این چقدر ضرر دیده به نظر شما؟

شما میگید بن میکنیم ولی آزاد میزاریم هر کسی بتونه حمله کنه :
    یکی 24 ساعت بن میشه
    هیچ کس مطلع نیست ایشون بن هستن , حمله ای هم صورت نمیگیره رو ایشون
    تو این 24 ساعت چقدر ضرر میبینه؟ لاست نیرو میده؟ میتونه برای لاست نیرو از اکانت های دوستش گندوم بده
    از بازی 24 ساعت عقب میمونه؟ یه روز وقت بزاره جبران میشه .

شما فقط به ما بگید این نحوه ی بنی که شما میکنید چرا بعضی وقتها ضرر میزنه مادام العمر و چرا بعضی وقتها هیچی ضرر نمیزنه به اکانت ؟
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

13. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

CHe bahsie mikoni agha hadi akhe
    man dirun 1 bug be ina moarefi kardam , yabu ab dadan
    yeki ba jamiyate 0 , zad dahane mano saf kard , man nemidunam taraf ba jamiyate 0 chejuri asan attack midade :|
    faselash ba man 30sec bude :|
    1600ta niru hey mirikht ru kale man , har 30sec 1bar :|
    bazam takid mikonam jamiyatesh 0 bude :|
    bad inke pedare accont darumado acconte ma koli khesarat did in aghayun ghabul kardan ke bug bude
    bad beja inke kasi ke bug mizanaro toghif konan , migan : unke nemiduneste bug mizane , pas takhalofi mortakeb nashode
    Shma ham in 100ta goldo begi , jobrane khesarat she
    unvaght man cheghadr khesarat daadm ?
    6k gorzi + 200k manabe +300gold
    age mishod ba 100ta gold ham : 300ta gold gereft , ham darja 6k gorzi sakht , ham 200k manabe dar avord
    khob make 5-6k gold migirim mitunim 1 hammere bekeshim ke kole server haye in site ro bahash paksazi konim :|

Unvaght migin jarimeha felane o bisare ?
    gush mide benazaret?

bikhod nabud mardom hey shaki mishodan az daste ina , mane ahmagham az ina tarafdari mikardam :|
    yechizi hast ke hame hey shaki mishan az daste ina
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    CHe bahsie mikoni agha hadi akhe
    man dirun 1 bug be ina moarefi kardam , yabu ab dadan
    yeki ba jamiyate 0 , zad dahane mano saf kard , man nemidunam taraf ba jamiyate 0 chejuri asan attack midade :|
    faselash ba man 30sec bude :|
    1600ta niru hey mirikht ru kale man , har 30sec 1bar :|
    bazam takid mikonam jamiyatesh 0 bude :|
    bad inke pedare accont darumado acconte ma koli khesarat did in aghayun ghabul kardan ke bug bude
    bad beja inke kasi ke bug mizanaro toghif konan , migan : unke nemiduneste bug mizane , pas takhalofi mortakeb nashode
    Shma ham in 100ta goldo begi , jobrane khesarat she
    unvaght man cheghadr khesarat daadm ?
    6k gorzi + 200k manabe +300gold
    age mishod ba 100ta gold ham : 300ta gold gereft , ham darja 6k gorzi sakht , ham 200k manabe dar avord
    khob make 5-6k gold migirim mitunim 1 hammere bekeshim ke kole server haye in site ro bahash paksazi konim :|

Unvaght migin jarimeha felane o bisare ?
    gush mide benazaret?

bikhod nabud mardom hey shaki mishodan az daste ina , mane ahmagham az ina tarafdari mikardam :|
    yechizi hast ke hame hey shaki mishan az daste ina
    باگ یه مشکلیه که سرور داره کسی هم که از باگ سو استفاده میکنه کاملا اطلاع داره بگه بی اطلاع 99.99.99%دروغ گفته.
    وقتی از باگ روی بازیکنی استفاده میشه باید خسارتشو کاملا بدن قانونا :دی البته گفتم که قانونا :دی

16. پسندیدن SohraBR پسندید
صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع