صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: Bug

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    شاید سطح تحمل ما پایین باشه اما تجربه ثابت کرده این تخلفات فضای سرور رو به سمت بدی می کشونه و بهتره از ریشه خشک بشن.
    این جریمه ها خوبه اما ب شرطی ک واقعا اثبات بشه تخلف کرده
    اما من از شما چندتا سوال دارم میدونید ک داخل سرورهای نرمال هر ساید ی پلنر داره ک معمولا رمز میگیره و همرها رو خودش لانچ میکنه ک این باعث میشه ای پی بخوره حالا اینجا2تا مشکل داره
    1-اینکه همر دووم رو ک بخواد لانچ کنه پیام میده ک قبلا ب روی این بازیکن با ایپی شما حمله ای انجام شده ک دیگه همر2نمیتونه لانچ بشه(ک متاسفانه من اینو یکی از ضعف های اصلی سرور میدونم و تقاضا دارم ی فکری به حال این بکنید)
    2-اینکه اگه گزارش بشه و شما ک چک میکنید میبینید با اکانتهای زیادی ای پی خورده واز نظر شما تخلف کرده اما سوال اینه ک واقعا این اکانت تخلف کرده؟؟؟
    قطعا نه
    ممنون میشم در این مورد توضیح بدین

2. تشکر Hadi, SohraBR, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, SohraBR, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    1-اینکه همر دووم رو ک بخواد لانچ کنه پیام میده ک قبلا ب روی این بازیکن با ایپی شما حمله ای انجام شده ک دیگه همر2نمیتونه لانچ بشه(ک متاسفانه من اینو یکی از ضعف های اصلی سرور میدونم و تقاضا دارم ی فکری به حال این بکنید)
    به شدت با این مورد مخالفم !! باید این ای پی یکسان برداشته بشه ! واییییییییییییی من یادم نبود این
    پس همه ی پلن ها به باد رفت .

الان تست کردم چنین چیزی برام ننوشت ! موضوع چیه؟
    امید جون پاسخ بدین خیلی نگران شدم
    ویرایش توسط Hadi : 05-06-2014 در ساعت 03:41 PM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. تشکر mr.3x تشکر نمود
    نپسندیدن Ali, amoo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Bale daghighan in Systeme Multi accontetun eshtebahe
    Shoma IPihai ke az 1 internet connect shodan ro melak gharar dadin dar surati ke bayad IPihaye 1 System ro check konin
    Server haye mamuli in moshkelat ro nadashtan

Agar tu 1 mojtame maskuni ke 20 vahed dare systeme interneteshun 1 shabakeye moshtarak bashe ba in systeme zede multiye shoma bayad 20ta computere in mojtame multi accont bashan , va mahkum be bazi nakardanan
    Benazaretun doroste ?
    Na kamelan ghalate

6. تشکر Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

سلام، جوابتون رو خیلی مختصر میدم دوستان عزیز

برای پلن ریختن و حمله لانج کردن و لیدری ، باید رئیس یا کاربلد سایت روی اکانت ها بره ، درست. ما با رفتنش مشکلی نداریم و حتی دستش رو هم باز میزاریم! اما این رفتن روی یک اکانتی ، حد و اندازه ای داره که ما توی این سیستم مولتی اکانتی واسش یک تعریف مشخص داریم

با یک بار ، دو بار ، 5 بار رفتن روی اکانت برای چک کردن و انجام دادن این امور دست لیدر بازه و هیچ مشکلی پیش نمیاد و مولتی اکانت نمیشه، اما زمانی که تشابه ای پی دو اکانت بیش از حد معمول و منطقی باشه بین دو اکانت، صد در صد دو اکانت توی سیستم گیر میفتن

سیستم مولتی اکانت هم دقیقا تعریفش همینه و چیز دیگری نیست

سیستم مولتی اکانت غیر این باشه ، دودش زودتر از همه توی چشم کسانی خواهد رفت که سالم بازی میکردند

8. تشکر Hadi, mr.3x تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, Im Failing پسندید
    نپسندیدن Ali, amoo, mr.3x, ZartVam نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

همونطور که همکارم فرمودند اگه شما برای لانچ حملات وارد اکانت همه بشید مشکلی پیش نمیاد. مشکل وقتی پیش میاد که ورود شما به اکانت دیگران بیش از حد تعریف شده باشه.
    این حد به نحو سخت گیرانه ای تعریف نشده و به صورت تجربی بدست اومده.
    شما خیلی ساده می تونید این قضیه رو تست کنید. یک اکانت مولتی بسازید و همچنین برای لانچ حملات در اکانت یکی از دوستاتون هم لاگین کنید.
    بعد از یه مدت سیستم اکانت شماره یک رو که مولتی شماست به عنوان مولتی اکانت شما تشخیص میده اما اکانت دیگه که بازیکن داره رو خیر.
    دوست دیگه ای فرمودند که IP سیستم رو استفاده کنیم به جای IP اینترنت. اگرچه این بحث تخصصیه اما همین قدر بسنده می کنیم که IP سیستم لوکال هست و ارزش تمایز گذاری نداره. و این IP اینترنتی هست که تفاوت کاربران رو مشخص میکنه.
    به طور مثال حدود 255 یا شاید دوبرابر IP لوکال متداول (کلاس C) داریم که از طریق پروتکل http قابل دسترسی نیست و IP اینترنتی (IP مودم) در این پروتکل روی بسته های اینترنتی قابل روئیت می باشد.

10. تشکر moderator, mr.3x تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, Im Failing, SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همونطور که همکارم فرمودند اگه شما برای لانچ حملات وارد اکانت همه بشید مشکلی پیش نمیاد. مشکل وقتی پیش میاد که ورود شما به اکانت دیگران بیش از حد تعریف شده باشه.
    این حد به نحو سخت گیرانه ای تعریف نشده و به صورت تجربی بدست اومده.
    شما خیلی ساده می تونید این قضیه رو تست کنید. یک اکانت مولتی بسازید و همچنین برای لانچ حملات در اکانت یکی از دوستاتون هم لاگین کنید.
    بعد از یه مدت سیستم اکانت شماره یک رو که مولتی شماست به عنوان مولتی اکانت شما تشخیص میده اما اکانت دیگه که بازیکن داره رو خیر.
    دوست دیگه ای فرمودند که IP سیستم رو استفاده کنیم به جای IP اینترنت. اگرچه این بحث تخصصیه اما همین قدر بسنده می کنیم که IP سیستم لوکال هست و ارزش تمایز گذاری نداره. و این IP اینترنتی هست که تفاوت کاربران رو مشخص میکنه.
    به طور مثال حدود 255 یا شاید دوبرابر IP لوکال متداول (کلاس C) داریم که از طریق پروتکل http قابل دسترسی نیست و IP اینترنتی (IP مودم) در این پروتکل روی بسته های اینترنتی قابل روئیت می باشد.

اما جواب من این نبود ، اگر تو ۱ مجتمع مسکونی که همه از ۱ وایرلس مشترک استفاده میکنن ، ۳نفر بخوان تو همین سایت بازی کنن به مشکل بر میخورن و هر ۳ مولتی شناخته میشن

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

به نظر شما بیشتر کاربران ما شرایطی که شما گفتید رو دارند؟ یا افرادی که چند اکانت می سازند و قصد مولتی بازی کردن دارند بیشترند؟
    از نظر تکنیکی فرقی بین دو گروهی که عرض کردم نیست.
    یعنی از نظر تکنیکی فرقی بین سه نفری در یک مجتمع بازی میکنند با کسی که با یه سیستم سه اکانت میسازه نیست. یعنی سیستم نمی تونه از نظر امکانات و محدودیت های پروتکل http بین این دو تمایز قائل بشه.
    حالا به نظر شما باید ما به خاطر چند نفری که تو این شرایطی که شما میگید ممکنه نتونن بهم کاری داشته باشند (یعنی می تونند مجزا بازی خودشون رو داشته باشند و تو یه تیم نباشند) مولتی اکانتی رو باز بذاریم؟

به نظر شما درصد کدوم بیشتره کاربرانی که چند اکانت می سازند یا اونایی که تو یه مجتمع دوست دارند تو یه تیم بازی کنند؟
    بله ما تیمی بازی کردن این افراد رو فدای بازی سالم کردیم.

13. پسندیدن SohraBR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر شما بیشتر کاربران ما شرایطی که شما گفتید رو دارند؟ یا افرادی که چند اکانت می سازند و قصد مولتی بازی کردن دارند بیشترند؟
    از نظر تکنیکی فرقی بین دو گروهی که عرض کردم نیست.
    یعنی از نظر تکنیکی فرقی بین سه نفری در یک مجتمع بازی میکنند با کسی که با یه سیستم سه اکانت میسازه نیست. یعنی سیستم نمی تونه از نظر امکانات و محدودیت های پروتکل http بین این دو تمایز قائل بشه.
    حالا به نظر شما باید ما به خاطر چند نفری که تو این شرایطی که شما میگید ممکنه نتونن بهم کاری داشته باشند (یعنی می تونند مجزا بازی خودشون رو داشته باشند و تو یه تیم نباشند) مولتی اکانتی رو باز بذاریم؟

به نظر شما درصد کدوم بیشتره کاربرانی که چند اکانت می سازند یا اونایی که تو یه مجتمع دوست دارند تو یه تیم بازی کنند؟
    بله ما تیمی بازی کردن این افراد رو فدای بازی سالم کردیم.
    خب میشه ۱ کار کرد ، اگه کسی این مشکل مجتمع رو داشت با مولتی در جریان بذاره و مولتی بعد از تحقیقات لازم ، این اکانت های مجتمعی رو از سیستم ضد مولتی در بیارین . اینجوری هم مولتی الاکنتا دستشون بستست و هم اون بیچاره ها میتونن بازی کنن

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اون عزیزان می تونند بازی کنن. اما تیمی خیر.
    ببخشید ما چطور تحقیق کنیم؟
    نمی خواهید که استخدام بشید می خواهید یه بازی آنلاین کنید. ما هم فرصت تحقیقات نداریم وگرنه مخلص همه کاربران هم هستیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    اما جواب من این نبود ، اگر تو ۱ مجتمع مسکونی که همه از ۱ وایرلس مشترک استفاده میکنن ، ۳نفر بخوان تو همین سایت بازی کنن به مشکل بر میخورن و هر ۳ مولتی شناخته میشن
    مگه چند کامپیوتر ب یک روتر وصل بشن یک آیپی مشترک دارند هر کدومشون ؟

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع