نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: من همه رو درست جواب دادم. چرا جزو لیست برندگان نیستم؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من همه رو درست جواب دادم. چرا جزو لیست برندگان نیستم؟

دوستان مدیر ببخشید. چون تعداد ارسال های من کمتر از 10 تا بود نمی تونستم پیغام خصوصی ارسال کنم. لذا مجبور شدم به این صورت پست بگذارم. من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.

دوستان می خواستم بگم که وقتیکه من همه سوالات رو درست پاسخ دادم. چرا جزو برندگان نیستم؟

فقط سوال 4 رو سه برابر گفته بودم و اونم به این خاطر هست که از پارسال فقط در سرور بی نهایت فعالیت میکنم. سرور بی نهایت هم کتیبه نداریم که بفهمیم ویژگی های کتیبه ها رو عوض کرده اید.

سوال 1 هم که گفتم که اگه جاسوس هم مدنظر شما باشه، جواب میشه هیچ کدوم که گزینه 4 هست. چون وقتی بحث سواره نظام مطرح میشه، معمولا نیروهای هجومی و دفاعی مد نظر هست. حتی در تنظیم لیست فارم هم گزینه جاسوس غیرفعال هست، چون عملا جزو نیروهای نظامی به حساب نمیاد. بهمین خاطر گفتم اگه منظور شما جاسوس هم باشه، منابع برای ساخت جاسوس از همه کمتر هست.

در ضمن انتقاد بنده کماکمان پابرجاست و شما هیچ جوابی به انتقاد من ندادید. یک انتقاد دیگر هم بخاطر سوال 4 میکنم. اینکه ما ایرانیا فقط بلد هستیم یا اسامی رو تغییر بدیم( مثل تغییر اسم توتن به یاغی، یا تغییر اسم کتیبه چکمه به سرعت لشکریان و یا بلدیم ویژگی ها رو عوض کنیم، مثلا تغییری که در میزان تاثیر کتیبه چکمه منحصربفرد بوجود آوردید، یعنی اینکار شما مثل تغییر چراغ های پراید میمونه). هنر این هست که خودتون هم یک ایده بدید. همه می تونن اسامی عوض کنن یا بیان عدد 2 رو 3 بکنن یا برعکس.

من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aTropaT نمایش پست ها
    دوستان مدیر ببخشید. چون تعداد ارسال های من کمتر از 10 تا بود نمی تونستم پیغام خصوصی ارسال کنم. لذا مجبور شدم به این صورت پست بگذارم. من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.

دوستان می خواستم بگم که وقتیکه من همه سوالات رو درست پاسخ دادم. چرا جزو برندگان نیستم؟

فقط سوال 4 رو سه برابر گفته بودم و اونم به این خاطر هست که از پارسال فقط در سرور بی نهایت فعالیت میکنم. سرور بی نهایت هم کتیبه نداریم که بفهمیم ویژگی های کتیبه ها رو عوض کرده اید.

سوال 1 هم که گفتم که اگه جاسوس هم مدنظر شما باشه، جواب میشه هیچ کدوم که گزینه 4 هست. چون وقتی بحث سواره نظام مطرح میشه، معمولا نیروهای هجومی و دفاعی مد نظر هست. حتی در تنظیم لیست فارم هم گزینه جاسوس غیرفعال هست، چون عملا جزو نیروهای نظامی به حساب نمیاد. بهمین خاطر گفتم اگه منظور شما جاسوس هم باشه، منابع برای ساخت جاسوس از همه کمتر هست.

در ضمن انتقاد بنده کماکمان پابرجاست و شما هیچ جوابی به انتقاد من ندادید. یک انتقاد دیگر هم بخاطر سوال 4 میکنم. اینکه ما ایرانیا فقط بلد هستیم یا اسامی رو تغییر بدیم( مثل تغییر اسم توتن به یاغی، یا تغییر اسم کتیبه چکمه به سرعت لشکریان و یا بلدیم ویژگی ها رو عوض کنیم، مثلا تغییری که در میزان تاثیر کتیبه چکمه منحصربفرد بوجود آوردید، یعنی اینکار شما مثل تغییر چراغ های پراید میمونه). هنر این هست که خودتون هم یک ایده بدید. همه می تونن اسامی عوض کنن یا بیان عدد 2 رو 3 بکنن یا برعکس.

من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.

دوست عزیز این پاسخ شما بوده :

نقل قول نوشته اصلی توسط aTropaT نمایش پست ها
    1- (ب) دلاور و اگه منظورتون از سوار کار، جاسوس هم باشه، جاسوس از همه ارزونتر هست و جواب میشه هیچ کدوم.
    2- (ب) 800 تا به قدرت دفاعی اضافه میکنه
    3- (الف) توتن
    4- (د) 3 برابر
    5- (ج) 20 درصد
    6- (ب) 2000 امتیاز فرهنگی
    7- (د) 101650 منبع برای جشن بزرگ
    8- (د) از 14 دهکده ناتار، فقط 13 عدد برای ساخت شگفتی می باشد.
    9- (ب) تنها امکانی را که می توان از طلا در شهر شگفتی جهان استفاده کرد اکانت پلاس هست.
    10- (ب) بازار سطح 5، 7 امتیاز فرهنگی اضافه میکند.
    11- (اگه حالت دوم منظورتون باشه جواب گزینه "د" هستش) این سوالتون بنا به علت زیر واضح نیست:
    تعداد نیرویی که آورده شده، تعداد نیروی تربیت شونده در طول 7 ماه با فرض نیروسازی در اصطبل و سربازخونه سطح 20 و بدون استفاده از آیتم های قهرمان و پادگان بزرگ و اصطبل بزرگ و با فرض سرور نرمال هستش.
    حالت اول) اگه منظورتون این هست که این تعداد نیرو رو داریم و میخوایم گندمخوریشو حساب کنیم، اونوقت گندمخوری این تعداد نیرو:
    در یک ساعت برابر 342301 هست که در تصویر هم اومده این عدد
    در 24 ساعت (1 روز) میشه 8215224
    در طول یک ماه هم 246456720 یعنی در حدود 250 میلیون میشه
    اگه منظورتون 7 ماه باشه که این عدد حدود 1750 میلیون یا حدود یک میلیارد و 750 میلیون میشه که مثل حالت 1 ماه جواب در بین گزینه ها نیست.
    حالت دوم) اگه منظورتون این هست که از اولین لحظه ساخت همر تا مدت این 7 ماه برای ساخت این مقدار با این مفروضات سطح ساختمان ها، باید بگم که :
    اگه این 7 ماه رو بصورت جمع ساعت ها فرض کنیم که نیروها تصاعدی بیشتر میشن ( یعنی مثلا به اینصورت ساعت اول 1 نیرو داشته باشیم ساعت دوم 2 نیرو و کل مصرف گندم این 2 ساعت میشه 3 تا گندم) با حسابی به اینصورت کل گندم مصرفی برای نیروهایی که فقط یک گندم مصرف میکنن برابر خواهد بود با :
    1+2+3+...+ 7*30*24) = 12703320 گندم برای 7 ماه اگه هر ساعت فقط یک تبرزن تولید بشه
    طبق روشی که گفتید در یک ساعت میشه 22 تبری، 9 شوالیه توتن و 3 منجنیق ساخت
    کل گندم مصرفی تبرزن ها میشه:
    22 * 12703320 = 279473040 گندم برای تبری ها
    9 * 3 * 12703320 = 342989640 گندم برای 9 شوالیه توتن، که بخاطر مصرف 3 گندم در 3 ضرب شده
    3 * 6 * 12703320 = 228659760 گندم برای 3 منجیق که بخاطر مصرف 6 گندم در 6 ضرب شده
    1 * 6 * 12703320 = 76219920 گندم مصرف قهرمان که مصرفش 6 گندم هست.

با جمع 4 عدد بالا به عدد 927342360 گندم حداقل نیاز خواهیم داشت. یعنی در حدود 900 میلیون

بنده یک انتقادی هم داشتم. شما در کاربرد اسامی تکلیفتونو با خودتون هنوز مشخص نکردید. البته جسارت نباشه.
    یک جایی اسامی رو توتن و رومن و گول، مثل این سوالات میگید و جایی دیگه از اسامی یاغی و نظامی و شکارچی استفاده میکنید. علت اینکه می خواهید اسامی رو عوض کنید چی هست؟
    یا مثلا یک جایی اسم کتیبه رو مثل اینجا، " کتیبه چکمه منحصربفرد" میگید و جایی دیگه از اسم " سرعت لشکریان منحصربفرد" استفاده میکنید.

شما باید بدونید که در حال حاضر چکمه 2 ایکس می باشد . و اعتراض شما مورد قبول نیست.

در مورد تغییر نام , لازم به ذکر هست که این تغییرات بنا به دستورات از طرف فیلترینگ بوده است.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به خاطر 4 هست

منم همین مشکل رو دارم

میگن که پاسخ های دژکوب غلط و بروز رسانی نشده

اگه تازه کار بودیم یه حرفیه نه بعد کلی سال تجربه ی خودمون رو بندازیم کنار به خاطر حرف سایت

واقعا باعث تاسفه که بعضی اشتباه خودشون رو حاضر نیستن گردن بگیرن و میندازن گردن پلیری که ندانسته از اشتباهات سایت پیروی کرده
    TroOoLL 29 TEaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط moriVIP نمایش پست ها
    به خاطر 4 هست

منم همین مشکل رو دارم

میگن که پاسخ های دژکوب غلط و بروز رسانی نشده

اگه تازه کار بودیم یه حرفیه نه بعد کلی سال تجربه ی خودمون رو بندازیم کنار به خاطر حرف سایت

واقعا باعث تاسفه که بعضی اشتباه خودشون رو حاضر نیستن گردن بگیرن و میندازن گردن پلیری که ندانسته از اشتباهات سایت پیروی کرده
    داداش عذر میخوام باور کن ۲۰ بار پست شما رو خوندم و اخرش متوجه نشدم الان با کی کار داری شما؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام داداش شرمنده خودمم یکم گیج شدم

اما خط اول خطاب به شاکیه

بقیش هم با میدریت

آخه من تازه کار که نیستم

این سایت هم چکمه منحصر داشتم کم نه !!!!

واندر هم اکانتمون 100 کرد h1

e1 و c1 و w1 و یه سرور 50 هم اینجا بودم

یه 3x هم بودم

قبل از این سایت هم که فعلا مطرح نیست

میدونم 2 ایسکه ولی پاسخ های دژکوب زده 3 ایکس
    TroOoLL 29 TEaM

6. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مسابقه چیه جریانش الان که تموم شده این تاپیک چرا بازه هنوز؟
    ما جوانمردی پیشه خود کرده ایم...

@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@

8. تشکر jonzac-ahmadi تشکر نمود