دوستان مدیر ببخشید. چون تعداد ارسال های من کمتر از 10 تا بود نمی تونستم پیغام خصوصی ارسال کنم. لذا مجبور شدم به این صورت پست بگذارم. من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.

دوستان می خواستم بگم که وقتیکه من همه سوالات رو درست پاسخ دادم. چرا جزو برندگان نیستم؟

فقط سوال 4 رو سه برابر گفته بودم و اونم به این خاطر هست که از پارسال فقط در سرور بی نهایت فعالیت میکنم. سرور بی نهایت هم کتیبه نداریم که بفهمیم ویژگی های کتیبه ها رو عوض کرده اید.

سوال 1 هم که گفتم که اگه جاسوس هم مدنظر شما باشه، جواب میشه هیچ کدوم که گزینه 4 هست. چون وقتی بحث سواره نظام مطرح میشه، معمولا نیروهای هجومی و دفاعی مد نظر هست. حتی در تنظیم لیست فارم هم گزینه جاسوس غیرفعال هست، چون عملا جزو نیروهای نظامی به حساب نمیاد. بهمین خاطر گفتم اگه منظور شما جاسوس هم باشه، منابع برای ساخت جاسوس از همه کمتر هست.

در ضمن انتقاد بنده کماکمان پابرجاست و شما هیچ جوابی به انتقاد من ندادید. یک انتقاد دیگر هم بخاطر سوال 4 میکنم. اینکه ما ایرانیا فقط بلد هستیم یا اسامی رو تغییر بدیم( مثل تغییر اسم توتن به یاغی، یا تغییر اسم کتیبه چکمه به سرعت لشکریان و یا بلدیم ویژگی ها رو عوض کنیم، مثلا تغییری که در میزان تاثیر کتیبه چکمه منحصربفرد بوجود آوردید، یعنی اینکار شما مثل تغییر چراغ های پراید میمونه). هنر این هست که خودتون هم یک ایده بدید. همه می تونن اسامی عوض کنن یا بیان عدد 2 رو 3 بکنن یا برعکس.

من همه 11 سوال رو درست جواب دادم.