نظرسنجی: آیا موافق حذف افراد خرابکاری که ایمیلشان مسدود شده از قسمت اسطوره ها هستید؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: حذف کامل متخلفین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    داشی واقعا شما به اون دوتا نشان توی پروفایل اهمیت میدی؟!!! یا اصن مدال؟

متاسفانه اصل رو ول کردن دوستان چسبیدن به فرع :دی
    نه ببین اینا درسته مهم نیست و در درجه اول نیست . اما خو کسی که خرابکاری میکنه حتی از اونجاها هم باید حذف شه
    بعنوان مثال من یه خرابکارم . مدیریت میدونه من خرابکارم . راهی داره که نزاره من ریجستر کنم ؟
    یه نرم افزار فیل شکن دارم . الان حدود 400 تا آیپی بهم میده . جدا از بقیه نرم افزار ها . ببین هیچ کاریش نمیشه کرد .
    ما توی بازی wow خراب کاری میکردیم و باگ میزدیم . چندین اکانت و میل از ما بن شد . اما تو یه شب هیرو بعدی رو 70 میکردیم
    نهایتش بعد 2 ماه کلنجار با ما ، اومدن ISP که ما ازش نت میخریدیم رو بن کردن . ما ISP عوض کردیم و این داستان رو ادامه دادیم تا سایت بازی دان شد و باگ برطرف شد .
    اینجا هم همونه . یا باید مشکلات رو برطرف کنن و بعدش ادامه بدن که متاسفانه با سیاست درآمدی شون مغایرت کامل داره . یا حداقل ترین اقدامات رو انجام بدن . که میشه بن کردن و حذف کردن ایمیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام با حذف ایمیل بازی کثیف از بین نمیره و خیلی راه ها هست ک طرف کارشو انجام بده و شناسایی نشه
    ولی خب شاید اینم کارساز باشه
    بنظر من تصمیمی اتخاذ بشه ک از همون اولش نشه بازی کثیف انجام داد

3. تشکر M3nTaL, dr.divert, I M P E R I A L, Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    یعنی اگه الان 2.3 تا ایمیلی که خرابکاری کردن و کلا حذف کنید دیگه خرابکاری پیش نمیاد!!!!
    یعنی فقط پلیرای این 2.3 تا ایمیل بودن که خرابکاری میکردن!!!!
    دوستان عزیز لطفا به جای این همه کینه توزی و حسادت یه خورده کوتاه بیان حالا این بنده خداها هم یه اشتباهی کردن دیگه نباس ایمیلی که براش چند سال زحمت کشیدن حذف شه که از مدیریت محترم تقاضا دارم هر چه زود تر ایمیل ها رو ازاد کنن تا این دوستان بتونند به بازیشون ادامه بدن
    در واقع این سیستم افتخارات رو ایمیل یه جور هویت برای بازیکنان، یه جور شناسنامه براشون با حذف ایمیل در واااقع شناسنامشونو باطل میکنین
    یه جور دیگه جریمشون کنید مثلا رتبشونو کاهش بدید، یا اینکه مثلا مثل حکم تعلیقی تا یه مدت رو پروفایلشون تخلفشون ثبت بشه اگه مجددا این تخلف تکرار شد بعد بن یا حذف کنید
    ممنون

5. نپسندیدن ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جناب ناشناس در مورد شما که هیچ حرفی نمیشه زد چون اکانت من توی 3ایکس با پسورد جانشینی شما روش خرابکاری شده بود, حالا کار هرکی بود کاری ندارم گذشته ها گذشته ولی شما که میای طرف فرد خرابکار رو میگیری کارت کمی شک و شبهات رو زیاد میکنه
    بهترین مورد برای کم شدن خرابکاری توی سایت (از نظر همر و دف نه خرید و فروش) بک دادن کامل نیروهاست
    چند بار نیروهای طرفی که هک شده و دلایل هک شدنش کاملا مشخص هست و مدرک کافی وجود داره به طور کامل برگرده دیگه طرف نمیاد وقتشو صرف خرابکاری روی اکانتها بکنه
    کار دومی هم که میشه کرد اینه که به کل آیپی های خارج از ایران و همینطور دیال آپ رو به کل ببندن! اینطوری آیپی اصلی فرد خرابکار هم کامل معلوم میشه

7. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول باید خرابکاری رو تعریف کنید اینطور نباشه که یکی حرفی خلاف نظر شما گفت، اسمشو خلافکار بگذارید و ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12