نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: نقد و بررسی سرور j3.t

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده چند روزی از فروم بن بودم و بابت عدم توضیح موارد لازم عذرمیخوام
    1- متا با nw به صورت رسمی بسته شده
    2-هیچ مشکل داخلی بین اتحاد های شمالشرق وجود نداره و نخواهد داشت و بنا به دلایلی که به خودمون مربوطه تصمیم گرفتیم چند تا اتحاد باشیم
    3-توی اینکه ممدرضا اسپارتان پلیر قابلیه شکی نیست و نحوه بازیشونم خوبه , ایشون سابقه خرید اکانت نداشته ولی عموعطا اکانت Tifani سابقه همچین حرکتایی داشته این سرور هم احتمالش هست بازم از این حرکتا ببینیم
    4- لیدر Sw کیه بالاخره؟ شما که مارو متهم به بی نظمی میکنی لیدرتون کیه الان؟ با کی طرفیم؟ مجتبی میگه لیدر نیست سید لیدر نیست اسپارتانم که میگه همه کاره محتبی هستش و لیدر نیست , تکلیف مارو مشخص کنید لاقل
    5-هرگونه بازی کثیف که به اثبات برسه با عکسالعملی سالم ولی سوزش آورتر از عمل انجام شده پاسخ داده خواهد شد

پ.ن1 : مانی و کامی جفتتون بچه بازیارو بزارین کنار بحثای سرورای دیگرو اینجا کشش ندین تا یه عده از آب گلالود ماهی نگیرن
    پ.ن2: شاتگان جان یکی باید شمارو تایید کنه, میای یکی دیگرم تایید میکنی؟! عجب
    پ.ن3: مانی پارتیزان داداش گلم سرور d3 جنوب غرب اگه اتفاقای قبل کتیبه و کثیف بازی اکانت آرتمیس روی اکانت من و سهیل و محمود اتفاق نمیفتاد قوی ترین ساید جنوب غرب بود!
    پ.ن4: کی گفته پول حرف اولو میزنه؟ این سرور من خودم به شخصه زیر 2ک روی اکانت خودم مصرف گلد داشتم! در مقایسه با 116ک سرور i3 ناچیزه!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandak نمایش پست ها
    بنده چند روزی از فروم بن بودم و بابت عدم توضیح موارد لازم عذرمیخوام
    1- متا با nw به صورت رسمی بسته شده
    2-هیچ مشکل داخلی بین اتحاد های شمالشرق وجود نداره و نخواهد داشت و بنا به دلایلی که به خودمون مربوطه تصمیم گرفتیم چند تا اتحاد باشیم
    3-توی اینکه ممدرضا اسپارتان پلیر قابلیه شکی نیست و نحوه بازیشونم خوبه , ایشون سابقه خرید اکانت نداشته ولی عموعطا اکانت Tifani سابقه همچین حرکتایی داشته این سرور هم احتمالش هست بازم از این حرکتا ببینیم
    4- لیدر Sw کیه بالاخره؟ شما که مارو متهم به بی نظمی میکنی لیدرتون کیه الان؟ با کی طرفیم؟ مجتبی میگه لیدر نیست سید لیدر نیست اسپارتانم که میگه همه کاره محتبی هستش و لیدر نیست , تکلیف مارو مشخص کنید لاقل
    5-هرگونه بازی کثیف که به اثبات برسه با عکسالعملی سالم ولی سوزش آورتر از عمل انجام شده پاسخ داده خواهد شد

پ.ن1 : مانی و کامی جفتتون بچه بازیارو بزارین کنار بحثای سرورای دیگرو اینجا کشش ندین تا یه عده از آب گلالود ماهی نگیرن
    پ.ن2: شاتگان جان یکی باید شمارو تایید کنه, میای یکی دیگرم تایید میکنی؟! عجب
    پ.ن3: مانی پارتیزان داداش گلم سرور d3 جنوب غرب اگه اتفاقای قبل کتیبه و کثیف بازی اکانت آرتمیس روی اکانت من و سهیل و محمود اتفاق نمیفتاد قوی ترین ساید جنوب غرب بود!
    پ.ن4: کی گفته پول حرف اولو میزنه؟ این سرور من خودم به شخصه زیر 2ک روی اکانت خودم مصرف گلد داشتم! در مقایسه با 116ک سرور i3 ناچیزه!

اکانت تیفانی دست منه و عطا اصلا نمیرسه بیاد و من پلیر گذاشتم روش
    همه کاره هم باید بگم دیدیم سرور در حدی نیست که بخوایم توتال بزاریم برای همین همه با هم کمک میکنیم سایدو جمع کنیم و البته بدون هماهنگی با هم و سر خود کسی با کسی متا نمیبنده.
    در مورد خرید اکانت هم اگر مدرکی دارید که جنوب غرب خریده بیاید ارایه بدید ولی اگر ندارید الکی حرف نزنید

3. تشکر .SpaRtaN., 33yed_team, Ali Chiefer تشکر نمود