صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: فقط این هفته سرور 200 به جای 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    در رابطه با عکس داداش خوب اون زنه از اون ور بره که نفهمن با این یارو هستش بعد یارو هم میتونیه خودش سوار بشه راحت بره خخخخخخخخخخ
    خدای جوکینا
    من به ماه اشاره کردم شما انگشت منو دیدی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    شما می تونی یه میلیون پیشنهاد غیرقابل قبول بدی. دلیل نمیشه که چون تعداد زیاده قبول بشه نظرتون.
    اومید اومد حرفی ندارم خخخخخخ
    والا وقتی شمای مولتی هانتر میای تو پست های دیگه ما تیکه میندازی انتظاری نمیره
    یکم فکر کنین یادتون میاد اگه یادتون رفته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من به ماه اشاره کردم شما انگشت منو دیدی!
    عزیز من حرف (خخخخخ) که تکرار میشه یعنی خندیدن یعنی باحال بود شوخی بود
    پیش نهاد میدم بیشتر دقت کنین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اگه کسی به شما توهین کرده و ما حذفش نکردیم تقصیر از ما بوده و ازتون پوزش می طلبیم. هر موردی بود درخواست بدید تا حذف بشه.
    نه نیازی نیست اینا یه مشت کاربر نما بیش نیستن خخخخخ
    فقط خواستم بگم وقتی من کامنت میزارم مخصوص شما که شما ببینین جواب بدین اسم شخص شخیص شما رو هم میارم یعنی اقا مقصودم شماید بعد یارو که بهش اشاره هم نمیکنم سرور بالای اسپید 3 بازی نکرده تن تن به من نامه میده کتیبه چطوری میگیرن اومده داره منو مسخره میکنه!
    شما باشین عصبی نمیشین!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اومید اومد حرفی ندارم خخخخخخ
    والا وقتی شمای مولتی هانتر میای تو پست های دیگه ما تیکه میندازی انتظاری نمیره
    یکم فکر کنین یادتون میاد اگه یادتون رفته
    شما تو پروفایلت به ما تیکه انداخته بودی ما هم عرض ادبی کردیم...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما تو پروفایلت به ما تیکه انداخته بودی ما هم عرض ادبی کردیم...
    عزیزم والا من همیشه نفر دومم یعنی شما بگو من میگم شما شروع کردین یا من اگه شما یه بار ثابت کردین من شروع کردم من جلوی همه معذرت خواهی میکنم اقا اصلا هزینه یه نامه همگانیو میدم که توش بنویسین که من معذرت خواهی کردم
    میخواین از اولش دوباره بگم چه اتفاقی افتاد که شما با من لج شدید؟ اصلا لج هم نه چطوری بحث شروع شد!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم والا من همیشه نفر دومم یعنی شما بگو من میگم شما شروع کردین یا من اگه شما یه بار ثابت کردین من شروع کردم من جلوی همه معذرت خواهی میکنم اقا اصلا هزینه یه نامه همگانیو میدم که توش بنویسین که من معذرت خواهی کردم
    میخواین از اولش دوباره بگم چه اتفاقی افتاد که شما با من لج شدید؟ اصلا لج هم نه چطوری بحث شروع شد!
    نه آقا ما نفر اول سرور باهمون لج باشه بهتره تا اینکه دوست باشه، دوست باشه حرف پشتمون درمیارند. همینجا بیا دشمنی مون رو به همه اعلام کنیم. اصلا شما اول بشی من خودم میام باهت کل میندازم که پروفایل نویسی کنی خخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه آقا ما نفر اول سرور باهمون لج باشه بهتره تا اینکه دوست باشه، دوست باشه حرف پشتمون درمیارند. همینجا بیا دشمنی مون رو به همه اعلام کنیم. اصلا شما اول بشی من خودم میام باهت کل میندازم که پروفایل نویسی کنی خخخخخخخخخخخ
    اخه بد بختی من اینه که سر لج بازی دارم ادامه میدم تا الان فقط 2 تا سرور نیومدم از وقتی که سرور 1000 بازی میکنم خخخخخخخ
    خدایش از اونجا که با تیم کوکو بحثتون شد من بهتون با اکانتم گفتم من بی طرفم بعد شما تو اولین سرورتون اومدین توهمت هک زدین بعد بهتون گفتم چرا این حرفو میزنین دیگه جوابی ندادین من از اون موقع تا الان منتظر جوابم سرور رو بخاطر 3 تا اکانت چپ راست کردین من خدایش هیچی نگفتم
    فقط نظر دادم اونم هیچ جوابی نیومد حالا شما بگو حق ندارم ناراحت نشم!
    ولی فدای همتون همه جا گفتم الانم میگم بهترین سایت دژکوب هستش تو همه جا اقا .com هم من بازی کردم به این باحالی نبوده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اخه بد بختی من اینه که سر لج بازی دارم ادامه میدم تا الان فقط 2 تا سرور نیومدم از وقتی که سرور 1000 بازی نمیکنم خخخخخخخ
    خدایش از اونجا که با تیم کوکو بحثتون شد من بهتون با اکانتم گفتم من بی طرفم بعد شما تو اولین سرورتون اومدین توهمت هک زدین بعد بهتون گفتم چرا این حرفو میزنین دیگه جوابی ندادین من از اون موقع تا الان منتظر جوابم سرور رو بخاطر 3 تا اکانت چپ راست کردین من خدایش هیچی نگفتم
    فقط نظر دادم اونم هیچ جوابی نیومد حالا شما بگو حق ندارم ناراحت نشم!
    ولی فدای همتون همه جا گفتم الانم میگم بهترین سایت دژکوب هستش تو همه جا اقا .com هم من بازی کردم به این باحالی نبوده
    ببینید نامه ها توسط چند مولتی هانتر پاسخ داده میشه. ممکنه مورد شما توسط یه مولتی هانتر بررسی شده و پاسخ شما توسط یه مولتی هانتر دیگه داده شده یا نامتون خونده شده و رفته تو لیست بررسی و چون مورد قبلا بررسی شده بود اقدامی صورت نگرفته.
    در مورد ادعای هک ما ادعا نمی کنیم اکانتی هک شده خود کاربر ادعا میکنه و ما لیست یوزرهایی که تو اکانتش لاگین کردن رو براشون ارسال میکنیم. بعد اونا تشخیص میدن که کدوم یوزر نباید میومده رو اکانت که اومده!

به قول امید شما اگه تغییراتی تو سرور میبینی نباید به حساب خصومت شخصی یا دشمنی یا توهین بذاری. تغییرات برای رضایت اکثریت هست. سرور 1000 هفته پیش یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کرد و جایزه به 20 نفر رسید این هفته سه اتحاد بود و جایزه ها به 60 نفر خوب قطعا حالت دوم مورد نظر مدیریت سرورها هست.

هفته پیش ما چقدر نامه داشتیم که از دست شما و اتحادتون شاکی بودند و مشخصا پلیرهایی هستند که دیگه بر نمی گردند چون از سیستم بازی رضایت ندارند. حالا نوب یا حرفه ای وقتی نباشند سرور خلوت میشه و هرچه سرور خلوت تر بازی بی مزه تر.

اما این هفته یه نامه شکایت از اتحادی نداشتیم خوب اینا برای ما مهمه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببینید نامه ها توسط چند مولتی هانتر پاسخ داده میشه. ممکنه مورد شما توسط یه مولتی هانتر بررسی شده و پاسخ شما توسط یه مولتی هانتر دیگه داده شده یا نامتون خونده شده و رفته تو لیست بررسی و چون مورد قبلا بررسی شده بود اقدامی صورت نگرفته.
    در مورد ادعای هک ما ادعا نمی کنیم اکانتی هک شده خود کاربر ادعا میکنه و ما لیست یوزرهایی که تو اکانتش لاگین کردن رو براشون ارسال میکنیم. بعد اونا تشخیص میدن که کدوم یوزر نباید میومده رو اکانت که اومده!

به قول امید شما اگه تغییراتی تو سرور میبینی نباید به حساب خصومت شخصی یا دشمنی یا توهین بذاری. تغییرات برای رضایت اکثریت هست. سرور 1000 هفته پیش یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کرد و جایزه به 20 نفر رسید این هفته سه اتحاد بود و جایزه ها به 60 نفر خوب قطعا حالت دوم مورد نظر مدیریت سرورها هست.

هفته پیش ما چقدر نامه داشتیم که از دست شما و اتحادتون شاکی بودند و مشخصا پلیرهایی هستند که دیگه بر نمی گردند چون از سیستم بازی رضایت ندارند. حالا نوب یا حرفه ای وقتی نباشند سرور خلوت میشه و هرچه سرور خلوت تر بازی بی مزه تر.

اما این هفته یه نامه شکایت از اتحادی نداشتیم خوب اینا برای ما مهمه.
    اولا در باره موضوع نظرم که میدادم یا جواب نامهاتونو میدادم من اسراری نداشتم شما اول نامه میدادین
    دوما در باره ی هک منظورم هک اکانت نیستش اقا من دارم بازیمو میکنم یدفعه مولتی نامه میده میگه دوست عزیز اگه باگ یا هک کردی که نیروهات انقد هستن باگ یا هک رو به ما بگو جایزه در یافت کن در غیر اینصورت بررسی میشه اکانتتون بن میشه!
    حالا خودایش من تا صبح عصابم خورد بود انقد که دیگه اکانت های رفیقمو زدم گفتم .... به این سرور
    خدایش من همیشه تکی بازی کردم خواستم کسای رو هم بیارم رو اکانتم بازی یادشون بدم شاخ بشن من دقت کده باشین اون اکانت های که تو اتحاد بودن رو هم همه دوستام بودن اوردم که گلد بگیرن وگرنه من نه میزارم کسی واندر 100 کنه نه گلد اتحاد الکی بگیره چون وقتی تو یه سرور 700تا نامه با موضوعات فوش میاد من تمام فکرم میره رو بازی که چطوری حال اینارو بگیرم . حالا من بخوام این 700تا نامه رو براتون بفرستم که پیر میشم
    از این سرور هم خوشماومد خدایش خیلی باحال بود همینطور اعصاب خورد کن چون برین ببینین 62 تا همراومد رو واندرمون 23 بار هم از 0 کشیدیم دوباره بالا خدایش من تنها حرفم اینه که اگه نظراتی که دادم اجرا میشد هم تعداد بازی کن میرفت بالا هم حداقل 62 تا همر سرور رو ما نمیومد خدایش از اول سرور من حاضرم قسم بخورم همر 3 نفر کلا خفت شد اونم 2 تاشو ما خفت کردیم 1 کیشونم بقیه
    دیگه بقیه رو از ترس داشتن حیوون یا چیز دیگه ای نمیشد بزنی اینطوری شد که با حرس و جوش واندر رو 100 کردیم من خدایش درسمو نخوندم نشستم که واندر رو کمک دوستم 100 کنم
    از اومید بپرسین من اولشم که دیدم تغییرات سرور رو هنوز سرور شروع نشده بود که تک تکشو به اومید گفتم اصلاح کردش گفتم منابع واندر زیاده
    گفتم خرید مخفیگاه قیمتش هم بالاست هم ظرفیتش گفتم فارمیاب رو برگردونه اگه محدود هستش بزرگ ترش کنه محدودیتشو دای برین بپرسین ازش تک تک اینارو گفتم حالا میگم یه خریدی چیزی بزارین که بشه سرباز خونه بزرگ رو تو پایتخت ساخت اینطوری خدایش 24 ساعته همه در گیرن حالش بیشتره من خودم به اومی گفتم که سرور پا باز ها شده و خودم هم پاپ بازی کردم و ثابت کردم که پاپ باز برتر واندر رو 100 میکنه
    در ضمن تو سرور کسی که پول داشته باشه پاپ باز خوبیه چون حیوون گرونه نمیتونه از دهاش خوب مراقبت کنه اینم قیمتشو کم کنین

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین