صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: تغییرات سرور 1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تغییرات سرور 1000

اقا اون مولتی هاتری که تو سرور 1000 بهش گفتیم نمیشه کسیو زد ما سنگین ترین همر رو داریم اما هر وقت زدیم رفته تو دیوار الان اسمواون مولتی رو به من بگین خدایش اسمشو باید خالکوبی کرد رو بازو خخخخخخ
    اخه مرد حسابی چطوری شما حساب کردین یک نفر که 1500تا گلد حیوون خریده با 2.5 زدیم دیوار شدیم!
    خدایش من جازه سرورتونو میدم درستش کنین 3000تا سکه ارزش نداره بخدا فقط فکر خودتونین دیگه حیون پول میده این مهم بقیشو بر میداریم که تعداد بره بالا همه حیون بگیرن با سکه پولشم ما بگیریم
    حرکتتون باحاله حال کردم
    دوستان ناراضی راضی پست بزارن برای این سرور چی خوبه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

متاسفانه جوابی ندارن بدن

3. تشکر The Wall تشکر نمود
    پسندیدن The Wall پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا امید یا اقایون مولتی هانتر
    اگه بد میگم این گوش بکوبین توش
    البته اگه بد میگم
    اقای مولتی هانتری که دیروز از متعادلی سرور حرف میزدین الان غیب شدین این سرور w1000 الان متعادل این الان عالیه؟
    اینکه با پول بشه فارم نشدنو حل کرد
    بابا تو دنیا همیشه پولدارا سرترند و اونایی که خللاقیت و فکر عقل دارن تا پولدار نشدن زیرن
    اینجاهم کاری کردین
    که اونا سر بشن و فن و خلاقیت 1%پولداری99%
    باعث پیشرفت اک میشه
    اقایون حاضر من بد میگم
    ایا اگه خرید حیون نباشه متعادل یا الن
    لااقل اونوقت با ساخت سریع نیرو ok میکردی اما حالا...
    دیگه نمیدونم به چه راهی بفهمونیم منو اقا جواد و بقیه اعضا
    که نمیشه به این شکل
    بابا به خدا فارسی مینویسم
    عربی نیست
    انگلیسی نیست
    با تشکر و انتظار درک کردن اقا امید
    :

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

هدف از بازی در نهایت 100 کردن واندر و برنده شدن هست و در کنارش لذت بردن از زد و خورد های طول بازی هستش.

اما تو سرور اسپید بازی فرق میکنه , چون حملات ثانیه ای میشینه طی 2 ثانیه میشه دهکده صفر کرد یا کراپ لاک کرد که بره دیگه برنگرده ؛ قبول دارید؟

پس مطمئنن زد و خورد تو سرور های اسپید بالای 500 به درد نمیخوره که نه , ولی خیلی افتضاح هستش , مهمترین هدف میشه واندر 100 کردن که برای واندر هم نمیشه حیون گرفت , پس همر ها و دفاعی ها میمونن برای واندر اینجاست که لذت بازی میره بالا و اونای هم که مثلا" شبا نیستن حداقلش میدونن که دهشون تو یه ثانیه نابود نمیشه و میمونه و میتونن در حمله و یا کمک به واندر ها شرکت کنند پس اونا هم در کنار شما لذت میبرن .

این درک من از برنامه ریزی بود که مدیران برای سرور vip یا اسپید بالا کردن .

حالا
    شما میگید یا حیون رو بردارین مثل ساخت سریع نیرو یا ساخت سریع نیرو رو بزارید:

خوب اگه سرور های اسپید مثل سرور های سرعت معمولی بشه (نه حیون باشه نه ساخت سریع ), 4 نفر که هم تیمی هستن و 4 تا اکانت بسازن اونم شبونه میتونن کل سرور رو تا صبح جمع کنند و نزارن کسی بره بالا و در نهایت واندر 100 میکنند و همه چیز تموم.

حالا ساخت سریع باشه بدون حیون بازم مثل بالا اتقاق میفته.
    ساخت حیون و ساخت سریع نیرو باشه , اونی که پول زیاد خرج میکنه و اونی که وقت زیاد میزاره میتونه سررو رو مال خودش کنه با یه تیم خوب.

حالا میمونه یه خرید حیون که میشه همین حالا بازی که فقط هدف میشه واندر 100 کردن , در نهایت لذت بازی برای همه به صورت متعادل ایجاد میشه.

آخر سر هم در مورد پول مگه فرقی میکنه واسه ادمین ساخت سریع بزاره بازم پول در میاره که ! پس مشکل پول و مادیات فکر نکنم باعث شده باشه این روالی که هست پیش بیاد.؟
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

6. تشکر moderator تشکر نمود
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza09dejkoob نمایش پست ها
    اقا امید یا اقایون مولتی هانتر
    اگه بد میگم این گوش بکوبین توش
    البته اگه بد میگم
    اقای مولتی هانتری که دیروز از متعادلی سرور حرف میزدین الان غیب شدین این سرور w1000 الان متعادل این الان عالیه؟
    اینکه با پول بشه فارم نشدنو حل کرد
    بابا تو دنیا همیشه پولدارا سرترند و اونایی که خللاقیت و فکر عقل دارن تا پولدار نشدن زیرن
    اینجاهم کاری کردین
    که اونا سر بشن و فن و خلاقیت 1%پولداری99%
    باعث پیشرفت اک میشه
    اقایون حاضر من بد میگم
    ایا اگه خرید حیون نباشه متعادل یا الن
    لااقل اونوقت با ساخت سریع نیرو ok میکردی اما حالا...
    دیگه نمیدونم به چه راهی بفهمونیم منو اقا جواد و بقیه اعضا
    که نمیشه به این شکل
    بابا به خدا فارسی مینویسم
    عربی نیست
    انگلیسی نیست
    با تشکر و انتظار درک کردن اقا امید
    :
    دیگه خدایش من این سرور واندر 100 کنم اولین کسای که باید تعجب کنن مولتی هانتر ها هستن!
    خخخخخخ
    خدایش همه فن حریفیم
    با همه مشکلات ساختیم
    اخه سرور قبل ملت ما ک....شادن پای اکانت نیستن انتظار شاخ شدن هم دارن
    من بازی رو از مدال 3 شروع میکردم انگار فروشمنابع بود
    اقا هرکی تونست سرور 1000 از اون موقع فروش منابش تا حذف لیستو فارمیابو خرید حیوون دیگه نمیدونم خرید مخفیگاه و ..... 3تا واندر رو 100 کنه خدایش دمت گرم داره نه این که اقا مولتی هانتر مستقیمن و با اشاره تو فروم ها و نامه زدن تو سرور بار ها و بار ها به خود من بهم توهین کردن بخدا قسم هنوز نامهاشون سیو و عکس گرفتم
    اولین نامه توهین امیز به من اینبودش که فک میکنین خیلی شاخین سرور رو کردین حیاط خلوت از سرور بعدی فروش منابع برو برمیداریم جای اون 25 تومن هم دیگه 5کیلو گلد نمیدیم 1000کیلو میدیم میخوای بخا نمیخوای پولشو بگیر ما هم که گشنه پول نیستیم عزیز من با این حرف من که 5 تا سرور پشت هم تو فروش منابع واندر 1 بودم توهین شد بهم و سرور عوض شد و خرید حیوان اومد با حذف فارمیاب البته تغییرات ریزی هم بود تو هر سرورش حیوون رو زیاد میکردن که بقیه شاخ بشن
    بله طی این سرور اولین 2 نامه به من اومدش و توهمت هک کردن زدن به من چون تو 9 ساعت تونسته بودم 17میل نیرو جمع کنم! البته شماها که بازی بلد نیستین بایدم بگین هک کردنه
    بله از این هم بگزریم دومین نامه اون سرور یعنی فروش حیون این بودش که من گفتم به مولتب که اقا باگ اوفتاده یه نفر جمعیت یک دهکدش 2000تاس و مولتی هانتر به من گفت تو که سرور فارمته و خیلی حرف های که بزنم اینجا ابروشون میره و در اخر گفت حالتو میگیریمو از این حرفا که من همون روز نامه هارو تو پروایل گذاشتم و همون سرور هم بخاطر ما دوباره سرور رو به این رو در اورد در ضمن اون سرور که این بحث ها بود وقتی نامه ها رفت تو پروفایل من هک شدم یکی نامه هارو پاک کرد همرو به در و دیوار زد ینی انقد سرورتون ژله ای هستش که هر کسی بخواد هک میکنه!
    در اخر میخوام بگم با همه ی این مشکلات من واندرمو هر سرور100 کردم بجز یه سرور که ارش رفیقم که همیشه دوست داریم رقیب باشیم منو 0 کرد و بهش تبریک میگم و اون سرور یه سری از بچه های کوکو که نام نمیبرم خودشونو زدن جای من به ارش نامه دادن که من جواد د وال هستم ومیخوام بیام رو اکانتتو ابروی مارو بردن پیش ارش برای همین از کوکو جدا شدم
    دوستان من بخدا بخاطر شماها اعتراض میکنم به جان مادرم من از این سرور بیشتر خوشم اومد خدایش چون 7 ساعت دیر شروع کردم الانم شاخ هستم
    این سرور اشنای بود که اعتراضات سر گرفت ایشالا اگر هم سرور درست نشد قلقش دستمون میادش
    الان هیچکس فارم نیستش من غارتم 1.5 میلیارد میره

الان من تنها 1 در خواست دارم که سرور بهتر بشه اونم اینه که سرباز خونه بزرگ و اصطبل بزرگ رو بشه تو پایتخت ساخت و یه چیزی بزارین که منابع رو بین دهکده ها سریع و راحت جا به جا کنیم من فقط 2 تا بازیکن گرفتم بند خدا ها دارن منابع فقط جابجا میکنن ! دیگه انواع روش هارو زدیم ولی باز هم خیلی سخته 1 ساعت میکشه تا منابع ده با ظرفیت انبار 50میل خالی بشه غارت رو هم مجبوریم هر 30دقییقه یک بار بزنیم دیگه اینارو باید درست کنین

8. تشکر reza09dejkoob تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا هادی سرور هزار یعنی 1000برابر باشه
    من الان همین الان یه اک زدم واسه ساخت انبار سطح 9
    1:29ثانیه میخواد ایا این 1000برابر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهبه اقا امید شاید یه جواب هم اینور دادین بدک نمیشه
    درسته میگید هنوز تکمیل نشده اما لاقل بگید چی میشه چی از این سرور دریافت کردین و از این حرفا ...
    لاقل یه خورده امید وار شیم

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

عزیزان نظرات و نامه ها خونده میشه. اما پاسخ رو ما دادیم. فرصتی برای بحث کردن در این مورد نیست. لطفا صبر کنید تا چندتا سرور ران بشه تا به یه جمع بندی برسیم.
    ما نظرات 20 نفر از پلیرهای این سرور رو میدونیم. 20 نفری که عمارت دانش هفته پیش رو تو اتحاد خودشون 100 کردند.
    در حال جمع آوری نتایج سرور و تعداد پلیر فعال سرور و سایر آمارها هستیم.
    هدف ما یه سرور با رضایت حداکثری هست. اگه رضایت حداکثری باعث عدم رضایت شما میشه لطفا ما رو درک کنید و به حساب توهین! و یا دشمنی! با خودتون نذارید.
    همکارم صحیح می فرمایند سرور با روند قبل اگر متعادل بود یه اتحاد کل سرور رو صفر نمی کرد که سه عمارت دانش رو 100 کنه.
    اگه می فرمائید کل سرور نوب هستند! چه اصراری در بازی کردن در سرور نوب ها دارید در سرور 500 یا سایر اسپید ها که فکر می کنید نوب نیستند بازی کنید. فکر میکنم اینطوری لذت بازی هم برای شما بیشتر خواهد بود.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    عزیزان نظرات و نامه ها خونده میشه. اما پاسخ رو ما دادیم. فرصتی برای بحث کردن در این مورد نیست. لطفا صبر کنید تا چندتا سرور ران بشه تا به یه جمع بندی برسیم.
    ما نظرات 20 نفر از پلیرهای این سرور رو میدونیم. 20 نفری که عمارت دانش هفته پیش رو تو اتحاد خودشون 100 کردند.
    در حال جمع آوری نتایج سرور و تعداد پلیر فعال سرور و سایر آمارها هستیم.
    هدف ما یه سرور با رضایت حداکثری هست. اگه رضایت حداکثری باعث عدم رضایت شما میشه لطفا ما رو درک کنید و به حساب توهین! و یا دشمنی! با خودتون نذارید.
    همکارم صحیح می فرمایند سرور با روند قبل اگر متعادل بود یه اتحاد کل سرور رو صفر نمی کرد که سه عمارت دانش رو 100 کنه.
    اگه می فرمائید کل سرور نوب هستند! چه اصراری در بازی کردن در سرور نوب ها دارید در سرور 500 یا سایر اسپید ها که فکر می کنید نوب نیستند بازی کنید. فکر میکنم اینطوری لذت بازی هم برای شما بیشتر خواهد بود.
    اقا منم بودم اینارو میگفتم بیخیال
    من راضی هستم از سرور ولی حداقل کاری که میتونین بکنین اینه که حیوون رو ارزون کنید دیگه تعداد انلاین هم بره بالا دیگه همه هم شاخ باشا

13. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    اقا منم بودم اینارو میگفتم بیخیال
    من راضی هستم از سرور ولی حداقل کاری که میتونین بکنین اینه که حیوون رو ارزون کنید دیگه تعداد انلاین هم بره بالا دیگه همه هم شاخ باشا
    چشم تو سرور هفته آینده بحث قیمت ها رو طی یک جلسه بررسی میکنیم. فقط شما گزارشات همر هاتون رو برامون ارسال کنید تا به جمع بندی قیمت کمک کنه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین