صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: آموزش بازی دژکوب به تازه واردان :

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط امین فیض اللهی نمایش پست ها
    من اندازه قدت سرور رفتم حتی تو 2 سرور برنده شدم اگه جزو 40 نفر بالا نباشی بهت حمله میکنن خوبی اتحاد اینه که میتونی اگه واندرو هم اتحادیات100 همکنن تو اتحادتون طلا بگیری
    اها اینجور ک من متوجه شدم شما سرور اسپید منظورتونه ک بیشتر بچه ها بازی میکننبعدشم تا اونجای ک من داخل پستها دیدم همه به شما میگفتن فلانی یادته صفرت کردماندازه قد من سرور رفتن مهم نیست مهم اینه ک چقدرشو تونستی اکانت خوبی باشی فارم بودن هنر نیست)

2. تشکر دیتریک, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن دیتریک, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    اها اینجور ک من متوجه شدم شما سرور اسپید منظورتونه ک بیشتر بچه ها بازی میکننبعدشم تا اونجای ک من داخل پستها دیدم همه به شما میگفتن فلانی یادته صفرت کردماندازه قد من سرور رفتن مهم نیست مهم اینه ک چقدرشو تونستی اکانت خوبی باشی فارم بودن هنر نیست)
    شما بیا توی سرور فقط نه اولین ثانیه بلکه 7 یا 8 روز بعد از شروع اون وقت بیا ببینم کی صفر میشه

4. تشکر دیتریک تشکر نمود
    پسندیدن دیتریک پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما بیا توی سرور فقط نه اولین ثانیه بلکه 7 یا 8 روز بعد از شروع اون وقت بیا ببینم کی صفر میشه
    من فکر میکنم شما از فروم فقط کل کل کردن اونم به سبک بچه گانشو بلد شدین درهر صورت موفق باشی ادامه ندیم بهتره

6. تشکر دیتریک, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن دیتریک, Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امین جان اول ک کسی ک بازی بلده خودشوجوری بالا میکشه ک کسی جرات اتک دادن بهشو پیدا نمیکنه
    کسی هم ک تازه وارده حتی اگه بتونه بره داخل ی اتحاد قوی مطمئن باش اعضای همون اتحاد اخراج وفارمش میکنن حتی اگر اخراجش نکنن هم شما فکرمیکنی ی اکانت میاد از غارت و پیشرفتش میزنه واسه اینکه بشما اول بازی کمک کنه؟ البته خدایش من اینجور ادمی نیستما
    من نمیدونم شما چندتا سرور بازی کردی اما اینای ک گفتم رو بر اساس تجربه میگم
    داداش با حرفت دقیقا موافقم
    بازیکن های جدید معمولا باید خودشون رو ثایت کنن تا توی جمع بازیکن های ثابت اون سرور قرار بگیرن
    البته اینم بگم ها رفته رفته همه میخوان توی سرور ها خودشون واندر صدکنند که این بازی تیمی که توی دژکوب باید انجام بشه رو محدود میکنه
    وباعث ظهور بازیکن های جدید توی سرورها میشه
    هر کسی میتونه بازی کنه ولی هرکسی بازیکن نمیشه
    قدرت نژاد ها به بازیکن هاشون بستگی داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امین جان اول ک کسی ک بازی بلده خودشوجوری بالا میکشه ک کسی جرات اتک دادن بهشو پیدا نمیکنه
    کسی هم ک تازه وارده حتی اگه بتونه بره داخل ی اتحاد قوی مطمئن باش اعضای همون اتحاد اخراج وفارمش میکنن حتی اگر اخراجش نکنن هم شما فکرمیکنی ی اکانت میاد از غارت و پیشرفتش میزنه واسه اینکه بشما اول بازی کمک کنه؟ البته خدایش من اینجور ادمی نیستما
    من نمیدونم شما چندتا سرور بازی کردی اما اینای ک گفتم رو بر اساس تجربه میگم
    نه اگه بری اتحاد قوی هر کس وقتی بخواد بهت حمله کنه نمیتونه
    سلام
    من فکر میکنم باید هر دو رو همزمان داشت
    اگر شما پلیر خوبی باشی و خودتو بالا بکشی و خیلی قدرتمند بشی باز هم اگر هیچ اتحادی نداشته باشی یه اتحاد رنک 4 هم میتونه از پا درت بیاره
    اگر هم پلیر خوبی نباشی و بازی رو بلد نباشی تو اتحاد رنک یک هم باشی باز هم فارم میشی یا به دست پلیرهای همون اتحاد یا خارج از اتحاد
    شما نمیتونید از اتحاد انتظار داشته باشید که 100 درصد از شما پشتیبانی کنه و حتی نمیتونید مطمئن باشید که به تنهایی میتونید از خودتون محافظت کنید
    یه اکانت باید بتونه حداقل 50درصد از خودش دفاع کن و 50 درصد دیگه رو کمک اتحاد حساب کنه
    در مورد انتخاب اتحاد هم حق با دوستمونه
    تا 3 هفته اول به راحتی نمیشه مطمئن بود چه اتحادی بهترین اتحاد سرور هست
    اتحاد رنک یک سرور هم باشی اگر لیدر خوبی نداشته باشه و همکاری نداشته باشن کل اتحاد رو یه اتحاد رنک 5 هم میتونه از بین ببره
    به همین دلیل معمولا غارتگرها و یه سری از پلیرهای خوب تا حداقل تا دو هفته تو اتحادی نمیرن

موفق و پیروز باشید
    فرقی نداره با چه نژادی بازی کنی
    فقط باید خوب بازی کنی

9. پسندیدن sis_ts پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام من تا الان اين بازي رو نكردم بازي انلاين كلش اف كلنز رو دارم بازي ميكنم و دنبال يه بازي خوب ديگه ميگردم . اين بازي رو تا ساختن سرباز خونه انجام دادم ولي هر چي روي گزينه ي سرباز خانه گوشه وسط سمت راست ميزنم سربازخونه درست نميشه بايد چه كار كنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امین فقیض اللهی تو که تو همه سرور ها فارم ما بودی چرا کل میندازی ؟؟؟

دادا هر چی میگی از قول خودت بگو همه اموزشات غلط بود ..پلیر تو سرور 1 ایکس مشخص میشه هزار تا سرور اسپیدم واندر 100 کنی هیچی نیستی ..هر چند همونم ما دوبار رفتیم 0 کردیمت که نشون داد پلیر های نرمال همیشه بهترینند

12. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط جلال نمایش پست ها
    سلام من تا الان اين بازي رو نكردم بازي انلاين كلش اف كلنز رو دارم بازي ميكنم و دنبال يه بازي خوب ديگه ميگردم . اين بازي رو تا ساختن سرباز خونه انجام دادم ولي هر چي روي گزينه ي سرباز خانه گوشه وسط سمت راست ميزنم سربازخونه درست نميشه بايد چه كار كنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون
    . واقعا از اينكه جواب نميدين و فقط كل كل ميكنيد ممنون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط جلال نمایش پست ها
    . لطفا اسم اين قسمت رو عوض كنيد و بزاريد خط و نشون واسه هم كشيدن . چون اسمش به اشتباه نوشته شده راهنمايي تازه واردين . والا من تازه وارد كه جوابي نگرفتم . ممنون از بي پاسخيتون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز این سوال شما خیلی سوال دیگه به همراه داره
    ایدی اسکایپ یا گارنا بده بهت بگم

16. تشکر No Game تشکر نمود
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین