نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: ساخت سریع و تخریب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Lightbulb ساخت سریع و تخریب

سلام
    یه درخواست دارم لطفا اگه میشه ادمین ها بهش فکر کنن.
    لطفا اگه میشه یه گزینه برا ساخت بزارید مثلا انبار سطح 1رو که میخوای بسازی برای سطح 1تا 20باید 20تا گلد بدی وقتی اکانت پلاس فعال و مقداری هم منابع لازم داره یه گزینه ساخت سریع اگه میشه بزارید این انبار سطح 1رو با مصرف20گلد + مقدار منابع لازم برای سطح1تا 20کردن انبار فورا بسازه چون اپ کردن انبار یه چیز تخصصی نیست و فقط وقت گیر فکر نکنم این کار صورت بگیره مشکل خاصی باشه.
    موضوع دیگه هم تخریب که باید بشینی تک تک تخریب کنی اگه میشه برا اینم یه تخریب سریع بزارید کل ساختمون رو تخریب کنه با یه کلیک گلدشم همون مقدار بگیره.

2. تشکر aydin تشکر نمود
    پسندیدن aydin پسندید
    نپسندیدن Sir Patriot نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

منظورتون در سرور vip ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    منظورتون در سرور vip ؟
    فرقی نداره سرور های معمولی حتی چون به شدت وقت گیره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    لطفا اگه میشه یه گزینه برا ساخت بزارید مثلا انبار سطح 1رو که میخوای بسازی برای سطح 1تا 20باید 20تا گلد بدی وقتی اکانت پلاس فعال و مقداری هم منابع لازم داره یه گزینه ساخت سریع اگه میشه بزارید این انبار سطح 1رو با مصرف20گلد + مقدار منابع لازم برای سطح1تا 20کردن انبار فورا بسازه چون اپ کردن انبار یه چیز تخصصی نیست و فقط وقت گیر فکر نکنم این کار صورت بگیره مشکل خاصی باشه.
    موضوع دیگه هم تخریب که باید بشینی تک تک تخریب کنی اگه میشه برا اینم یه تخریب سریع بزارید کل ساختمون رو تخریب کنه با یه کلیک گلدشم همون مقدار بگیره.
    سلام

دادا دیگه از شما انتظار نداشتم این پیشنهاد ها رو بدی
    لذت بازی به همینش هست که بیای دونه دونه ارتقاع بدی . اگه قرار باشه همه چیز سریع با گلد ارتقاع داده بشه که زمان معنی و مفهوم پیدا نمیکنه.
    انبار و انبار غذا هم تو جای خودش تخصصی هست .
    کتیبه انبار داریم و یکی گرفته , میخواد انبار بسازه , با یه کلیک تخریب میشه ساختمان با یه کلیک ساخته میشه (40 تا گلد مصرف میشه به قول شما) مشکل منابع هم نداره این فرد ؛ زودی میسازه میده میره کتیبه رو بدون دردسر اینطوری خوبه؟ آیا وقت میشه به ایشون فیک گذاشت تا فشار حملات نزاره به راحتی از کتیبه استفاده کنه؟
    من که کاملا" مخالف ارتقاع سریع و تخریب سریع هستم چون بعضی وقتها , بعضی پلنها هستن که وابسته به اینا هستن پس اگه سریع باشه هر چی پلن حرفه ای هست کاملا" بی معنی میشه.
    همانطور که میای واسه ده زدن و ارتقاع منابع و غیره وقت میزاری باید واسه این چیزا هم وقت بزاری
    خواهشا" دژکوب رو به سمت مصرف گلد نکشید.

هدف راحتی بازیکنان نیست , سعی وتلاشه که بازیکنان رو از هم دیگه متفاوت میکنه
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

6. تشکر mafia تشکر نمود
    پسندیدن Sir Patriot پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    سلام

دادا دیگه از شما انتظار نداشتم این پیشنهاد ها رو بدی
    لذت بازی به همینش هست که بیای دونه دونه ارتقاع بدی . اگه قرار باشه همه چیز سریع با گلد ارتقاع داده بشه که زمان معنی و مفهوم پیدا نمیکنه.
    انبار و انبار غذا هم تو جای خودش تخصصی هست .
    کتیبه انبار داریم و یکی گرفته , میخواد انبار بسازه , با یه کلیک تخریب میشه ساختمان با یه کلیک ساخته میشه (40 تا گلد مصرف میشه به قول شما) مشکل منابع هم نداره این فرد ؛ زودی میسازه میده میره کتیبه رو بدون دردسر اینطوری خوبه؟ آیا وقت میشه به ایشون فیک گذاشت تا فشار حملات نزاره به راحتی از کتیبه استفاده کنه؟
    من که کاملا" مخالف ارتقاع سریع و تخریب سریع هستم چون بعضی وقتها , بعضی پلنها هستن که وابسته به اینا هستن پس اگه سریع باشه هر چی پلن حرفه ای هست کاملا" بی معنی میشه.
    همانطور که میای واسه ده زدن و ارتقاع منابع و غیره وقت میزاری باید واسه این چیزا هم وقت بزاری
    خواهشا" دژکوب رو به سمت مصرف گلد نکشید.

هدف راحتی بازیکنان نیست , سعی وتلاشه که بازیکنان رو از هم دیگه متفاوت میکنه
    این رو برای ساختمونی مثل انبار و انبار غذا میشه عملی کرد و ومنظورم انبار بزرگ یا چیز های وابسته به کتیبه نبود.
    بعدش اینجور فقط تو وقت صرفه جویی میشه چون همون منابع و همون مقدار گلد رو میگیره.
    انبار هم یه چیزیه بیشتر وقتا نیاز حداقل 3تا انبار و 5-6انبار غذا زدحدودا 180لول باید اپ کنی فقط برای یه دهکده.
    خیلی چیزا بازی رو راحت کرده دلیل نداره که همشون بد باشن :دی
    بعد تخریب خب سریعش هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه خیلی بازیکن ها با این تخریب داستان دارن :دی
    اون ساخت سریع برا انبار و انبار غذا بود که زیاد نمیتونه تاثیری بزاره.
    به هرحال با محدودیت هایی میشه کنترلش کرد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

منم با درخواست دوستمون موافقم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

من شدیدا مخالفم با این پیشنهاد و حرفای هادی رو تایید میکنم

بازی قاعده و قانون داره نمیشه که سلیقه ای همه چیش عوض بشه

هزار تا مهندس نشسته دژکوب دات کام و همه جور شرایط رو تست و بررسی و اجرا میکنن پس چیزایی که اونا تایید میکنن و تو بازیشون اجرا میکنن اینجا هم اجرا بشه خیلی بهتره

دژکوب برا هر کاریش باید وقت گذاشته بشه و هرکاری رو نباید بزارن با گلد سریع انجام بشه

هیچوقت مغرور نشوید برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند !

هیچ سروری در حال حاضر بازی نمیکنم

انجمن در خدمتتون هستم

10. پسندیدن Sir Patriot, Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SECTOR نمایش پست ها

من شدیدا مخالفم با این پیشنهاد و حرفای هادی رو تایید میکنم

بازی قاعده و قانون داره نمیشه که سلیقه ای همه چیش عوض بشه

هزار تا مهندس نشسته دژکوب دات کام و همه جور شرایط رو تست و بررسی و اجرا میکنن پس چیزایی که اونا تایید میکنن و تو بازیشون اجرا میکنن اینجا هم اجرا بشه خیلی بهتره

دژکوب برا هر کاریش باید وقت گذاشته بشه و هرکاری رو نباید بزارن با گلد سریع انجام بشه

حرف شما کاملا درست ولی دژکوب فارم یاب و فارم لیست نداره اینجا خیلی چیزها جوری عوض شدن که پلیر راحت تر باشه.
    عزیزم بازی که این نیست همش منابع اپ کنی.
    بازی کلا غارت همر پلن این 3تاست بقیه پیش نیازش هستن.
    نظارتی هم از طرف ادمین های المان هم رو این سرور ها نیست پس بدون محدودیت.
    یه سوال همینجوری :دی
    صبح بیدار بشی ببینی اینجوریه ناراحت میشی پیام میدی که بردارنش؟ :دی

12. نپسندیدن Sir Patriot نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حرف شما کاملا درست ولی دژکوب فارم یاب و فارم لیست نداره اینجا خیلی چیزها جوری عوض شدن که پلیر راحت تر باشه.
    من باشم آره
    همونجوری که خواستم فارم یاب رو بردارن
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دژکوب .کام لیست فارم داره . فارمیاب نداره درست ولی در عوضش هزار تا برنامه هست که میتونی راحت فارم ادد کنی.

من گفتم دژکوب یعنی وقت گذاشتن , اگه قرار باشه فقط برای یه سری کارا وقت بزاریم و برای یه سری دیگه نزاریم که بازی لذتش میره.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

15. پسندیدن mafia پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید