نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا جایزه مقرر برای سرور 200 و 500 منصفانه و عادلانه میباشد ؟

رأی دهندگان
29. نظرسنجی بسته شده است.
  • کاملا عادلانه و کافی میباشد

8 27.59%
  • غیر عادلانه و کم میباشد

21 72.41%
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 74

موضوع: جوایز سرور 200 و 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    همین که شما میای دژکوب بازی میکنی رو حساب رضاخان وگرنه فکر نکن خبریه

- - - Updated - - -

شما همونی بودی که بعد از سه هفته فرار کردی از j1 ؟ آره خودتی. می دونی چرا رفتی چون مال نرمال نیستی. بهتره یه نگاهی هم به افتخارات ایمیل خودت کنی!!! همش اسپیده
    تو همون سرور نرمالی که شما در رفتی ما هنوز هم هستیم . تازه میلم ندارم تو j1 . پس 500 تا گلد جایزه رو هم نمی گیرم. ولی اگه میشه شما گلد بدی ممنون میشم.

- - - Updated - - -

ببخشید من تو 3000 نفر اول بهترین پلیرها گشتم شما نبودی؟
    راجع به رنک رضاخان صحبت می کنی؟
    در ضمن رنک یک سرور 1000 هم اومد از ما میل خرید برا اتحاد برنده سرور h1 . شما که دیگه جای خود داری.
    رجوع کنید به کلوپ اسطوره ها
    ...

اقای شاخ شما سرور بعد بیا 1000 مهمون ما

پروفایلت رو باز بزار

از خجالت هم در بیایم

نگاه کن همین رنک زیر سه هزار کل پلیر ها

چطور از خجالتتون در میاد.

اینقدر هم به پروفیلت نناز

با دو تا مدال اتحاد اومدی

فروم رو رو سرت گذاشتی
    ویرایش توسط SABER. : 04-19-2016 در ساعت 10:25 PM

2. تشکر pvp, SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن pvp, SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شما همونی بودی که بعد از سه هفته فرار کردی از j1 ؟ آره خودتی. می دونی چرا رفتی چون مال نرمال نیستی. بهتره یه نگاهی هم به افتخارات ایمیل خودت کنی!!! همش اسپیده
    تو همون سرور نرمالی که شما در رفتی ما هنوز هم هستیم . تازه میلم ندارم تو j1 . پس 500 تا گلد جایزه رو هم نمی گیرم. ولی اگه میشه شما گلد بدی ممنون میشم.

- - - Updated - - -

درود

مصطفی جان و سایر دوستان وقتی کسی رو نمیشناسین در موردش قضاوت نکنین

مهیار از قدیمی های بازیه حداقل من از سال 89 میشناسمش! اکانتش توی سرور 6راند 2باهاش واندر شمال غرب رو چیف کردیم!

[CENTER]

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadowfiend نمایش پست ها
    تو سرور هزار شما رو, رو حساب اینکه دفساز نوید و میثم و سفارش شده ی اونها بودی اتحاد راه دادیم پس فکر نکن خبریه
    درسته

منم با اینکه تو سرور حضور نتداشتم منتها در جریان بودم ک میخواستن واندر رو خودشون بزنن بیاد زیر سطح 90 و شمارو اخراج کنن

با پا در میونی بعضی دوستانتون اجازه دادن بمونید تو اتحاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

مهیار از قدیمی های بازیه حداقل من از سال 89 میشناسمش! اکانتش توی سرور 6راند 2باهاش واندر شمال غرب رو چیف کردیم!

[CENTER]

بلی

و البته محض اطلاع دوستانی ک ارزش پلیر رو ایمیل و افتخارات میدونن

این سومین ایمیلی هست ک مهیار داره از صفر روش بازی میکنی و ایمیل های قبلیش رو اگه اضافه کنی ب اینا ، بر اساس تفکر mostafa-bi nam ک روی افتخارات متمرکزه ، اصلا نباید در موردش نظر بده

ولی من خودم مخالفم

نظر همه عزیزه

حتی همین شخص mostafa-bi nam ک نمیدونه اسپید چی هست هم نظرش محترمه
    Take a Look to the Sky Just Before You Die
    !!! Its the Last Time You Will

5. تشکر SABER., SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن SABER., SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درسته که مهیار جنگلی چند سروری که توی 50 به صورت جدی حضور داشتیم تقریبا جلومون بازی میکرد ولی خارج بازی رفیقیم و واقعا پسر گلیه و بسیار با ادب و یا فرهنگ
    ام در مورد 1000 چندین بار به کمک دوست عزیزمون علیرضا vip رفتیم و از نزدیک شاهد استرس و فشار ناشی از سرور که روشون بود,بودیم و واقعا تایم آنلاینی بسیار بالایی میخواد بازی کردن توی همچین سرور هایی با سرعت بالا , درسته شاید پلن هایی که توی سرور های سرعت بالا زده میشه از نظر ما نرمال بازا حرفه ای نباشه ولی 100درصد استراتژی بازی و همچنین گلد خرج شده توی این سرورا بسیار مهمه
    من چند بار گفتم بازم تاکید میکنم که به هیچ وجه اسپید باز نیستم ولی پیشنهادم به تیم مدیریت اینه توی تابستون امسال سرور اسپید با جایزه ویژه برگزار کنن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

7. تشکر SABER., SharLatan SE, pvp تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از دوستان که بمن لطف دارین . دوستمون مصطفی بی نام عزیز صحبت هاش بسیار عجولانه و بدون فکر هستش و فقط به قصد تخریب پیام میده و برای همین بقول معروف بهترین جواب سکوت هستش!!

فقط خواستم بگم در سرور J1 همین الانم اکانت marlborooo داره لرزه میندازه به جون سرور..
    پس فراری انجام نشده گلم و باید بگم ک من رفتم ازونجا چون وقتی ک هرتاپ رنک دوغارت بودیم با کارهای کثیف پسورد اکانت های دوستان رو عوض کردن و بازی رو بطور ناجوری ب فساد کشیدن..

سربلند باشی عزیزم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

[CENTER]

ممنونم از شما استاد.

خاطره های قدیمی رو زنده کردین برام.

اون سرور ازبهترین سرورهای زندگیم بود.

همیشه سربلند باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pvp نمایش پست ها
    درسته

منم با اینکه تو سرور حضور نتداشتم منتها در جریان بودم ک میخواستن واندر رو خودشون بزنن بیاد زیر سطح 90 و شمارو اخراج کنن

- - - Updated - - -

بلی

این سومین ایمیلی هست ک مهیار داره از صفر روش بازی میکنی و ایمیل های قبلیش رو اگه اضافه کنی ب اینا ، بر اساس تفکر mostafa-bi nam ک روی افتخارات متمرکزه ، اصلا نباید در موردش نظر بده

ولی من خودم مخالفم

نظر همه عزیزه

ممنونم از لطفت . والله امروزه بازیکن ها و مردم ما فقط میل ب تخریب یکدیگر دارن حتا اگه مطمئن باشن حق با طرف مقابل باشه..
    نظرات دوستمون مصطفی بینام برام قابل احترام هستش ولی باید بگم همه عجولانه هستش و از روی نادانی در اطلاع از موضوع..
    درمورد J1 صحبت میکنن.. همون سروری ک خود شما هم اکانت رو دیدین..
    پس سکوت بهترین چیز هستش بقول معروف..

همیشه سربلند باشی وحید جان

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    درسته که مهیار جنگلی چند سروری که توی 50 به صورت جدی حضور داشتیم تقریبا جلومون بازی میکرد ولی خارج بازی رفیقیم و واقعا پسر گلیه و بسیار با ادب و یا فرهنگ
    ام در مورد 1000 چندین بار به کمک دوست عزیزمون علیرضا vip رفتیم و از نزدیک شاهد استرس و فشار ناشی از سرور که روشون بود,بودیم و واقعا تایم آنلاینی بسیار بالایی میخواد بازی کردن توی همچین سرور هایی با سرعت بالا , درسته شاید پلن هایی که توی سرور های سرعت بالا زده میشه از نظر ما نرمال بازا حرفه ای نباشه ولی 100درصد استراتژی بازی و همچنین گلد خرج شده توی این سرورا بسیار مهمه
    من چند بار گفتم بازم تاکید میکنم که به هیچ وجه اسپید باز نیستم ولی پیشنهادم به تیم مدیریت اینه توی تابستون امسال سرور اسپید با جایزه ویژه برگزار کنن
    قربانت عزیزم . نظر لطفته . والله این بازی رو ما برای دوستی و رفاقت انجام میدیم و وقتی ک روبروی یکدیگر هستیم، ب این معنا نیست ک بیرون بازی باهم مشکلی داریم . اینم ی بازی مثل کانتر و وار و... هستش و اسمش روی خودش هس . بازی..
    همینجور که شما گفتی ما همیشه روبروی هم بودیم ولی بیرون بازی باهم رفیق و دوست هستیم..
    ممنونم ک درین بحث شرکت کردی و نظر دادی و درآخر باید بگم منم از شما چیزی بجز ادب و شعور و فرهنگ ندیدم . این چیزا خیلی نایاب شده. امیدوارم همیشه سربلند باشی مثل همیشه

- - - Updated - - -

ور آخر درجواب دوستمون مصطفی بینام باید بگم ک :

گلم برای شما بهترین کار سکوت هستش و مثل شما غیرمنطقی و عجول نیسم ولی اگه مسئله بازی داری باید بدونی من هشت ساله دارم با مصطفی استورم و ناصر استورم و سروش بازی میکنم و برای کسایی ک باید ثابت میشدم ، ثابت شده هستم مثل استاد شایان شانگفی و همین الانم اکانت ما هستش داخل جی وان (marlboroo) . اگرچه زحماتش رو ناصر و مهدی بلک کشیدن و من کشیدم کنار و فک کنم تیم ما از بهترین تیم های سرور نرمال بوده و خواهد بود و نیازی ب قضاوت شما وجود نداره..
    ببخشید طولانی شد..
    درمورد گلدیم ک ازم خواسی باید بگم ک من وقتی میخواستم گلد بدم که فک کردم تنها مشکل شما قضوات عجولانه و تخریب مردم هستش ولی دیدم نه . مشکلات زیادی داری . پس متاسفانه از گلد خبری نیستش.
    این آخرین پیام من درین تایپیک بودش و دوسندارم موضوع نظر سنجی و تایپیک رو به انحراف بکشم.. ممنونم ازشما ک منو تحمل کردین..
    مشکل من اصلا گلد سرور 500نبوده چون من کاری با این سرور ندارم و بازی هم نمیکنم .. فقط وقتی حرف زدم ک دیدم بعضیا دیگران رو ب تمسخر و تخریب میگرین..
    فقط یچی میمونه . فکر میکردم ک دوستمون مصطفی فقط درین تایپیک با لحن بد میحرفن بدون اطلاعات و درجاهایی ک حضور دارن ، به شکل دیگر هستن ولی با دیدن این عکس، به این نتیجه رسیدم ک واقعا قشنگ گفتن ک درچنین مواردی، بهترین جواب ، سکوت هستش.
    جواب جالبی به لحن بد ایشون دادن در جی وان. ببخشید شما
    1.jpg

سربلند باشید

یاحق
    ویرایش توسط SharLatan SE : 04-20-2016 در ساعت 11:33 AM
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

9. تشکر SABER., DARKOOB, pvp, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن SABER., DARKOOB, pvp, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pvp نمایش پست ها
    درسته

- - - Updated - - -

بلی

ولی من خودم مخالفم

نظر همه عزیزه

بهتره اول پست های قبلی رو بخونی تا درجریان قرار بگیری که کی اول راجع به ایمیل صحبت کرد.و کی راجع به افتخارت طلایی
    وگرنه من میدونم که کی پلیر اسپیده و کی نرمال (حالا حتی برا سه هفته)
    و ادعایی هم نداریم که پلیر اسپیدم چون از هشت صبح تا هشت شب نیستم پس غلط می کنم که بخوام بیام اسپید بازی کنم
    ولی بحثه اینه که ما تو نرمال یه سال زحمت می کشیم برا اکانتمون و اگه برنده شیم 600 تا گلد جایزه می گیریم و لی مثلاً هفته ای یه سرور 1000 ران میشه و حتی اگه شما نخواین هم بالاخره تو 10 تاش هم که شده برنده میشین.
    این منظور ماست که میگیم همین جایزه هم حقتون نیست چه برسه به اینکه بیشتر هم بشه. البته همه اینها رو مقایسه می کنیم با جوایز سرور نرمال وگرنه تو کم بودن جایزه همه سرور ها هیچ شکی نیست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SABER. نمایش پست ها
    ...

اقای شاخ شما سرور بعد بیا 1000 مهمون ما

پروفایلت رو باز بزار

از خجالت هم در بیایم

نگاه کن همین رنک زیر سه هزار کل پلیر ها

چطور از خجالتتون در میاد.

اینقدر هم به پروفیلت نناز

با دو تا مدال اتحاد اومدی

فروم رو رو سرت گذاشتی
    من قبلاً هم گفتم که برنامه کاریم جوریه که نمی تونم برا 1000 وقت بزارم
    ولی اگه شما تونستی یه سرور بیا نرمال و فقط تا تایم کتیبه دووم بیار. اون موقع من دیگه حرف نمی زنم

- - - Updated - - -

دوستان سعی کنن که اگه یه وقت از روی یه اکانت اخراج شدین دیگه راجع بهش اظهار نظر نکنین.و افتخارات اون اکانت رو برای خودتون ندونین.
    اکانت مارلبرو چه اون موقع که نفر 2 تاپ بود چه الان که همراشو برا ساید داده شما توش تاثیری نداشتی. پس راجع به داشته هات صحبت کن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

11. تشکر SharLatan SE تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهتره اول پست های قبلی رو بخونی تا درجریان قرار بگیری که کی اول راجع به ایمیل صحبت کرد.و کی راجع به افتخارت طلایی
    وگرنه من میدونم که کی پلیر اسپیده و کی نرمال (حالا حتی برا سه هفته)
    و ادعایی هم نداریم که پلیر اسپیدم چون از هشت صبح تا هشت شب نیستم پس غلط می کنم که بخوام بیام اسپید بازی کنم
    ولی بحثه اینه که ما تو نرمال یه سال زحمت می کشیم برا اکانتمون و اگه برنده شیم 600 تا گلد جایزه می گیریم و لی مثلاً هفته ای یه سرور 1000 ران میشه و حتی اگه شما نخواین هم بالاخره تو 10 تاش هم که شده برنده میشین.
    این منظور ماست که میگیم همین جایزه هم حقتون نیست چه برسه به اینکه بیشتر هم بشه. البته همه اینها رو مقایسه می کنیم با جوایز سرور نرمال وگرنه تو کم بودن جایزه همه سرور ها هیچ شکی نیست.

- - - Updated - - -

من قبلاً هم گفتم که برنامه کاریم جوریه که نمی تونم برا 1000 وقت بزارم
    ولی اگه شما تونستی یه سرور بیا نرمال و فقط تا تایم کتیبه دووم بیار. اون موقع من دیگه حرف نمی زنم

- - - Updated - - -

دوستان سعی کنن که اگه یه وقت از روی یه اکانت اخراج شدین دیگه راجع بهش اظهار نظر نکنین.و افتخارات اون اکانت رو برای خودتون ندونین.
    اکانت مارلبرو چه اون موقع که نفر 2 تاپ بود چه الان که همراشو برا ساید داده شما توش تاثیری نداشتی. پس راجع به داشته هات صحبت کن.
    و باز هم باید سکوت کرد چون خیلی نادانی گلم
    درضمن داشته هام اثبات شده هست و از پست های دوستان مشخصه.. شما چه برای اثبات داری بجز حرفای مخرب کننده دیگران؟
    ویرایش توسط SharLatan SE : 04-20-2016 در ساعت 06:50 PM
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

13. تشکر pvp تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه یکم با مهیار جنگلی عزیز اشنا بودید .

اینجوری بحث نمیکردید باش

مهیار کسی هست ک توی دل خیلی ها جا داره

چه در بازی و چه در بیرون بازی.

15. تشکر SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

کاربران گرامی خواهشمندم به موضوع تاپیک توجه داشته باشید و از انحراف تاپیک به سمت مسائل شخصی خودداری فرمایید.

در صورت ادامه روند موجود با کاربران برابر مقررات برخورد میشه

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

17. تشکر SABER., BariSH_N, SharLatan SE, pvp تشکر نمود
    پسندیدن SABER., SharLatan SE, pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SharLatan SE نمایش پست ها
    ممنون از دوستان که بمن لطف دارین . دوستمون مصطفی بی نام عزیز صحبت هاش بسیار عجولانه و بدون فکر هستش و فقط به قصد تخریب پیام میده و برای همین بقول معروف بهترین جواب سکوت هستش!!

فقط خواستم بگم در سرور J1 همین الانم اکانت marlborooo داره لرزه میندازه به جون سرور..
    پس فراری انجام نشده گلم و باید بگم ک من رفتم ازونجا چون وقتی ک هرتاپ رنک دوغارت بودیم با کارهای کثیف پسورد اکانت های دوستان رو عوض کردن و بازی رو بطور ناجوری ب فساد کشیدن..

سربلند باشی عزیزم

- - - Updated - - -

ممنونم از شما استاد.

خاطره های قدیمی رو زنده کردین برام.

اون سرور ازبهترین سرورهای زندگیم بود.

همیشه سربلند باشی

- - - Updated - - -

ممنونم از لطفت . والله امروزه بازیکن ها و مردم ما فقط میل ب تخریب یکدیگر دارن حتا اگه مطمئن باشن حق با طرف مقابل باشه..
    نظرات دوستمون مصطفی بینام برام قابل احترام هستش ولی باید بگم همه عجولانه هستش و از روی نادانی در اطلاع از موضوع..
    درمورد J1 صحبت میکنن.. همون سروری ک خود شما هم اکانت رو دیدین..
    پس سکوت بهترین چیز هستش بقول معروف..

همیشه سربلند باشی وحید جان

- - - Updated - - -

قربانت عزیزم . نظر لطفته . والله این بازی رو ما برای دوستی و رفاقت انجام میدیم و وقتی ک روبروی یکدیگر هستیم، ب این معنا نیست ک بیرون بازی باهم مشکلی داریم . اینم ی بازی مثل کانتر و وار و... هستش و اسمش روی خودش هس . بازی..
    همینجور که شما گفتی ما همیشه روبروی هم بودیم ولی بیرون بازی باهم رفیق و دوست هستیم..
    ممنونم ک درین بحث شرکت کردی و نظر دادی و درآخر باید بگم منم از شما چیزی بجز ادب و شعور و فرهنگ ندیدم . این چیزا خیلی نایاب شده. امیدوارم همیشه سربلند باشی مثل همیشه

- - - Updated - - -

ور آخر درجواب دوستمون مصطفی بینام باید بگم ک :

گلم برای شما بهترین کار سکوت هستش و مثل شما غیرمنطقی و عجول نیسم ولی اگه مسئله بازی داری باید بدونی من هشت ساله دارم با مصطفی استورم و ناصر استورم و سروش بازی میکنم و برای کسایی ک باید ثابت میشدم ، ثابت شده هستم مثل استاد شایان شانگفی و همین الانم اکانت ما هستش داخل جی وان (marlboroo) . اگرچه زحماتش رو ناصر و مهدی بلک کشیدن و من کشیدم کنار و فک کنم تیم ما از بهترین تیم های سرور نرمال بوده و خواهد بود و نیازی ب قضاوت شما وجود نداره..
    ببخشید طولانی شد..
    درمورد گلدیم ک ازم خواسی باید بگم ک من وقتی میخواستم گلد بدم که فک کردم تنها مشکل شما قضوات عجولانه و تخریب مردم هستش ولی دیدم نه . مشکلات زیادی داری . پس متاسفانه از گلد خبری نیستش.
    این آخرین پیام من درین تایپیک بودش و دوسندارم موضوع نظر سنجی و تایپیک رو به انحراف بکشم.. ممنونم ازشما ک منو تحمل کردین..
    مشکل من اصلا گلد سرور 500نبوده چون من کاری با این سرور ندارم و بازی هم نمیکنم .. فقط وقتی حرف زدم ک دیدم بعضیا دیگران رو ب تمسخر و تخریب میگرین..
    فقط یچی میمونه . فکر میکردم ک دوستمون مصطفی فقط درین تایپیک با لحن بد میحرفن بدون اطلاعات و درجاهایی ک حضور دارن ، به شکل دیگر هستن ولی با دیدن این عکس، به این نتیجه رسیدم ک واقعا قشنگ گفتن ک درچنین مواردی، بهترین جواب ، سکوت هستش.
    جواب جالبی به لحن بد ایشون دادن در جی وان. ببخشید شما
    1.jpg

سربلند باشید

یاحق
    سلام داداشایه گلم و سروران خودم

من فقط یه چیزی میگم و میرم و وقت شما رو هم نمیگیرم .

آیا غیر از اینه که مهیار جنگلی همواره اس ای بازی میکرده ؟؟؟ جواب من مهیار همواره اس ای بازی کرده و اکثر افتخاراتش از خاک اس ای هستش. رفیق جینگ ما هم هست .

مصطفی بینام نرمال باز و بچه محل خودمون زحمتکش ساید همراه همیشگیه علی 2113 و رفیق خودم همواره اس ای بازی کرده .

حالا آیا نباید به همدیگه که از اس ای بازان قهارید و قهار هستیم احترام بذاریم . اصلا ساید رقیبم باشم کل کل نکنیم باهم .

مصطفی و مهیار داداش بخاطر رفاقت با ما از بحث با هم بپرهزید .

جفتتون رو دوست دارم . موفق باشید

ناصر استورم.
    (مارلبرو تیم )

19. تشکر Reza.Khan, SharLatan SE, pvp تشکر نمود
    پسندیدن Reza.Khan, l0l:D, SharLatan SE, pvp پسندید
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین