نظرسنجی: نظر دهید ممنون و سپاس

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: در رابطه با w1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    یاد بهرام گور افتادم. واقعا جالبه. سرور vip هست سلامتی نمی تونید حیوون مدافع بخرید باید در سرور استاندارد بازی کنید. البته شاید درک کنید قبلا کسانی که شما صفرشون میکردید چه حسی دارند!
    میگید یه سرور برای شما باشه؟ نمیشه یه سرور برای 20 نفر راه اندازی بشه که 400 نفر رو صفر کنند!
    حق دارید از دید خودتون به قضیه نگاه کنید.
    ساخت سریع نیرو هم پول سازه اما باعث کم شدن پلیرها میشه.
    یه نگاه به بازیکن های فعال سرور این هفته بندازی و با هفته قبل جمعه مقایسه کنی متوجه میشی علت برداشتن ساخت سریع نیرو چی بوده.

اما اگه می تونید 50 نفر که با ساخت سریع نیرو موافق هستند جمع کنید حتما به مدیریت میگیم یه سرور برای این 50 نفر راه اندازی بشه البته بدون جایزه...
    اولا گفتی حیوونای مدافع مگه حیوون مهاجم هم داریم؟
    کسایی که قبلا صفر شدن الان چه احساسی دارن؟دیگه صفر نشدن؟
    اگه کسایی که قبلا صفر شدن این سرور نشدن یعنی حیوون خریدن یعنی گلد داشتن پس ساخت سریع هم میتونن بگیرن اگه نمیتونن تعداد زیاد سرباز بسازن که همون صفر بشن بهتره
    شما میگی یعنی هیچ کس تو عمرش صفر نشده
    اینقدر صفرشن تا یاد بگیرن
    بازیکن های فعال چند تا شده مثلا؟
    صلح عمومی اعلام کنن بهتره که خیلی هم شیک تره
    بحث پول سازی نیست بحث لذت و دید ما از لذت با دید شما از لذت خیلی فرق داره
    شما همه لذتت اینه که یه سرورو تا اخر فقط تموم کنی
    ولی ما نه
    ما از این لذت میبریم که صفر کنیم صفر بشیم فارم کنیم فارم بشیم
    کل کل کنیم همدیگرو بزنیم
    این یعنی لذت سروری که جنگ توش نباشه من همون اول میام بیرون
    همه لذت بازی به چیف و کاتا کردنه با این وضعیت که دیوار طرف بزنی سپهسالاری
    لطفا ثبت نام کنید. خیلی از کسایی که اینجان از منچ و مار پله ارتقا پیدا کردن اومدن اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اسگل خان نمایش پست ها
    اولا گفتی حیوونای مدافع مگه حیوون مهاجم هم داریم؟
    کسایی که قبلا صفر شدن الان چه احساسی دارن؟دیگه صفر نشدن؟
    اگه کسایی که قبلا صفر شدن این سرور نشدن یعنی حیوون خریدن یعنی گلد داشتن پس ساخت سریع هم میتونن بگیرن اگه نمیتونن تعداد زیاد سرباز بسازن که همون صفر بشن بهتره
    شما میگی یعنی هیچ کس تو عمرش صفر نشده
    اینقدر صفرشن تا یاد بگیرن
    بازیکن های فعال چند تا شده مثلا؟
    صلح عمومی اعلام کنن بهتره که خیلی هم شیک تره
    بحث پول سازی نیست بحث لذت و دید ما از لذت با دید شما از لذت خیلی فرق داره
    شما همه لذتت اینه که یه سرورو تا اخر فقط تموم کنی
    ولی ما نه
    ما از این لذت میبریم که صفر کنیم صفر بشیم فارم کنیم فارم بشیم
    کل کل کنیم همدیگرو بزنیم
    این یعنی لذت سروری که جنگ توش نباشه من همون اول میام بیرون
    همه لذت بازی به چیف و کاتا کردنه با این وضعیت که دیوار طرف بزنی سپهسالاری
    الان مثلا شما بیا با من کل کل کن ببینم 0 میشم!
    قطعا کسیو نمیشه 0 کرد مگر این که هیچی نداشته باشه
    الان ما دالتون هارو 0 کردیم خیلی تو تمیز همرشون خوب بود ولی رو گریز بود الان یارو 100کیلو هم داشته باشه کسی خر نیست بره بزنتش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    الان مثلا شما بیا با من کل کل کن ببینم 0 میشم!
    قطعا کسیو نمیشه 0 کرد مگر این که هیچی نداشته باشه
    الان ما دالتون هارو 0 کردیم خیلی تو تمیز همرشون خوب بود ولی رو گریز بود الان یارو 100کیلو هم داشته باشه کسی خر نیست بره بزنتش
    منم همینو میگم اینقدر حیوون ریختن که از دیوار هم نمیشه رد شد چه برسه به 0 کردن
    من دیگه 1000 نمیام و دیگه هم نظری ندارم در موردش
    لطفا ثبت نام کنید. خیلی از کسایی که اینجان از منچ و مار پله ارتقا پیدا کردن اومدن اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Question

یاد بهرام گور افتادم. واقعا جالبه. سرور vip هست سلامتی نمی تونید حیوون مدافع بخرید باید در سرور استاندارد بازی کنید. البته شاید درک کنید قبلا کسانی که شما صفرشون میکردید چه حسی دارند!
    میگید یه سرور برای شما باشه؟ نمیشه یه سرور برای 20 نفر راه اندازی بشه که 400 نفر رو صفر کنند!
    حق دارید از دید خودتون به قضیه نگاه کنید.
    ساخت سریع نیرو هم پول سازه اما باعث کم شدن پلیرها میشه.
    یه نگاه به بازیکن های فعال سرور این هفته بندازی و با هفته قبل جمعه مقایسه کنی متوجه میشی علت برداشتن ساخت سریع نیرو چی بوده.

اما اگه می تونید 50 نفر که با ساخت سریع نیرو موافق هستند جمع کنید حتما به مدیریت میگیم یه سرور برای این 50 نفر راه اندازی بشه البته بدون جایزه...
    بهرام گور؟همکلاسی دوران دبستانتون بوده آیا؟:دی
    خرید حیوون مدافع هنر نیست 2000گلد میگیره طرف میده حیوون با سوپر همر نمیشه ازش رد شد عزیزم اگه به فکر بازی پلیر ها هستین و کاری به سودش ندارین هم حیوون رو بردارین هم ساخت سریع رو که متعادل باشه. اینجور تعادل سرور بهم خورده.
    قبلا هم ساخت سریع بود هم حیوون باید زیاد خرج میکردی برا بقا ولی حداقل حال میداد 2-3تا رو به زود صفر میکردی میزدن صفرت میکردن خیلی هم اوکی بود.
    من بعد از اینکه سرور 1000شروع شد ساعت 1شب ثبت نام کردم تا 3-4بازی کردم وضعیت سرور رو که دیدم با اون مخفیگاه خریدن و داستانا همون تایم گذاشتیم حذف ساعت 3-4بعد از ظهر فکر کنم حذف شد.
    خلاصه یه کم منطقی فکر کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    بهرام گور؟همکلاسی دوران دبستانتون بوده آیا؟:دی
    خرید حیوون مدافع هنر نیست 2000گلد میگیره طرف میده حیوون با سوپر همر نمیشه ازش رد شد عزیزم اگه به فکر بازی پلیر ها هستین و کاری به سودش ندارین هم حیوون رو بردارین هم ساخت سریع رو که متعادل باشه. اینجور تعادل سرور بهم خورده.
    قبلا هم ساخت سریع بود هم حیوون باید زیاد خرج میکردی برا بقا ولی حداقل حال میداد 2-3تا رو به زود صفر میکردی میزدن صفرت میکردن خیلی هم اوکی بود.
    من بعد از اینکه سرور 1000شروع شد ساعت 1شب ثبت نام کردم تا 3-4بازی کردم وضعیت سرور رو که دیدم با اون مخفیگاه خریدن و داستانا همون تایم گذاشتیم حذف ساعت 3-4بعد از ظهر فکر کنم حذف شد.
    خلاصه یه کم منطقی فکر کنید
    حالا چی من بد بخت این همه حیون میگیرم یارو میاد میزنه من که سنگین ترین همر رو دارم باید همرم بره تو دیوار حالا سرباز یا دف بهش داده بودن نمیسوختم یارو بدون تلفات زد ترکوند مارو
    البته خدایش منم سایتم این بود از این کارا زیاد میکردم که درامد زا باشه ها
    حالا اینا میگن ساخت سریع نیرو درامد زا بود روزی 15 تا سکه میدادیم خخخخ الان برای حیوون باید 10کیلو گلد بده هر نفر دیگه خخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما حرفاتون باهم تناقض داره آقای The Wall از یه طرف میگی حیون گرفتی بدرد نخورده از طرف دیگه میگی حیون دارند نمیشه صفر کرد؟
    علت تغییرات برای رضایت اکثریته. تو سرور هفته قبل همین اعتراضات شما رو ما تو نامه های سرور 1000 داشتیم. که می گفتند چطور من این همه حیون خریدم یارو اومده با لشکر میلیونی منو صفر کرده؟

من یه سوال ساده می پرسم:
    اگر سرور مانند هفته پیش با امکان ساخت سریع نیرو مورد رضایت اکثریت بود چطور فقط یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کرد؟؟؟؟؟
    یعنی 659 نفر دیگه با رضایت گذاشتند یه اتحاد سه عمارت دانش رو 100کنه؟ یا 659 نفر نوب بودند 20 نفر بازیکن و ما برای 20 نفر باید 659 نفر رو فدا کنیم؟
    به نظر شما عاقلانه نیست که 20 نفر فدای 659 نفر بشن؟
    دوستان شما دارید فقط نظریه و ایده میدید اما در عمل ما شاهد چیز دیگری هستیم.
    شما ساعت ها دارید تئوری می چینید که اینطوری سرور به درد نمی خوره پس سروری مثل هفته پیش به نظر شما خوبه ؟ که 20 نفر کل جوایز سرور رو درو کنند و ما 659 نفر کاربر ناراضی داشته باشیم برای دل این 20 نفر؟
    بله در اینکه این سبک سرور مورد علاقه شما نباشه شکی نیست شما واقعا فدا شدید. فدای اکثریت.
    ویرایش توسط Turbo : 06-13-2014 در ساعت 05:54 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از هر دهکده فقط می توان 3000 حمله زد.
    این محدودیت بر اساس لود cpu سرور اعمال می شود. هم اکنون لود 0.70 می باشد. بنابراین تعداد حملات روی 3000 تنظیم شده است. اگر اندکی صبر کنید این محدودیت به حالت قبل برمی گردد.

اقا یکی به من بگه این چی میگه این وسط؟
    ابادمون کرد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil نمایش پست ها
    از هر دهکده فقط می توان 3000 حمله زد.
    این محدودیت بر اساس لود cpu سرور اعمال می شود. هم اکنون لود 0.70 می باشد. بنابراین تعداد حملات روی 3000 تنظیم شده است. اگر اندکی صبر کنید این محدودیت به حالت قبل برمی گردد.

اقا یکی به من بگه این چی میگه این وسط؟
    ابادمون کرد
    پیغام اشتباهه محدودیت همون 3000 تاست. ربطی به لود سرور نداره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما حرفاتون باهم تناقض داره آقای The Wall از یه طرف میگی حیون گرفتی بدرد نخورده از طرف دیگه میگی حیون دارند نمیشه صفر کرد؟
    علت تغییرات برای رضایت اکثریته. تو سرور هفته قبل همین اعتراضات شما رو ما تو نامه های سرور 1000 داشتیم. که می گفتند چطور من این همه حیون خریدم یارو اومده با لشکر میلیونی منو صفر کرده؟

من یه سوال ساده می پرسم:
    اگر سرور مانند هفته پیش با امکان ساخت سریع نیرو مورد رضایت اکثریت بود چطور فقط یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کرد؟؟؟؟؟
    یعنی 659 نفر دیگه با رضایت گذاشتند یه اتحاد سه عمارت دانش رو 100کنه؟ یا 659 نفر نوب بودند 20 نفر بازیکن و ما برای 20 نفر باید 659 نفر رو فدا کنیم؟
    به نظر شما عاقلانه نیست که 20 نفر فدای 659 نفر بشن؟
    دوستان شما دارید فقط نظریه و ایده میدید اما در عمل ما شاهد چیز دیگری هستیم.
    شما ساعت ها دارید تئوری می چینید که اینطوری سرور به درد نمی خوره پس سروری مثل هفته پیش به نظر شما خوبه ؟ که 20 نفر کل جوایز سرور رو درو کنند و ما 659 نفر کاربر ناراضی داشته باشیم برای دل این 20 نفر؟
    بله در اینکه این سبک سرور مورد علاقه شما نباشه شکی نیست شما واقعا فدا شدید. فدای اکثریت.
    الان به نظر شما سرور تعادل داره؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اسگل خان نمایش پست ها
    الان به نظر شما سرور تعادل داره؟؟؟
    سوال رو با سوال جواب نمیدن. شما جواب سوال منو بدید. چرا در سرور متعادل هفته قبل فقط یه اتحاد هر سه عمارت دانش رو 100 کردند؟

11. پسندیدن NOT AGAIN پسندید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین