سلام سلام سلام
اقا دلم براتون خیلی تنگ شده بود
بروبکس همه هستن
اقا من دو کلوم میگم چرا 1000 خلوت شد ربطی به گلوری اینا نداره
چون اگر درست یادم باشه قبل اینکه علیرضا گلوری رو بسازه یا مجی بخواد لیدری کنه سرور هزار تمام شده بود دیگه
چند تا دلیل داره
1- سن کوچک ترین پلیر 1000 که باما بود اوقدری که داره میره دانشگاه دیگه از امیر پرشین و سالت فاکتور میگیرم که ریششون تو 1000 سفید شد
2- اینقدر درمورد 1000 شایعه درست شد که من شخصا الان جرات نمیکنم برم توش ( نمیگم چه شایعه ایی چون پست حذف میشه)
3- بعد از بحران گرافیکی - پلیری مدیریت باید روی تبلیغ و ایجاد جمع های دوستانه و البته رقابت مانور میداد که نداد و فقط درگیر این بود دامین جدید چی بزنم؟
سرور O1000 وقتی اتحاد داشت واندر میداد بالا از استرس وآدرنالینی که توی بدنم بود داشتم میلرزیدم الان یارو میره 2 گرم میزنه میاد یه لول اپ میکنه XD
بعدش بازی از 10 قطبی بودن به نیم قطبی بودن رسید
سرور ران میشد پرشین بود تری دات بود اسم گروه نیما رو یادم نیست اما اونم بود خلاصه اینقدر تیم بود که اتحادا اول بازی بسته میشه ( دیگه جا نیست پیام ندید ) یا اینکه اینقدر همدیگه رو میزدیم ساعت 6 صبح با 555 تا کاتا واندر کلین میکردیم الان مورد داشتیم با 2 تا گول تک ده و 4 میل پیاده واندر 100 کرده ( امید جان @Omid یادته اون موقع تاپ دف چقدر بود؟)اینا رو گفتم شاید یاد مدیریت بیارم بازی چی بود و چی شد شاید فکری کردو یه تکونی به بازی داد
البته من که نیستم دیگه ولی شما راه مارو ادامه بدید
پ.ن نمیدونم چرا این رضا ویسا نمیخواد بره سر زندگیش بشر برو دیگه سن پدر بزرگ منو داری