نقل قول نوشته اصلی توسط AnTizioNisT نمایش پست ها
پ.ن:حداقل فکر میکنم سابقه بیشتری توی دژکوب .ir و .comدارم!شروع پروفشنال شدنمون از dejkoob و warian نبود!
------
سلام علبرضا جان
اینطورم که فکر میکنی نیست در مورد سابقه حرفی نمیزنم چون اصلا افتخاری نیست .
به این اکانت و اون اکانت نامه دادن که داداش بیا تلگرام شمارمو سیو کن که برنامه نیست !!!
بیخیال داداش شما با سابقه ... اصلا شما خدای .com
یادش بخیر یکی از دوستان داشت در مورد خاطرات دژکوبش صحبت میکرد .. که چه کارهایی تو سرور .com کرده ..
بهترین خاطرش , یه دختر اسرایلی کاتا کرده بدشم گذاشته رو حذف .. دیگه بعدشو نگفت .. خلاصه کلی خندیدیم:ِD
--اخه ایرانی و برنامه ریزی اصلا با هم جور در نمیاد !!!
با تشکر

--ALI.ES
--(SALT)
اون نامه هارو دیشب دادن برای خرید اکانت ها بوده از اکانت من زدن نامردا ))))))گفتم اکانت میخرم)به چهارتا سایدم دادن!بن نشیم صلوات:||||
دوما خاطرات شما از این دختر اسرایلی است و بس!نه ماها!
سوما توی مپ باز کنی و یه چرخ بزنی راجب دهکده های که اتحاد ما گرفتن اگر کمی آنالیز بلد باشیم متوجه برنامه میشیم!
چهارما من نمیفهمم شما با شمال شرق مشکل دارید یا با سایدای دیگه؟:|چون تیم ما اومدن دارن واسه سایدای دیگه کل کی میکنند چهارتا به اصطلاح تاپ پلیر و لیدر شمال شرق میان پست میزارن که داداش شما بازی لاست میدید:|||||||
بابا این مسخره بازیا چیه آخه!ما نفهمیدیم شما چند چندید با خودتون!دوتا اکانت های اونور فروشنده بودن گفتیم تا سایدای دیگه نخریدن خودمون برداریم!
و نکته آخر میلاد با من صحبت کرد راجب اتحادا و نمیدونم الان مشکل شما با شما شرقه با خودتونه با ماست؟با کیه؟:ی
اسکات میکشید کاری نداریم!فیک میزارید چیزی نمیگیم!میگیم همه ما شمال شرقیم و نیاز پرچم شمال شرق بالا باشه!نه دو سه نفر از ساید خودمون که هرجی باشه به نفع خودمونه! بیان پست بدون تحلیل و آنالیز بزارن شماها دارید عین ... لاست میدید همر ندارید:|
کمی تفکر و بصیرت خواهشا!!!
پ.ن:اتحاد ما یه نفر نام ببر که رفیق شما بوده و یا این که شما لیدرش بودی سه تا سرور باهاش بازی کردی ما آوردیمش اینجا!یه نفر فقط ها!!!ایه آنالیز کوچیک و کوتاه...جای بححثی نیست واقعا دیگه شمال شرق ریپلای نمیکنم!